Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tenis Ziemny


451 odpowiedzi w tym temacie

#101 resovia

resovia
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 kwiecień 2014 - 13:07

Tak mówisz o tych świetnych warunkach, Wimbledonie (znanego ze wspaniałej trawiastej nawierzchni), to przypomnij mi w jakim mieście jest w Polsce kort trawiasty z prawdziwego zdarzenia (nie syntetyk) ?

 

No i jak widac nie przeszkadzalo mu to dojsc do polfinalu tego turnieju, wiec w czym problem ? Czyli Anglicy powinni wygrywac kazdy turniej, poniewaz moga trenowac na kortach wimbledonu regularnie ?

Tak jak pisales Janowicz ponosi duze koszty na przygotowania , ale te kilkaset tysiecy to on spokojnie dostaje od sponsorow, wiec niech trenuje, jezdzi tam gdzie bedzie mu lepiej(podkreslam, ze wczesniej mowil, ze ogolne warunki treningowe sa dobre), wygrywa i spija na koniec szampana litrami. 

 

Tylko, ze ta jego wypowiedz to nie jest zadne wytlumaczenie tej kompromitacji, ktorej dopuscil sie, bo przegrac z gosciem co zajmuje 295 miejsce w rankingu dla takiej klasy zawodnika jak Janowicz to jest kompromitacja.

 

Jerzy tez taki pokrzywdzony, a jego zachowanie na korcie - nerwy, klotnie, pajacowanie - to tez w ogole nie maja nic wspolnego z niepisanymi regulami rywalizacji na korcie kiedy ten sport jeszcze naprawde byl dla elity - ale elity mentalnie, a nie elity z kasa - pewnie wiekszosc wie o co chodzi, ale wspomniany wimbledon to piekny przyklad na to czym jeszcze w sumie nie tak dawno byl tenis, uprawianie go to byl zaszczyt i prestiz, ale wiadomo czasy zmieniaja sie.

 

Nie klocmy sie juz bo to nie ma sensu, kazdy ma swoje racje i prawda zapewne lezy gdzies po srodku. Ja tylko probuje powiedziec, ze to nie jest usprawiedliwienie za skompromitowanie siebie i Polski w tym turnieju.

 

ps ja oczywiscie dalej trzymam za niego kciuki



#102 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 08 kwiecień 2014 - 13:11

Ja go bronie bo mam taki sam charakter i stosunek do tego wszystkiego. Stoje za nim a nie zydowskimi mediami i kurwami na ich uslugach. Wylozcie kase w setkach tysiecy na wlasny trening a potem sluchajcie jakiegoa pedala z onetu ze on ma oczekiwania ze wy macie lepiej grac.
  • 19mózG64 lubi to

#103 JACA

JACA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTAUZEN

Napisano 08 kwiecień 2014 - 14:16

Niektórym się chyba sporty pomyliły...to że gra w Davis Cup to jest jego chęć reprezentowania naszych barw, żadnych profitów z tego nie ma

 

100 tyś zł za mecz z Chorwatami to nie są dla Ciebie żadne profity?? Już nie przesadzajcie. tenis to jest zabawa dla bogatych. Gdyby jego rodziców nie było na to stać, to by nie inwestowali tyle lat w Janowicza. Zresztą gość na kortach zarobił juz ponad 2 mln dolarów, zwróciło mu się z nawiązka. Do tego dochodzą kontrakty reklamowe z Atlas, Uniqua i ktoś jeszcze też go chyba wspierają. Jestem tylko ciekawy czy taki Janowicz pozwoliłby sobie na takie zachowanie po którym turnieju ATP w Polsce, w obecności swoich sponsorów itd.



#104 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 08 kwiecień 2014 - 14:44

Ja go bronie bo mam taki sam charakter i stosunek do tego wszystkiego. Stoje za nim a nie zydowskimi mediami i kurwami na ich uslugach. Wylozcie kase w setkach tysiecy na wlasny trening a potem sluchajcie jakiegoa pedala z onetu ze on ma oczekiwania ze wy macie lepiej grac.

http://sport.wp.pl/k...,wiadomosc.html

Dla Ciebie to tez zydzi i kurwy na ich uslugach??!Daj sobie spokoj z wypisywaniem takich idiotyzmow bo to wyglada na lekka paranoje.Poczytaj sobie posty Dzikiego albo Jacy albo chociaz posluchaj jak skomentował sytuacje Fibak. No chyba ze dla Ciebie to tez zydowski agent i zdrajca?

p.s gratuluje ze masz za autorytet takiego buraka i buca, mam nadzieje ze sponsorzy wkoncu przejrza na oczy i zobacza jakiego amatora sponsoruja.



#105 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 08 kwiecień 2014 - 15:04

Piszac o autorytecie widac kto popada w paranoje. Kazdy kto nie jest psem "madrych glow" dziennikarzy i spoconych jankow, stanowskich i fibakow jest jebany. Brakuje jeszcze Jagody z eNki. Koniec tematu z mojej strony. Janowicz jest pieniaczem ale w tym sporze jestem za nim.

#106 JACA

JACA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTAUZEN

Napisano 08 kwiecień 2014 - 15:11

Mayek głupi synek nie jesteś a brniesz nie wiem po co i bronisz tego buca jak niepodleglości. Poniżej wklejam tekst z 6 listopada 2012. Może troche oczy się niektórym otworzą.

 

Zanim przejdę do sedna, najmocniej przepraszam, że zamiast rozpisywać się o sportowej stronie wielkiego sukcesu Jerzego Janowicza i cieszyć się z jego wygranych w Paryżu, ja drążę temat zdecydowanie mniej przyjemny. Pewną sprawę trzeba jednak moim zdaniem obiektywnie wyjaśnić, bo chodzi o rzecz w sporcie niezwykle ważną - o pieniądze i fair play.

Gdy w paryskiej hali Bercy Jerzy Janowicz eliminował kolejnych rywali i w końcu w ćwierćfinale wyrzucił z turnieju trzeciego tenisistą świata Andy'ego Murraya, w Polsce jego ojciec w kilku wywiadach, m.in. w „Gazecie” i na lodz.sport.pl, zaatakował władze Łodzi. Jerzy Janowicz senior pożalił się na to, jak źle w mieście traktowany jest jego syn. „(...) to tragedia, i mogę to powiedzieć z pełną odpowiedzialnością. Przed wyborami było bardzo szumnie, pani prezydent proponowała, żebyśmy razem z Jurkiem byli w jej sztabie wyborczym, były obiecywane pomoce ze znalezieniem pieniędzy dla trenera. Potem skończyły się wybory i... proszę o następny zestaw pytań” - powiedział m.in. „Gazecie”. W innym wywiadzie stwierdził, że ze strony miasta nie ma żadnego zainteresowania jego synem i jego karierą. Przekaz na całą Polskę był jasny - w Łodzi utalentowany tenisista Jerzy Janowicz ma pod górkę.

Słowa Janowicza seniora oburzyły prezydent Łodzi Hannę Zdanowską i jeszcze tego samego dnia, w piątek wieczorem, odpowiedziała na swoim Twitterze. „Jerzego Janowicza poznałam dopiero, jak zostałam Prezydentem, to co w artykule to nieprawda. Przykro mi to czytać”. I dodała: „Mimo wszystko i tak gratuluję awansu do półfinału. A tacie Jerzego życzę większej powściągliwości i nie rozmijania się z prawdą”.

A jaka ta prawda jest... W Urzędzie Miasta Łodzi można sprawdzić, jaką pomoc finansową dostali w ostatnich latach Janowicz i Miejski Klub Tenisowy, którego jest zawodnikiem. To nie są dane tajne.

W 2011 roku MKT, czyli klub naszej nadziei, otrzymał 94 tys. 660 zł, natomiast sam zawodnik - 30 tys. 460 zł. Równe 10 tys. zł z tej kwoty miasto przekazało na „warsztaty szkoleniowe na obiektach użytkowanych przez MKT”. W praktyce pieniądze te były potrzebne na pensje dla trenera młodego tenisisty i na zakup odżywek. 15 tys. zł trafiło do Janowicza z... Miejskiego Programu Przeciwdziałania Narkomanii (na pensje trenera i zakup sprzętu). W 2011 Jerzyk dostał też z miejskiej kasy 2 tys. 460 zł stypendium za osiągnięte wyniki sportowe oraz 3 tys. zł nagród za wybitne osiągnięcia sportowe.

W tym roku MKT otrzymało 80 tys. 810 zł (z czego 50 tys. zł na szkolenie sportowe, więc część tej kwoty mogło być, i pewnie było, przeznaczone na potrzeby Janowicza). Bezpośrednio do Jerzyka trafiło z miasta 10 tys. 810 zł. Te kilkaset złotych to stypendia. Natomiast równe 10 tys. zł bohater z Paryża otrzymał na przygotowanie do występu w US Open oraz w Pucharze Davisa. Tak naprawdę Janowicz potrzebował tych pieniędzy na bilety lotnicze do Stanów Zjednoczonych dla siebie i trenera.

- W magistracie talent Janowicza został dostrzeżony i starano mu się pomóc, na miarę możliwości i oczywiście zgodnie z prawem. Najlepiej o tym, jak trzeba się było nagimnastykować, by przekazać mu pieniądze, świadczą te 15 tys. zł z Miejskiego Programu Przeciwdziałania Narkomanii - usłyszałem w urzędzie od zaufanej osoby.

Wymienione przeze mnie kwoty nie są jedynymi, jakie miasto wydało w 2011 i 2012 roku na tenisa. W sumie 13 tys. 500 zł dotacji otrzymał Łódzki Klub Tenisowy. W ubiegłym roku miasto przeznaczyło też ponad 4 mln 550 tys. zł na dokończenie przebudowy hali MKT w parku Poniatowskiego, a w tym roku prawie 2 mln zł na drugi etap budowy, czyli modernizację szatni, pomieszczeń administracyjnych i pokojów dla trenerów. W tej hali trenuje właśnie Janowicz, trenował w niej choćby przed wyjazdem do Paryża.

Miasto pomogło też Polskiemu Związkowi Tenisa w organizacji wrześniowego meczu Polski z Białorusią w Pucharze Davisa, m.in. udostępniając za darmo halę przy ul. ks. Skorupki. Organizatorzy oszczędzili na tym ponad 100 tys. zł.

Trudno mi ocenić, czy w świecie profesjonalnego tenisa, te wszystkie kwoty są wysokie. Przez tydzień Janowicz zarobił w Paryżu ponad milion złotych, więc pieniądze, jakie Łódź przekazała na potrzeby utalentowanego zawodnika, w tym środowisku pewnie nie szokują. Ale - jak pisałem we wczorajszej „Gazecie” - utrzymywanie, czy nawet wspieranie, młodego tenisisty, nawet jeśli ma nieprzeciętny talent, priorytetem dla miasta być nie może. Miasto ma wyremontować szkoły, teatr czy szpital, załatać dziury w ulicach i odnowić kamienice na Piotrkowskiej. Pomoc Janowiczowi jest daleko na liście obowiązków miasta.

Ale mimo to miasto mu pomagało - wtedy gdy potrzebował pieniędzy na opłacenie trenera, na odżywki i sprzęt, i gdy potrzebował na bilet lotniczy do Stanów Zjednoczonych. Być może magistrat miał możliwości, by pomóc Jerzykowi jeszcze bardziej, ale to temat na inną dyskusję. Twierdzić, że nie pomógł w ogóle, nie można. Tymczasem ojciec Jerzego Janowicza oznajmił całej Polsce i to wtedy, gdy cała Polska uważnie go słuchała, że ze strony miasta Łodzi nie było żadnego zainteresowania jego synem i jego karierą, a to - jak pokazują oficjalne liczby - jest nieprawdą.

Krytykując miasto, Janowicz senior poskarżył się m.in. na to, że jego syn nie miał pieniędzy na bilet lotniczy, by lecieć na turniej do Australii. Mógł przy okazji wspomnieć, że magistrat zapłacił za podróż Jerzyka i jego trenera do Stanów Zjednoczonych. I to by właśnie było fair play, o którym wspomniałem na wstępie.



#107 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 kwiecień 2014 - 15:16

Widze że niektórzy się opierają na tym kto co powiedział...a co mnie obchodzi tak szczerze co powiedział Fibak??każdy ma prawo mieć swoje zdanie i nawet jakby Jackson powiedział mi że źle zrobił to miałbym to w dupie...jakbym opierał się na zdaniu innych to moja noga by nigdy nie stanęła na stadionie bo tam zabijają przecież...wiadome i logiczne jest że media teraz będą go atakować i szukać kto czego na niego nie powiedział bowiem on pierwszy zaatakował a oni ripostują...jeśli chodzi o słowo "burak" to powiem szczerze że chciałbym być wszędzie szanowany na kortach jak ten burak i dojść do czegoś takiego...Radwańską media już próbowały zniszczyć, teraz będzie pora na Jerzyka że jaki on zły i takie tam...taka prawda że chop powiedział prawdę o warunkach w Polsce że ich nie ma...i taka prawda że on tylko sobie, swojej ciężkiej pracy zawdzięcza wszystko i swoim rodzicom którzy zainwestowali, posprzedawali chyba połowę swego majątku jak nie więcej aby był on tam gdzie jest dziś...to czy się to będzie podobać niektórym czy nie to chop i tak na świecie będzie szanowany i dalej tłumy będą przychodzić aby go zobaczyć w akcji...co do kwoty 100 tysięcy złotych - taka kwotę się dostaje chyba za przejście 1 rundy w byle jakim turnieju więc o dużych pieniądzach bym tu raczej nie mówił...


  • Naujox lubi to

#108 JACA

JACA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTAUZEN

Napisano 08 kwiecień 2014 - 15:26

Bud, Janowicz jest ostatnią osobą, która moze narzekać że nie otrzymuje pomocy. Swoje zdanie opierasz na niewiedzy bo jeszcze kilka postów temu pisałeś że Janowicz za gręw reprezentacji nie ma żadnych profitów co jest oczywiście nieprawdą. 100 tys za przejście pierwszej rundy? Takiej kasy nawet się nie płaci na wielkich szlemach. Teraz odbywa się turniej w Katowicach, wiadomo że ranga tego turnieju wysoka nie jest. Piter za wczorajsze odpadniecie otrzymała 2 tyś dolarów, jej rywalka za awans do kolejnej rundy jakieś 3,4 tyś. Teraz sobie porównaj czy kwota 100 tyś to jest mało. I to jeszcze za dwa wpierdole, szczególnie z tym no namem 17-letnim z Chorwacji ktory do tej pory na kortach zarobił 28 tyś dolarów a więc mniej niz Janowicz za dwa dni. Inna sprawa że pozostałi czlonkowie reprezentacji za mecz z Chorwatami o takim uposażeniu mogli tylko pomarzyć bo to jest kasa jaką Janowiczowi zapłacił PZT.



#109 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 kwiecień 2014 - 15:31

Jakim autorytetem w takich jest Fibak ? Chyba od posuwania młodych cip.

 

Autorytetem w tej sprawie może być np. Bohdan Tomaszewski i przyznam, że jeśli też skrytykowałby Janowicza to przemyślałbym sprawę jeszcze raz. Fibak sam jeszcze niedawno mówił, że Polska to pojebany kraj i nie da się tu żyć, po czym spierdolił "do siebie" czyli do Szwajcarii.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#110 JACA

JACA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTAUZEN

Napisano 08 kwiecień 2014 - 15:35

Gan przecież Tomaszewski nie zostawił suchej nitki na Janowiczu.

 

 

http://www.polskiera...-nim-wstrzasnie



#111 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 08 kwiecień 2014 - 15:55

fajnie Jaca, dobrze, ze takie cos wkleiles.

Mozna w tej dyskusji rozbic 2 tematy. Jeden to to czy jemu jest zle finansowo i ile wlozyl i ile dostal. I tutaj te artykuly zmieniaja postac rzeczy, jezeli faktycznie dostawal siano to nie powinien narzekac, nie powinien byc rzecznikiem tych innych sportowcow, ktorzy maja zle a juz zwlaszcza nie po przegranej i nie w tej formie.

Druga kwestia jest to, ze dziennikarze musza nabic wejscia i jakby mogli to by napisali ze Janowicz jest skurwysynem byleby byly wejscia w artykul, kontrowersja itd.

Tomaszewski sie wypowiedzial dosadnie ale kulturalnie, bardzo mi sie to podoba.

Zreszta to, ze Janowicz to dzikus to juz chyba kazdy wie ale to jest jego sprawa, on se gra, on se wygrywa albo nie. Jak ktos dal ta kase na te stypendium to albo wycofac stypendia albo oczekiwac czegos w zamian. Bo teraz to jest niezrozumiale. Dostal kase i ma ja potrojnie oddac? Jak ma to byc rozliczane. Ma siedziec cicho bo ma placone jakies tam grosze? Temat tych socjali jest drazliwy bo znam ludzi, ktorzy studiowali za panstwowe pieniedza 2 kierunki i od razu po studiach pojechali do UK. Polska wpierdolila w nich kase a zwrotu ma 0.

W tej 1 kwestii czyli kasy to sie nei wypowiadam, sa jakies tam fakty i jezeli mial placone to niech nie pierdoli.

Co do tego ze dziennikarze to kurwy to zdania nie zmienie, podkurwili go to im pojechal, do tego akurat mial prawo. Sponsorzy sie nie wycofaja bo ich logo jest w mediach.



#112 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 kwiecień 2014 - 17:15

http://kwejk.pl/obra..._types=og.likes



#113 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 08 kwiecień 2014 - 17:39

http://eurosport.one...przekazac/xxx9s

 

obiektywnie mowiac to nie dziwne, ze go broni ale to jest taka sama paka jak te stare pierdziele przemadrzale czyli Fibak i Jan Tomaszewski. Trzyma strone swojego ale wie jak dzialaja media.

 

fajny komentarz z onetu:

Tytuł tego "artykułu" jak i innych, które od dwóch dni pojawiają się w mediach dają wyraźny obraz w jakim kraju żyjemy. Paradoksalnie, ilość ataków na Janowicza potwierdza tylko to o czym mówił na konferencji. Oczywiście łatwiej zrobić z kogoś wariata czy innego pomyleńca (metody stalinowskie) zamiast obiektywnie pochylić się nad problemami, dobitnie wypunktowanymi przez tego młodego chłopaka, który w swoim życiu zdążył już osiągnąć więcej niż te wszystkie dziennikarskie hieny i eksperci z bożej łaski razem wzięci. Towarzystwo wzajemnej adoracji, salonowi bywalcy, namiestnicy PRLu namaszczeni przez towarzyszy partyjnych i rządowa klika lemingów trzyma się razem! By żyło się lepiej! Jurek, miliony są z Tobą!

 

 

Ilosc atakow rzeczywiscie zaskakujaca.



#114 Dziki

Dziki
  • SK1964

Napisano 08 kwiecień 2014 - 17:51

Ty Mayek w ogóle wiesz o czym rozmawiasz i w czym tkwi problem?



#115 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 kwiecień 2014 - 18:01

Za sam start w AO płacili 82 tysiące, no sorki pomyliłem się o 18 tysięcy...to że dostawał jakieś śmieszne stypendium to nie oznacza pomoc przy tym zawodzie !!!!wiadomo zaraz ktoś napisze lepsza taka niż żadna, no ale kurwa umówmy się Panowie, ta kwota co dostawał od miasta to może na 3 tygodnie by starczyła i jeden turniej :)...nie róbmy znowu z Miasta Łódź bohaterów...fakty są takie jakie są - Janowicz zrobił karierę dzięki pieniądzom od rodziców i mi nikt nie wmówi inaczej bo takie są fakty...jedynie komu może być wdzięczny to rodzinie...co do warunków się nie pomylił - bo np. w Katowicach by nie marznąć i chcąc pograć w tenisa zimą to stawka na bażantowie jest 100 zł za h....mało??nawet jakbym 1 000 000 miesięcznie zarabiał to bym tam nogi nie postawił...ten sport to jeden wielki finansowy dołek bez dna...pamiętam jak artykuły były ile to Janowicz nie zarobił na Wimbledonie i podpuszczanie ludzi jaki on to bogaty nie jest, ale czemu nie napiszą ile wkładu poszło??do dziś piszą ile Radwańska to nie zarabia ale czemu nikt nie napisze dzięki jakiemu poświeceniu tam jest i tak dalej...l



#116 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 kwiecień 2014 - 18:27

Niektórzy się dziwią, że Jerzyk przegrał z tym 17 - latkiem ale nie biorą pod uwagę jednego: tenis to jest sport gdzie się rozgrywa kilkadziesiąt meczów rocznie jak nie powyżej 100 nawet...i każdy ma wpadki, czy ma na nazwisko Nadal czy Djokovic - nie da się mieć formy ciągle jest to nierealne....a już nie mówię jak ciężki jest powrót po jakiejkolwiek kontuzji w tym sporcie, w ostatnim czasie widać to po Murrayu (no chyba tylko Nadala to nie rusza hehe)...ja Jerzyka wiele meczów widziałem w tym roku i ze stwierdzeniem że jest to chłopak jednego turnieju nigdy się nie zgodzę: bo jeśli jest ktoś wstanie ze światową czwórka rywalizować jak równy z równym to oznacza że jest dobry...ma chłopak talent i niech się rozwija dalej bo dzięki niemu w sumie i dzięki Pani Radwańskiej ten temat w ogóle istnieje....ja życzę wszystkim aby takie zamieszanie tu było pozytywne oczywiście podczas Wimbledonu czy RG :) i abyśmy przeżywali chwile takie jak Radwańska np, z Azarenką w AO czy Jerzyk w półfinale WIelkiego Szlema...



#117 wojciech1964

wojciech1964
  • Czytelnicy

Napisano 08 kwiecień 2014 - 19:13

No i gdyby tak odpowiedzial to by pewie szumu nie bylo ale ma typ rozgrzana glowe i zaczal sie zalic na wszystko dookola. Gra dla trenera ktory płacze po przegranej ..dajcie spokoj. Jak był na fali to jakoś nie mowił ze mgr wyjeżdżają z Polski :)

 

smiechu warte.. niech zje snickersa



#118 F64

F64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 kwiecień 2014 - 14:54

http://sport.dzienni...zopy-wideo.html

 

jakby trenował w cywilizowanych warunkach, to by nie było okazji do krecenia pieniążków

 

 

jaki ten typ ma tupet.



#119 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 kwiecień 2014 - 15:25

Nie wiem czy tupet czy nie, obraca sytuację reklamodawca w żart :)...lepsze takie podejście na lighcie niż dalej przeżywanie tej sytuacji :)...Już myślałem widząc wpisy w tym temacie, że ktoś ATP Monte Carlo ogląda :) albo że ktoś chciał skomentować zajebiste odegranie Dimitrova :)...no ale się myliłem :)



#120 F64

F64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 kwiecień 2014 - 15:32

Gdyby nasze gwiazdy w wywiadach narzekały na zdenerwowanie spowodowanie presja, a za 3 dni wystepowały w reklamie tabletek uspakajających, to do z takim luzikiem bysmy do tego nie podchodzili hehe

 

 

ps 1 : nie oglądam ATP Monte Carlo bo szykuje sie na wyjazd.

ps 2 : "gdyby interesował nas tenis to zostalibyśmy tenisistami"  ;)



#121 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 kwiecień 2014 - 10:30

Chodzi o to, że temat się wyczerpał i nie widzę sensu aby do niego powracać...już i tak w przeciągu tygodnia co tu głośno było dużo stron doszło i dużo wymiany zdań było :) 

 

 

Tu jest fajnie opisana historia z Jerzykiem jak i kulisy porażki z 17 - latkiem...http://marekfurjan.b...y-Janowicz.html

 

Gościu ogólnie fajny blog prowadzi, pracuje niestety w Gównie Wyborczym, ale jak widać tak jak Pana Czado jeszcze mózg mu ta firma nie zamuliła :)...jeździ po turniejach, w Dubaju był, na AO i czasem fajnie opisuje jak to wszystko wygląda od podszewki...



#122 Gierdi

Gierdi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 kwiecień 2014 - 12:20

Nadal - Ferrer poki co dojebany mecz :o, jak Ferrer nie spuchnie to kiepsko może być z Rafa



#123 Axel

Axel
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 kwiecień 2014 - 13:31

Overek wejdzie na pewno :) Czasem bezpieczniej jest zagrać na wynik niż zwycięstwo.



#124 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 kwiecień 2014 - 13:45

Właśnie zaczyna puchnąć, zaraz najważniejszy gem :)jak go wtopi to Rafa to wygra...



#125 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 kwiecień 2014 - 14:04

Ferrer zajebioza :) półfinały mogą być mega, z jednej strony Wawrinka Ferrer, z drugiej o ile faworyci wygrają Federer - Djokovic :D choć Federer z Tsongą na tej nawierzchni powinien mieć pod górkę...Gerdi dobrze że pisałeś że grają, zdążyłem obejrzeć i na 2 seta dać na Ferrera :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych