Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polska piłka


10235 odpowiedzi w tym temacie

#4576 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 11 marzec 2017 - 20:17

Polecam mniej emocji bo smieszne było ich grzebanie w styczniu i tyle.


  • Eric Cantona i szwedzik lubią to

#4577 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 11 marzec 2017 - 20:23

Srak tam, ty jesteś pewny komu kibicujesz ?

Mój zakład cały czas aktualny !!!

Ale teraz zakład o co?czy sie utrzymaja?Krzysiu poprostu pisze o tym ze teraz Ci wszyscy wizjonerzy musza sie ostro teraz dziwic i tyle.a pisanie takich prymitywnych tekstow komu kibicuje jest słabe.Ogolnie niektorzy nic sie nie nauczyli po tym ze ten klub tak funcjonuje od x lat i bedzie funkcjonował.Rozumiem zyczy im sie źle ale trzeba byc realista a nie podniecac sie zbytnio bo aktualnie to napewno nie jest druzyna do spadku r.



#4578 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 11 marzec 2017 - 20:37

Żywiec na chuj takie głupie pisanie o tym kto komu kibicuje?
Mam takie samo zdanie jak Krzyś jeśli chodzi o ruch.
A to że ty od miesięcy piszesz ze juz po nich to nie czyni z ciebie większego GieKSiarza
  • terror i Bill X lubią to

#4579 żywiec

żywiec
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 marzec 2017 - 20:38

Realistą jestem w 100 procentach, a zakład było od początku o to że 2017 rok będzie ostatnim ich w lidze centralnej !!!

W głowie sie nie mieści że można sie cieszyć że te k...y wygrywają - jakakolwiek wzmianka w tym kontekście takim jak pisał Krzyś będzie tak przezemnie odbierana i koniec !!! Będę ich grzebał od stycznia do grudnia :hihi:

W aspekcie sportowym to oni walczą o nowe kontrakty ( piłkarze z nowymi pracodawcami ) w aspekcie organizacyjno/finansowym niema tam jednego małego punktu zaczepienia który pozwolił by pozostać w ekstraklasie .....

dalej jarajcie sie ich sukcesami :dead:


Użytkownik żywiec edytował ten post 11 marzec 2017 - 20:41

  • Simon77 lubi to

#4580 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 11 marzec 2017 - 20:58

Żywiec, kurwa mać!

 

A czy ja się cieszę, że stinkersy wygrywają?

 

Ja Tobie mogę i tira wódy dać (no, lekka przesada) jak polecą w chuj.

 

Tu chodzi o to (Borgi i Marcin - pozdrówka), że tu tyyyle osób ich ujebało i co?

 

Mają się dobrze i mieć się będą.

 

Gdzie jest M?



#4581 Banditen

Banditen
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPolska

Napisano 11 marzec 2017 - 21:07

M najebany, bo już w styczniu wypił szampana haha.
  • Mateusz, Banditen i szwedzik lubią to

#4582 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 11 marzec 2017 - 21:10

Realistą jestem w 100 procentach, a zakład było od początku o to że 2017 rok będzie ostatnim ich w lidze centralnej !!!

W głowie sie nie mieści że można sie cieszyć że te k...y wygrywają - jakakolwiek wzmianka w tym kontekście takim jak pisał Krzyś będzie tak przezemnie odbierana i koniec !!! Będę ich grzebał od stycznia do grudnia :hihi:

W aspekcie sportowym to oni walczą o nowe kontrakty ( piłkarze z nowymi pracodawcami ) w aspekcie organizacyjno/finansowym niema tam jednego małego punktu zaczepienia który pozwolił by pozostać w ekstraklasie .....

dalej jarajcie sie ich sukcesami :dead:

Ty jestes powazny z tym cieszeniem sie?to sie w glowie nie miesci!kurwa nowe kontarkty wez mnie nie smiesz a w takim Slasku czy reszcie o to nie walcza.poza tym daj mi jakis argument ze oni padna finansowo utrzymujac sie?a spłata długu na styczen to co , byles pierwszy ktory na 100% mowił ze kasy nie ogarna.sory ale albo piszesz jak jakis gimnazjalista albo cos przesłania Ci logiczne myslenie.zrozum ze teraz miasto ich musi utrzymac finansowo nawet w 1 lidze ale kasy nie przejebac.zeszta ten ich dlug do miasta to nie dług. miasto chorzow bedzie walczył o r tak samo jak w zabrzu o Gornika.



#4583 Zbig

Zbig
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 marzec 2017 - 21:28

według mnie teraz dobrze graja, bo Paterman obiecał im kase bez poślizgów za dane miesiące, jak sie okaże, że jednak nie dostaną kasy za dany miesiac to skończy się ekstra granie i super wyniki.



#4584 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 11 marzec 2017 - 21:38

według mnie teraz dobrze graja, bo Paterman obiecał im kase bez poślizgów za dane miesiące, jak sie okaże, że jednak nie dostaną kasy za dany miesiac to skończy się ekstra granie i super wyniki.

hahahaha wez mnie nie rozmieszaj naprawde Paterman ma naprawde z tym nic wspolnego.dorabianie ideologii i tyle poczuli krew po Legii i tyle plus ich naprawde przyzwoita gra.a jakbys nie wiedzał to taki Paterman chuja moze im obiecac bo jak nawet sie nie wywiaze to pzpn wyegzekwuje zaleglosci.poprostu chycili forme i graja.



#4585 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 11 marzec 2017 - 21:38

według mnie teraz dobrze graja, bo Paterman obiecał im kase bez poślizgów za dane miesiące, jak sie okaże, że jednak nie dostaną kasy za dany miesiac to skończy się ekstra granie i super wyniki.

a jeszcze jedno co jesli Paterman faktycznie ma ta kase?



#4586 żywiec

żywiec
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 marzec 2017 - 21:44

Niema

#4587 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 11 marzec 2017 - 21:44

aha czyli rozumiem jestes jego ksiegowym ze to wiesz?



#4588 żywiec

żywiec
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 marzec 2017 - 21:48

Ksiegowym nie ale to wiem :-)
Paterman jest golcem w porwnaniu do Kurczyka I Smagora ale jest w porownaniu do tej dwojki ich kibicem I to jest maly problem !

#4589 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 11 marzec 2017 - 22:17

aha czyli teoria o kasie chyba raczej sie nie zgadza?skoro jest golcem.a nie wziales pod uwage ze zwyczajnie pilkarsko graja dobrze?


Użytkownik marcin GieKSa edytował ten post 11 marzec 2017 - 22:17


#4590 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 11 marzec 2017 - 22:32

Niektórym te szampany chyba skwaśnieją, a już na pewno rozgazują... ehhh


  • Krzyś i szwedzik lubią to

#4591 Gregg

Gregg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaOberschlesien/Wales

Napisano 18 marzec 2017 - 21:51

Patrząc na debiut Widzewa na nowym stadionie ,otoczka i pełny stadion skonczony w tak szybkim tempie ,aż wkurw bierze ze mamy takich nieudacznikow w UM.

#4592 Pio_FCI

Pio_FCI
  • Czytelnicy

Napisano 18 marzec 2017 - 23:07

Pisalem to juz kilka razy, zamknac temat i otworzyc nowy "smierdziele". Ruch goli wszystkich rowno i skonczy w grupie mistrzowskiej, my za to jestesmy w dupie totalnej. Gdzie teraz wszyscy, ktorzy sie nasmiewali i nakreslali koniec r? Kilka lat w 1 lidze jeszcze nam sie przyda, pokory nigdy za duzo!
  • Krzyś, szwedzik i tombotleg lubią to

#4593 Gladiators64

Gladiators64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 marzec 2017 - 09:20

Pisalem to juz kilka razy, zamknac temat i otworzyc nowy "smierdziele". Ruch goli wszystkich rowno i skonczy w grupie mistrzowskiej, my za to jestesmy w dupie totalnej. Gdzie teraz wszyscy, ktorzy sie nasmiewali i nakreslali koniec r? Kilka lat w 1 lidze jeszcze nam sie przyda, pokory nigdy za duzo!


na chwile obecna to my mamy jeden punkt straty do miejsca premiowanego awansem a ich dzieli jeden punkt od degradacji . Poczekajmy na koniec sezonu . A z ta grupa mistrzowska to już Cię totalnie poniosło. Masz większą wiarę niż same zainteresowane tlenione grzywki .
  • kosa, żywiec i Mayek lubią to

#4594 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 19 marzec 2017 - 17:21

Lech przy pełnym stadionie tylko remisuje z kopciuszkiem z Łęcznej.

Brawo.

Pitry wyróżniony w n+.

#4595 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 19 marzec 2017 - 17:34

Lech przy pełnym stadionie tylko remisuje z kopciuszkiem z Łęcznej.

Brawo.

Pitry wyróżniony w n+.

Brać go skoro mu tak dobrze poszło na tej obronie ;)

A dwa Goncerzowi się ponoć najlepiej z Pitrym grało, no to może znowu zacznie trafiać do bramki.



#4596 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 20 marzec 2017 - 17:19

Franciszek Smuda wczoraj rozjebał konferencje prasową: gramy o spadek...
  • ToJa i Lars lubią to

#4597 hermano

hermano
  • SK1964
  • LokalizacjaSosnowiec

Napisano 20 marzec 2017 - 17:44

Franciszek Smuda wczoraj rozjebał konferencje prasową: gramy o spadek...

https://www.facebook...55203257925802/

:D


  • ToJa lubi to

#4598 mos

mos
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice [WNC]

Napisano 20 marzec 2017 - 22:21

17362676_1617986894879956_75302392201452



#4599 żywiec

żywiec
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 marzec 2017 - 16:34

Ostatnio pisalismy o tym ile zarabia Kapustka, ze 37 tys funtow to za duzo I faktycznie zarabia gdzies 20 tys tygodniowo "tylko" :-)
  • multi lubi to

#4600 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 24 marzec 2017 - 17:09

Gwiazda Czarnogóry nie zagra z Polską.

Jovetić wraca do Sewilli.

Duże osłabienie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych