Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ukraina


5173 odpowiedzi w tym temacie

#826 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 02 marzec 2022 - 10:44

Coraz więcej info się pojawia, że ciapaki szaleją na Podkarpaciu. Żona kumpla pisze, że napadają na sklepy i dziewczyny, grupami okradają w transporcie publicznym.


"W mediach społecznościowych rozpowszechniane są fałszywe informacje, że w Przemyślu i powiatach przygranicznych doszło do poważnych przestępstw kryminalnych: włamań, napaści i zgwałceń. To nieprawda. Policja nie odnotowała zwiększonej ilości przestępstw w związku z sytuacją na granicy. #StopFakeNews"

To z profilu policji w podkarpackim.

#827 K..

K..
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 marzec 2022 - 11:28

Prawda jest pewnie po środku. Panoszą się pewnie jak to małpy ale też nie jest tak, że są same gwałty i kradzieże 😀

#828 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 02 marzec 2022 - 12:09

"Lekarze z Wejherowa jadą do Lwowa po pacjentów onkologicznych"

A co z naszymi odsyłanymi z powodu kowida?

Na Ukrainie poziom zaszczepienia to 34,5%. Ciekawe czy będą ich testować i segregować przed zabraniem.


"Gabinety stomatologiczne z różnych części Polski oferują bezpłatną pomoc obywatelom z Ukrainy."

Chyba trzeba się starać o obywatelstwo ukraińskie.
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#829 tomzkat

tomzkat
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 02 marzec 2022 - 13:06

Kibice ponad podziałami patrolują Przemyśl [LEKTOR] (01.03.2022 r.) - YouTube



#830 Edy

Edy
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 marzec 2022 - 13:12

Chyba trzeba się starać o obywatelstwo ukraińskie.

 

"Sami swoi" już dawno się o to postarali. Tak samo jak o równoczesną przynależność do Narodu Polskiego. 


MCMLXIV  :szpada:


#831 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 02 marzec 2022 - 13:16

Bardzo interesuje mnie info na temat tego darmowego leczenia Ukraińców. Chce przekonać znajomych, że jesteśmy obywatelami drugiej kategorii we własnym kraju. A jak nie jesteśmy, to za chwilę zaczniemy. Ciekawi mnie, jak zmieniają się procedury covidowe. Jakieś info?

#832 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 marzec 2022 - 13:21

Wyglada na to, że z powodu Ukrainy procedury Covidowe będą zdjęte co pokazuję ze te obostrzenia nie były niczym innym jak zwykłymi represjami na Polakach.

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#833 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 02 marzec 2022 - 13:28

Będę wdzięczny za dowod, bo znajoma miała kilka testów przed operacją i modliła się, żeby nie wyszedł fałszywie pozytywny, a uchodźcy nie będą w ogóle testowani. Bo może będą, ale nie wierzę w to, że w Polin będą zachowane zasady. Mam silne podejrzenia, że ci co umarli, to już ich jebać, a uchodźcy bez testów. Królestwo za dowód ;)

Użytkownik Mayek edytował ten post 02 marzec 2022 - 13:29


#834 Misiek_PrC

Misiek_PrC
  • SK1964
  • LokalizacjaMysłowice / GieKSa.pl

Napisano 02 marzec 2022 - 14:02

Właśnie jeśli chodzi o służbę zdrowia to u nas jest dramat... Moja mama leczyła się kilka lat u specjalisty w szpitalu górniczym w Sosnowcu i w poniedziałek dostała od lekarza cztery adresy, że ma sobie iść gdzieś indziej bo tutaj przekształcają się w szpital dla Ukraińców. I chuj z tym że całe życie płaci składki itd. Rodaków mają w dupie

418678b2066f29b35aed975ca3247c14.png?ran


#835 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 marzec 2022 - 14:10

Uważaj, bo zaraz zostaniesz ruskim trollem
  • paulek lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#836 Zajczak

Zajczak
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 02 marzec 2022 - 14:42

Wyglada na to, że z powodu Ukrainy procedury Covidowe będą zdjęte co pokazuję ze te obostrzenia nie były niczym innym jak zwykłymi represjami na Polakach.

 

Nie uderzając w niczyją inteligencję, to było oczywiste od początku tej ściemy. 


  • Bartek84, Fuhrer i cichy1964 lubią to

BÓL PRZEMIJA, A CHWAŁA JEST WIECZNA - TE BARWY TO DLA NAS WARTOŚĆ NAJŚWIĘTSZA.


#837 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 02 marzec 2022 - 15:01

Minister @MZ_GOV_PL @a_niedzielski w #Warszawa: Każdy Ukrainiec, który wymaga pomocy lekarza rodzinnego, czy poważniejszego leczenia, ma w Polsce zapewnioną opiekę medyczną. Przygotowywana jest ustawa, w której będą zawarte regulacje dot. opieki medycznej dla obywateli Ukrainy.


To już niezaszczepieni Polacy, nie blokują miejsc zaszczepionym? Nagle dla Ukraińców (niezaszczepionych) są miejsca?

Użytkownik Bartek84 edytował ten post 02 marzec 2022 - 15:43

  • Fuhrer lubi to
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#838 Axel

Axel
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 marzec 2022 - 16:25

To już się robi trochę słabe. Rozumiem żeby pomagać, ale to przechodzi wszelkie pojęcie jak wiele rzeczy będziemy im fundować

#839 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 02 marzec 2022 - 16:37

Powoli to wszystko robi się groteskowe.
Dzis jakieś radio w pracy mi grało-Zet lub RMF i ludzie co dzwonili do radia na jakiś konkurs czy coś tam gadać to kończąc już gadali sława Ukrainie.
Paranoja.
  • tomzkat i paulek lubią to

#840 mały

mały
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 marzec 2022 - 17:05

Pzu zapowiada brak składek i pokrywanie kosztów spowodowanych przez Ukraińców... NFZ będzie ich leczyc za darmo,do tego szkoły,uczelnie,transport itp. Szykujcie się na mocne pierdolniecie po kieszeniach bo zjedzie się ich tu do 5 milionów. Kto za to zapłaci jak myslicie?

#841 mały

mały
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 marzec 2022 - 17:07

Powoli to wszystko robi się groteskowe.
Dzis jakieś radio w pracy mi grało-Zet lub RMF i ludzie co dzwonili do radia na jakiś konkurs czy coś tam gadać to kończąc już gadali sława Ukrainie.
Paranoja.

Tak banderowcy krzyczeli nabijając ich przodków na widły,dramat.

#842 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 02 marzec 2022 - 17:19

Jak nawet Borg się wkurwia, to cos jest na rzeczy ;)
  • Krzyś i zebro78 lubią to

#843 mały

mały
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 marzec 2022 - 17:38

Jak nawet Borg się wkurwia, to cos jest na rzeczy ;)

Jeszcze tylko marcin i będzie komplet 😁
  • Krzyś i zebro78 lubią to

#844 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 marzec 2022 - 19:45

Dentyści, NFZ, szkolnictwo, samorządy, transport etc. wszystko za free :) Obłęd 2022 a tymczasem Ukraina gra va banque i nie w głowie jej nawiązanie pokoju. Nie wiem dlaczego tak totalnie bezrefleksyjnie wspieramy Ukraine jak oni aktualnie robią dokładnie to samo co Rosja - poświęcają pokój i bezpieczeństwo w regionie dla egoizmu narodowego. Rosja zaatakowała Ukrainę aby powrócić do projektu Imperialnego a Ukraina nie chce się zgodzić na zawieszenie broni i woli brnąć w co raz większą rozpierduchę bo Kijów wie, że każdy kolejny dzień walk przybliża Rosję do porażki a porażka oznacza rozpad Rosji a tylko Rozpad Rosji pozwoli Ukrainie odzyskać Krym, Donbas jak i pozycje lidera w Europie środkowo wschodniej. Do kurwy nędzy dlaczego my się na to godzimy to ja nie wiem. 


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#845 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 marzec 2022 - 19:59

Czyli z twojej perspektywy dla polskiej racji stanu lepiej jest żeby cała Ukraina była w ruskich łapach? Nie nawiązuje do pomocy w kraju, darmowych dentystów itd. bo to coraz bardziej zaczyna przypominać akcje zamykania lasów. I co to znaczy poświęcają pokój? Mają jakakolwiek opcje na pokój poza poddaniem się, i całkowitej zmiany władzy na rosyjską?

#846 tomzkat

tomzkat
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 02 marzec 2022 - 19:59

Dentyści, NFZ, szkolnictwo, samorządy, transport etc. wszystko za free :) Obłęd 2022 a tymczasem Ukraina gra va banque i nie w głowie jej nawiązanie pokoju. Nie wiem dlaczego tak totalnie bezrefleksyjnie wspieramy Ukraine jak oni aktualnie robią dokładnie to samo co Rosja - poświęcają pokój i bezpieczeństwo w regionie dla egoizmu narodowego. Rosja zaatakowała Ukrainę aby powrócić do projektu Imperialnego a Ukraina nie chce się zgodzić na zawieszenie broni i woli brnąć w co raz większą rozpierduchę bo Kijów wie, że każdy kolejny dzień walk przybliża Rosję do porażki a porażka oznacza rozpad Rosji a tylko Rozpad Rosji pozwoli Ukrainie odzyskać Krym, Donbas jak i pozycje lidera w Europie środkowo wschodniej. Do kurwy nędzy dlaczego my się na to godzimy to ja nie wiem.


Ukraina liderem ? Przecież mają pół kraju rozjebane, a już przed wojna byli z 30 lat za nami.

#847 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 02 marzec 2022 - 20:03

Też słyszałem o 5 mln. Szacunki niby wg usańskich agencji wywiadowczych. Za nie długo zmiana nazwy na Ukropolin.
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#848 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 marzec 2022 - 20:10

Popatrzcie co się dzieje ze złotówką. Złoty dostaje najbardziej po dupie z CEE. Rubel nas ciągnie w dół. Takich rzeczy jest więcej i wygląda na to, że robimy jako ekonomiczny tampon Ukrainy. Na własne życzenie. 

Z perspektywy Polski najlepszą sytuacją byłoby zawieszenie broni - Rosja jest zneutralizowana wojskowo na wieeele lat, skompromitowana, będzie zdestabilizowana wewnętrznie. Ukraina powinna oddać Krym i Donbas. Ukraina gra va banque a my z nimi, różnica jest taka, że Ukraina może stracić wszystko bądź wygrać. My możemy stracić bądź wyjść na zero. 


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#849 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 marzec 2022 - 20:14

Na ten moment wydaje mi się, że Ukraina nie ma na opcji na stole oddania Donbasu, Ługańska i Krymu. Jest tylko opcja oddania wszystkiego politycznie, wtedy oszczędzając miasta, poświęcają życia wielu osób u władzy.
No i oczywiście wypisują się na stałe z zachodniego modelu życia, a o to chyba biją się najbardziej.
Jeśli jutro jakimś cudem Rosja zaoferuje w Białowieży, że chcą "tylko" te republiki plus Krym, to oczywiście uważam, że Ukraina powinna się na to zgodzić.

Użytkownik Przemosz edytował ten post 02 marzec 2022 - 20:23


#850 BGC1964

BGC1964
  • SK1964

Napisano 02 marzec 2022 - 20:28

Zgadzam się z prawie wszystkim co napisałeś, ale jednak nie piszmy, że Ukraina robi to samo co Rosja bo chyba to jednak nie ta sama skala






Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych