Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szama


4098 odpowiedzi w tym temacie

#2951 Tankofermentor

Tankofermentor
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 październik 2016 - 18:02

Mayek znam kilka osób które robią w domu lepszą pizzę w zwykłym piekarniku niz w niektórych"wypasionych" pizzeriach. Jadlem we Włoszech pizze kilka razy i nie zawsze była dobra. Podobno najlepsza jest w Neapolu niestety tam nie byłem. Natomiast najchujowszą lasagne jadłem w kurewsko drogiej knajpie w centrum Wenecji. Także to, że pizza jest domowa nie znaczy, że jest zła.

Użytkownik Tankofermentor edytował ten post 18 październik 2016 - 18:10


#2952 Pasta

Pasta
  • SK1964

Napisano 18 październik 2016 - 18:33

W domu robie duzo lepsza pizze niz te wszystkie masowy i przynajmniej wiem co jem, a nie jakies wyroby seropodobne jak np. w grubym benku. Jak isc gdzies na pizze, to tylko do lokali jak basiliana itp. Bo taka pizze to w domu ciezko ogarnac.

#2953 Smoke

Smoke
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKoszutka

Napisano 19 październik 2016 - 14:59

sprawdzę gdzieś na necie czym karmią w Upo?


SPM SKK


#2954 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 19 październik 2016 - 16:11

Tak. Na ich FB jest menu z cenami.


Przyjaźń jest wszystkim!


#2955 Przewóz

Przewóz
  • SK1964
  • LokalizacjaOchojec

Napisano 19 październik 2016 - 18:18

Odnośnie tej Gomorry, która jest teraz zamiast Driver'a to nie jest to podobno jakiś mega szał, ale generalnie jest dobra. Podobno mają bardzo dobre pieczywo czosnkowe i takie paluchy z ciasta do pizzy. Driver nie był wybitny, był nawet raczej przeciętny, ale miał swój klimat i faktycznie pizza smakowała po prostu mega swojsko :D



#2956 jas1u

jas1u
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 październik 2016 - 08:49

gdzie w Katowicach jest dobre sushi?



#2957 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 20 październik 2016 - 08:52

gdzie w Katowicach jest dobre sushi?


sakura sushi na mariackiej
  • MiRO lubi to

#2958 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 22 październik 2016 - 18:31

Jadł ktoś burgery z Burgermanii?

Jakie opinie?


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#2959 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 22 październik 2016 - 20:20

Bobby Burger na stawowej też mnie ciekawi opinia?

#2960 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 22 październik 2016 - 21:10

Bobby Burger na stawowej też mnie ciekawi opinia?

Najgorsze burgery w Katowicach. Omijaj te miejsce z daleka. Burger, dodatki oraz obsługa pozostawiają wiele do życzenia. Jak jesteś w centrum to z czystym sumieniem polecę Upojonych oraz burgery (steki słabe) w butcher and grill.
To pisałem ja, miłośnik burgerów:)
Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#2961 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 22 październik 2016 - 21:38

Te dwa miejsca mają start do Mad Mick czy średnio? :-)

#2962 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 22 październik 2016 - 21:46

Upojeni - Burger klasa, dla mnie porównywalne z śp. "przystankiem" od Cichego. Mad Mick podobny level

Użytkownik Dudi_1979 edytował ten post 22 październik 2016 - 21:46


#2963 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 22 październik 2016 - 22:19

Te dwa miejsca mają start do Mad Mick czy średnio? :-)

W mojej opinii MM poszedł w dół, obsługa zaczęła mieć wyjebane w stylu 'jak Ci się nie podoba to przyjdzie ktoś inny'. Na 4 ostatnie burgery 2 były kiepskie,a raz frytki zimne w środku. Byłem w tygodniu, różne dni, zazwyczaj około godziny 18. Jak zwróciłem uwagę to osoba za barem powiedziała że przekaże do kuchni moje uwagi(nawet nie powiedziała sorry). Na pompie w większości brałem na wynos. W zależności od ruchu albo było ok albo zjebane zamówienie (70do30 dla dobrego) . Ja sobie daje od nich spokój, tym bardziej że jest gdzie dobrze zjeść.
Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#2964 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 22 październik 2016 - 22:29

Dodam jeszcze swoją opinię o Żurowni.
Jedzenie dobre, jadłem żur i połowę wuszta (7+4zl), dobra porcja. Na drugie danie skusilem się na hajera czyli 'Śląski kebab' i również się nie zawiodłem. Ceny za posiłki rozsądne.
Jest to ten sam właściciel co prowadzi MM.
Na dniach maja lać piwo - póki co John Lemon itp.
Na minus brak pieczywa do żuru bo pita w ogóle nie pasuje do tego dania(a jest to jedyna opcja). Chleb z tłustym! :)

Użytkownik Simao edytował ten post 22 październik 2016 - 22:31

Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#2965 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 22 październik 2016 - 22:33

A ten Śląski kebab to co to?


"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#2966 IRON

IRON
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 październik 2016 - 00:27

Śląski kebab brzmi srogo  :hihi:  :hihi:



#2967 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 23 październik 2016 - 06:17

A ten Śląski kebab to co to?

Zerknij sobie na ich fb, jest fotka tego dania.
Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#2968 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 23 październik 2016 - 23:29

Jadł ktoś burgery z Burgermanii?

Jakie opinie?

Bardzo smaczne Shellu, tylko porcje pierdolne i tłuste. Dobre chyba swoje buły mają.


  • donald lubi to
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#2969 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 24 październik 2016 - 01:18

Widzę, że mózG zapomniał się wylogować ze swojego drugiego konta.


Przyjaźń jest wszystkim!


#2970 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 24 październik 2016 - 07:53

Ej ty nie rozumiesz, przecież to Shellu był i tam zjeść i sobie sam odpowiedział,


  • katowicer i _es lubią to

#2971 Smoke

Smoke
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKoszutka

Napisano 28 październik 2016 - 10:46

Co do Mad Micka, to polecam ale tego przy Pl. Oddziałów Młodzieży Powstańczej - obsługa 10 leveli wyżej niż przy rynku (mam na myśli gościa który tam pracuje) i jak nigdzie indziej przejmują się stopniem wysmażenia. Plusem jest też to, że zawsze jest miejsce, a na Warszawskiej przeważnie full. Jeśli o burgery chodzi, to zdecydowanie nr 1 w Kato.

Upojeni - byłem na pizzy i daniu z karty, kurczak z "miętowym" puree i chyba groszek tam był jeszcze - jak dla mnie bardzo spoko, smak, cena i garnish. Pizza dupy nie urywa (choc jest naprawdę dobra!), pozostanę wierny Len Arte w tej kwestii. Lokal godny polecenia, zauważyłem, że mocno "randkowy". Następnym razem sprawdzam burgera i inne danie "szefa".

 

W ramach restaurant weeku (www.restaurantweek.pl) odwiedziłem Granata i Królestwo.

Generalnie to w obu przypadkach desery robiły najlepszą robotę, w Granacie niczym mnie nie zaskoczyli - ale jestem świeżo po powrocie z Gruzji więc spodziewałem się szamy 1:1, jeśli ktoś chce spróbowac co to takiego kuchnia gruzińska czy ormiańska to polecam - ale ceny nie małe.

Sam na pewno wybiorę się jeszcze na Adżarskie chaczapuri, no i kurwa, mają w ofercie butelkowaną lemoniadę z estragonu (jak dla mnie miodzio).

W Królestwie naprawdę dobra zupa ramen, paella z owocami morza (w tym ośmiorniczki i mule - jak najbardziej zjadliwe!). Starają się i z tego co wiem, jest również menu lunchowe więc jeszcze tam zawitam.
 

W KRK przypadkowo odwiedziłem ostatnio lokal "Pasta Bar" przy Sławkowskiej 13-15 i jestem zachwycony tym co dali mi do zjedzenia. Od siebie polecam Saltimbocca alla Romana - absolutnie dojebane danie, jagnięcinka, szynka parmeńska, sporo szałwi i gniocchi, równie dobre były żeberka z miodem i orzechami. Tanio nie jest, ale kurwa, nadal chodzi za mną ten smak :D

 

A jeśli ktoś jeszcze nie był, to polecam Wiejską Chatkę na Koszutce - absolutnie mega duży schabowy z kapustą zasmażaną i ziemniakami, porcja ciężka do zjedzenia. Zajebiste racuchy z powidłami i śmietaną, też mam problem by to opierdolic i mega słodkośc w postaci ciasta "leśny mech" czy jakoś tak, mógłbym to wpychac codziennie!


  • ŻUBR, mehow i KGK lubią to

SPM SKK


#2972 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 28 październik 2016 - 11:28

W wiejskiej chatce rozpierdala mnie to, że jest umiejscowiona na parterze PRL-owskiego molocha :)
  • Tankofermentor lubi to
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#2973 Krist VB

Krist VB
  • SK1964
  • LokalizacjaBastion

Napisano 29 październik 2016 - 07:55

To jest tam, kaj był Pittsburgh?



#2974 kaos azul

kaos azul
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjazloto-zielono-czarna Irlandia

Napisano 29 październik 2016 - 08:06

Tak,dokladnie tam

#2975 19marek64

19marek64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 listopad 2016 - 16:23

Jaką pizzerie polecacie w Mysłowicach z dowozem? Okolice Skotnicy




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)