Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polska piłka


10261 odpowiedzi w tym temacie

#4626 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 05 kwiecień 2017 - 20:44

zebys sie nie zdziwił, na serio nikogo nie nauczyło ich grzebanie w styczniu?.jak sie utrzymaja to licencje dostana(pewnie zas jakas pomoc miasta) wiec polecam mnie podniety a wiecej realizmu.tak funkcjonuja juz lata i beda funkcjonowac dopoki bedzie ekstraklasa.


Wiem wiem sceptyku. Zawsze lepiej post factum ale w ich wypadku nie mogę się powstrzymać. :)

Użytkownik Dudi_1979 edytował ten post 05 kwiecień 2017 - 20:47


#4627 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 05 kwiecień 2017 - 20:48

No rozumiem ja nawet nie sledze ani ich gry ani informacji o ich sytuacji(chyba ze ktos tu wklei) szkoda nerwow i wkurwiania sie co ma byc to bedzie.



#4628 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 05 kwiecień 2017 - 20:49

To info jest od młodych piłkarzy pierwszej drużyny ale nie pytaj skąd wiem :)

#4629 Nieciu

Nieciu
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 kwiecień 2017 - 21:15

http://sport.interia...mke,nId,2377931

 

 

36 milionów długu, a milion by się jeszcze znalazł :chamisko:



#4630 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 05 kwiecień 2017 - 21:17

Bujda. Paterman wie ze to nierealne ale próbuje ich zmobilizować

#4631 mack

mack
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 kwiecień 2017 - 21:43

No rozumiem ja nawet nie sledze ani ich gry ani informacji o ich sytuacji


A ja nie rozumiem jak można się tym nie interesować, w perspektywie długoletniej ich upadek wiele dla nas znaczy - pod każdym względem.

Druga sprawa, to z samej nienawiści do tych chujow artykuły o ich problemach to świetna lektura na wieczór.

#4632 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 06 kwiecień 2017 - 06:27

A ja nie rozumiem jak można się tym nie interesować, w perspektywie długoletniej ich upadek wiele dla nas znaczy - pod każdym względem.

Druga sprawa, to z samej nienawiści do tych chujow artykuły o ich problemach to świetna lektura na wieczór.

To ze ich upadek wiele dla nas znaczy to oczywista oczywistosc nie musisz tego tłumaczyc.Tylko ze wiesz ile juz takich niusow było ze jest tragicznie ze juz napewno tym razem upadna(tysiace) i co i NIC!zawsze dawali sobie rady.a człowiek pozniej ino sie wkurwiał niepotrzebnie.W zyciu jest tyle powodow do wkurwienia ze nie ma sensu dokładac sobie kolejnego.Jesli faktycznie poleca to wtedy mozna otwierac szampany.


  • 19mózG64 lubi to

#4633 JACA

JACA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTAUZEN

Napisano 06 kwiecień 2017 - 08:28

A z tego co ja wiem to nie mają najmniejszych szans na dostanie licencji w pierwszej instancji bo zaleglosci wobec zawodnikow niespłacone a do tego od stycznia piłkarze nie dostali pól przelewu. Wizyta Patermana ostatnio w TVP3 nie była bez powodu bo to jest wszystko koncepcja Srutwy i próba wymuszenia presji na miescie aby anulowalo dług bądź sypnęlo dodatkową kasą.Z miesiąc temu głośno się chwalili że Lorens i Warzycha wrócą do klubu. Jak tej dwojce przedstawiono plan działania Pattermana to poprosili o czas do namysłu. Fornalik ze swoim sztabem pozostanie uzaleznia od spłacenia zaleglosci wobec piłkarzy i niego a pieniędzy nie ma. Także marcin nie przesadzaj ze im się uda jak zwykle bo tam sytuacja jest napieta jak baranie jaja.



#4634 Mariuszz79

Mariuszz79
  • SK1964

Napisano 06 kwiecień 2017 - 08:55

A z tego co ja wiem to nie mają najmniejszych szans na dostanie licencji w pierwszej instancji bo zaleglosci wobec zawodnikow niespłacone a do tego od stycznia piłkarze nie dostali pól przelewu. Wizyta Patermana ostatnio w TVP3 nie była bez powodu bo to jest wszystko koncepcja Srutwy i próba wymuszenia presji na miescie aby anulowalo dług bądź sypnęlo dodatkową kasą.Z miesiąc temu głośno się chwalili że Lorens i Warzycha wrócą do klubu. Jak tej dwojce przedstawiono plan działania Pattermana to poprosili o czas do namysłu. Fornalik ze swoim sztabem pozostanie uzaleznia od spłacenia zaleglosci wobec piłkarzy i niego a pieniędzy nie ma. Także marcin nie przesadzaj ze im się uda jak zwykle bo tam sytuacja jest napieta jak baranie jaja.


Niby jest sytuacja napieta...ale to co sie czyta ostatnio, to przede wszystkim wywarcie presji na miasto. Paterman nie przyszedl tam z ulicy i zdawal sobie doskonale sprawe z kondycji wchodzac tam po raz drugi, a przede wszystkim inwestujac w to swoje? pieniadze. Miasto jest w patowej sytuacji, bo kase wyjebali i teraz jezeli nie anuluja pozyczki, to klub upadnie, wiec i tak chuj z tego dostana. Nic sie nie dzieje bez przyczyny, a te zajebiste dla nas scenariusze pisane przez Patermana sa specjalnie troche przekoloryzowane, zeby miasto bardziej sie angazowalo.

#4635 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 06 kwiecień 2017 - 09:26

Reprezentacja Polski zajmuje 11. miejsce w najnowszym rankingu Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej. To najwyższa lokata "Biało-czerwonych" w historii.

:szok:
  :szok:  :szok: 

Fajnie by było zobaczyć nas w pierwszej 10.


Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 06 kwiecień 2017 - 09:27

  • 19mózG64 lubi to

#4636 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 06 kwiecień 2017 - 09:33

Jak tak dalej pójdzie, to w losowaniu grup MŚ w Rosji będziemy w I - wszym koszyku :)

#4637 JACA

JACA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTAUZEN

Napisano 06 kwiecień 2017 - 09:40

Mariusz ale zgadzam się z Tobą że to wywieranie presji na miasto, tylko to pokazuje że poza wyżebraniem kasy z miasta nie mają żadnej innej alternatywy na uratowanie klubu. Zawodnicy już w poniedziałek na mecz z Piastem mieli wyjść w koszulkach z napisem nowy prezes, nowy zarząd, te same niespełnione obietnice cos w ten desen. Ich jedynym ratunkiem jak kolejna kasa z miasta. Nie dostana jej to jest po nich dlatego jest taka presja na miasto.


  • Mariuszz79 lubi to

#4638 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 06 kwiecień 2017 - 12:42

Reprezentacja Polski zajmuje 11. miejsce w najnowszym rankingu Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej. To najwyższa lokata "Biało-czerwonych" w historii.

:szok:
:szok: :szok:

Fajnie by było zobaczyć nas w pierwszej 10.

Franciszek Smuda powiedział kiedyś, że jego ranking FIFA nie interesuje, ale nie widział (mieliśmy wtedy z 78 miejsce), dlaczego Polska z 4 koszyka była później w eliminacjach losowana.

Użytkownik Eric Cantona edytował ten post 06 kwiecień 2017 - 12:42


#4639 Typerke

Typerke
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 kwiecień 2017 - 18:50

http://weszlo.com/20...erencji-pzpn-u/



#4640 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 07 kwiecień 2017 - 08:13

Dzisiejszy wywiad z Przewodniczącym Komisji Licencyjnej Krzysztofem Sachsem chyba rozwiewa wątpliwości co do "nie przyznania" licencji stinkersom.



#4641 Adi1k964

Adi1k964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 kwiecień 2017 - 08:33

Dzisiejszy wywiad z Przewodniczącym Komisji Licencyjnej Krzysztofem Sachsem chyba rozwiewa wątpliwości co do "nie przyznania" licencji stinkersom.

Podaj  gdzie jest ten wywiad.



#4642 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 07 kwiecień 2017 - 08:59

heh, o tak ważnej rzeczy zapomniałem:)
 
Oczywiście w "Sporcie", powinieneś ze mną skajarzyć :chujamizrobisz:
 
* Ruch Chorzów miał już większe zadłużenie, czyli starania o licencję


Użytkownik Krzyś edytował ten post 07 kwiecień 2017 - 09:05


#4643 Adi1k964

Adi1k964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 kwiecień 2017 - 09:04

No domyślam się że  sport. Tylko  gdzie  qrw.... skan  :hihi:  :szok:



#4644 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 07 kwiecień 2017 - 09:12

właśnie qrw.... :chamisko:

#4645 Marek

Marek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 kwiecień 2017 - 10:09

Jprdl qrw skan albo przepisuj.

Nad naszym herbem 8 jest gwizdek,
kto dumą Śląska? To przecież jasne!


#4646 Adi1k964

Adi1k964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 kwiecień 2017 - 11:40

piłkarze Ruchu nie wyszli na trening

Zawodnicy Ruchu Chorzów odmówili wyjścia na jeden z wczorajszych treningów z powodu zaległości finansowych klubu wobec nich.

Władze chorzowskiego klubu poprosiły piłkarzy o jeden dzień zwłoki, jednak prośba ta nie została przez nich zaakceptowana.


  • 19mózG64 lubi to

#4647 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 07 kwiecień 2017 - 12:19

o proszę.

 

Ciekawe co na to pan Sachs, który bredzi, że nie przyznanie licencji dla ruchu to "nie tędy droga", że są inne kluby w ex, z podobnymi problemami :szok: itd. itp.

 

No ciekawe.



#4648 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 07 kwiecień 2017 - 12:25

piłkarze Ruchu nie wyszli na trening
Zawodnicy Ruchu Chorzów odmówili wyjścia na jeden z wczorajszych treningów z powodu zaległości finansowych klubu wobec nich.
Władze chorzowskiego klubu poprosiły piłkarzy o jeden dzień zwłoki, jednak prośba ta nie została przez nich zaakceptowana.

szkoda taki zasłużony klub upada :szok:

 

 

 

 

 

 

 

 

jebać was kurwy :gacek: :rebacz:


  • Eric Cantona lubi to

#4649 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 07 kwiecień 2017 - 12:30

zeby oni upadli, to jeszcze musi byc 25 takich sytacji. Widze, ze nikt sie tu na bledach nie uczy :D


  • Krzyś lubi to

#4650 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 07 kwiecień 2017 - 22:54

Panowie wiem ze kazde złe info cieszy.ale naprawde nie bądźmy jAk gimbbaza.lata ich doświadczeń ucza ze o licenceje moga być spokojni.skoro nawet to mowi szef od licencji.polecam przenieść wszystkie sily na Gks .




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych