Skocz do zawartości


Zdjęcie

Muzyczka


2236 odpowiedzi w tym temacie

#2201 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 kwiecień 2021 - 06:57

Śpiewający murzyn i odchamienie...za kogo ty nas masz? 


  • Belfer lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2202 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 kwiecień 2021 - 19:33

https://youtu.be/0ne3THEJ8AY
  • Przemosz lubi to

Dołączona grafika


#2203 Stęga

Stęga
  • SK1964
  • LokalizacjaPiotrowice

Napisano 19 kwiecień 2021 - 13:43



#2204 anetoshi

anetoshi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 maj 2021 - 20:18

Avi x Louis Villain - Apollo ft. Sarius - YouTube


  • Junior lubi to

#2205 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 23 maj 2021 - 08:36

Avi kozak płyta. Siadła mi strasznie, rewelacyjny klimat. 


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#2206 Parker1983

Parker1983
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 maj 2021 - 19:37



#2207 bekabeka!

bekabeka!
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 sierpień 2021 - 13:15



#2208 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 15 sierpień 2021 - 07:21

Scena z 1:08 co to kurwa ma byc?


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#2209 FC OLKUSZ

FC OLKUSZ
  • SK1964

Napisano 15 sierpień 2021 - 07:37

Buzi  :andrut:



#2210 BGC1964

BGC1964
  • SK1964

Napisano 15 sierpień 2021 - 12:12

Info od samego zainteresowanego. nikt nie jest pedałem, ale w Niemcach buzi najlepsze ziomki se dają i dla nich to normalne... Ja tego wcześniej nie widziałem, ale wczoraj siedziałem z nimi cały dzień bo byli w PL i tych różnic kulturowych między nami, a Niemcami jest w chuj i gdybym nie znał prywatnie jednego z nich to za chuj bym się nie połapał co oni odpierdalają momentami. Tu nawet nie chodzi w sumie o Niemców jako całość, ale bardziej o Berlin gdzie tam po prostu kolega z kolegą na przywitanie se potrafią dać buziaka i to nawet tacy z klimatów bardziej zbliżonych do naszych. Był też wczoraj z nimi gość z Kazahstanu i tam już po samej gadce, stylowce było widać, że gościowi w chuj bliżej do PL niż DE. Ja polecam jednak wrzucać klipy gdzie jest Duke bo to są rzeczy gdzie jednak dla odbiorcy od nas będą normalne, a reszta składu robi rzeczy które są normalne dla Niemców i niektóre rzeczy mogą wyglądać max chujowo (tak jak to powyżej), dla mnie też to wygląda fatalnie.
Swoją drogą jeden mocno uliczny raper ostatnio miał klip gdzie jego ziomek był w tęczowej kominiarce. Klip został w końcu puszczony w wersji czarnobiałej, ale generalnie te środowisko HH(mainstreamowe) jest nieświadome i mocno zaczyna od prawicowych trybun odchodzić. Myślę, że najlepszym przykładem jest Peja który z turboulicznego ziomka został ziomkiem antify i typem z TVNu i rapuje z youtuberami.
  • Przemosz lubi to

#2211 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 15 sierpień 2021 - 17:00

Nie no kurwa, ja rozumiem różne tłumaczenia, ale nie że takie coś, na co zwrócił uwagę Junior, to coś normalnego. Jasne są różnice kulturowe, we Włoszech czy Portugalii też się często faceci witają w policzek, ale no kurwa przecież tutaj to oni prawie w ślinę lecą. Znaczy ogólnie mam w to wyjebane, bardziej po prostu mnie bawią takie tłumaczenia.


Przyjaźń jest wszystkim!


#2212 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 sierpień 2021 - 17:29

Całują to się pedały bądź komuniści. Pewnie oni nie mają takich zapędów... ale, to jest właśnie kontynuacja  tematu o Netflixie. W Niemczech, szczególnie w Berlinie, lewactwo od lat 60 zdominowało miasta narzucają swoje narracje, teraz się chopy całują, mają kominiarki LGBT i w sumie nie wiadomo dlaczego, no właśnie dlatego bo to co u nas teraz kiełkuje tam się zaczeło XX lat temu, takie efekty. 


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2213 BGC1964

BGC1964
  • SK1964

Napisano 15 sierpień 2021 - 20:51

Kominiarka LGBT to inny temat. Polski uliczny raper i jego koleżka który miał ten komin przyjechał tylko na teledysk. Ten koleżka był z UK jak dobrze kojarzę. I też totalnie nie kumał o co chodzi w tych kolorach i skąd krzywe spojrzenia. Swoją drogą kominiarka nie miała nic wspólnego z promowaniem pedalstwa. Była po prostu w kolorach tęczy i raczej miała promować(według zainteresowanych) przepych i bogactwo(kominiara z Gucci). My też patrzymy na takie sprawy zerojedynkowo, że jak coś się kojarzy pedalsko to pedał(mnie to akurat bardzo cieszy i mam nadzieję że w Polsce ten antypedalski klimat będzie trwał jak najdłużej) Swoją drogą wczoraj się o Berlinie dużo nasluchałem i od gości ze 102 i od ziomka z dzielnicy który ponad miesiąc tam siedział i wrócił na chwilę do Kato. Z opowieści to jeden wielki burdel i ćpalnia. Ale nikt na ulicy nikogo nie napierdala bo każdy nietutejszy się boi że trafi na jakiegoś araba co tylko czeka żeby jebnać Cię nożem i chuja mu zrobią bo zamiata się takie sprawy pod dywan. No kurwa inny świat - gorszy z perspektywy kibola. W sumie taką ostoją normalności w Niemcach są... ciapaki które tam są antypedalskie

#2214 Luban

Luban
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWNC

Napisano 15 sierpień 2021 - 22:07

Chyba nikt nie wrzucał :

 



#2215 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 16 sierpień 2021 - 05:04

Kominiara GUCCI promująca przepych i tak mnie rozjebała :rotfl:

#2216 BGC1964

BGC1964
  • SK1964

Napisano 16 sierpień 2021 - 05:47

To akurat jest w rapie od ponad 20 lat więc normalna akcja. Gość tylko nie skleił że tęcza się tu źle kojarzy, a już zwłaszcza na ulicy. O takim samym kominie rapował jeden z typów w USA i ja trochę popromował. W ogóle w stanach jest ciekawszy temat bo tam Murzyny z założenia były jednak antypedalskie. Na siłę jednak media robią z nich obrońców tolerancji i co chwilę któryś z nich zalicza wpadkę bo ktoś kogoś nagra jak wyzywa innych od pedałow itp. I potem mainstream ma zdziwko. Kilka dni temu była akcja z DaBaby który nagrał hymn Black lives matter, jebnął w chuj featuringów z celebrytkami i na koncercie cos mu odjebało i powiedział do publiki, że jeśli Jakiś gość miał kiedyś chuja w ryju to ma wypierdalac z tego koncertu. W 1 dzień większość sponsorów zerwała współpracę, festiwale wyjebały go z ramówki itp. Typ ma o dziwo wyjebane i nie dał jakiś przeprosin pojebanych. W Polsce Sobel się popisał na koncercie i jakiś fan mu wbił na scenę na co on go zwyzywał od pedałów i cweli. Na następny dzień też miał już Przejebane w PL, ale jebnął przeprosinami i dodał info że on nie ma nic do lgbt itp. Widać, że to sztuczne w chuj, ale rynek jest taki pojebany, że każdy raper co ma wyniki nie będzie se psuł kariery i powie to co trzeba. Mocno zlewaczałe środowisko obecnie i sterowane przez media głównego nurtu( w US)

#2217 Typerke

Typerke
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 wrzesień 2021 - 21:29

Nie żyje Bezczel miał 37 lat

 

https://youtu.be/wKBLP3K7-Ic


Użytkownik Typerke edytował ten post 21 wrzesień 2021 - 21:33


#2218 bekabeka!

bekabeka!
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 październik 2021 - 16:50




4k

Użytkownik bekabeka! edytował ten post 10 październik 2021 - 16:53

  • Przemosz lubi to

#2219 Gumiś

Gumiś
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 10 październik 2021 - 20:04



4k

Alizze miód na moje oczy ❤️😂
  • BuryBRW lubi to

#2220 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 listopad 2021 - 20:05

Nowy Ero i Olson całkiem spoko, nie to co Hulanki od Leosi ale idzie posłuchać

Dołączona grafika


#2221 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 listopad 2021 - 12:51

Na jednej scenie: Tede, Borixon, Wojtas WYP3, O.S.T.R, Joka, Sot, Cne.

https://youtu.be/Z8r9eWnKXkU?t=64


Użytkownik Przemosz edytował ten post 14 listopad 2021 - 12:53

  • Foxu lubi to

#2222 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 15 listopad 2021 - 17:25

Taka tam ciekawostka...
https://youtu.be/cZLHSHnqF8Q
  • BuryBRW lubi to

#2223 butcher

butcher
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 listopad 2021 - 17:36

Taka tam ciekawostka...
https://youtu.be/cZLHSHnqF8Q

 

:szok:

 

a po teledyskach w studiu to się wydawało, ze taka "żywsza" symfoniczna orkiestra.

grają przed Toolem w Krakowie. To chyba jednak się cieszę, że miejsce mam gdzieś pod sufitem...


Użytkownik butcher edytował ten post 15 listopad 2021 - 17:36


#2224 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 15 listopad 2021 - 17:43

Ja z Toola zrezygnowałem. Pojebało ich z cenami i dystrybucją.

#2225 butcher

butcher
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 listopad 2021 - 23:24

Pojebało srogo. Musiałby się raz-drugi taki koncert nie wyprzedać, to może by się coś zmieniło, no ale nie zanosi się...
Ja będąc poprzednio stwierdziłem, że, w sumie, to wiele się tam na scenie nie dzieje, nie trzeba być w pierwszym rzędzie żeby muzyki posłuchać. I ze były jeszcze za 300 to wziałem - chociaż pierwszy raz będę na hali gdzieś tak daleko... Jakby nie było tej ceny dostępnej to też bym to olał niczym wokalistka Brass Against typa.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych