Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polska piłka


10236 odpowiedzi w tym temacie

#5726 ejr

ejr
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 24 czerwiec 2017 - 00:12

Sąd Rejonowy Katowice-Wschód otworzył postępowanie restrukturyzacyjne w trybie przyśpieszonego postępowania układowego spółki Ruch Chorzów SA.

Klub złożył wniosek o rozpoczęcie postępowania 4 maja. Decyzja sądu pozwala klubowi uzgodnić z wierzycielami redukcję zadłużenia.

 

Ktoś może wytłumaczyć, do jakich wałów może to prowadzić?


Użytkownik ejr edytował ten post 24 czerwiec 2017 - 00:13

  • vaniTe lubi to

#5727 Jata

Jata
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 24 czerwiec 2017 - 00:32

Wg mnie to jasne info do wierzycieli. Dogadamy się i damy wam mniej, lub nie dostaniecie nic.

Pierdoli mnie opinia prostaków


#5728 m1964

m1964
  • SK1964

Napisano 24 czerwiec 2017 - 07:56

Zywiec nie pisz juz nic ; )
Zastawiles co się dało, nie uratowałes eklasy i nie pisz tych wnioskow o rozwiązanie umów z winy klubu bo 99% kadry nie ma a nasze forumowe marudy się z tego poplacza!!!
skończ juz slać te przelewy bo jeszcze ich w trakcie sezonu wkleją nazot w miejsce np niecieczy ; )

#5729 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 24 czerwiec 2017 - 09:01

Pamietajcie, ze aktualne dlugi trzeba splacic do konca listopada, to kolejny termin, ktory ciazy na nich. 


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#5730 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 24 czerwiec 2017 - 09:17

Pamietajcie, ze aktualne dlugi trzeba splacic do konca listopada, to kolejny termin, ktory ciazy na nich. 

jak teraz im nic nie zrobili to już chuja im zrobią.



#5731 Zbig

Zbig
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 czerwiec 2017 - 09:23

Pamietajcie ze oni maja przychodzy teraz o 8 mln mniej i z I ligi nie tak łatwo sprzedać zawodnika za granice.

Tam chyba zostal tylko jeden grajek znany na sprzedaz, reszta nawet jak coś pokaże to i tak bedzie ich ciezko sprzedać za duża kase.



#5732 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 24 czerwiec 2017 - 09:24

Ale co mieli zrobic skoro wywiazali sie z tego co KL im narzucila? 

 

Dlugi dalej sa, kasy z C+ nie ma, wiekszosc pilkarzy i pracownikow bez kasy od stycznia, tutaj najzwyczajniej zatacza sie kolo. 


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#5733 Zbig

Zbig
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 czerwiec 2017 - 09:29

Teraz najważniejsze zebysmy z tej ligi awansowali w tym sezonie.



#5734 żywiec

żywiec
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 czerwiec 2017 - 09:37

Zywiec nie pisz juz nic ; )
Zastawiles co się dało, nie uratowałes eklasy i nie pisz tych wnioskow o rozwiązanie umów z winy klubu bo 99% kadry nie ma a nasze forumowe marudy się z tego poplacza!!!
skończ juz slać te przelewy bo jeszcze ich w trakcie sezonu wkleją nazot w miejsce np niecieczy ; )

Rozgryzles mnie :)

Ani razu nie napisałem czegoś co by się nie sprawdziło - cały czas piszę że zdechna najdalej do końca 2017 i tego się trzymam.
Co im się udało?
Z czym spadli na 4 łapy ?
Fakty:
-spadli sportowo z EX
-z licencją mają ogromne kłopoty
- zakaz transferowy
- brak składu (sami juniorzy)
- wszystkie ich ikony spierdolily z klubu
- miasto wyssane z kasy
- były właściciel gotowy na mikołowskiej do rozprucia i tylko czekać jak się szafa z trupami otworzy
- zakaz wyjazdowy - raczej wiadomo ze pierwsze mecze zagrają z Nami i ZS ( kiedy będą mieli caly czas zakaz transferowy)
-paterman jest goły i udowodnił już to wielokrotnie
- prezydent miasta chcę 4 ligi
Jak dla mnie wszystko idzie zgodnie z planem. Ich gra w 4 lidze teraz dała by im mega kopa a tak dalej będą się tylko staczac.
Ale Oki chyba nic niewiem i się nie znam .

Użytkownik żywiec edytował ten post 24 czerwiec 2017 - 09:40


#5735 Marek

Marek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 czerwiec 2017 - 09:47

Pamietajcie, ze aktualne dlugi trzeba splacic do konca listopada, to kolejny termin, ktory ciazy na nich. 

 

Jak nie spłacą to będą mieli przejebane!

 

...za karę dostanę termin na ich spłatę do końca maja....


Nad naszym herbem 8 jest gwizdek,
kto dumą Śląska? To przecież jasne!


#5736 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 24 czerwiec 2017 - 09:50

Ale i tak muszą zapłacić! Ja pierdole, ciężko to zrozumieć? Utrzymanie obecnego podmiotu i obecnej ligi to konieczność płacenia do określonego czasu. Teraz do listopada, jak napisał Junior. Żywiec dobrze to podsumował.
Niektórzy myślą, że dostali licencje to dług zniknął. Nie zniknął. Dalej jest, dalej trzeba płacić, a nie ma z czego i stary dług ciąży na klubie.

#5737 Zbig

Zbig
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 czerwiec 2017 - 09:56

Jedyna dla nich nadzieja to postępowanie restrukturyzacyjne, ja im to przed sądem sie uda załatwic to moa miec troche łatwiej, ale na to muszą sie zgodzic wszyscy chyba wierzyciele.



#5738 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 24 czerwiec 2017 - 12:16

Przecież oni spłacili te długi, które musieli, więc nie było wyjścia i musieli im dać licencję. Ja liczę, że dość szybko będą tracić punkty i na koniec roku ich utrzymanie stanie się nierealne i wtedy zrezygnują ze startu na wiosnę.


  • Junior lubi to

Przyjaźń jest wszystkim!


#5739 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 24 czerwiec 2017 - 12:28

Kibice Stomilu mówią, że do 15 lipca mają czas na poprawki i chcą grać w Olsztynie. Szkoda :(


Przyjaźń jest wszystkim!


#5740 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 24 czerwiec 2017 - 13:16

Rozgryzles mnie :)

Ani razu nie napisałem czegoś co by się nie sprawdziło - cały czas piszę że zdechna najdalej do końca 2017 i tego się trzymam.
Co im się udało?
Z czym spadli na 4 łapy ?
Fakty:
-spadli sportowo z EX
-z licencją mają ogromne kłopoty
- zakaz transferowy
- brak składu (sami juniorzy)
- wszystkie ich ikony spierdolily z klubu
- miasto wyssane z kasy
- były właściciel gotowy na mikołowskiej do rozprucia i tylko czekać jak się szafa z trupami otworzy
- zakaz wyjazdowy - raczej wiadomo ze pierwsze mecze zagrają z Nami i ZS ( kiedy będą mieli caly czas zakaz transferowy)
-paterman jest goły i udowodnił już to wielokrotnie
- prezydent miasta chcę 4 ligi
Jak dla mnie wszystko idzie zgodnie z planem. Ich gra w 4 lidze teraz dała by im mega kopa a tak dalej będą się tylko staczac.
Ale Oki chyba nic niewiem i się nie znam .

Gdzie on tak powiedział?

 

To była jedna z dwóch alternatyw: walczymy o I ligę lub zaczynamy od 4. Tak to było.

 

Wygrał wariant pierwszy.

 

I tak jak napisał borg, jak nie teraz ich udupili, to w ogóle.



#5741 Pio_FCI

Pio_FCI
  • Czytelnicy

Napisano 24 czerwiec 2017 - 16:27

Kotala chce 4 ligi? Kotala robi wszystko...zeby dokapitalizowac klub kwota rzedu tej z canal+. I kurwa nie pytajcie skad, wiem i tyle. Jebane kurwa smrody znowu maja sie dobrze i trzeba lepiej patrzyc na siebie.
  • Krzyś lubi to

#5742 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 24 czerwiec 2017 - 16:56


Szczerze mam dosyc twojego pierdolenia.

#5743 FC OLKUSZ

FC OLKUSZ
  • SK1964

Napisano 24 czerwiec 2017 - 17:40

Na dwoje babka wróży...

#5744 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 24 czerwiec 2017 - 17:53

Ja myślę, że jak nie zrobią awansu, powrotu zaraz do Ekstraklasy, a wszystko na to wskazuje, że nie zrobią ( chociaż mogę się mylić bo mało się nimi interesuje ) to przy tych długach i perypetiach to i tak jebną i zaczną od zera. ( po sezonie lub nawet w trakcie ).


Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 24 czerwiec 2017 - 17:57


#5745 p1964

p1964
  • SK1964

Napisano 24 czerwiec 2017 - 19:01

Kotala chce 4 ligi? Kotala robi wszystko...zeby dokapitalizowac klub kwota rzedu tej z canal+. I kurwa nie pytajcie skad, wiem i tyle. Jebane kurwa smrody znowu maja sie dobrze i trzeba lepiej patrzyc na siebie.


Brednie piszesz!!!

#5746 żywiec

żywiec
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 czerwiec 2017 - 19:17

Jr i chuj !!!

#5747 Rapid

Rapid
  • SK1964

Napisano 24 czerwiec 2017 - 21:16

Niech te ścieRwa zesrają się w własnym sosie za chwilę pan prezes zapewne strzeli coś z dupy pójdzie na współpracę i udupi parę osób po drodze a i wyjebie gwóźdź do tej tRumny i będzie git my musimy patrzeć na siebie i do uc swoje aby wydostać się z tej ligi a oni niech się martwią
  • żywiec lubi to

#5748 FC OLKUSZ

FC OLKUSZ
  • SK1964

Napisano 24 czerwiec 2017 - 21:48

hm..... początek zrozumiałem - resztę ni chuja


  • 19mózG64 lubi to

#5749 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 24 czerwiec 2017 - 22:30

Rozgryzles mnie :)

Ani razu nie napisałem czegoś co by się nie sprawdziło - cały czas piszę że zdechna najdalej do końca 2017 i tego się trzymam.
Co im się udało?
Z czym spadli na 4 łapy ?
Fakty:
-spadli sportowo z EX
-z licencją mają ogromne kłopoty
- zakaz transferowy
- brak składu (sami juniorzy)
- wszystkie ich ikony spierdolily z klubu
- miasto wyssane z kasy
- były właściciel gotowy na mikołowskiej do rozprucia i tylko czekać jak się szafa z trupami otworzy
- zakaz wyjazdowy - raczej wiadomo ze pierwsze mecze zagrają z Nami i ZS ( kiedy będą mieli caly czas zakaz transferowy)
-paterman jest goły i udowodnił już to wielokrotnie
- prezydent miasta chcę 4 ligi
Jak dla mnie wszystko idzie zgodnie z planem. Ich gra w 4 lidze teraz dała by im mega kopa a tak dalej będą się tylko staczac.
Ale Oki chyba nic niewiem i się nie znam .

no ta jasne i golas idzie do bankruta.po co?kase dał/załawił m.in na spłate obecnego dlugu.nie podejrzewam ze ten chlop jest idiota.no ale spoko wedlug logiki niektorych juz NA BANK mieli jebnac w styczniu a pozniej przy licencji no i co?dalej dychaja.ich tylko ratuje to ze miasto ich juz teraz musi za wszelka cene ratowac plus Paterman.najlblizsze miesiace pokaza jak to wyjdzie.Poza tym gdyby prezydent chciał 4 ligi i resetu to by im dał szach mat do dlugu od miasta , nie daje znaczy maja jakis plan na 1 lige.dalej temat aktualny ze w 2017 padna?jedna opcja padła licencje  została jedna.



#5750 Jata

Jata
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 24 czerwiec 2017 - 23:39

biorąc pod uwagę nasze "gwiazdy" to z tymi młodzikami wdupią,

 

żywiec wiele racji ma, ale jakby nie patrząc te kurwy zawsze na 4 łapy spadają co by się nie działo...

 

poczekamy zobaczymy


Pierdoli mnie opinia prostaków





Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych