Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybory Samorzadowe


1185 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Wybory Samorządowe (226 użytkowników oddało głos)

Kto na Prezydenta Katowic?

  1. MARCIN KRUPA (51 głosów [78.46%])

    Procent z głosów: 78.46%

  2. Głosowano ANDRZEJ SOŚNIERZ (14 głosów [21.54%])

    Procent z głosów: 21.54%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#51 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 23 wrzesień 2014 - 17:46

a po drugie Szczerbowski ma program na sport rekreację.

Tego nam brakuje.

 

Po trzecie SLD.

hmm,  starsi tęsknią za starymi czasami. Ostatnio byli za Uszokiem, ale jak się pojawi ktoś z tej parti to tam przejdą.

 

Krupa mnie nie przekonuje. Znam go. Będzie mieć kogoś za sobą, doradcę.

 

To moje zdanie i tylko moje, ale jak znam co poniektórych to znów oberwę w łeb hehehh



#52 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 23 wrzesień 2014 - 18:06

Senat w Polsce to w ogóle fasada demokracji.


Przyjaźń jest wszystkim!


#53 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 23 wrzesień 2014 - 18:07

Kurwa Krzysiu Ty musisz mieć zjebane życie jak wszędzie się podpierasz jakimiś "to tylko moje zdanie". Uwierz że każdy by się domyślił, że jak na forum pisze Krzyś to jest jego zdanie, a nie innej osoby.


  • Naujox i Lars lubią to

Przyjaźń jest wszystkim!


#54 LTS

LTS
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 wrzesień 2014 - 18:13

No chyba, że czasem Krzys pisze również zdanie żony, więc dobrze że zaznacza kiedy jest tylko jego i wyłącznie jego.



#55 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 23 wrzesień 2014 - 18:22

no i co to wnosi do dyskusji?

 

Nic.

 

Ja Was nie zrozumię, a Wy mnie. No szkoda.

Tylko po co takie coś na ogólnym?

Jak zaprosiłem kolegę mac na pw to już echo:)))

 

Z mojej strony koniec.

 

Bez żalu:)



#56 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 wrzesień 2014 - 18:42

Krzyś dziś Ci miałem odpisać właśnie, ale dorzuciłeś jeszcze to:

 

 

 

Po trzecie SLD.

hmm,  starsi tęsknią za starymi czasami. Ostatnio byli za Uszokiem, ale jak się pojawi ktoś z tej parti to tam przejdą.

 

 

 

więc muszę chyba jeszcze pare dni ochłonąć zanim odpisze...

Po prostu nie rozumiem Waszego podejścia do niektórych spraw. Najdelikatniej mówiąc.


  • Naujox lubi to

#57 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 23 wrzesień 2014 - 18:46

Krzysiu, przyznam, ze jak czytam to co piszesz to sie rowniez gotuje. Jaki to sa stare czasy? Sprzedawales kasety vhs jak granice otwarli czy co? Byles dyrektorem kopalni? Jakie to sa te stare czasy. Mam nadzieje, ze chodzi ci tylko o wyniki Gieksy w tamtym czasie.

Najbardziej mnie boli to, ze starsi sa glupi. Swoje przezyli, widza co sie zmienia, moga i pojechali za granice i dalej takie glupoty gadaja, ze kiedys bylo lepiej "bo byly wczasy pod grusza". Ja takie cos w rodzinie slysze to mam ochote krzeslem przypierdolic.

Polecam wycieczke do Singapuru, Hong Kongu czy Shanghaju to sie odechce starych czasow. Rece opadaja, nie bede ci juz dosadniej odpisywal bo to nie ma zadnego sensu.


  • Naujox lubi to

#58 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 23 wrzesień 2014 - 18:50

no to odpisz.

 

A, że masz klopot, że za szybko, to już Twoja sprawa.

 

I nie pisz "Waszego", ja nie towarzysz.

 

Napiszę jeszcze raz, takie sprawy to nie TUTAJ.

Ale jak Ciebie i innych to rajcuje, to nie mija już sprawa.
Napisałem wcześniej swoją opinię w tym temacie i tyle.

Nie każdy z tym się może zgadzać.



#59 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 23 wrzesień 2014 - 18:52

Krzysiu, przyznam, ze jak czytam to co piszesz to sie rowniez gotuje. Jaki to sa stare czasy? Sprzedawales kasety vhs jak granice otwarli czy co? Byles dyrektorem kopalni? Jakie to sa te stare czasy. Mam nadzieje, ze chodzi ci tylko o wyniki Gieksy w tamtym czasie.

Najbardziej mnie boli to, ze starsi sa glupi. Swoje przezyli, widza co sie zmienia, moga i pojechali za granice i dalej takie glupoty gadaja, ze kiedys bylo lepiej "bo byly wczasy pod grusza". Ja takie cos w rodzinie slysze to mam ochote krzeslem przypierdolic.

Polecam wycieczke do Singapuru, Hong Kongu czy Shanghaju to sie odechce starych czasow. Rece opadaja, nie bede ci juz dosadniej odpisywal bo to nie ma zadnego sensu.

 

następny:)

 

Czy ja pisałem o sobie? NIE?

Pisałem o tym, co myślą starsi. np moi dziadkowie. Ich już nie zmienisz!



#60 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 23 wrzesień 2014 - 18:53

Krzysiu, przyznam, ze jak czytam to co piszesz to sie rowniez gotuje. Jaki to sa stare czasy? Sprzedawales kasety vhs jak granice otwarli czy co? Byles dyrektorem kopalni? Jakie to sa te stare czasy. Mam nadzieje, ze chodzi ci tylko o wyniki Gieksy w tamtym czasie.

Najbardziej mnie boli to, ze starsi sa glupi. Swoje przezyli, widza co sie zmienia, moga i pojechali za granice i dalej takie glupoty gadaja, ze kiedys bylo lepiej "bo byly wczasy pod grusza". Ja takie cos w rodzinie slysze to mam ochote krzeslem przypierdolic.

Polecam wycieczke do Singapuru, Hong Kongu czy Shanghaju to sie odechce starych czasow. Rece opadaja, nie bede ci juz dosadniej odpisywal bo to nie ma zadnego sensu.

 

Mam to samo :)

 

Bo kiedys kazdy mial mieszkanie, robote i wczasy.


  • kosa lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#61 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 23 wrzesień 2014 - 18:56

jestes stary i maruda to myslalem, ze pisales o sobie

 

Ja jestem dosc nerwowym czlowiekiem, umiem sie tylko przy jakiejs dobrej babie uspokoic i to tez nie na dlugo hahaha, jak wracam z Bukowej to nawet jak jest 3:2 to czuje, ze stracilem miesiac zycia jak nic.

 

I potem czlowiek idzie na takie czy inne urodziny, gada z babcia, wujkiem, z Krzysiem na forum :chamisko: i slyszy ze kiedys to bylo tak dobrze bo kopalnia zaplacila za wczasy kajs nad jeziorem w powiecie lublinieckim.

No ja pierdole, nie wytrzymuje tego nerwowo. Tacy ludzie potem beda innym psuli zycie bo nie rozumieja, ze mozna miec wlasna dzialalnosc, ze mozna placic rozmaite podatki, mozna widziec, jak ta kasa spierdala z portfela. Nieeeeee! Jeszcze tutaj Krzysiu cisnienie dzwiga. Wdech wydech kurwa :D



#62 Picapao

Picapao
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaManhattan

Napisano 23 wrzesień 2014 - 19:01

Czytając posty powyżej mam wrażenie, że oglądam tefałen i ich fakty. "Dzisiaj mamy wolne Państwo, mamy demokracje i możemy swobodnie jeździć za granice". Zajebiście kurwa !!!

 

Fajnie było by poznać przynajmniej 10 różnic między naszymi czasami teraz, a czasami zanim Bolek przeskoczył płot w stoczni. Ale to nie ten temat.

 

p.s. właśnie w tvp info właściciel Ciechana bedzie przepraszał za to, że nie lubi pedałów, lezb i tego, że chcą adoptować dzieci.

 

p.s.2 Dobrze by sie czytało o kandydatach co mogą zrobić dla Nas i dla miasta, a nie zaś jebana polityka. Od tego jest osobny temat do chuja Bronisława.


  • Scarface WNC lubi to

#63 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 23 wrzesień 2014 - 19:02

Kurwa ,a ja sprzedawalem kasety VHS (baby sie wtedy nie golily)jak granice otwarli .
  • lukste i wojciech1964 lubią to

#64 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 wrzesień 2014 - 19:04

Dlatego na forum trzeba tak jak w codziennym życiu - z dystansem. Bo ilość kretynów na metr kwadratowy tu i tu jest ogromna.

 

Ten kraj już nie ma przyszłości, długo do tego stwierdzenia dojrzewałem, łudziłem się naszym heroizem z historii i innymi duchowymi przesłankami, pojawiającymi się przy okazji takich wydarzeń jak Marsz Niepodległości. Niestety dochodzę ostatnio do wniosku, że kilkadziesiąt lat sowieckiej okupacji zrobiło swoje i żeby tu coś zmienić to trzeba by wypierdolić stąd więcej niż połowę tego pierdolniętego na łeb elementu i dopiero wtedy można coś budować od nowa. 


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#65 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 23 wrzesień 2014 - 19:06

jak sprzedawales to mozesz tesknic za tymi czasami, wtedy sie nie oplacilo podatku, znajomy se wybudowal dom za kase ze sprzedazy na lewo na allegro i nigdy go zaden urzad nie dojebal. Jezeli ktos takie cos robil to oczywiscie ma prawo tesknic ale nawet glosowanie teraz za sld mu nic nie da, bo to juz nie wroci. Chyba trzeba ten temat tych roznic miedzy kiedys a teraz zostawic bo to niczego nie da, po prostu te stare ludzie musza umrzec i to jest jedyna nadzieja. Byle ci mlodzi tacy glupi nie byli i nie lykali tego scierwa popisowskosldowskiego jak pelikany.

 

 

Jak ten pan od ciechana ma przepraszac to chuj mu w dupe bo wlasnie mialem zamiar isc po 2 sztuki.



#66 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 23 wrzesień 2014 - 19:10

Nie zmieniac tematu...


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#67 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 23 wrzesień 2014 - 19:11

ja napisałem, dlaczego starsi mogą zagłosować na Szczerbę, bo jest z SLD.

Tylko tyle, a Wy znów swoje:)



#68 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 23 wrzesień 2014 - 19:32

Krzyś ,ale właśnie starsi powinni wiedzieć najlepiej dlaczego na SLD nie powinni nigdy głosować.Jesli ktos tęskni za tymi czasami,albo w swojej pamięci ma tylko wczasy pod grusza,to jest najzwyczajniej w świecie popierdolony.


Inna kwestia jest,ze teraz nie ma na kogo głosować :( Żadna partia nic tu nie zmieni,dlatego lepiej juz głosować na konkretne osoby.

#69 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 23 wrzesień 2014 - 19:38

Szczerbowski - Dla mnie SLD to zawsze będą spadkobiercy PZPR, a PZPR to '"dobrobyt", Jaruzelski i K.W.K. Wujek. Dlatego mimo, że pozytywnie kojarzę Szczerbowskiego, to nie oddam na niego głosu. Nie przemawia do mnie argument, że partia w tych wyborach nie ma dużego znaczenia. Skoro nie ma, to niech partyjniacy startują jako niezależni - tylko skąd będą mieli kasę na kampanię? 

 

Jak uważam, że Mayek to pierwszy mądraliński-dupaliński forum, tak akurat w tej kwestii się z nim zgadzam.

 

"Nie mozna sie zaslaniac "ale ja nie jestem taki partyjny, to sa wybory samorzadowe, to ma niewiele wspolnego z partia". Ma kurwa, to sa lewackie czerwone szmaty, nie mozna na nich glosowac. Niech chop zmieni barwy. To tak jakby glosowac na chopa zza miedzy na prezesa rady osiedla i mowic, ze to nic takiego bo chop moze dobrze radzic." - tyczy się to oczywiście również PO. Widać, że 25 lat "wolności" mało nas nauczyło. Dalej jesteśmy łatwowierni i mamy krótką pamięć.

 

 

Godlewski - kolejny odpadający z automatu. (Przykłady Walcowej i Dutkiewicza pokazują co może prezydent miasta)

 

Ziętek - Bezpartyjny od niedawna, ale jednak długo w PO więc ma po drodze z linią partii.

 

 

Na chwilę obecną zostaje więc Sośnierz i Krupa (potwierdzony start?). 


Bóg, Honor, Ojczyzna.

#70 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 23 wrzesień 2014 - 19:47

Krzyś ,ale właśnie starsi powinni wiedzieć najlepiej dlaczego na SLD nie powinni nigdy głosować.Jesli ktos tęskni za tymi czasami,albo w swojej pamięci ma tylko wczasy pod grusza,to jest najzwyczajniej w świecie popierdolony.


Inna kwestia jest,ze teraz nie ma na kogo głosować :( Żadna partia nic tu nie zmieni,dlatego lepiej juz głosować na konkretne osoby.

 

 

Da się normalnie odpowiedzieć? Da!  I to gorol:) Bez urazy.

Atest, jak pisaliśmy, usiędziemy i pogadamy. Może i inni.

 

Temat nie tutaj.

 

Pozdro:)

 

Szczerbowski.



#71 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 23 wrzesień 2014 - 19:49

Nie mozna sie zaslaniac "ale ja nie jestem taki partyjny, to sa wybory samorzadowe, to ma niewiele wspolnego z partia". Ma kurwa, to sa lewackie czerwone szmaty, nie mozna na nich glosowac. Niech chop zmieni barwy. To tak jakby glosowac na chopa zza miedzy na prezesa rady osiedla i mowic, ze to nic takiego bo chop moze dobrze radzic." - tyczy się to oczywiście również PO. Widać, że 25 lat "wolności" mało nas nauczyło. Dalej jesteśmy łatwowierni i mamy krótką pamięć.

 

 

Chcialbym aby taki fanatyzm w polityce towarzyszyl niektorym tutaj w stosunku do GieKSy, o widze, ze polityka jest dla Was wazniejsza niz dobro klubu. 

 

Mnie to jebie z jakiej partii kto jest jesli chodzi o najwieksza pomoc dla GieKSy. 

 

 

Skoro "czerwony" zrobi wiecej dla mojego klubu niz przykladowo chop z PiS, Uszoka, PO to glosuje na niego. GieKSa zawsze bedzie ponad polityka, u was widocznie jest inaczej... No ale moze to przebiegunowanie fanatyzmu.


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#72 lukste

lukste
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 wrzesień 2014 - 20:04

terror:
Przeczytalem tylko poczatek twojej wypowiedzi i odpowiadam na no,bo odpowiedz jest zawarta w twojej wypowiedzi.
Dlaczego nie wprowadzili jow?
Bo by przegrali!Ludzie rozliczali byczlowieka,a nie cala partie!!!
Tyle w temacie.Glosowali by LUDZIE ,a nie partyjne klocki wedlug decyzji gory!

Chyba studiujesz politologie,bo wiedze teoeretyczna masz wiedze.
Wyciagasz zle wnioski,albo masz ,,wplywowych,, wykladowcow.
Mysl samodzielnie,bo na US-iu roznie z tym bywa!

#73 Branik_GT

Branik_GT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja(G)órny Tauzen

Napisano 23 wrzesień 2014 - 20:08

Ja czekam na jakieś konkretne zapowiedzi a nie tylko ogólnikowe obietnice. Ciekawe czy któryś z kandydatów wie że w Katowicach mamy hokej na najwyższym poziomi ligowym z 6-krotnym mistrzowskim podium w tle ?
Temu kawałkowi GieKSy też by się przydało od przyszłych władz miasta jakaś częśc kasy na sport w mieście.
 



#74 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 23 wrzesień 2014 - 20:14

Kurwa ,a ja sprzedawalem kasety VHS (baby sie wtedy nie golily)jak granice otwarli .

I nie było jeszcze stringów. hehe



#75 lukste

lukste
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 wrzesień 2014 - 20:23

Zapowiedzi ,zapowiedziami.
Jest bardzo duze grono ludzi w Polsce,ktorzy nie zaglosuja na PO ,ani na Pis!
Zrobia to ,zeby wrazic nie zadowolenie.
Palikot mial swoje 5minut i ich nie wykorzystsl,bo to tylko jedna z frakcji PO.
Korwin teraz mial wynik.Pytanie,czy to nie jednorazowe?!.
Prawdopodobnie tak,bo nie wszyscy jego ostatni wyborcy,zaglosuja za spiacym ,,krolewiczem,,!
Psl jest tak mocno przewidywalne,ze moga sie dogadac nawet z pedofilem,byle by miec jakas wladze!
Zostaje ...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych