Skocz do zawartości


Zdjęcie

Piłka ręczna


244 odpowiedzi w tym temacie

#76 Axel

Axel
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 styczeń 2014 - 10:36

Brakuje w naszej grze pomysłowości, bo jeśli rzucamy bramki to wszystkie wyglądają podobnie (środek czy któreś z bocznych rozegrań po akcji indywidualnej). Do tego zwyczajnie nie mamy skrzydeł, żeby nie wspominać już o karnych. Ogólnie rzecz ujmując skuteczność to jest kpina.



#77 gniotek1102

gniotek1102
  • SK1964

Napisano 20 styczeń 2014 - 12:25

Co wy macie z tym Jurasikiem chopa dawno w kadrze nie ma. Jurecki jak cos :)

#78 Bart

Bart
  • Zbanowani
  • LokalizacjaTauzen/Paderewa

Napisano 20 styczeń 2014 - 14:08

Panowie z moich wyliczeń wygląda że zwycięstwo z Rosją 3 bramkami dawało nam też awans więc Bartek Jurecki ( Jurasik gra obecnie w Górniku Zabrze  a w kadrze juz nie gra ze 2-3 lata) zapewnił nam komfort :). 

Trochę śmiać mi się chce jak czytam te niektóre wpisy na temat tego że z taką grą to nic nie osiągniemy. Przepraszam bardzo ale mamy praktycznie zapewnione miejsce w pierwszej 8 najtrudniejszego turnieju w Piłce Ręcznej mężczyzn, w porównaniu z Mistrzostwami Europy Mistrzostwa Świata to pryszcz, tutaj nie ma słabych drużyn Serbia , srebrny medalista z ostatniej imprezy odpada w pierwszej rundzie, Słowenia nie zakwalifikowała się przegrywając z tą drewnianą ( według niektórych ) Białorusią, Niemcy mający najlepszą ligę na Świecie nie kwalifikują się do turnieju. Dzisiejsza piłka ręczna jest bardzo wyrównana i jeżeli nie ucieknie faworyt na początku to potem często są męczarnie ( wczorajszy mecz Szwecja - Rosja ). A dla tych co mówią że Wenta jest lepszy od Bieglera to za jego kadencji najlepszy wynik t 4 miejsce w 2010, w 2008 roku po srebrnym medalu MŚ zajęliśmy na Euro tylko 7 miejsce. Wenta na 90 % wróci do kadry ( szczególnie teraz jak został tylko dyrektorem w Kielcach ) ale chyba dopiero przed Euro w Polsce za 2 lata.  Pamiętajcie że w piłce ręcznej każdy mecz jest inny i ma swoją dramaturgię i czasami pojedyncze wydarzenia mają wpływ na jego przebieg


  • Naujox i irishman lubią to

#79 irishman

irishman

    Irishman

  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 styczeń 2014 - 20:30

.....Trochę śmiać mi się chce jak czytam te niektóre wpisy na temat tego że z taką grą to nic nie osiągniemy. Przepraszam bardzo ale mamy praktycznie zapewnione miejsce w pierwszej 8 najtrudniejszego turnieju w Piłce Ręcznej mężczyzn, w porównaniu z Mistrzostwami Europy Mistrzostwa Świata to pryszcz, tutaj nie ma słabych drużyn Serbia , srebrny medalista z ostatniej imprezy odpada w pierwszej rundzie, Słowenia nie zakwalifikowała się przegrywając z tą drewnianą ( według niektórych ) Białorusią, Niemcy mający najlepszą ligę na Świecie nie kwalifikują się do turnieju......

A weźmy pod uwagę jeszcze i to, że mamy serio trudnych rywali!

Moim zdaniem ewidentnie turniej został ułożony pod gospodarze, którzy mają łatwiejszych rywali.



#80 Bart

Bart
  • Zbanowani
  • LokalizacjaTauzen/Paderewa

Napisano 20 styczeń 2014 - 22:59

Oglądaliście dzisiaj mecz Hiszpanii z Austrią ? To jest właśnie europejska piłka ręczna, przecież na papierze Hiszpania powinna zmiażdżyć Austrię a skończyło się na wymęczonym zwycięstwie jedną bramką



#81 Axel

Axel
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 styczeń 2014 - 10:41

wczoraj jak zerkałem na mecz duńczyków z węgrami to muszę stwierdzić, że ci pierwsi wcale lepiej od nas nie grali.



#82 Homer

Homer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 styczeń 2014 - 21:01

Mam nadzieję, że II połowa tradycyjnie będzie jeszcze lepsza niż I

Jest dobrze, oby tego nie zmarnowali.



#83 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 styczeń 2014 - 21:14

Kurwa to jest masochizm !


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#84 Gała

Gała
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWełnowiec

Napisano 21 styczeń 2014 - 21:17

ja pierdole, co tam się wyprawia



#85 jajo1964

jajo1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-173

Napisano 21 styczeń 2014 - 21:24

Piooootreeeeeeeeek Wyszomirski!!! :))))))


  • irishman lubi to
Crazy Boys!

#86 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 styczeń 2014 - 21:24

I porównajcie to sobie do oglądania jebanego Lewandowskiego i spółki...


  • irishman i 1964Pawłowice lubią to

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#87 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 styczeń 2014 - 21:25

Wyszomirski idzie chyba na rekord....


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#88 jajo1964

jajo1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-173

Napisano 21 styczeń 2014 - 21:26

Ja pierdole 75 % obronionych rzutów po 42 minutach meczu  :szok: 

Napiszcie w skrócie jak pierwsza połowa bo z hokeja wróciłem dopiero na drugą :) Też tak świetnie grali? 
 


Crazy Boys!

#89 Gała

Gała
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWełnowiec

Napisano 21 styczeń 2014 - 21:27

Wyszomirski chyba sprzedał duszę diabłu :)

zajebisty szpil



#90 Homer

Homer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 styczeń 2014 - 21:28

To jest gwałt na Szwedkach.
  • Naujox lubi to

#91 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 styczeń 2014 - 21:32

Przegrywać 5 do 1 i teraz tak prowadzić, to chyba tylko Polacy potrafią :) Wyszomirski mega mega mecz !!!!



#92 jajo1964

jajo1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-173

Napisano 21 styczeń 2014 - 21:36

Przed chwilą było zbliżenie na kogoś w naszym szalu reprezentacyjnym :) 


Crazy Boys!

#93 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 21 styczeń 2014 - 21:37

Wyszomirski na bank pójdzie na kontrolę :)))

 

Jasiu i Guliwer: wiara do końca!

 

Choć ja i sam do końca nie wierzyłem, przed wszystkim w Biglera.



#94 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 styczeń 2014 - 21:39

Panowie z moich wyliczeń wygląda że zwycięstwo z Rosją 3 bramkami dawało nam też awans więc Bartek Jurecki ( Jurasik gra obecnie w Górniku Zabrze  a w kadrze juz nie gra ze 2-3 lata) zapewnił nam komfort :). 

Trochę śmiać mi się chce jak czytam te niektóre wpisy na temat tego że z taką grą to nic nie osiągniemy. Przepraszam bardzo ale mamy praktycznie zapewnione miejsce w pierwszej 8 najtrudniejszego turnieju w Piłce Ręcznej mężczyzn, w porównaniu z Mistrzostwami Europy Mistrzostwa Świata to pryszcz, tutaj nie ma słabych drużyn Serbia , srebrny medalista z ostatniej imprezy odpada w pierwszej rundzie, Słowenia nie zakwalifikowała się przegrywając z tą drewnianą ( według niektórych ) Białorusią, Niemcy mający najlepszą ligę na Świecie nie kwalifikują się do turnieju. Dzisiejsza piłka ręczna jest bardzo wyrównana i jeżeli nie ucieknie faworyt na początku to potem często są męczarnie ( wczorajszy mecz Szwecja - Rosja ). A dla tych co mówią że Wenta jest lepszy od Bieglera to za jego kadencji najlepszy wynik t 4 miejsce w 2010, w 2008 roku po srebrnym medalu MŚ zajęliśmy na Euro tylko 7 miejsce. Wenta na 90 % wróci do kadry ( szczególnie teraz jak został tylko dyrektorem w Kielcach ) ale chyba dopiero przed Euro w Polsce za 2 lata.  Pamiętajcie że w piłce ręcznej każdy mecz jest inny i ma swoją dramaturgię i czasami pojedyncze wydarzenia mają wpływ na jego przebieg

Po lekturze tego posta pojawiło się dziś u mnie 5% szans na naszą wygraną. Trafny jak nigdy, gwałt na Szwedach totalny.


  • Bart lubi to

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#95 Bombon

Bombon
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 styczeń 2014 - 22:00

Ostatecznie Wyszomirski wybronił 17 strzałów na 32, czyli 53% skuteczności w obronie. Takie zawody to można oglądać bez końca. W ataku poniosła ich ułańska fantazja, a kilka strzelonych goli to było absolutne mistrzostwo. Teraz jeszcze tylko pokonać Chorwatów, a potem wszystko może się zdarzyć.



#96 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 21 styczeń 2014 - 22:03

no dobra ... to kiedy gramy?  :hihi: i kto zna jakiegoś sędziego?  :pijak:


  • Berki lubi to

#97 Bart

Bart
  • Zbanowani
  • LokalizacjaTauzen/Paderewa

Napisano 21 styczeń 2014 - 22:03

Tak jak pisałem wczoraj w piłce ręcznej każdy mecz jest inny i to pokazali dzisiaj Polacy. To co dla mnie jest najważniejsze to równy poziom praktycznie całej naszej drużyny, w tym upatruje naszej szansy w meczu z Chorwacją. Mamy bardzo wyrównana drużynę. A dla tych co tak wieścili koniec naszej ekipy na tym turnieju polecam najpierw poobserwować te dyscyplinę sportu bo nie ma drugiej tak wyrównanej na świecie.  Jutro czeka nas jeszcze trudniejsze zadanie bo Chorwacja to drużyna, która nigdy nam nie leżała ( tak jak Francja ) ale kiedyś musi być ten pierwszy raz :)



#98 Norbi_GKS

Norbi_GKS
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLiGota

Napisano 21 styczeń 2014 - 22:04

Nie wierzyłem że wygrają, a jednak pokazali klasę.

 Liczę że wygrają z Chorwatami, ale co daje to trzecie miejsce?


Zapamiętaj- jak pomoc to tylko w obie strony.

#99 Bart

Bart
  • Zbanowani
  • LokalizacjaTauzen/Paderewa

Napisano 21 styczeń 2014 - 22:12

Nie wierzyłem że wygrają, a jednak pokazali klasę.

 Liczę że wygrają z Chorwatami, ale co daje to trzecie miejsce?

Jak wygrają z Chorwacją to mają 2 i awansuja do półfinału



#100 Misiek

Misiek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 styczeń 2014 - 22:13

Kto tam ostatnio płakał, że ze Szwedami dostaniemy? :) Ta drużyna ma jaja.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych