Skocz do zawartości


Zdjęcie

Muzyczka


2236 odpowiedzi w tym temacie

#2126 Sir Bobby

Sir Bobby
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 styczeń 2020 - 15:20

przesłucham cała płytę i serio jest fajna jeśli weźmie się pod uwagę, że nawija to małolat kończący liceum. Bez kitu czułem się jakbym tam z nimi siedział w ostatnim rzędzie w autobusie i z przyczajki walił browary z bidonu na szkolnej wycieczce. Zajebiste płyta jeśli ktoś chce się poczuć młodo i powspominać jak to było ;) a synek ewidentnie głupi nie jest co wyraźnie słychać. A i znowu nie wszystkie kawałki są aż tak bardzo gówniarskie, bo i nieco poważniejszych rozkminek też nie brakuje. Generalnie Mata z całą tą bandę bedoesów, jangmultich, szpaków i żabsonów wciąga nosem i wysrywa na rzadko. 

Przyczepiłbym się, że momentami aż nadto wulgarny i tych kurew i chujów może jednak trochę za dużo. Do preorderów dorzucona była epka, na niej chyba najlepszy kawałek tego syneczka - klubowe. Szkoda, że nie ma go na głównej płycie.

 

Jeszcze z drugiej strony jak człowiek pomyśli sobie, że Kalibry Księge Tajemniczą nagrywali w tym samym mniej więcej wieku co Mata swoją płytę to..... ech ale nie bądźmy zgredami :)


  • Junior, kosa i mehow lubią to

#2127 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 styczeń 2020 - 15:36

Mate dobrze wchodzi bo ile można słuchać te same blokowe rozkminki? Z tego powodu Problem, Taco, czy Mata cieszą się popularnością, bo zaoferowali chociaż trochę coś innego. Choć tak to tylko banan. 


  • kosa, Miłosz1964 i PRT lubią to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2128 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 styczeń 2020 - 18:14

Dickson 37 z warszawy dla kumatych


Dołączona grafika


#2129 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 22 styczeń 2020 - 22:52

Kozacki kawałek.

 

https://www.youtube....h?v=tXKh6P10vSY


Użytkownik Junior edytował ten post 22 styczeń 2020 - 22:53

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#2130 ultrasavanti

ultrasavanti
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 styczeń 2020 - 09:12

Mata spoko, zjadł tę bandę nieudolnych młodych raperów w kominiarkach.Jego kawałki przypominają mi fisza.

#2131 spdr

spdr
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 styczeń 2020 - 11:39

Kiedyś żeby robić rap trzeba było być ze srodowiska bo inaczej środowisko cie wypluło lub wysrało.(norbi, kasa, grupa operacyjna, verba czy 18l)

Teraz generalnie nie ma już środowiska więc rap może robić każdy(o ile ma skilsy), mata, bedoes, jung coś tam czy konfidenci...

Ja czekam aż Krzysztof Rutkowski zacznie rapować, myśle że wciagnie nosem pół sceny.



#2132 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 styczeń 2020 - 19:21


  • PRT i spdr lubią to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2133 Sir Bobby

Sir Bobby
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 styczeń 2020 - 13:36

Kiedyś żeby robić rap trzeba było być ze srodowiska bo inaczej środowisko cie wypluło lub wysrało.(norbi, kasa, grupa operacyjna, verba czy 18l)

Teraz generalnie nie ma już środowiska więc rap może robić każdy(o ile ma skilsy), mata, bedoes, jung coś tam czy konfidenci...

Ja czekam aż Krzysztof Rutkowski zacznie rapować, myśle że wciagnie nosem pół sceny.

 

nie no myśle że z tym norbim, kasą, go, verbą i 18l to pojechałeś za grubo twierdząc, że kiedykolwiek można była uznać to za rap. Nie wiem czy ktokolwiek z nich sam o sobie czy swoim składzie choć przez chwilę myślał że są raperami i do tego pretendował. Może 18L i grupa operacyjna ale myśleć to sobie mogli co tam chcieli.


  • ydolm i BGC1964 lubią to

#2134 BGC1964

BGC1964
  • SK1964

Napisano 31 styczeń 2020 - 14:35

Z tym 18L się nie zgodzę, bo tam poza singlem to ta płyta jak na nasze standardy była w miare dobra, a ich drugi singiel gdyby wyszedł dziś to by był podpinany do ulicznego rapu hehe


  • spdr lubi to

#2135 spdr

spdr
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 styczeń 2020 - 15:55

Z tym 18L się nie zgodzę, bo tam poza singlem to ta płyta jak na nasze standardy była w miare dobra, a ich drugi singiel gdyby wyszedł dziś to by był podpinany do ulicznego rapu hehe

Dokładnie. Teraz 18L nie było by wiochą tylko kolejnym ulicznym rapem.

 

nie no myśle że z tym norbim, kasą, go, verbą i 18l to pojechałeś za grubo twierdząc, że kiedykolwiek można była uznać to za rap. Nie wiem czy ktokolwiek z nich sam o sobie czy swoim składzie choć przez chwilę myślał że są raperami i do tego pretendował. Może 18L i grupa operacyjna ale myśleć to sobie mogli co tam chcieli.

Tak samo spora część dzisiejszych młodych odcina się od rapu i twierdzą że robią muzyka a nie rap. Ale podpięte jest to pod rap.

Generalnie dziś każdy może być każdym - konfident aktorem, strongman tancerzem, aktor piosenkarzem, youtuber fighterem czy piosenkarz kucharzem. Kiedyś takie dziwne twory nie były popularne.Ale to już głębsze refleksje ;)

 

OSTR


Użytkownik spdr edytował ten post 31 styczeń 2020 - 15:57


#2136 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 05 luty 2020 - 12:27

Ruszył preorder Art Brut 2.
  • PRT lubi to

#2137 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 05 luty 2020 - 20:32

Ruszył preorder Art Brut 2.


W końcu jakieś sensowne wyjście z tym zamawianiem, wbijasz w kolejkę, która określa Ci mniej więcej czas, wbijasz sobie parę minut przed i wszystko płynnie idzie.
Zamówione. Zostaje czekać :)

#2138 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 13 luty 2020 - 19:27



#2139 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 luty 2020 - 10:28


  • Junior, terror i hermano lubią to

#2140 TedeGKS

TedeGKS
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen/Koszutka

Napisano 28 luty 2020 - 23:28

niedługo wjeżdza film o Molesie do kin...

 

taki mały smaczek...

 


  • spdr lubi to

#2141 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 marzec 2020 - 18:21

Mój umysł powoli przestaje ogarniać jak ta płyta może być epicka.


  • terror, PRT i anetoshi lubią to

#2142 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 01 marzec 2020 - 19:22

O panie

#2143 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 marzec 2020 - 20:46


  • Przemosz lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2144 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 06 marzec 2020 - 09:16

Część Art-Brut 2 na YT:

 



#2145 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 marzec 2020 - 11:05

Nie spodziewałem się kiedykolwiek napisze takie zdanie, ale kawałek z Majką Jeżowską rozjebał :hihi:
Na Spotify już całość wylądowała jak coś.

 



#2146 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 06 marzec 2020 - 19:38

Słuchałem dzisiaj dwa razy całą płyte. Kurde ale to ma klimat !!!

#2147 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 10 marzec 2020 - 18:26

https://www.youtube....h?v=nDa2VGYTZvA


Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#2148 IGREK

IGREK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGzG

Napisano 11 marzec 2020 - 11:48

Nowy płomień w teledysku z naszymi akcentami :)

#2149 BGC1964

BGC1964
  • SK1964

Napisano 11 marzec 2020 - 12:18

Teledysk na Murckach, a nawijają o Ursynowie :szydera:



#2150 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 11 marzec 2020 - 12:47

ja ino wyrytą odwróconą erkę na bramce zauważyłem :hihi:






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych