Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spam


6432 odpowiedzi w tym temacie

#4551 Foxu

Foxu
  • SK1964
  • LokalizacjaEdinburgh

Napisano 19 czerwiec 2017 - 10:16

No to sobie tam wstaw KRUS, ZUS czy inne duperele. Chodzilo o to ze policja to jest rzadowa maszynka do robieniakasy do budzetu. Im wieksza dziura tym wiecej bedzie takich represji, bo najlatwiej zabrac tym ktorzy nie  maja szans sie obronic.

 

PS I to dotyczy kazdego rzadu od lewej do prawej strony, zeby zas nie bylo ze sie czepiam



#4552 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 19 czerwiec 2017 - 10:21

bo najlatwiej zabrac tym ktorzy nie  maja szans sie obronic.

 

Obronic sie mozesz bardzo latwo - nie lamiesz przepisow to nie placisz. Ja lamie, wiec ryzyko biore na siebie :) a i obronic sie czasem mozna :) 


  • ToJa, griszag i anetoshi lubią to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#4553 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 19 czerwiec 2017 - 10:42

mam wrazenie, ze kontroli jest wiecej, bo ludzie zaczeli wolniej jezdzic, hajsu brakuje, to zaczynaja zagladac do auta. Jakby mogli, to by do dupy zajrzeli, zeby jakas kase wyciagnac. To juz nie policja, to organ podatkowy. Stoja z lornetkami i patrza, czy nie gadasz przez telefon.... a jednoczesnie nie umieja durniow ze srodkowego pasa sciagnac. 10 aut na srodkowym to mandat 5 tysiecy i by bylo na 500 plus :chamisko: ;)

To samo te strzalki w centrum miasta i te wozy do nagrywania. 4 rzesza polska.


  • Krzyś lubi to

#4554 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 19 czerwiec 2017 - 10:43

Jak ktos chce Wam otworzyc bagaznik to poproscie o kopie druku z przeszukania :)


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#4555 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 19 czerwiec 2017 - 10:47

to samo podobno dotyczy dmuchania. Musi byc protokol z kazdej czynnosci, a z tych recznych nie moga, wiec trzeba jechac na komende i dostac wydruk. Nie jestem tego pewny, nie interesuje mnie ten temat, bo akurat na mojej "trasie" nie ma tych kontroli.

Ale ostatnio na geppert-mayer pies mi madrzyl, ze ja sie mam douczyc co jest napisane w ustawie prd. Przychodze do domu i sie okazalo, ze mam racje. A pierdolil jakby byl szeryfem calych Katowic.



#4556 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 19 czerwiec 2017 - 10:59

to samo podobno dotyczy dmuchania. Musi byc protokol z kazdej czynnosci, a z tych recznych nie moga, wiec trzeba jechac na komende i dostac wydruk. Nie jestem tego pewny, nie interesuje mnie ten temat, bo akurat na mojej "trasie" nie ma tych kontroli.
Ale ostatnio na geppert-mayer pies mi madrzyl, ze ja sie mam douczyc co jest napisane w ustawie prd. Przychodze do domu i sie okazalo, ze mam racje. A pierdolil jakby byl szeryfem calych Katowic.

Tak jest.

 

A co do wolniejszej jazdy, to też racja.

 

Ostatnimi czasy zauważam baczniejsze zwracania uwagi kierowców na znaki.

 

Stąd wolniejsza jazda i brak kasy do budżetu.

 

Niech się lepiej wezmą min. za takich Uwe Amplerów co przejeżdżają na pasach dla pieszych. 100 zł kary.

Uzbierało by się trochę, bo to zjawisko to plaga.


Użytkownik Krzyś edytował ten post 19 czerwiec 2017 - 11:00


#4557 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 19 czerwiec 2017 - 11:27

Jak ktos chce Wam otworzyc bagaznik to poproscie o kopie druku z przeszukania :)

 

Tylko, że to jest też bezsensu. Poprosisz  narazisz się to znajdą  100 innych argumentów, żeby cie ujebać i przy tym zatrzymać na dodatkowe 10 min.

 

argument 500 + jest tak słaby jak Foszmańczyk


  • PRT i Krzyś lubią to

#4558 Klaudia

Klaudia
  • SK1964
  • LokalizacjaWełnowiec/ Mikołów

Napisano 19 czerwiec 2017 - 12:24

Poszukuję osób mieszkających gdzies w odległych częściach Polski lub za granicą. Ewentualnie kogoś, kto jest na wakacjach i mógłby wyswiadczyc małą przysługę. Pw.

"Chwile, które przepełniają emocje tak mocne, że uzależniają jak narkotyk..."


#4559 jaśka

jaśka
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 19 czerwiec 2017 - 13:35

mam wrazenie, ze kontroli jest wiecej, bo ludzie zaczeli wolniej jezdzic, hajsu brakuje, to zaczynaja zagladac do auta. Jakby mogli, to by do dupy zajrzeli, zeby jakas kase wyciagnac. To juz nie policja, to organ podatkowy. Stoja z lornetkami i patrza, czy nie gadasz przez telefon.... a jednoczesnie nie umieja durniow ze srodkowego pasa sciagnac. 10 aut na srodkowym to mandat 5 tysiecy i by bylo na 500 plus :chamisko: ;)
To samo te strzalki w centrum miasta i te wozy do nagrywania. 4 rzesza polska.


Na wysokości Chorzowa, na dtś pomiar prędkości i wszyscy zwalniają 😀
Rudzka GieKSa

#4560 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 19 czerwiec 2017 - 15:15

Tylko, że to jest też bezsensu. Poprosisz  narazisz się to znajdą  100 innych argumentów, żeby cie ujebać i przy tym zatrzymać na dodatkowe 10 min.

 

argument 500 + jest tak słaby jak Foszmańczyk

 

Niby tak, ale jak swoja wygode bedziemy przekladac non stop nad ich przekraczanie prawa to bedziemy wiecznie jebani.


  • kosa, mac i Now lubią to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#4561 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 czerwiec 2017 - 17:05

 

Niech się lepiej wezmą min. za takich Uwe Amplerów co przejeżdżają na pasach dla pieszych. 100 zł kary.

Uzbierało by się trochę, bo to zjawisko to plaga.

 

Krzyś, masz na myśli przejeżdżanie rowerem przez pasy, a nie przeprowadzanie go?

Co w tym złego? Przecież to kretyński przepis...



#4562 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 19 czerwiec 2017 - 17:13

Bo jak maja zielone swiatlo i zapierdalaja to jadac rownolegle nie da sie ich zauwazyc? 


  • kosa lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#4563 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 19 czerwiec 2017 - 17:18

Krzyś, masz na myśli przejeżdżanie rowerem przez pasy, a nie przeprowadzanie go?
Co w tym złego? Przecież to kretyński przepis...


Tak, ten.

Szczególnie jak jedzie chodnikiem, nie patrzy w ogóle, słuchawki na uszach i jeb na pasy przed Tobą.

Jakby to jeszcze było z chodnika, ale w chuj jest takich, którzy jadąc jezdnia tak robią. A jak ich upomnisz to jeszcze pretensje.

Przecież tu chodzi o ich zdrowie i życie, nawet gdyby to było zgodne.

Zresztą, takie samo zachowanie mają piesi: idzie taki jeden z drugim, gapi się w komórę i włazi nie rozglądając się na pasy. Denerwujące jest to jak wjeżdżasz na pasy z zakrętu.

Tutaj kierowca musi być na to przygotowanym i przewidzieć to, myśleć na takiego Amplera czy chodzika.

I sam śmigam na kole i zawsze schodzę z niego, nie mówiąc już o dzieciakach, które maja to wpojone.

I powtórzę, tu nie chodzi o sam przepis tylko o zdrowie takiego delikwenta

Użytkownik Krzyś edytował ten post 19 czerwiec 2017 - 17:22


#4564 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 19 czerwiec 2017 - 17:31


  • Krzyś lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#4565 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 19 czerwiec 2017 - 17:36


Przynajmniej tu jest chyba gest podziękowania, a nie: "no i co się kurwa gapisz"!? Bo ja jadę ....

W takim przypadku nie raz przez okno rzekłem, że na drugi raz nie zahamuję, a ten mi na to: To kurwa spróbuj!

No i gadaj z ciulem.

Użytkownik Krzyś edytował ten post 19 czerwiec 2017 - 17:42


#4566 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 19 czerwiec 2017 - 17:43

hehe, kretynski przepis. Natomiast jezdzenie raz chodnikiem, raz przejsciem, a raz ulica to jest bardzo madre! Bylem swiadkiem tego co Junior wkleil, tylko w taki sposob, ze koles na czerwonym zjechal przez przejscie, na chodnik i przejsciem nastepnym chcial jechac i o 20 centrymetrow minal auto, ktore tam jechalo majac zielone (a na przejsciu bylo czerwone).

Powinien byc zakaz jazdy chodnikiem. Nakaz poruszania sie ulica i to zgodnie z przepisami. Niektorym sie wydaje, ze rower to jest taka zabawka dla dzieci, ze niby jezdza po ulicy, gdzie trzeba miec papier, zeby moc jezdzic, ale traktuja to jak spacer w parku.


  • kosa, Krzyś i anetoshi lubią to

#4567 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 czerwiec 2017 - 18:18

Zresztą, takie samo zachowanie mają piesi: idzie taki jeden z drugim, gapi się w komórę i włazi nie rozglądając się na pasy. Denerwujące jest to jak wjeżdżasz na pasy z zakrętu.

Tutaj kierowca musi być na to przygotowanym i przewidzieć to, myśleć na takiego Amplera czy chodzika.
 

A w autach to same święte krowy...

Mnie zaś irytuje jak stojąc na przejściu, jedno auto się zatrzyma, a ten bezmózg jadący z drugiej strony nie. 


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#4568 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 czerwiec 2017 - 18:24

Nie no Krzyś, miałem na myśli, że jadę rowerem chodnikiem, staje na pasach i zachowuje się jak pieszy, ale gdy już na nie wbijam to zarówno szybciej dla mnie jak i dla kierowcy jest, gdy przejadę je na rowerze, a nie z rowerem pod pachą. Tak też zawsze czynię i życzył bym sobie, że gdy to ja jestem za kółkiem rowerzyści w ten sposób załatwiali sprawę.
Mam nadzieję, że teraz się rozumiemy.

 

 

hehe, kretynski przepis. Natomiast jezdzenie raz chodnikiem, raz przejsciem, a raz ulica to jest bardzo madre! 

 

Co ma kurwa piernik do wiatraka?



#4569 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 19 czerwiec 2017 - 18:39

ma to, ze nie da sie napisac przepisu pt "jedz przez przejscie na kole, ale wolno, a wczesniej sie zatrzymaj i 10 razy rozgladnij". Przepisy sa posiane pod najglupszego czlowieka w spoleczenstwie, a nie rosadnego, wiec lepiej jak jest przepis i przeprowadzeniu. Zmusza do bezpieczenstwa. Takie prawdziwego, a nie takiego pseudo, jak np. zapisanie pasow.


  • ToJa lubi to

#4570 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 20 czerwiec 2017 - 00:39

Moim zdaniem rowery nie powinny jeździć po ulicach. Kurwa jeżdżąc samochodem, motocyklem,musisz mieć uprawnienia, a na tej samej jezdni może swobodnie kazdy popierdalać rowerem. Wczoraj wracając ze Świerklańca, główną drogą popierdalał typ z takim kurwa wózkiem przyczepką z dziećmi...korek jak skurwysyn, bo on prawie środkiem jedzie. Uważam, że trzeba mieć zjebane żeby z małym dzieckiem jechać jezdnią po której zapierdalają tiry i milion osobówek na godzinę. 



#4571 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 20 czerwiec 2017 - 18:06

Jak rowery będą jeździły po chodniku to beda potracaly pieszych oraz nie będzie się dało z ajnfartu wyjechać, bo będziesz musiał co 5 cm robić autem stopa, czy przypadkiem ktoś nie zapierdala chodnikiem. Kiedyś koleżance z liceum chop otworzył drzwi i wylądowała z mocnymi obrażeniami w szpitalu. Jechała chodnikiem. Tak po prostu nie zauważył, zresztą ciężko to zauważyć

#4572 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 czerwiec 2017 - 18:10

Niemogę...



#4573 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 20 czerwiec 2017 - 18:24

Ja z dziećmi po Ligocie jeżdżę tylko po chodniku, jak na razie.

Jest trasa rowerowa, ale zbyt krótka (Medyków).

Jak jest problem z przejazdem, to grzecznie przepraszamy, potem dziękujemy i jest ok, pełne zrozumienie.

Nie raz rowerzysta śmigając chodnikiem czuje się jak pan, a tak być nie powinno, bo chodnik jest dla pieszych.

tutaj obie strony muszą mieć wyrozumiałość.

Użytkownik Krzyś edytował ten post 20 czerwiec 2017 - 18:25


#4574 Piotrek Pna

Piotrek Pna
  • SK1964
  • LokalizacjaPszczyna / cały świat

Napisano 20 czerwiec 2017 - 18:27

Jazda rowerem po drodze - w czym problem? Jak nie jezdzi ze sluchawkami i przy poboczu to ok.
Nie podoba mi sie natomiast przepis ze 2 rowery moga jechac obok siebie... to jest problem stwarzajacy spore zagrozenie dla uczestnikow.
Przez pasy tylko przechodzic! Nie przejezdzac!
Ci z filmiku fest kretyni!
  • Krzyś, ToJa i anetoshi lubią to

#4575 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 czerwiec 2017 - 18:44

Oczywiście, że ten przepis o jeździe obok siebie jest dobry. Inna kwestia jest to, ze w Polszy ludzie siebprzyzwyczaili do łamania przepisów i niezgodnego wyprzedzania rowerzystów. W/g przepisów łatwiej jest wyprzedzić dwa rowery obok siebie niż dwa rowery jadące jeden po drugim

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych