Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytania/odpowiedzi


12988 odpowiedzi w tym temacie

#126 mami7

mami7
  • SK1964
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 12 sierpień 2013 - 16:10

każdy kolejny kredyt w sytuacji w której już teraz ma problemy ze spłatą to tylko strzał w kolano lub w łeb (zależnie od wysokości zadłużenia). W tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest pójscie z bankami na porozumienie i rozłożenie spłaty na większą ilość rat. oni też są tym mimo wszystko zainteresowani.



#127 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 sierpień 2013 - 19:31

Mami7 - nie twierdzę, że tak nie jest ale nie zawsze z każdym się da dogadać w takiej kwestii, tymbardziej z komornikiem...wiadomo sytuacja trudna, ale każda inna pożyczka nawet mega wysoko oprocentowana, będzie niższa niż koszty komornicze...



#128 Muerte

Muerte

    ZGF

  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 13 sierpień 2013 - 22:31

Kiedyś musiałem coś w pośpiechu ściągnąć nie czytając oczywiście regulaminu na zasadzie "wszystko kliknąć byle dalej". Dzisiaj przypadkowo widzę maila z dobre-programy.pl że mam zapłacić 98zł członkowskiego w przeciwnym wypadku grożą mi sądem. Znalazłem na necie informacje że wielu ludzi w to się złapało i działało to na podobnych zasadach do pobieraczka. Pytanie brzmi, czy olać to i oczywiście nie płacić czy jednak dostał ktoś faktycznie jakiś list od nich do skrzynki?



#129 K..

K..
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 sierpień 2013 - 23:07

Olać



#130 Chudy NFG

Chudy NFG
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa/Kirkby in Ashfield

Napisano 14 sierpień 2013 - 00:37

Muerte to Ty ??? Zyjesz :))))

#131 Chudy NFG

Chudy NFG
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa/Kirkby in Ashfield

Napisano 14 sierpień 2013 - 00:38

Muerte to Ty ??? Zyjesz :))))
  • Chudy NFG lubi to

#132 Muerte

Muerte

    ZGF

  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 14 sierpień 2013 - 13:03

Nie. To nie On :)



#133 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 14 sierpień 2013 - 13:05

olac wszelkie tego typu wezwania. Dobry biznes, szukaja frajerow i swoje zarobia,



#134 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 15 sierpień 2013 - 15:28

Rodzice chcą kupić telewizor. Mają budżet 1500 złotych. W sumie żadnych większych wymagań.

 

Ja się na tym nie znam. Co polecacie?


Przyjaźń jest wszystkim!


#135 Berki

Berki
  • SK1964

Napisano 15 sierpień 2013 - 15:36

zagadaj do Guźca :)



#136 ZAWIErCIE

ZAWIErCIE
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 sierpień 2013 - 15:37

Mam takie pytanie: pewna bliska mi osoba wpadła w kłopoty z bankami - chodzi dokładnie o spłatę kredytu - nie do końca jej wina w sumie - i na dzień dzisiejszy ma w biku złą historię, postępowanie komornicze i takie tam i w takich przypadkach odsetki są masakrycznie duże - wiadomo pożyczka w banku odpada ze względu na BIK, ale zna ktoś jakieś instytucje pozabankowe czy instytucje co są wstanie dać kredyt w takiej sytuacji??wiadomo oprocentowanie duże ale na pewno mniejsze niż komornicze odsetki i takie tam...

Wiem że osoba ta próbowała już w firmie pomocne pożyczki czy coś takiego ale w umowie są takie wałki (trzeba wpłacić na początku 1500 złotych aby się ubiegać o kredyt, którego się  i tak zapewne nie dostanie).

Z góry dzięki za pomoc.

 

 

spotkałem się z klientem który wpłacił 1500 zł za tzw rozpatrzenie wnioski po czym musiał znaleźć poręczyciela. Generalnie powinno się omijać tego typu instytucje choćby nawet dlatego, że nie podlegają nadzorowi KNF tak jak banki. Teraz taki przykład odsetki karne płacimy do 4 krotności stopy lombardowej a ile zapłacimy w takiej tzw instytucji finansowej tego typu ? oni tylko na to czekają.

Jedynym rozwiązaniem w tej sytuacji jest złożenie wniosku o ugodę do banku i dogodnie się albo na dłuższy okres spłaty albo np na spłatę odestek przez pierwsze miesiące w sumie zależny od sytuacji finansowej dłużnika  i możliwości danego banku.



#137 Bugi

Bugi
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 15 sierpień 2013 - 17:35

.

Rodzice chcą kupić telewizor. Mają budżet 1500 złotych. W sumie żadnych większych wymagań.

 

Ja się na tym nie znam. Co polecacie?

 

Jak nie mają większych wymagań, to ja mam do sprzedania Rubina. Zmieszczą się w budżecie,a po starej znajomości to i jeszcze ze 100zł im zostanie :P Dzwoń jakby co, tylko szybko, bo mam sporo ofert w tej cenie i nie wiem czy Ci go trzymać.



#138 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 15 sierpień 2013 - 21:48

Te NJU MOBILE jest serio takie zajebiste czy jest tam jakiś kruczek.

 

Wyszło mi że telefony do wszystkich sieci, sms, mms i Internet bez ograniczeń będę tam miał za 57 złotych miesięcznie. A teraz w abonamencie w Orange płacę jakieś 120 złotych. Jedynie to że nie można mieć umowy na firmę, ale w sumie w dupie to mam jak mi tak koszta polecą w dół. Są tu jakieś haczyki?

 

Czy może jest jeszcze coś lepszego? Interesują mnie tylko nielimitowane ilości smsów i połączeń telefonicznych.


Przyjaźń jest wszystkim!


#139 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 sierpień 2013 - 22:02

Wymienię gdzieś ponad 400 zł w 10 i 20 groszówkach ?


Dołączona grafika


#140 Berki

Berki
  • SK1964

Napisano 15 sierpień 2013 - 22:04

na żarciu w silesii wymieniają :)



#141 Zołza

Zołza
  • SK1964
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 15 sierpień 2013 - 22:04

Wymienię gdzieś ponad 400 zł w 10 i 20 groszówkach ?

W banku. Sprawdzone.



#142 Berki

Berki
  • SK1964

Napisano 15 sierpień 2013 - 22:12

w banku jest jakaś (groszowe sprawy) prowizja.



#143 czaik

czaik
  • SK1964
  • LokalizacjaSPA

Napisano 15 sierpień 2013 - 22:14

I posegregowane musisz je mieć 10 i 20 gr osobno.


ŽIVOT JE BOJ!

 

GieKSa&Banik


#144 Zołza

Zołza
  • SK1964
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 15 sierpień 2013 - 22:16

A poczta? Może tam bez prowizji?



#145 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 15 sierpień 2013 - 22:20

Te NJU MOBILE jest serio takie zajebiste czy jest tam jakiś kruczek.

 

Wyszło mi że telefony do wszystkich sieci, sms, mms i Internet bez ograniczeń będę tam miał za 57 złotych miesięcznie. A teraz w abonamencie w Orange płacę jakieś 120 złotych. Jedynie to że nie można mieć umowy na firmę, ale w sumie w dupie to mam jak mi tak koszta polecą w dół. Są tu jakieś haczyki?

 

Czy może jest jeszcze coś lepszego? Interesują mnie tylko nielimitowane ilości smsów i połączeń telefonicznych.

ja przeszedłem z Orange do NJU (w zasadzie kasa i tak zostaje u nich ale mniejsza :)) ze 129 zł teraz płacę 45 zł (29 zł za rozmowy, 9 zł za smsy/mmsy i wykupuje pakiet 700MB za 7zł bo bardziej się opłaca niż ten za 19 zł). jedyny kruczek jest taki, że jak zażyczysz sobie fakturę papierową to zapłacisz 200 zł a tak to tak jak piszą. no i w ofercie tylko abonament - bez telefonu

 

pakiet netu wykorzystywany jest przed tym abonamentowym - a ten abonamentowy jest beznadziejny bo tam za 19 zł masz 100MB i do 1GB masz normalną prędkość później zwalnia. dlatego lepiej kupić pakiet.


Użytkownik Budus edytował ten post 15 sierpień 2013 - 22:31


#146 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 sierpień 2013 - 22:54

I posegregowane musisz je mieć 10 i 20 gr osobno.

Mam posegregowane

 

Dzieki wszystkim


Dołączona grafika


#147 _es

_es
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSiemianowice

Napisano 16 sierpień 2013 - 08:06

a w drugą stronę - gdzie rozmienię 300 zł na bilon - 1,2,5 zł ?



#148 eMG

eMG
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 16 sierpień 2013 - 08:18

Potrzebuję w trybie PILNYM transport z Centrum/Koszutka do Ochojca. Proszę o info jak ktoś jedzie i mógłby mnie zgarnąć po drodze.



#149 MateuszDziećki

MateuszDziećki
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 16 sierpień 2013 - 09:42

a w drugą stronę - gdzie rozmienię 300 zł na bilon - 1,2,5 zł ?

Myjnia samoobsługowa tam są te rozmieniarki 



#150 Toczmek89

Toczmek89
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 16 sierpień 2013 - 09:55

Te NJU MOBILE jest serio takie zajebiste czy jest tam jakiś kruczek.

 

Wyszło mi że telefony do wszystkich sieci, sms, mms i Internet bez ograniczeń będę tam miał za 57 złotych miesięcznie. A teraz w abonamencie w Orange płacę jakieś 120 złotych. Jedynie to że nie można mieć umowy na firmę, ale w sumie w dupie to mam jak mi tak koszta polecą w dół. Są tu jakieś haczyki?

 

Czy może jest jeszcze coś lepszego? Interesują mnie tylko nielimitowane ilości smsów i połączeń telefonicznych.

 

W Play na kartę masz ofertę MiniMax czy jakoś tak się nazywa.

W każdym razie daje to, że za nielimitowane smsy i polaczenia zapłacisz max 38zł

Działa to tak, że za minutę płacisz 29 groszy, a jeżeli dobijesz do 29zł, więcej nie zapłacisz,

a z smsami jest tak samo tylko 9 gr sms, a jak dobijesz do 9zł to reszta jest za darmo.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)