Skocz do zawartości


Zdjęcie

Piłka ręczna


244 odpowiedzi w tym temacie

#101 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 styczeń 2014 - 22:36

Jaja ma, umiejętności też, ale nadal to masochizm ich oglądać. Nie wiadomo czego się spodziewać.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#102 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 21 styczeń 2014 - 22:51

gdzie znajde skroty z meczu?


Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#103 irishman

irishman

    Irishman

  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 styczeń 2014 - 23:09

I niech ktoś teraz jeszcze napisze, że mamy słabą reprezentację, słabego trenera albo ktoś tam jest "zjeb".... Dziś normalnie ciary przechodziły po plecach jak się oglądało ten mecz.

Tak było jak szarża polskiej husarii pod Kircholmem!

:) :) :)

 

Jutro oczywiście łatwo nie będzie ale jak chłopaki wyjdą na tym powerze jaki dziś się pojawił TO KTO WIE!



#104 Bart

Bart
  • Zbanowani
  • LokalizacjaTauzen/Paderewa

Napisano 21 styczeń 2014 - 23:18

gdzie znajde skroty z meczu?

Tutaj macie kanał EHF na youtube, wszystkie mecze a dodatkowo transmisje live

 

http://www.youtube.c.../ehfeuro/videos



#105 guliwer

guliwer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 styczeń 2014 - 00:51

I niech ktoś teraz jeszcze napisze, że mamy słabą reprezentację, słabego trenera albo ktoś tam jest "zjeb".... Dziś normalnie ciary przechodziły po plecach jak się oglądało ten mecz.

Tak było jak szarża polskiej husarii pod Kircholmem!

:) :) :)

 

Jutro oczywiście łatwo nie będzie ale jak chłopaki wyjdą na tym powerze jaki dziś się pojawił TO KTO WIE!

 

Dzisiaj przechodzily ciary ale ta druzyna jest wlasnie tak nieobliczalna ,ze jutro (odpukac) zagraja padline i w takim samym rozmiarze przegraja. Dzisiaj bylo genialnie!!! a Piotr co robil w bramce to nienormalne! Tylko mam wrazenie ,ze oni graja takimi falami , dzisiaj genialne a jutro sie cos zatnie i kaplica. Mecze w Serbami i Bialorusia byly mocno kiepskie.  Ogolnie tzrymam jutro kciuki!!!


  • irishman lubi to

#106 Jaworzno

Jaworzno
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 styczeń 2014 - 11:55

Piękny mecz husarii :) Grają właśnie falami ale jestem dobrej myśli. Z Chorwatami jeszcze nie wygraliśmy ale na przykład Radwańska przed dzisiejszym meczem miała siedem porażek z rzędu z Azarenką także nie ma się co do końca tylko tym sugerować.



#107 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 22 styczeń 2014 - 12:17

Praktycznie każdy zespół ma momenty lepsze czy gorsze w każdym meczu.U nas w porównaniu do zeszłego roku gra się poprawiła, gramy na styk praktycznie z każdym rywalem a ze Szwecją to był chyba najlepszy mecz w ostatnich latach.
Problem w tym by te fale w meczu nie były długimi momentami przestoju.Ze Szwecją się udało bo wyciągnął nas Lijewski w pierwszej połowie.

#108 Berki

Berki
  • SK1964

Napisano 22 styczeń 2014 - 12:18

no dobra ... to kiedy gramy?  :hihi: i kto zna jakiegoś sędziego?  :pijak:

 

organizuj i lecimy :)



#109 jajo1964

jajo1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-173

Napisano 22 styczeń 2014 - 12:47

Szacun dla Wyszomirskiego nie tylko za to co pokazał ale również za to:
 

"Rodzice nauczyli mnie kochać ojczyznę. Nie ukrywam tego, że jestem patriotą, jestem dumny, że jestem Polakiem. Znalazłem na serwisie internetowym youtube piękną definicję ojczyzny Bohdana Szuckiego z NSZ. Mówił on z takim przejęciem o Polsce… Kto teraz tak mówi, kto teraz tak kocha nasz kraj? Media milczą i puszczają tylko seriale i programy rozrywkowe. "

 

:)


  • gumibir i Shellu lubią to
Crazy Boys!

#110 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 styczeń 2014 - 20:42

Dawaaaaćććć  :lajkonik:


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#111 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 22 styczeń 2014 - 20:59

Dużo milej by się to oglądało, gdyby nie komentował cipa Iwański.


  • Now lubi to
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#112 guliwer

guliwer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 styczeń 2014 - 21:04

Znowu ta skuteczność, trzy setki - sam na sam. Przynajmniej dwie powinny być wykorzystane, no ale łatwo napisać. Co oni robią w grze w przewadze. Od początku tego turnieju prawie wszystkie takie sytuacje przegrali gdzie powinni odskoczyć rywalom. Jeszcze 30 min , NAKURWIAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



#113 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 styczeń 2014 - 21:29

Chorwaci wchodzą w nas jak w masło, my trafiamy tylko z karnych. Czarno to widzę, to nie gra na półfinał MŚ.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#114 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 styczeń 2014 - 21:55

Chorwaci zasłużenie awansują, szacun dla naszych za kilka dobrych spotkań. Niech powalczą o 5 miejsce.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#115 Homer

Homer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 styczeń 2014 - 22:04

Brawa za walkę.

Być może są za słabi na półfinał, ale dali z siebie 100%.



#116 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 styczeń 2014 - 22:18

Sytuacje 1 na 1 oraz pierwsze 10 minut po przerwie zadecydowały o porażce. Wielka szkoda. O wstydzie jednak nie ma mowy.


  • guliwer lubi to

#117 Pablito

Pablito
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 styczeń 2014 - 23:14

o porażce zdecydował "brak" bramkarza. Niestety wczoraj wykorzystaliśmy limit na dobre interwencje. Kolejny raz gramy chujowo w przewadze - ile z przewag wygraliśmy? 1? No nic, jeden dobry mecz, walka z Francuzami i tyle dobrego.



#118 Axel

Axel
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 styczeń 2014 - 09:22

chorwaci rzucali wszystko co musieli, a my niestety nie. Jednak patrząc z przekroju całego turnieju możemy być umiarkowanie zadowoleni. 



#119 marcin_89

marcin_89
  • SK1964

Napisano 23 styczeń 2014 - 10:15

Też jestem całkiem pozytywnie zaskoczony tym co zagrali nasi w tym turnieju. Przed Mistrzostwami można było w ciemno zakładać, że w czwórce zagrają: Dania, Hiszpania, Francja i Chorwacja. Jednoczesnie wydawało się, że te zespoły są poza naszym zasięgiem. Okazalo się, że nie jeteśmy tak daleko. Ogólnie całkiem dobrze pokazali się nowi zawodnicy w kadrze, a i ci na których miała opierać się gra reprezentacji trzymali w miarę dobry, równy poziom.



#120 Bart

Bart
  • Zbanowani
  • LokalizacjaTauzen/Paderewa

Napisano 23 styczeń 2014 - 11:04

Rozpierdala mnie jak czytam że zagraliśmy jeden dobry mecz i walka z Francuzami i tyle. Panowie ile razy należy napisać że piłka ręczna to chyba najbardziej wyrównana dyscyplina zespołowa. Zagraliśmy bardzo dobry turniej i należą sie brawa chłopakom. Jestem przekonany że za dwa lata w Polsce na Euro awansujemy do półfinału . Jest grupa kilku młodych chłopaków, która zdobywa doświadczenie. Mamy dwie bardzo silne drużyny w lidze i dzięki temu poziom naszych kadrowiczów się podniósł bo na codzień grają ze sobą i to było już widać w tym turnieju w porównaniu do poprzednich imprez



#121 irishman

irishman

    Irishman

  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 styczeń 2014 - 12:02

Jestem pełen szacunku dla naszej reprezentacji! Mimo, że przecież jest przebudowywana NIE ODSTAWAŁA OD NAJLEPSZYCH. Byliśmy o krok żeby pokonać Serbów, Francuzów, wczoraj napsuliśmy sporo krwi Chorwatom.

Szóste miejsce uważam za sukces, a jakby jeszcze udało się zrobić piąte, to już w  ogóle czapki z głów przed chłopakami.

 

Tak jak napisał Pablito, wczoraj języczkiem u wagi było to, że zabrakło tych kilku kluczowych rzutów obronionych przez Szmala. Szkoda, że Bigler nie zaryzykował i nie wpuścił jednak Wyszomirskiego....no ale teraz, po fakcie to każdy jest mądry.



#122 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 styczeń 2014 - 12:06

Przed turniejem nie było raczej mowy o walce o medale, ja jestem zadowolony. 5 miejsce i będzie git.


  • irishman i 1964Pawłowice lubią to

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#123 Bart

Bart
  • Zbanowani
  • LokalizacjaTauzen/Paderewa

Napisano 23 styczeń 2014 - 12:28

Wyszomirski też nie miał wczoraj dnia wszedł w pierwszej połowie i miał obronione chyba 2/10. Trudno to jest właśnie sport. Piłkarze ręczni sa przykładem tego jak zdobyć szacunek mimo przegranej w meczu. W sporcie wszystko może się zdarzyć ale jeżeli nie ma zaangażowania zawodników to nigdy nie zdobędzie się szacunku kibiców. A taka ciekawostka to Mikael Hansen podpisał z PSG rekordowy kontrakt i zarabia 1 milion Euro możecie to sobie porównać do tego jakie są zarobki w piłce nożnej.


  • irishman lubi to

#124 Pablito

Pablito
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 styczeń 2014 - 13:06

Rozpierdala mnie jak czytam że zagraliśmy jeden dobry mecz i walka z Francuzami i tyle. Panowie ile razy należy napisać że piłka ręczna to chyba najbardziej wyrównana dyscyplina zespołowa. Zagraliśmy bardzo dobry turniej i należą sie brawa chłopakom. Jestem przekonany że za dwa lata w Polsce na Euro awansujemy do półfinału . Jest grupa kilku młodych chłopaków, która zdobywa doświadczenie. Mamy dwie bardzo silne drużyny w lidze i dzięki temu poziom naszych kadrowiczów się podniósł bo na codzień grają ze sobą i to było już widać w tym turnieju w porównaniu do poprzednich imprez

 

Dojebałeś konkretnie. Silne drużyny? Vive, nieco dalej Wisła i daleeeeeekkkooo nic. Wystarczy spojrzeć na wyniki w lidze.

Dlaczego rozpierdala Cię, że zagraliśmy TYLKO jeden dobry mecz? Spójrz na wyniki. Białoruś i rosja najsłabsze w drugiej fazie, wszyscy im robili z dupy jesień średniowiecza. Mecz ze Szwedami - OK, zajebiście i niczego nie będę zabierał, podobnie z Francuzami. Cieszy mnie gra do końca o półfinał, ale to tyle. Jednym dobrym meczem nie da się wygrać medalu. 

 

Bart, porównaj zarobki piłkarzy do zarobków z NBA albo gwiazd filmu...



#125 guliwer

guliwer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 styczeń 2014 - 13:56

 Jestem przekonany że za dwa lata w Polsce na Euro awansujemy do półfinału .

 

O to też jestem spokojny, nie od dziś wiadomo, że na mistrzostwach sędziowie pomagają gospodarzą :hihi:






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych