Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polityka


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6055 odpowiedzi w tym temacie

#3426 Guest_Bend_*

Guest_Bend_*
  • Anonimowi

Napisano 20 grudzień 2016 - 08:16

Głupota i zaczątek wojny domowej, której tak bardzo pragnie kod i ich spółka.

Dokładnie. Nie ma nic głupszego, niż atakować tych KODowców, lub żeby policja ich w jakikolwiek sposób pacyfikowała.

To jest dla nich woda na młyn, oni wręcz czekają na to, żeby po ryju dostać i zostać męczennikami.



#3427 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 20 grudzień 2016 - 10:12

Jakimi zaś męczennikami? Gdyby policji przyszło do głowy ich kiedykolwiek spałować, to jedynie GW i TVN będzie próbować robić z nich męczenników, ale i tak przez krótki czas. Wystarczy spojrzeć na kodziarzy i widać gołym okiem, że jedno małe pałowanie, czy choćby lekkie starcie z jakimś marszem solidarności, lub średnio ogarniętą grupą kibiców i odechce im się raz na zawsze wyłażenia na manifestacje. To są w większości stare baby i do tego garstka pizdowatych studenciaków tudzież feministek i pedałów, którym teraz się wydaje, że walczą z systemem, bo wmówiono im, że w Polsce panuje reżim. Oni w głowach mają ustawione, że właśnie walczą z reżimem, a wystarczy jedno drobne stacie z byle kim, i więcej ich na ulicy nie zobaczymy.



#3428 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 20 grudzień 2016 - 10:28

Zaczęło się??

Pierwsze barwy zdobyte!
hehehe

http://niezlomni.com...kodnikow-wideo/



#3429 Guest_Bend_*

Guest_Bend_*
  • Anonimowi

Napisano 20 grudzień 2016 - 10:43

hehehe

 

Bardzo kurwa mądre. Idealny temat na materiał dla tvn24.



#3430 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 20 grudzień 2016 - 11:15

"nie boimy się! nie boimy się" :rotfl:



#3431 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 20 grudzień 2016 - 11:38

"nie boimy się! nie boimy się" :rotfl:

Nie, nie oni tam śpiewali/krzyczeli Jebać się, jebać się. :D


  • Jata lubi to

#3432 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 20 grudzień 2016 - 11:45

Dokładnie. Nie ma nic głupszego, niż atakować tych KODowców, lub żeby policja ich w jakikolwiek sposób pacyfikowała.

To jest dla nich woda na młyn, oni wręcz czekają na to, żeby po ryju dostać i zostać męczennikami.

Jasne.

Ale teraz pytanie jesli dalej przywódcy tych KOD ( PO, Nowoczesna, itp ) będą destabilizować państwo i po przez głupotę tych co z nimi idą próbować obali rząd i powrócić do władzy to czy będziesz się temu biernie przyglądał??

Nie lubie PiS nie głosowałem na nich, też mnie wkuriwiło że głupie ludzie ich wybrali.
Partia na którą głosowałem nie wygrała ale nie płaczę z tego powodu i nie wychodzę na ulicę.
Nie popieram PiS ale dobrze pamietam jak było za PO i nie chcę żeby to wróciło i chyba będzie trzeba coś z tym zrobić jak tak dalej pojdzie.
Zle jak dojdzie do "bratobójczej" walki bo ludzie powninni się zebrać i pogonić te kurwy jak i z PO taki i z PiS oraz te całe Nowoczesne itd.
I to im pownnniśmy wpierdol spuścić a nie miedzy sobą!

Ale z drugiej strony też nie można pozwolić aby ta cała świta od Tuska - Kopacz, Schetyna, Sikorski, Rostowski, itd wróciła na nowo po przez ogłupienie ludzi.
Przegrali wybory a teraz się nie potrafią z tym pogodzić.


Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 20 grudzień 2016 - 11:49


#3433 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 20 grudzień 2016 - 13:49

A tu jeszcze o TVPiS http://aszdziennik.p...i-go-na-antenie


Przyjaźń jest wszystkim!


#3434 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 grudzień 2016 - 14:49

W Pisie to są jednak karakany.

Już chyba dawno nie było władzy w POlsce która tak mocno osłabiła autorytet państwa i jego stabilność.

Począwszy od czystek na wysokich szczeblach władzy, administracji, wojska, prymitywnej dezubekizacja kończąc na tych cyrkach jak wyżej czy pozwoleniu na wykiełkowanie w Polsce majdanu dzięki antypaństwowej postawie Kaczyńskiego.
 

Trafnie Wielomski:

 

Jarosław Kaczyński myślał, że można jeździć do Kijowa i bezkarnie judzić przeciwko legalnej władzy Janukowicza. Nie, nie można, gdyż tłum raz nauczony buntu, podpatrzywszy go u sąsiada, robi potem kolejne burdy i chce obalać kolejne władze. Ten majdan w Warszawie - tak jak pierwowzór w Kijowie - jest dobrze zorganizowany, prawdopodobnie przez NGO, finansowane z zagranicy. Rząd, jeśli chce przetrwać, winien natychmiast pójść drogą W. Putina i ustawowo zakazać finansowania NGO zza granicy, po czym posłać ABW do rozpracowania kanałów powiązań i finansowania (jeśliby nie ustały). Inaczej rządy PiS-u zostaną zmiecione. Nie dziś i jutro, to za kilka miesięcy.
Zwolennikiem PiS nigdy nie byłem i nie jestem. Ale wolę aby rządy w Warszawie były ustanawiane w Polsce, niż przez zagranicznych "filantropów".

Pis juz praktycznie przegrał przez fanatyczne egalitarne, demokratyczne, praczłowiecze ustosunkowanie się względem stanu wojennego i Ukraińskiego Majdanu - każde siłowe rozwiązanie przez rząd (a takie będą musiały nastąpić) będzie porównywane z tymi dwoma powyższymi wydarzeniami, kaćzyński będzie "stać tam gdzie zomo i Zielone Ludziki."

 

Co za ironia losu jak rządy pisu padną w taki sposób. NGO ma wysoki potencjał trollowania frajerów :)


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#3435 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 20 grudzień 2016 - 15:40

Według Ciebie to, co jest w Warszawie jest dobrze zorganizowane? Dla mnie to raczej dowód, że nie jest to finansowe z zagranicy.


  • Branik_GT lubi to

Przyjaźń jest wszystkim!


#3436 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 grudzień 2016 - 16:42

Oczywiście, ze to jest bardzo dobrze zorganizowane biorąc pod uwagę możliwości ludzkie - czyli faktyczny brak poparcie w społeczeństwie.

Propaganda, zaplecze, wsparcie zachodnich mediów, powolna mobilizacja innych środowisk (nauczyciele z lewackiego ZZNP planuje swoje manify i przyłączenie się, Razem tez już w to wchodzi etc.) jak i zastosowanie zabiegów socjologicznych i manipulacyjnych - rozpoczęcie dymu w czasie obchodów 16.12 etc. świadczy o przemyślanej próbie destabilizacji rządów.  Pewnie za kilka miesięcy dojedzie nas komisja UE i jakaś agencja rejtingowa. Tego 16.12 był plan aby tłum łykną ściemie o majdanie i zaczął dymić, nie pykło im bo KODowcy w większości to zwykłe pazie, ale kiedyś w to wejdą jacyś bardziej bojowi ludzie.

 

Prawda jest taka, że rząd Pisu jest totalnie bezradny i może tylko liczyć, ze opozycji się znudzi, a na to nie ma co liczyć bo kasa płynie zagranicy :) Sam Sierakowski się ostatnio wygadał, że po straceniu dotacji z M.K. 90% dochodów/wpływów do wydawnictwa wpływa zagranicy a sam Sierakowski buja się w najdroższych ciuszkach i w najlepszych restaracjach :) a to jest tylko jakieś intelektualne pisemko nie jednoznaczne ideologicznie bo wydające pozycje które nie wpisują się w schemat liberalno-lewackiego statusu quo. To jaka kasa musi płynąc do KOD niech każdy sobie wyobrazi.


Użytkownik terror edytował ten post 20 grudzień 2016 - 16:49

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#3437 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 grudzień 2016 - 17:00

Tymczasem senat przyklepał ustawę o liberalizacji w ochronie przyrody - wycinka drzew w miastach i na prywatnych posesjach bez jakiejkolwiek kontroli :) Co jak co, ale liberalizacja w czasie gdy przyroda w POlsce jest tak dewastowana to trzeba być niezłym łajdakiem. I to jest prawica?

Jak to mawiał Fidel Castro - "USA nie wykończy jeden duży Wietnam, ale 100 małych Wietnamów" tak Pis padnie za te powolne zachodzenie za skórę coraz to nowszym środowiskom.


  • borg, Carlos91 i Scarface WNC lubią to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#3438 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 20 grudzień 2016 - 17:21

Otwierasz lodowke a tam pis...chuj wam w dupe ubeckie pomioty

#3439 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 20 grudzień 2016 - 17:27

Dla mnie akurat bardzo dobrze, że nie muszę biegać i błagać po urzędach czy mogę wyciąć drzewo ze swojej działki, które kiedyś tam zasadził dziadek i stoi ono ni w pizdę ni w oko.


  • melok lubi to

Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#3440 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 grudzień 2016 - 17:32

No tak, to jest właśnie logika demoliberałów - sprywatyzujmy Polskę, a później podrzućmy jakieś argumenty jak z "żelaznej logiki" :) Tak właśnie skończył jedyny park w Rybniku - "moja działka a ja nie moge wycionć"

 

Szkoda słów.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#3441 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 20 grudzień 2016 - 17:35

Terror sam posadziłem,działka moja,to nikt to tego nic nie ma. Nikt nagle nie wytnie wszystkich drzew na działce,bo ma takie prawo.


  • GzR i LTS lubią to

#3442 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 20 grudzień 2016 - 17:37

No jeżeli działka jest MOJA i JA SAM posadziłem jebne drzewo, które kupilem za swoje pieniądze, zapłaciłem od tego podatek.

A po kilku(nastu) latach np. chce całkiem zmienić ogród, bo urodziły mi się dzieci, bo mi się znudził, bo mam takie widzimisię, to dlaczego muszę napędzać tę biurokracyjną machinę, latać od okienka do okienka, pisać pismo za pismem i czekać na odpowiedź Bóg wie ile, skoro w warsztacie czeka nówka Husqvarna?


  • Jata lubi to

Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#3443 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 grudzień 2016 - 17:52

Ustawa została stworzona pod deweloperów i ministerstwo infrastruktury, dla pierwszych był problem z stawianiem nowych marketów, osiedli, magazynów etc. w miastach bo wycinka drzew powyżej średnicy 50/100 cm musiała przejść konsultacje społeczne i Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska. W przypadku drugich drogi nie mogły być poszerzane bądź koszty budowy był zawyżane przez firmy budowlane który musiały dostosować projekty do starych alei drzewnych przy drogach które były pozostałościami po dojazdach do dworków etc. oczywiście wszystko przyklepano pod przykrywką troski o obywateli ("nie można wyciąć drzewa na swojej działce") co jest bzdurą bo wycinać można. Sam nadziałce mam ponad 50 letniego dęba i nie ma żądnych problemów z przycinką czy nawet wycięciem, ale jak to się mówi - "Okaleczyć bez powodu drzewo - to grzech straszny" więc nie ruszam.

 

Podsumujmy, dla wygody wypieramy się dziedzictwa kulturowego i duchowego, pozwalamy na dalsze dewastowanie przyrody, wycinanie parków pod makrety, aleje w miastach pod parkingi dla samochodów, bezsensowane poszerzanie dróg i to wszystko w kraju, gdzie ma największ eproblemy z zanieczyszczenie powietrza. Tyle:

 


Użytkownik terror edytował ten post 20 grudzień 2016 - 17:53

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#3444 Benny

Benny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 grudzień 2016 - 18:10

Ustawa została stworzona pod deweloperów i ministerstwo infrastruktury, dla pierwszych był problem z stawianiem nowych marketów, osiedli, magazynów etc. w miastach bo wycinka drzew powyżej średnicy 50/100 cm musiała przejść konsultacje społeczne i Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska. W przypadku drugich drogi nie mogły być poszerzane bądź koszty budowy był zawyżane przez firmy budowlane który musiały dostosować projekty do starych alei drzewnych przy drogach które były pozostałościami po dojazdach do dworków etc. oczywiście wszystko przyklepano pod przykrywką troski o obywateli ("nie można wyciąć drzewa na swojej działce") co jest bzdurą bo wycinać można. Sam nadziałce mam ponad 50 letniego dęba i nie ma żądnych problemów z przycinką czy nawet wycięciem, ale jak to się mówi - "Okaleczyć bez powodu drzewo - to grzech straszny" więc nie ruszam.

Podsumujmy, dla wygody wypieramy się dziedzictwa kulturowego i duchowego, pozwalamy na dalsze dewastowanie przyrody, wycinanie parków pod makrety, aleje w miastach pod parkingi dla samochodów, bezsensowane poszerzanie dróg i to wszystko w kraju, gdzie ma największ eproblemy z zanieczyszczenie powietrza. Tyle:



Skad Ty wziales takie pierdoluy?? Niech zgadne ze strony sokzburaka.
Z calym szacunkiem ale kompletnie nie masz pojecia, co w Polsce mozna wycinac, a co nie.
Podsumowujac, nie mozna wycinac drzew pod Inwestycje bez zgody, jak do tej pory. Natomiast wg nowej ustawy mozesz z wlasnej dzialki wyciac drzewo, to twoja wlasnosc czego wczesniej nie mogles, poza drzewem owocowym ktore ma nie wiecej niz 10 lat. Dla mnie osobiscie duzy pozytyw.
  • Krzyś i Bojar lubią to

#3445 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 grudzień 2016 - 18:22

odsumowujac, nie mozna wycinac drzew pod Inwestycje bez zgody, jak do tej pory.

Powyżej 100/50 cm obwodu :)

2. Gminy dostały większe uprawnienia i to one decydują co można wyciąć a co nie, czyli pomija się RDOŚ.

3. Wycinka drzew wczasie budowany infrastruktury drogowej zostało całkowicie zliberalizowana - można wycinąc bez względu na znaczenie przyrodnicze.

 

Tak czy siak, prawo zostało stosunkowo mocno zliberalizowane i jeszcze bardziej dziurawe na rózne wałki. Gdyby te prawo funkcjonowało kilka lat wstecz - aleja drzew przy parku Kościuszki w Katowicach zostałaby wycięta bo wtedy w ostatniej chwili zainterweniowali mieszkańcy organizując pikiety i RDOŚ zablokował decyzję, dzisiaj pewnie skończyłoby się to tak, że mieszkańcy wrociliby z pracy po 16 i drzew by już nie było. Takich sytuacji jak w Rybniku gdzie wycina się całe parki pod markety będzie co raz więcej.  Ustawa jak dla mnie szkodliwa.


Użytkownik terror edytował ten post 20 grudzień 2016 - 18:23

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#3446 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 grudzień 2016 - 18:44

Pokrzyczeli zrobili trochę szumu i już im się odechciewa...Lada moment przestaną okupować sejm i nagle już im nic nie przeszkadza nawet te piątkowe głosowanie które uważali za nielegalne słabi ludzie słaby protest



#3447 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 20 grudzień 2016 - 19:15

Święta za pasem może doszli do wniosku, że nie ma sensu jak debil stać, że są istotniejsze sprawy.
Ale Boże Narodzenie nie jest cały rok - obawiam się, że wrócą.


Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 20 grudzień 2016 - 19:19


#3448 Benny

Benny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 grudzień 2016 - 19:16

Powyżej 100/50 cm obwodu :)
2. Gminy dostały większe uprawnienia i to one decydują co można wyciąć a co nie, czyli pomija się RDOŚ.
3. Wycinka drzew wczasie budowany infrastruktury drogowej zostało całkowicie zliberalizowana - można wycinąc bez względu na znaczenie przyrodnicze.
 
Tak czy siak, prawo zostało stosunkowo mocno zliberalizowane i jeszcze bardziej dziurawe na rózne wałki. Gdyby te prawo funkcjonowało kilka lat wstecz - aleja drzew przy parku Kościuszki w Katowicach zostałaby wycięta bo wtedy w ostatniej chwili zainterweniowali mieszkańcy organizując pikiety i RDOŚ zablokował decyzję, dzisiaj pewnie skończyłoby się to tak, że mieszkańcy wrociliby z pracy po 16 i drzew by już nie było. Takich sytuacji jak w Rybniku gdzie wycina się całe parki pod markety będzie co raz więcej.  Ustawa jak dla mnie szkodliwa.



Robie przy inwestycjach. Terror odleciales. Nie mam czasu z Toba polemizowac skoro nie chcesz wkleic linkow z ktorych czerpiesz wiedze.
Tu masz jeden.
https://www.google.p...android-htc-rev

#3449 Homer

Homer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 grudzień 2016 - 19:16


.


Użytkownik Homer edytował ten post 20 grudzień 2016 - 19:17


#3450 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 20 grudzień 2016 - 20:55

 

 

aszdziennik - to strona ze zmyślonymi newsami, nie ma się co jarać na wyrost.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych