Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polska


6132 odpowiedzi w tym temacie

#3176 84Marcin84

84Marcin84
  • Czytelnicy

Napisano 20 lipiec 2017 - 18:48

Nie to ten Świat o którym marzyli Twoi rodzice, dziadkowie itd,. Wolny Świat !!!!!



#3177 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 20 lipiec 2017 - 18:48

hehe, uwielbiam ten argument.

Po 1 poczytaj kto jest autorem.

A po drugie jezeli ty sie przejmujesz co pisza o nas najwieksze pedryle tego swiata czyli obywatele republiki bialej flagi to ok, to sie wstyd :D

BIld hahaha, kurwa nie, naprawde wstyd mi, ze niemiecki fakt jebie Polakow. Toz to nowosc!

 

 

Niech sie Niemcy i Franzuci martwia co my myslimy o nich, narod hitlersynow, a drugi to narod mamisynkow pizdusiow.

Jakby Polacy nie bronili angoli to by dzisiaj moglo financiala nie byc.

 

 

edit: tak jak myslalem, nawiedzony!


Użytkownik Mayek edytował ten post 20 lipiec 2017 - 18:49

  • Krzyś, 19mózG64 i NICKczemNICK lubią to

#3178 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 20 lipiec 2017 - 18:55

Kurde, nie zwierzali mi się ze swoich marzeń, a Tobie powiedzieli. Pewnie mnie uważają za ciemnogród :(
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#3179 84Marcin84

84Marcin84
  • Czytelnicy

Napisano 20 lipiec 2017 - 18:55

Nie wierzę , że po tylu latach jest w naszym narodzie tylu przeciwników wolnej Europy !!!! Chyba jest wam potrzebny Polski Majdan!!Aby  zrozumieć co to jest Wolność!! Jeśli macie Wolność w dupie idziecie w kierunku Moskwy i Putina , gratulacje !!!!! Macie do wyboru, albo Europa zjednoczona, albo Europa walcząca z sobą!!!! Jak myślisz co jest lepsze!!!



#3180 84Marcin84

84Marcin84
  • Czytelnicy

Napisano 20 lipiec 2017 - 18:56

Kurde, nie zwierzali mi się ze swoich marzeń, a Tobie powiedzieli. Pewnie mnie uważają za ciemnogród :(

Tak w 100 %


  • Simon77 lubi to

#3181 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 20 lipiec 2017 - 19:05

Nie wierzę , że po tylu latach jest w naszym narodzie tylu przeciwników wolnej Europy !!!! Chyba jest wam potrzebny Polski Majdan!!Aby zrozumieć co to jest Wolność!! Jeśli macie Wolność w dupie idziecie w kierunku Moskwy i Putina , gratulacje !!!!! Macie do wyboru, albo Europa zjednoczona, albo Europa walcząca z sobą!!!! Jak myślisz co jest lepsze!!!

jestem za wolną Europą!!!Wolną od lewaków, komuchów, liberałów, nachodźców, dyktatury Brukseli, Merkel, Putina, Sorosa!!!

#3182 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 20 lipiec 2017 - 19:06

Nie chcę być ciemnogrodem!! Powiedz cóż mam uczynić by dołączyć do obywateli Wolnej Europy i Wolnego Świata?
  • Sajpress lubi to
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#3183 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 lipiec 2017 - 19:06

Co za łeb, posty w stylu Kobry. Tego nie da się czytać.

Gratulację, jesteś jedynym użytkownikiem forum który leci na listę ignorowanych.


  • rabin lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#3184 84Marcin84

84Marcin84
  • Czytelnicy

Napisano 20 lipiec 2017 - 19:23

Co za łeb, posty w stylu Kobry. Tego nie da się czytać.

Gratulację, jesteś jedynym użytkownikiem forum który leci na listę ignorowanych.

Ale poleciałeś!!! Jasne jebać, wywalić tych co mają inne zdanie, mimo tego, że są z GieKSy



#3185 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 20 lipiec 2017 - 19:28

Śmierdzisz mi zwykłym trollem.

Twoje posty pojawiły się tu od niedawna, na dodatek tylko w dziale "polityka"...

Bardzo często podkreślasz, że jesteś z GieKSy.

Śmierdzisz mi zwykłym trollem...


  • 19mózG64 lubi to

Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#3186 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 20 lipiec 2017 - 19:32

pomijajac juz jego, mam nieprzyjemnosc w koncu pisac pierdolona prace magisterska o polityce regionalnej UE (fundusze europejskie itp) i najlepsze jest to, ze znawcy tematu, profesorowie i doktorzy pierdola w tych ksiazkach jak to wyglada i praktycznie tam nie ma pozytywnych wnioskow. Co chwila jest mowa o tym, ze to wszystko jest ciezkie, bo kazdy ma swoj interes i nie ma takiej mozliwosci, zeby to kiedys dzialalo dobrze, bo zbyt duzo jest sprzecznych intersow, a po rozszerzeniu Unii to juz w ogole.

 

Ci co pierdola o zjednoczeniu powinni to przeczytac. Kazdy rozumny wie, ze nie ma czegos takiego jak wspolna europa. Wspolna to moze byc wspolnota kibicow GieKSy, a nie sztuczny twor europejski. Wszystkie fakty przemawiaja za tym, ze to nie ma sensu. Te tzw. autorytety naukowe tez o tym mowia. A tu wychodza takie pokemony i gadaja o zjednoczonej europie :D

 

Wolnosc i bratestwo, a pan z prof. przed nazwiskiem mowi, ze nie ma chuja, zeby np Bawaria miala zbiezne interesy z Podkarpaciem :chamisko:



#3187 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 20 lipiec 2017 - 19:33

Nie wierzę , że po tylu latach jest w naszym narodzie tylu przeciwników wolnej Europy !!!! Chyba jest wam potrzebny Polski Majdan!!Aby  zrozumieć co to jest Wolność!! Jeśli macie Wolność w dupie idziecie w kierunku Moskwy i Putina , gratulacje !!!!! Macie do wyboru, albo Europa zjednoczona, albo Europa walcząca z sobą!!!! Jak myślisz co jest lepsze!!!

 

Kolego proszę cię poczytaj trochę i pomyśl o co tu chodzim bo na prawdę wydaje mi się, ze nie do końca kumasz i te telewizje "Pis jest zły" już ci oczy zaślepiły.

 

Krótka historia i proszę cię popatrz na to pod tym kątem anie, że Kaczor pisior itd.

 

25 lat temu  pewna grupa ludzi, którzy niby walczyli o naszą wolność, postanowiła dogadać się z komuchami. Podzielili się wtedy kto za co odpowiada tzn jeden bierze na siebie media jeden idzie do polityki, jeden zostaje Prezydentem i wszystko jest poukładane.  Umowa jest prosta, my mamy wszystko ale w zamian nie ruszamy komuchów.  To były lata gdzie każdy biznes  przynosił majątek, bo nie było niczego. Oni się tym wszystkim podzielili i zarazem byli noszeni na rękach przez ludzi za to, ze odzyskali  wolność dla Kraju.

Pierwszy, który był przeciwny takim układom z Komuchami, był Olszewski i jego obalili w jedną noc. Kolejnym rycerzem jest..... Kaczyńśki.  Tak dopiero po dwudziestu paru latach udało się mieć taką władze, żeby spróbować to rozpierdolić w pył.  i jak widać Teraz już nie jest tak łatwo, aczkolwiek taktyka ta sama, Rozpierdolić rząd  i wracamy na stołki.

Popatrz sobie na każdą jedna postać z liderów biznesu, polityki, telewizji. Tam każdy ale to każdy wtedy dostał działkę i do teraz rządzi, a do tego wprowadzają już swoich potomków.  Synalki, zięciowie itd są teraz młodymi sławnymi celebrytami w TV, Młodymi politykami itd. A jeden mały knyp chce to rozjebać i oni  (PO) zrobią wszystko, żeby to przerwać, bo jest już tak blisko upadku,jakiego wcześniej  nie było. pomagają w tym Media i  robią z Kaczora  wariata. Inne Partie nie posiadają nawet swoich programów, każda partia ma program " pis jest zły, a Kaczyński ma kota i nie ma prawa jazdy"

Pomaga tez zagranica, która najpierw kopiła za pół darmo pół naszej gospodarki i nic już nie jest Polskie i teraz bronią swojego, bo wiedzą, że ich czas fabryk za grosze i wyzyskiwanie Polaków też może sie kończyć. Media są również zgraniczne.

 

I teraz o sądach. te 25 lat temu ustaliliśmy niby trójpodział władzy, czyli ta sama ekipa, wpakowała swoich ludzi na stanowiska i tak ułożyła system, aby od tej chwili byli niezależnymi. Czyli sami między sobą sobie wybierają kto ma być jakim sędzią i jakimi poglądami. Problem w tym, że skoro to jedna opcja to wiadomo, że zawsze wybierają swoich ale dla większości ludzi to oznaka niezależności, gdy to jest jedna i ta sama banda od lat. Teraz gdy im to chcą zmienic dokładnie na odwrót jest mega jazgot. ( ja nie pochwama tej zmiany ale chciałem co uświadomić na czym to polega)

 

Po za tym uświadom sobie jedno. Dla ciebie jeżeli np zajebiesz chorzowskiego, ukradniesz batonika, czy zrobisz wał na kasie, nie ma różnicy czy bedzie cię sądzić ktoś z PO czy PISU.  To jaka opcja ma sądy jest ważne tylko dla nich, bo oni siebie tam wybijają, nie zwykłych ludzi. Problem w tym, że narzędzia w postaci   społeczeństwa wychodzą na ulicę dla tych  złodziei z Wiejskiej. 

Te wyrywane mikrofony to, też nie dla ciebie  jest walka, to jest walka aby po objęciu  sądów, samemu nie iść siedzieć.


Użytkownik Artis edytował ten post 20 lipiec 2017 - 19:35


#3188 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 20 lipiec 2017 - 19:39

Kaczor jest zly, ale jest najlepszy i jest idealista i patriota, dlatego ja go bede popieral, mimo ze nie znosze socjalizmu i jego 500 plus mnie wkurwia, bo lepsze jest obnizenie podatku dochodowego. Takze kaczora nie lubie, ale on jest lepszy niz zlodzieje, kurwy i komuchy (te 3 okreslenia sa na jedna grupe :chamisko:)

 

Ktos tam twierdzi, ze teraz zaczna sie procesy polityczne, ze oni obstawia swoimi sady i jak cos sie nie bedzie podoba to kogos ujebia i ze to moze byc poczatek dyktatury. Zgoda. Tak zaczynaja systemy totalitarne i ten argument nie jest pozbawiony racji. Ale w praktyce chodzi o to, ze swinie straca koryto. Jezeli bedize normalny sad, to bedize mozna tuska wsadzic za amber gold. Kowalski nie pojdzie na szafot bo mandatu nie zaplacil czy 10zl sie na vacie jebnal. Ale skurwysyn co jest zdrajca kraju moze siedziec i tego sie boi "elita". Dlatego ja jestem za kaczynskim w tej sytuacji. Nie boje sie totalitaryzmu. Tzn boje sie w chuj, ale nie pisowskiego a lewicowo-liberalno-europejskiego. Totalitaryzmem jest bruksela, a nie pis.



#3189 84Marcin84

84Marcin84
  • Czytelnicy

Napisano 20 lipiec 2017 - 19:41

Śmierdzisz mi zwykłym trollem.

Twoje posty pojawiły się tu od niedawna, na dodatek tylko w dziale "polityka"...

Bardzo często podkreślasz, że jesteś z GieKSy.

Śmierdzisz mi zwykłym trollem...

Ja pierdolę 20 lat, ponad na GieKSie i taki koś powie Ci, że jesteś trolem!!! Myśl jak coś piszesz, obrażasz ludzi tylko dlatego, że mają poglądy liberalne, wolnościowe!!! Tylko Pisiory mogą chodzić na Bukową,a później płacz o frekwencje!!! Mnie możesz obrażać, ale jak zawsze będę stał murem do końca za GieKSą do końca. Nie pisałem tu 10, może 15lat, bo mam dość takich Misiewiczów jak Ty !!!!



#3190 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 20 lipiec 2017 - 19:42

Aha i od razu dementuje jakby, ktoś myślał oczami PO. To, ze napisałem jak powyżej nie oznacza, że jestem jak to nazywacie "Pisiorem"

#3191 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 20 lipiec 2017 - 19:44

Kurwa nie zdążyłem haha "pisior" padło wcześniej :)
  • NICKczemNICK lubi to

#3192 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 20 lipiec 2017 - 19:45

Cytując klasyka:

"Syyyyynek, jak jo chodził na GieKSa..."

To nie pisz, przez kolejne 15lat, bo siejesz tylko zamęt :)

 

Tutaj się każdy zna, jak nie na żywo, to przynajmniej z forum.

Mniej więcej, każdy wie jakie kto ma poglądy.

Nagle wpadasz Ty i robi się burdel ;)


Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#3193 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 20 lipiec 2017 - 19:48

Niedawno na podziemnejTV autor wrzucił dla mnie do tej pory nieznane fakty o UE, warto zobaczyć:


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#3194 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 20 lipiec 2017 - 19:48

twoje poglady nie sa wolnosciowe. Sa liberalno-lewicowe czyli to nie jest wolnosc. To jest niewola. Wolnosc to jest mozliwosc podejmowanai samemu decyzji. Dyktat brukselski to nie jest wolnosc. Najpierw naucz sie definicji pojec, a potem ich uzywaj.


  • paulek lubi to

#3195 84Marcin84

84Marcin84
  • Czytelnicy

Napisano 20 lipiec 2017 - 19:51

Chłopie to Ty stawiasz politykę ponad GKS, dla Ciebie albo jebiesz konstytucję albo wara od GieKSy.

Podoba Ci się zajebany synek na komendzie??? Tak!!!! To jedź na kolejną miesięcznice do Warszawy!!!!



#3196 84Marcin84

84Marcin84
  • Czytelnicy

Napisano 20 lipiec 2017 - 19:52

Cytując klasyka:

"Syyyyynek, jak jo chodził na GieKSa..."

To nie pisz, przez kolejne 15lat, bo siejesz tylko zamęt :)

 

Tutaj się każdy zna, jak nie na żywo, to przynajmniej z forum.

Mniej więcej, każdy wie jakie kto ma poglądy.

Nagle wpadasz Ty i robi się burdel ;)

 

Chłopie to Ty stawiasz politykę ponad GKS, dla Ciebie albo jebiesz konstytucję albo wara od GieKSy.

Podoba Ci się zajebany synek na komendzie??? Tak!!!! To jedź na kolejną miesięcznice do Warszawy!!!!



#3197 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 20 lipiec 2017 - 19:54

:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: No odjebałem


Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#3198 84Marcin84

84Marcin84
  • Czytelnicy

Napisano 20 lipiec 2017 - 19:55

twoje poglady nie sa wolnosciowe. Sa liberalno-lewicowe czyli to nie jest wolnosc. To jest niewola. Wolnosc to jest mozliwosc podejmowanai samemu decyzji. Dyktat brukselski to nie jest wolnosc. Najpierw naucz sie definicji pojec, a potem ich uzywaj.

Mayek  błagam!!! Pamiętasz granice, cła itp.



#3199 84Marcin84

84Marcin84
  • Czytelnicy

Napisano 20 lipiec 2017 - 20:00

Dobranoc i pozdro  dla B1 :piwo: wybór należy do Was!!! Nie zawsze większość na tym forum ma rację.. Czasami trzeba iść pod prąd!!! Każdy może być za GieKSą!!! Ten z PiS, PO, Nowoczesnej, Kukiz, Razem itd.



#3200 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 20 lipiec 2017 - 20:01

nigdy mnie na granicy niz zlego nie spotkalo.

Do granic wystarczy Schengen.
Cło = wystarcza uklady handlowe. Nie trzeba byc w unii. Nie trzeba tracic suwerennosci swojego parlementu, ktory jest teraz tylko implementuje prawo UE

 

Granica. Jest chujowo, ale nie trzeba stac w korku na wakacje :)))






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych