Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szama


4098 odpowiedzi w tym temacie

#3201 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 grudzień 2017 - 13:35

Buty stracić to można nawet współcześnie, jeden z forumowiczów poleca takie praktyki  :chamisko:

 

W Żurowni Żur pierwsza klasa, czegoś więcej nie jadłem więc nie pomogę :(


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#3202 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Napisano 12 grudzień 2017 - 20:23

Przecież to po to, żeby Ci kubków nie popierdolili z jakąś osobą co zamawiała w tym samym czasie. Jak jest zamęt i pełno ludzi to przydatne to jest dla obsługi. A podać możesz inne imię, pseudonim, lub Adolf jak Olkusz powyżej napisał, czy inny Józef, byle byś o tym pamiętał. 

Jeśli oni robią to w 21 wieku na prawdę po to, by kubków sami w swoim lokalu i co za tym idzie swoich własnych klientów nie pomylić to chyba się z chujem na mózgi pozamieniali. A jak będzie czterech Łukaszów w tym samym czasie, to co? System się zawiesi i będzie musiała zapaść decyzja na poziomie co najmniej menadżerskim? Myślałem, że to po to, coby "być miłym".


  • kosa, PRT i markus73 lubią to

#3203 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 12 grudzień 2017 - 21:18

Był ktoś w Żurowni na Ligonia ?

Jednorazowa opinia po wizycie: tortilla mocno srednia (moze dlatego ze chlodna dostalem), kluski z miesem duze i sycące -godne polecenia. Wystroj i atmosfeta na plus, ceny i ilosc dan na maly minus. Dwa mankamenty: dodatkowe pomieszczenie otwarto dopiero jak byl full i w chuj ludzi nowych klientow wychodzilo jak widzialo na pierwszy rzut oka ze nie ma miejsc, podczas gdy obsluga dobrze sie bawila za barem... A wisienka na torcie bylo zaslyszane info o zachowaniu kelnerki, ktora po zgloszeniu ze kostka toaletowa wpadla do kibla i zablokowala go, wyjela go gola reka, po czym nie umyla rak i poszla obslugiwac. Ale to taki szczegol :chamisko: czasem lepiej nie wiedziec co wyczynia obsluga zanim poda zamowienie...

Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#3204 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 12 grudzień 2017 - 21:26

 A wisienka na torcie bylo zaslyszane info o zachowaniu kelnerki, ktora po zgloszeniu ze kostka toaletowa wpadla do kibla i zablokowala go, wyjela go gola reka, po czym nie umyla rak i poszla obslugiwac. Ale to taki szczegol :chamisko: czasem lepiej nie wiedziec co wyczynia obsluga zanim poda zamowienie...

 

Nie chce mi się wierzyć.

To przecież jak w domu Ci się coś takiego stanie, to odruchowo myjesz te ręce, dla samego siebie, choćbyś  miał zaraz je smarem ujebać. Musiała by pizdy przy okresie też nie myć.

Nie ma takich bab  :hihi:


Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#3205 FC OLKUSZ

FC OLKUSZ
  • SK1964

Napisano 12 grudzień 2017 - 21:27

Sprawdzone info. Byla z hozowa

#3206 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 12 grudzień 2017 - 21:35

Krypton to koń.


  • Toczmek89, Krist VB i Lars lubią to
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#3207 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 12 grudzień 2017 - 21:40

Kurwa, to była akcja, kon, jamnik :rotfl:
  • Junior lubi to

#3208 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 12 grudzień 2017 - 21:40

Wspomnien czar :lol:

 

A to lekusko z dekada minela, jak nie lepiej...


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#3209 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 12 grudzień 2017 - 21:46

Jeden z klasyków forum :)


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#3210 DPNG

DPNG
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 grudzień 2017 - 22:12

We Lwowie na Rynku jest dobra grecka knajpa, którą prowadzi Grek.


We Lwowie polecam knajpe KUMPEL. Maja swoja marke piwa. I fajna sprawa na wejsciu jak dobrze pomacasz babe po piersiach nalewa ci piwko. :)

#3211 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 12 grudzień 2017 - 22:15

Z cyca? :o)


  • mhtn lubi to
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#3212 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 13 grudzień 2017 - 00:39

Można trochę jaśniej?
  • Czapla lubi to

#3213 krzychu909

krzychu909
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 grudzień 2017 - 12:07

http://kumpelgroup.c...loads/k1_32.jpg

haha


  • 1964 lubi to

#3214 butcher

butcher
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 grudzień 2017 - 23:06

We Lwowie polecam knajpe KUMPEL. Maja swoja marke piwa. I fajna sprawa na wejsciu jak dobrze pomacasz babe po piersiach nalewa ci piwko. :)

 

We Lwowie to w ogóle wiele jest knajp do polecienia co do klimatu :) a co do piwa, to Teatr Piwa "Prawda" z dużycj knajp też daje radę :)


Użytkownik butcher edytował ten post 13 grudzień 2017 - 23:08


#3215 sowin

sowin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 18 grudzień 2017 - 14:55

Polecacie jakieś lokale w Gdyni, gdzie można dobrze zjeść?



#3216 _es

_es
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSiemianowice

Napisano 18 grudzień 2017 - 16:00

Świetna meksykańska:

 

http://www.restauracjapueblo.com.pl/

 

I jeszcze to:

 

http://marmoladachlebikawa.pl/gdynia/



#3217 mhtn

mhtn
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 grudzień 2017 - 17:35

Pueblo w chuj dobre
W Gdanaku jeszcze b. dobra pierogarnia Mandu

#3218 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 19 grudzień 2017 - 11:25

W Tallinie mają dobrą naleśnikarnię.
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#3219 sowin

sowin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 04 luty 2018 - 12:21

Polecacie jakaś pierogarnie w Katowicach?

#3220 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 04 luty 2018 - 16:15

Jakie macie doświadczenia ostatnio z pyszne.pl?

Bo dla mnie panuje tam burdel nie do ogarnięcia. Zupełnie inne informacje odnośnie jednej knajpy na kompie i przez aplikację mobilną. Ciągle jakieś zmiany, za którymi nie idzie nadążyć. Zdarzyło mi się też, że zjadło mi kupon rabatowy i nie mogłem zamówić ze zniżką. Ogólnie to chyba przejdę na coś innego, może ten pizzaportal jest lepszy?


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#3221 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 04 luty 2018 - 16:27

Wiem, jakie sa marze pyszne.pl i tak ogolnie to ja bym to jebal i dzwonil bezposrednio do knajpy. Nie wiem, czy kazda knajpa ma jeszcze zamowienia poza pyszne (bo oni dostarczaja system), ale powinienes dostac lepsze ceny, bo marza pyszne jest chora.



#3222 m1964

m1964
  • SK1964

Napisano 04 luty 2018 - 16:32

Jakie macie doświadczenia ostatnio z pyszne.pl?

Bo dla mnie panuje tam burdel nie do ogarnięcia. Zupełnie inne informacje odnośnie jednej knajpy na kompie i przez aplikację mobilną. Ciągle jakieś zmiany, za którymi nie idzie nadążyć. Zdarzyło mi się też, że zjadło mi kupon rabatowy i nie mogłem zamówić ze zniżką. Ogólnie to chyba przejdę na coś innego, może ten pizzaportal jest lepszy?

 

jeszcze zdziwiony ze nie dostarczaja o 5.30 na szczyt jakiejs góry w srodu zimy ; )))

 

 

mycka mosz?!


  • donald lubi to

#3223 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 04 luty 2018 - 16:37

Mycka cały czas w gotowości, a jakieś solidne śniadanko o tej 5.30 by się przydało na szczycie ;)

PS. Olać pyszne, robię kaszę.


  • m1964 lubi to
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#3224 mustafa

mustafa
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 04 luty 2018 - 16:50

Kaszotto kurwa


Tylko do przodu!

#3225 GieKSik

GieKSik
  • SK1964
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 04 luty 2018 - 17:10

Polecacie jakaś pierogarnie w Katowicach?


Ja polecam Pierogi Świata na Jagiellońskiej.
  • Klaudia i kaos azul lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych