Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spam


6432 odpowiedzi w tym temacie

#3276 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 07 listopad 2015 - 09:18

Jakby się komuś nudziło, to bym prosił o zagłosowanie na ALCOHOLICA "beer'am all". Moi funfle co grają Metallikę wypuścili swojego singla i mają szansę dostać się na listę przebojów, a że nie znam silnorękiego żeby dowiedział się jacy ludzie głosują, to proszę Was :)

 

http://www.antyradio...owanie-659-4957



#3277 Tankofermentor

Tankofermentor
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 listopad 2015 - 09:28

Zajebisty band, zawsze jak są gdzieś w okolicy to na nich ciśne. Grają identycznie jak Metallica, wiec po co przepłacać jak mozna miec taki sam koncert za grosze :hihi:


  • Lars lubi to

#3278 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 listopad 2015 - 12:44

Ma ktoś opony bieżnikowane i może coś powiedzieć o takich oponach ? Zastanawiam sie nad zimówkami bieżnikowanymi,dużo w zimę nie jeżdżę,dlatego przyszedł mi pomysł na takie opony (letnie tylko nówki) 



#3279 lolo1989

lolo1989
  • SK1964

Napisano 08 listopad 2015 - 13:08

ile użytkowników tyle opini, jak sam nie zobaczysz to się nie przekonasz. Osobiście sam się nad tym zastanawiałem, bo miałem możliwość wypróbować od brata praktycznie nówki bieżnikowane. Póki co nie widzę żadnej różnicy między bieżnikowanymi a zwykłymi.



#3280 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 08 listopad 2015 - 13:10

nowy jest bieżnik - reszta może być kilkuletnia i uszkodzona.


  • Foxu lubi to

#3281 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 08 listopad 2015 - 13:16

ile użytkowników tyle opini, jak sam nie zobaczysz to się nie przekonasz. Osobiście sam się nad tym zastanawiałem, bo miałem możliwość wypróbować od brata praktycznie nówki bieżnikowane. Póki co nie widzę żadnej różnicy między bieżnikowanymi a zwykłymi.

 

Nie ma czegos takiego jak nowki bieznikowane. Sa to stare opony, na ktorych jest tylko nowy bieznik. 

 

To tak jakbys stare buty pokryl nowa podeszwa, ktora jest watpliwej jakosci gumy. 

 

Nie oszczedzajcie na oponach, bo to jedyny lacznik auta z podlozem. 


  • 19CHUDY64 lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#3282 lolo1989

lolo1989
  • SK1964

Napisano 08 listopad 2015 - 15:55

Źle się wcześniej wyraziłem, wiadomo że tylko nowy bieżnik. Mimo wszystko zanim takie bieżnikowane opony wypuszczą do sprzedaży to przechodzą one szereg testów. Jak pisałem wyżej jak na razie nie widzę żadnej różnicy między jednymi a drugimi. Nie mam zamiaru też nikogo przekonywać do bieżnikowanych bo to jest temat rzeka. Jest w ciul zwolenników i przeciwników tego typu opon. Ja miałem okazję dostać takie opony , więc wypróbowałem i na razie nie mogę narzekać.



#3283 żywiec

żywiec
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 listopad 2015 - 16:05

Sorki jakie testy?
Kto je robi ?

#3284 lolo1989

lolo1989
  • SK1964

Napisano 08 listopad 2015 - 16:13

Nie mam pojęcia teraz, jak byś mi to napisał miesiąc temu, jak przeglądałem neta w tym temacie to bym wrzucił link. Gdzieś wyczytałem, że bieżnikowane mają też szereg testów zanim trafią do sprzedaży. Na ile w tym prawdy to nie wiem



#3285 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 08 listopad 2015 - 16:38

Źle się wcześniej wyraziłem, wiadomo że tylko nowy bieżnik. Mimo wszystko zanim takie bieżnikowane opony wypuszczą do sprzedaży to przechodzą one szereg testów. Jak pisałem wyżej jak na razie nie widzę żadnej różnicy między jednymi a drugimi. Nie mam zamiaru też nikogo przekonywać do bieżnikowanych bo to jest temat rzeka. Jest w ciul zwolenników i przeciwników tego typu opon. Ja miałem okazję dostać takie opony , więc wypróbowałem i na razie nie mogę narzekać.

 

Wyprobowales?

 

Probe bedziesz mial przy 100km/h na oblodzonej drodze, gdzie wyskoczy Ci ktos z podporzadkowanej. 

 

Mielismy taka sytuacje na osniezonej drodze wracajac z jakiegos wyjazdu, wyskoczyl nam pies na drodze przy ok. 80km/h i mysle, ze tylko opony i oczywiscie radjowe umiejetnosci ;) uratowaly nas przed rowem/drzewem. 

 

Mateusz pewnie pamieta :)))


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#3286 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 08 listopad 2015 - 17:00

Nie ma ktoś pochytać w promocyjnej cenie dwóch biletów na festiwal Flash 90, który odbędzie się w Spodku 10go listopada ?



#3287 lolo1989

lolo1989
  • SK1964

Napisano 08 listopad 2015 - 17:00

Jeżdżę na nich od miesiąca. Prawdziwej próby nie miały bo na razie nie ma śniegu i się nie zapowiada w najbliższym czasie.


  • Wolinx lubi to

#3288 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 listopad 2015 - 17:11

Mój ojciec też kupił bieżnikowane, wyjebała mu przednia na autostradzie.

 

Jak ktoś oszczędza na oponach to jest samobójcą + potencjalnym zabójcą innych,dramat


Dołączona grafika


#3289 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 listopad 2015 - 19:29

Wiec lepiej jest nawet kupić używki niż bieżnikowane. Letnie zawsze kupuje nówki. Dobra,dzięki za zainteresowanie.



#3290 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 08 listopad 2015 - 21:33

Mój ojciec też kupił bieżnikowane, wyjebała mu przednia na autostradzie.

 

Jak ktoś oszczędza na oponach to jest samobójcą + potencjalnym zabójcą innych,dramat

 

 

najgrosze jest to, że 50 letnie Czesławy w Seiczento potrafią  kupić nowe opony,  gdzie wartość opon dochodzi do 40% wartości auta, a kozaki  w 30 letnim BWM, czy golfie , szalejących po autobanach jeżdżą na slikach.



#3291 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 08 listopad 2015 - 22:09

taki spamik mały :)

 

Bylem dzisiaj w szpitalu na izbie przyjęć. Przywieźli kolesia po dopalaczach......................

 

no ja pierdole :szok: :szok:

 

Koleś miał padaczke , przywiązany był  do noszy, chciał rozjebać wszystko i udawał kure.  Zablokował wszystkich oczekujących na 2 godziny. Wjechał bez kolejki.  Wyprzedził nawet gościa z zawałem

 

Wszyscy wkurwieni czekali na zewnątrz i słuchali na korytarzu jak koleś udaje kure i robił "kukurykuuuuu"

 

Czy to jest sprawiedliwe??? :lol:



#3292 donald

donald
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 listopad 2015 - 22:16

haha.. ja znam chłopa, co udaje czasem gołębia chodząc po parapetach - i to bez dopalczy

 

ciekawe, czy sie przyzna zainteresowany  :lol:



#3293 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 08 listopad 2015 - 22:20

...ale po alkoholu ;)


  • donald lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#3294 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 08 listopad 2015 - 22:37

Kurwa uspokoiliście mnie, ja udaję i kurę i gołębia, wczoraj szczekałem na bramkach na a4. Cieszę się, że nie jestem sam :)



#3295 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 listopad 2015 - 07:51

W chuj jest takich co przed bramkami udaje kure albo psa przez CB radio.

#3296 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 09 listopad 2015 - 07:59

Tylko,że On  nie ma CB .Tak po prostu lubi poszczekać na A4 :rotfl:


  • Lars lubi to

#3297 Toczmek89

Toczmek89
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 09 listopad 2015 - 08:30

taki spamik mały :)

Bylem dzisiaj w szpitalu na izbie przyjęć. Przywieźli kolesia po dopalaczach......................

no ja pierdole :szok: :szok:

Koleś miał padaczke , przywiązany był do noszy, chciał rozjebać wszystko i udawał kure. Zablokował wszystkich oczekujących na 2 godziny. Wjechał bez kolejki. Wyprzedził nawet gościa z zawałem

Wszyscy wkurwieni czekali na zewnątrz i słuchali na korytarzu jak koleś udaje kure i robił "kukurykuuuuu"

Czy to jest sprawiedliwe??? :lol:


Wczoraj 20:30 wbiegł mi taki gościu prawie pod koła obok obi biegnąc jak kura, może to był ten sam,
Widok szok
  • MiRO lubi to

#3298 LTS

LTS
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 listopad 2015 - 09:27

Na autostradzie A4 to było Toczmek?
  • Lars lubi to

#3299 Toczmek89

Toczmek89
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 09 listopad 2015 - 10:55

Na autostradzie A4 to było Toczmek?


Niee brynów, obok obi tam jak pod most się zjeżdża

#3300 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 listopad 2015 - 11:08

https://www.facebook...?type=2


  • ToJa lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych