Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polska piłka


10261 odpowiedzi w tym temacie

#4601 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 25 marzec 2017 - 13:09

Zarzeczny nie żyje :szok:

#4602 La Beneamata

La Beneamata
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 marzec 2017 - 13:13

Smutna wiadomość. Paweł Zarzeczny zmarł dziś rano na zawał serca. Miał 56 lat.


GKS KATOWICE & BANIK OSTRAVA


#4603 IRAS

IRAS
  • SK1964

Napisano 25 marzec 2017 - 13:21

http://weszlo.com/20...y-goscie-pawla/ posłuchajcie co mówi na poczatku



#4604 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 25 marzec 2017 - 14:17

Masakra - czasem plótł rzeczy, z którymi człowiek się nie zgadzał, ale miał ogromną wiedzę i przede wszystkim był wyrazisty, a wszelkie konwenanse miał w dupie.


Przyjaźń jest wszystkim!


#4605 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 25 marzec 2017 - 17:54

Ja go tam lubiłem.

Szkoda chłopa;/

#4606 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 25 marzec 2017 - 17:56

kurwa 2 dni temu jeszcze oglądałem bul głowy ...pamiętam go jeszcze z canal+ ...szkoda w chuj

#4607 SylweK

SylweK
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 marzec 2017 - 21:21

oglądając mecz Reprezentacji Polski mam jakieś deja vu... chyba się GieKSy naoglądali w ostatnim czasie

 

 

Piszczek jednak nie oglądał


Użytkownik SylweK edytował ten post 26 marzec 2017 - 21:27


#4608 paulek

paulek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTychy

Napisano 26 marzec 2017 - 21:47

Grosicki myślał, ze poszedł do PL i będą mu piłkę podawać? Tragiczny mecz w jego wykonaniu. Po raz kolejny, utwierdzam ze Zielinski to "8", a nie "10".

 

Ktos mi wytłumaczy, dlaczego pod sam koniec meczu, to niby Lewandowski faulował??


  • adamooo lubi to

#4609 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 marzec 2017 - 21:56

Zielnski cudowna,piekna,wspaniała,asysta.
Grosik słabo,Kuba też słabo albo i gorzej.Maczynski bardzo solidnie.
,Linetty cienizna,Jędrzejczyk bardzo średnio,Lewy bramka klasa,Pazdan solidnie ogólnie mecz nie porywał ale wszystko dostatecznie. 3pkt są i to mnie interesuje.Niech GieKsa tak zagra średnio w I połowie ale wygra.

#4610 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 marzec 2017 - 22:58

W marcu zawsze Nam się ciężko grało dziś graliśmy średnio ale są 3 punkty a to jest najważniejsze



#4611 żywiec

żywiec
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 marzec 2017 - 05:19

Przyznam ze niekumalem o co tyle gadania bylo z tym Zielinskim ze taki talent I taki z niego grajek. Ale od kilku miesiecy ten kolo pokazuje mi ze sie chuja znam na pilce :-)

#4612 tommywie

tommywie
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 marzec 2017 - 09:57

Odnośnie Zarzecznego - nigdy gościa nie lubiłem, uważałem za pajaca, ale Stanowski mu świetne pożegnanie napisał, warto przeczytać :)

 

http://weszlo.com/20...na-zarzecznego/


  • Eric Cantona lubi to

#4613 Toczmek89

Toczmek89
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 27 marzec 2017 - 17:00

Przyznam ze niekumalem o co tyle gadania bylo z tym Zielinskim ze taki talent I taki z niego grajek. Ale od kilku miesiecy ten kolo pokazuje mi ze sie chuja znam na pilce :-)


Mam podobnie. Widziałem pare meczy kiedyś i mówie, co oni pierdolą, że on ma talent, itp

Masakra :D
pozamiatał już kilkoma piłkami w Napoli, zaczyna w reprze

#4614 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 27 marzec 2017 - 17:30

Przy tym Zielińskim zawsze trzeba brać poprawkę że on jest bardzo młody jak na tą pozycje, klub w którym gra itd. Ma telnet ale musi pracować nad głową i mentalnością jak mówią Ci co są blisko kadry.

#4615 Zbig

Zbig
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 marzec 2017 - 18:44

A u nas taki nie doceniany, a w reprezentacji nawet bramke strzelil.

U-21: Polska 2-1 Grecja

pzpn.gif

Reprezentacja Polski U-21 (rocznik 1996) wygrała 2-1 (1-0) w towarzyskim spotkaniu z reprezentacją Grecji.

27 marca 2017, 17:30 - Włocławek (stadion OSiR)
Polska 2-1 Grecja 
Karol Angielski 18 (k), Damian Garbacik 80 - Efthýmis Kouloúris 90 (k) 

Polska: Damian Węglarz - Kamil DankowskiPaweł StolarskiPaweł BochniewiczMateusz WieteskaDamian RasakKonrad Michalak (63 Mateusz Wdowiak), Jakub Piotrowski (82 Filip Jagiełło), Karol Angielski (57 Oskar Zawada), Grzegorz Tomasiewicz (57 Robert Janicki, 90 Bartłomiej Drągowski), Robert Bartczak (63 Oktawian Skrzecz). Od 46. minuty grali takze: Damian GarbacikJakub BartoszRafał Makowski

Grecja: Chrístos Theodorákis - Manólis Sáliakas, Kóstas Tsimíkas, Triantáfyllos Passalídis (78 Níkos Pátas), Ilías Evangélou, Zíssis Karachálios, Pétros Orfanídis (66 Státhis Vassiloúdis), Efthýmis Kouloúris, Lázaros Lábrou, Vassílis Angelópoulos, Panagiótis Deligiannídis. Od 46. minuty grali takze: Konstantínos Galanópoulos, Níkos Vaféas, Tássos Chatzigiovánnis

żółte kartki: Stolarski - Deligiannídis, Tsimíkas, Sáliakas. 
czerwona kartka: Damian Węglarz (90. minuta, Polska). 


  • 19mózG64 lubi to

#4616 tommywie

tommywie
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 marzec 2017 - 10:45

Przyznam ze niekumalem o co tyle gadania bylo z tym Zielinskim ze taki talent I taki z niego grajek. Ale od kilku miesiecy ten kolo pokazuje mi ze sie chuja znam na pilce :-)

 

Mam podobnie. Widziałem pare meczy kiedyś i mówie, co oni pierdolą, że on ma talent, itp

 

cieszę się, że takie przypadki, jak Zieliński, może chociaż trochę weryfikują u niektórych opinię nt. własnej wiedzy o piłce :hihi: 



#4617 uzi

uzi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 marzec 2017 - 19:05

Korona Kielce. Jest zgoda radnych na sprzedaż klubu

Niemiecki inwestor Dieter Burdenski przejmuje Koronę Kielce. Radni miasta wyrazili dziś zgodę na sprzedaż mu 72 proc. akcji klubu.

 

0006HGLSM1853XGH-C122-F4.jpg
Piłkarze Korony Kielce /Paweł Małecki /

Warunkowa umowa sprzedaży klubu niemieckiemu inwestorowi zostanie podpisana w piątek we Wrocławiu przy okazji meczu ze Śląskiem.

Reklama
 

Niemiecka firma Phoenecia Burdenski Investment GmbH, której właścicielem jest były bramkarz Werderu Brema Dieter Burdenski, za 72 proc. akcji kieleckiego klubu zapłaci 850 tys. euro. Niemiecki inwestor kupi kielecką spółkę wraz z zadłużeniem wynoszącym 4 mln zł w trzech ratach. Pierwsza zostanie wpłacona po uprawomocnieniu się umowy. Nastąpi to gry kielecki biznesmen Krzysztof Klicki zrezygnuje z prawa pierwokupu Korony. - Z mojej wiedzy wynika, że pan Klicki nie jest zainteresowany zakupem klubu - powiedział prezydent Kielc Wojciech Lubawski.

Druga rata zostanie wpłacona w ciągu trzech tygodni, a trzecia - trzech miesięcy. Prezydent Kielc podkreślił podczas sesji, że rozmowy w sprawie nowego inwestora dla klubu trwały od pół roku. - Mieliśmy cztery poważne oferty polskie i dwie niemieckie. Po rozmowach i analizach podjęliśmy decyzję o ograniczeniu się do jednej z nich. O panu Burdenskim zebraliśmy bardzo pochlebne opinie - zapewnił Lubawski.   

Radni wyrazili również zgodę na dofinansowanie Korony z budżetu miasta w kwocie 2,5 mln zł rocznie. Łącznie do 2021 do klubu trafi 12,5 mln zł. Nabywca w umowie zobowiązuje się m.in. do nie zmieniania nazwy "Korona Kielce" oraz nie przenoszenia siedziby klubu przez 25 lat od chwili jej zawarcia.

- Korona balansuje na granicy egzystencji. Mamy jeden z najniższych budżetów w Ekstraklasie. Dieter Burdenski chce walczyć o najwyższe cele, nawet w europejskich pucharach. Mam jego zapewnienie, że w klubie nie będzie rewolucji - dodał prezydent Kielc.

Umowa warunkowa sprzedaży klubu podpisana zostanie w piątek we Wrocławiu, przy okazji meczu piłkarskiej ekstraklasy Korony ze Śląskiem.

Korona Kielce w 2008 r. przeszła na własność miasta. Były właściciel spółki, znany przedsiębiorca Krzysztof Klicki odstąpił ją za symboliczną złotówkę kilka miesięcy po aferze korupcyjnej, która nadszarpnęła wizerunek klubu.

Od tego czasu kieleccy radni wielokrotnie wzywali władze miasta do znalezienia inwestora dla Korony - krytykowano dokapitalizowanie spółki środkami z budżetu miasta i sposób zarządzania klubem. Kilkakrotnie pojawiały się informacje dotyczące negocjacji z poważnymi podmiotami zainteresowanymi nabyciem spółki. Wszystkie zakończyły się niepowodzeniem.



 

 

Jest STADION to i nowy zagraniczny właściciel jest,ciekawe co z tego wyjdzie.


Użytkownik uzi edytował ten post 30 marzec 2017 - 19:09


#4618 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 30 marzec 2017 - 21:11

Stadion to tam jest od wielu lat ;-) Ciekawe w sumie, bo kupił dość drogo - jakieś niecałe 8 mln złotych (kwota za akcję + dług). Ale ma też gwarancję kasy z miasta. Ciekawe.


Przyjaźń jest wszystkim!


#4619 La Beneamata

La Beneamata
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 kwiecień 2017 - 17:44

Fajne jaja w Gdyni. Do przerwy prowadzą Wigry 2-0. Jeden gol i mamy dogrywkę.


GKS KATOWICE & BANIK OSTRAVA


#4620 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 04 kwiecień 2017 - 18:14

1-3 :)))



#4621 żywiec

żywiec
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 kwiecień 2017 - 18:52

4-2 I tego spalonego chyba nie bylo na 5-2 !!!!

#4622 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 05 kwiecień 2017 - 16:43

Ptaszki cwierkaja że zawodnicy ruchu nie wyjdą w najbliższym czasie na trening. ruch dostał 2 dodatkowe tyg na spłatę zadłużenia które mieli spłacić do końca marca.

Szanse na licencję są porównywalne z szansami dzbanow na awans do ESA

:chamisko:

#4623 mack

mack
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 kwiecień 2017 - 18:12

Apropo posta Dudiego:

http://weszlo.com/20...i-budzet-klubu/

#4624 19marek64

19marek64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 kwiecień 2017 - 19:52

https://m.facebook.c...547999712048832

Zieliński co to jest za noga..
65mln euro

Użytkownik 19marek64 edytował ten post 05 kwiecień 2017 - 19:53


#4625 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 05 kwiecień 2017 - 20:33

Ptaszki cwierkaja że zawodnicy ruchu nie wyjdą w najbliższym czasie na trening. ruch dostał 2 dodatkowe tyg na spłatę zadłużenia które mieli spłacić do końca marca.

Szanse na licencję są porównywalne z szansami dzbanow na awans do ESA

:chamisko:

zebys sie nie zdziwił,  na serio nikogo nie nauczyło ich grzebanie w styczniu?.jak sie utrzymaja to licencje  dostana(pewnie zas jakas pomoc miasta) wiec polecam mnie podniety a wiecej realizmu.tak funkcjonuja juz lata i beda funkcjonowac dopoki bedzie ekstraklasa.


  • ertai lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

1 użytkowników, 1 gości, 1 anonimowych


    harry64