Skocz do zawartości


Zdjęcie

Muzyczka


2236 odpowiedzi w tym temacie

#76 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 październik 2013 - 14:12

Jak tak juz jesteśmy przy Grudniu, to 13 Grudnia wychodzi nowa płyta Sokoła i Marysi Starosty "Czarna Biała Magia"... na dniach powinnien pojawić się klip promoujący płytę. Jeżeli płyta będzie choć takiego samego poziomu jak Czysta Brudna Prawda to... to będzie zajebiście ;-) 


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#77 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 26 październik 2013 - 14:15

Poziomem to bedzie zajebiscie, gorzej jak bedzie to kopia.


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#78 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 październik 2013 - 15:43

http://www.youtube.c...II1fj8d3xt3NkCD

 

Polska Wersja cała płyta.


  • 318essex lubi to

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#79 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 październik 2013 - 16:00

Ten typ z Polskiej wersji (co sie napina na teledyskach jak małpa - jak ktoś to okreslił) to nagrywał/był kiedyś z TZWM? Bo przewija się temat Ivana.

Ogólnie dobra płytka.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#80 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 październik 2013 - 16:03

Ja pierdole, płyta roku w chuj to jest. 

 

 

Przynajmniej do 1 grudnia.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#81 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 26 październik 2013 - 21:17


  • IGREK, RAFIK i 19mózG64 lubią to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#82 Tommy

Tommy
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 październik 2013 - 21:39





KURWA ,  B.R.O rozpierdolił zwrotą



#83 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 październik 2013 - 04:31

:lol: :lol: :lol:


  • 318essex, terror i Eric Cantona lubią to

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#84 Tommy

Tommy
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 październik 2013 - 07:58

niee sorry , nie zaprawilnił jak Dixony to chujowy i nie przełożył 100 razy premiery płyty za miesiać się okaże że jednak nie wydadzą bo kolejny kolega wybrał inną droge :D co Cię tak kolego rozmieszyło chętnie powymieniam się argumentami :) bo przypuszczam że dixony na swoich dwóch albumach nie użyli tylu środków stylistycznych i rodzajów rymów co BRO :)



#85 krzychu909

krzychu909
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 październik 2013 - 08:16

po pierwsze wystarczy zobaczyc jak ten typ wyglada i sie odechciewa sluchac


  • 318essex i Eric Cantona lubią to

#86 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 27 październik 2013 - 08:28

Chuj jak wyglada, ale przynajmniej mogli nie zgrywac "bokserow" :lol:


  • 318essex, terror i Eric Cantona lubią to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#87 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 27 październik 2013 - 08:36

ale chłam, myślałem, że BRO jarają się ino nastolatki.


  • Eric Cantona lubi to

#88 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 27 październik 2013 - 11:10

niee sorry , nie zaprawilnił jak Dixony to chujowy i nie przełożył 100 razy premiery płyty za miesiać się okaże że jednak nie wydadzą bo kolejny kolega wybrał inną droge :D co Cię tak kolego rozmieszyło chętnie powymieniam się argumentami :) bo przypuszczam że dixony na swoich dwóch albumach nie użyli tylu środków stylistycznych i rodzajów rymów co BRO :)

 

Polecam album "Lot na całe życie" z 2008 roku. Inna bania, niż ta, którą B.R.O. nagrywa, więc porównywać nie ma czego.

 

Co do albumu Sokoła, to jestem pewny, że będzie ponownie zaskoczenie i zadowolenie. Czysta Brudna Prawda miała różne dźwięki ale każdy tekst był wybornie dopasowany do panującego bitu. Mistrzostwem dla mnie jest track "Zły sen" z tej płyty.

 

Ja polecam już po dłuższej premierze album Siwersa - Bez ceriegeli. Siwers bitami miażdży, ale tutaj zrobił najprostsze klasyczne podkłady i album słucha się kapitalnie.

 

Ubolewam, że w rapie zrobiło się znowu sporo chłamu. W Empiku 300 płyt z czego 270 to raperzy nagli. Co drugi teledysk, to siłownia, jazda w furze wieczorem i laska wstająca z łóżka. Tak tego dużo, że wracam do klasyków po przesłuchaniu nowości, co mnie zainteresuje.



#89 hfc

hfc
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMikołów

Napisano 27 październik 2013 - 11:17

nie wiem który to B.R.O. ale każda zwrotka w tym utworze to bzdura.



#90 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 październik 2013 - 11:33

Nie wiem na chuj przytacza kolega kwestię przekładania albumu przez D37, bo to nijak się ma do BRO kompletnie.

 

Ten gość to jest porażka - wizerunkowo i muzycznie.

 

bro.gif


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#91 KAPUSTA

KAPUSTA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaCentrum Katowic

Napisano 27 październik 2013 - 14:35

Dziś przed koncertem spotkanie z fanami w Ganja Mafia Shopie pojawią sie miedzy innymi AK47, Polska Wersja o godzinie 16



#92 Tommy

Tommy
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 październik 2013 - 15:26

nie chcę mi się nawet kontynuować tej dyskusji jeżeli dla kogoś WYGLĄD w muzyce  ma znaczenie hahaha :D


 

polecam : )



#93 318essex

318essex
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 październik 2013 - 16:14

 B.R.O rozpierdolił zwrotą

 

I-dont-want-to-live-on-this-planet-anymo


Wśród baranów trzeba być wilkiem.


#94 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 październik 2013 - 17:00

nie chcę mi się nawet kontynuować tej dyskusji jeżeli dla kogoś WYGLĄD w muzyce  ma znaczenie hahaha :D


 

polecam : )

Gustów się wprawdzie nie ocenia, ale ewidentnie powinnieneś popracować nad swoim. 

 

Mój nauczyciel z fizyki lepiej na wolno leciał niż ten typek.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#95 Tommy

Tommy
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 październik 2013 - 17:54

no nic , nie zagoszcze dłużej w temacie gdzie ktoś uważa że słucha raperów zważając na ? no właśnie na co :D ? Freddiego Mercurego słuchaliście przecież też nie wyglądał mimo wszystko :D  specjalnie wkleiłem TomB'a , ja nie szufladkuje i nie szufladkowalem nigdy rapu , jesli mam chęć słucham Ciemnej Strefy , katalogu Prosto czy Tedego :) prawda jest taka że twój nauczyciel z fizyki powtarzał ten sam schemat przez ileś lat a TomB zjadł twoich ulubieńców którzy o wolnym stylu wiedzą tyle co o 'balecie mongolskim' :D także odbije piłeczke :D twój nauczyciel  z fizyki a TomB to rzecz nieporównywalna jak BRO i Dixon
także miłego słuchania noskillów na wypasionych ulicznych bitach :)




 



#96 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 październik 2013 - 18:16

Z mojej strony koniec tematu, typ jest cienki jak dupa węża. A sam sobie świadectwo wystawiasz pisząc o D37 "noskille".

 

Wrzucaj BRO na słuchawki i bez odbioru.


  • PRT lubi to

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#97 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 październik 2013 - 20:01

To że BRO wygląda jak pedał,grał w Polonii warszawa,zachował sie jak ciota podczas beefu z pientakiem to jedno, a to że jest wykruwiscie dobry technicznie,flow dopracowane na maksa (pokaz umiejetnosci pokazany na machingunie) , zniszczenie pientaka muzycznie,to drugie. Jak ktoś mu odmawia skillsów to musi być głuchy.

 

Rap jest tak różnorodny że raczej nie ma sie co ograniczać do "samych dobrych chłopaków ktorzy mowia jak żyć" ;)

 

Co do tej Polskiej Wersji,wkurwiająca w odbiorze jest wada wymowy tego jednego typa.


  • Ka. lubi to

Dołączona grafika


#98 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 październik 2013 - 20:34

Co wy kurwa wiecie o rapie ?

 


  • Junior, Miłosz1964 i Lars lubią to

#99 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 27 październik 2013 - 20:42

Co do wady wymowy, to zauważyłem, że połowa kurwa sepleni.



#100 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 październik 2013 - 20:43

Co wy kurwa wiecie o rapie ?

 

 

Fszystko!


Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych