Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytania/odpowiedzi


12995 odpowiedzi w tym temacie

#7801 kurra

kurra
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 wrzesień 2017 - 11:36

Jeśli da się mrozic to można w sezonie. Firm od mrozenia rur jest pełno. Jak Ci zamrożą to zrób zawory na wyjściu grzejnika i nie będziesz miał więcej problemu. Mrożenie ma dwa minusy: potrzeba miejsca na montaż sprzętu i kosztuje to trochę. Jeśli powiedzą że nie ma miejsca to możesz spróbować zamknąć zawór CO w piwnicy i niech zamrożą na pionie.

#7802 Łysy

Łysy
  • SK1964

Napisano 28 wrzesień 2017 - 11:53

Na Tauzenie u familii zakręcili cały pion. albo wymiana albo rozszczelnienie instalacji podczas zalewania. Więc ogolnie można ale tak jak Kurra napisał najlepiej mrozić tylko kasa.



#7803 loki266666

loki266666
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 wrzesień 2017 - 13:27

Ok. Dzięki Panowie

#7804 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 28 wrzesień 2017 - 13:31

Nie szans na odszkodowanie, linie zawsze twierdzą ze to wina lotniska. Raz nawet dałem sprawę jakies firmie co pobiera opłatę od wygranej sprawy i było to samo - opóźnienie z winy lotniska mimo tego ze na miejscu gadali ze samolot miał usterkę


Da się wygrać. Czasem wina jest po ich stronie. Kilka osób z forum oskubalo Ryanair i Wizzair na kilka tysięcy euro.

Przyjaźń jest wszystkim!


#7805 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 28 wrzesień 2017 - 13:36

Dokładnie tak jak Kosa napisał. Koleżance zwróciła się 'jedna osoba' z wczasów na Dominikanie, a i Chudy z forum ma pewnie tego więcej.
Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#7806 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 28 wrzesień 2017 - 13:39

siostra również.

na reklamację nie odpisali, ale na przed sądowe wezwanie do zapłaty już tak :)



#7807 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 wrzesień 2017 - 14:20

Zależy zapewne od okoliczności, ale takie zwykle kilku h opóźnienie raczej bez szans. Albo inaczej , jakie są argumenty i co należy robić ? Pytanie do osób co to niby dostały kasę

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#7808 FC OLKUSZ

FC OLKUSZ
  • SK1964

Napisano 28 wrzesień 2017 - 14:33

Jest. Trzeba napisac pismo do spoldzielni gdzie okresla sie czas np wymiany grzejnika. Musi byc on jak najszybszy kwestia godzin i ponosisz koszty z tym zwiazane np spuszczeniw wody. Ja tak zrobilem i przeszlo. Czas wymiany 1 h. Do postu lokiego

#7809 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 28 wrzesień 2017 - 16:28

Był ktoś z was na jakieś komunii, chrzcinach itd w avokado na Bogucicach? Jakieś opiie?

#7810 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 28 wrzesień 2017 - 16:33

Był ktoś z was na jakieś komunii, chrzcinach itd w avokado na Bogucicach? Jakieś opiie?

Miałem tam wesele...


...16 lat temu :D
Było spoko

#7811 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 28 wrzesień 2017 - 17:27

Zależy zapewne od okoliczności, ale takie zwykle kilku h opóźnienie raczej bez szans. Albo inaczej , jakie są argumenty i co należy robić ? Pytanie do osób co to niby dostały kasę

Zależy od okoliczności. Czasem twierdzą, że się nie należy, a się należy. A czasem mają rację. Najlepiej korzystać z pośredników i nic nie brać w zamian (np. oddania kasy za bilet, bo to często jest równoznaczne z rezygnacja z odszkodowania). Nie zawsze się uda, pewnie raz na 4-5 razy, ale idzie.

Ty piszesz, że nie ma szans. A są. Zlecenie sprawy posrednikowi to 10 minut i zero złotych. Warto.

Przyjaźń jest wszystkim!


#7812 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 28 wrzesień 2017 - 17:42

Czy w sezonie grzewczym jest szansa na wymianę kaloryferów? W łazience chcę wymienić rury na ten grzejnik żeberkowy a w pokoju chcę ściągnąć kaloryfer, pomalować ścianę i założyć go ponownie


Spróbuj sie dogadać z ekipą remontową co obsługuje twoją spóldzielnie. Jakieś pogotowie czy jak to sie tam nazywa. Ja tak zrobiłem i im zleciłem wymiane kaloryferów i przerabianie rurek. Przyjechali na fuche w trakcie roboty spuścili wode z pionu i nikogo sie nie pytali :) Sąsiedi też nic nie gadali bo myśleli, że to planowane. Do tego oni mają ze sobą przejściówki, zwężki, zaworki. Wszystko co potrzeba :)

Użytkownik Artis edytował ten post 28 wrzesień 2017 - 17:44


#7813 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 28 wrzesień 2017 - 18:09

Był ktoś z was na jakieś komunii, chrzcinach itd w avokado na Bogucicach? Jakieś opiie?
Byłem z jakieś 10 lat temu :) Kameralnie  

#7814 wojtaskatowice

wojtaskatowice
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 28 wrzesień 2017 - 21:37

Był ktoś z was na jakieś komunii, chrzcinach itd w avokado na Bogucicach? Jakieś opiie?


Robiłem stypę i ujebane sztućce, dziury w obrusach przykryte serwetkami,1 litr soku na 6 osób !!!!! A najlepsze jest to że znam się z właścicielem. W ostatnim czasie strasznie Boguś obniżył jakość.

#7815 Chudy NFG

Chudy NFG
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa/Kirkby in Ashfield

Napisano 28 wrzesień 2017 - 22:16

Zależy zapewne od okoliczności, ale takie zwykle kilku h opóźnienie raczej bez szans. Albo inaczej , jakie są argumenty i co należy robić ? Pytanie do osób co to niby dostały kasę

.

Jezeli lot masz opozniony powyzej 3 godzin ... mozesz sie starac o odszkodowanie ... na trasach krotkich jest to od 250 euro do 600 euro na dlugich ... wcale nie jest tak jak piszesz ze bez szans na takie odszkodowanie ... przewaznie przy opoznieniu powyzej 3 godzin (dostajesz od przewoznika formularz reklamacji) ... czasami taki formularz masz na stronie np ryanair taki ma ... wypelniasz i czekasz na odp (przyklad 1 z brzegu ... po meczu w Czarnogorze chlopaki z JKS lecieli przez Mediolan ... ich opoznienie wynosilo cos 4 godziny ... tu byla ewidentna wina przewoznika (nie podstawili samolotu) ... napisali reklamacje i po okolo 10 dniach dostali kase na konta 250 euro) ... ja sam osobiscie ubiegalem sie juz o kilka odszkodowan i mozna uzyskac takowa kase ... choc nie zawsze jest to szybkie ... jedna z reklamacji oddalem firmie ktora sie tym zajmuje ... ale tam przerzucaja wine opoznienia z lotniska na przewoznika z przewoznika na firme ktora zapewnia "cicha strefe" wokol lotniska ... sprawa ciagnie sie w sadzie juz prawie 3 rok (kwota o jaka sie toczy sprawa to 3 tys euro plus odsetki ... z pism jakie mam praktycznie jest 95 % szans ze to odszkodowanie uzyskam) ... mialem kilka spraw po 250 euro i praktycznie zawsze kasa ladowala na koncie (byly to zarowno tanie linie jak i linie normalne w moim przypadku np BA) ... nie uznano mi np opoznienia zwiazanego z wyladowaniem w innym porcie lotniczym ... mimo ze opoznienie do portu gdzie mialem ladowac bylo ponad 8 godzin
  • terror lubi to

#7816 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 29 wrzesień 2017 - 06:04

o ... ja ... pierdole :szok:


  • Szafa lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#7817 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 29 wrzesień 2017 - 07:59

Warto dodać, że to także dotyczy czarterow, a nie jedynie regularne linie lotnicze.

Przyjaźń jest wszystkim!


#7818 Chudy NFG

Chudy NFG
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa/Kirkby in Ashfield

Napisano 29 wrzesień 2017 - 09:19

Kosa zgadza sie ... reklamacje dotycza wszystkich polaczen lotniczych (czartery, linie lotnicze, biura podrozy) ... warto nadmienic rowniez ze jezeli lot jest opozniony nalezy sie posilek (czesto sa to vouchery do wykorzystania w barach na lotniskach lub przewoznik zapewnia np kanapki) ... przy dluzszych opoznieniach nalezy sie hotel ... jezeli masz anulowany lot ... mozesz sie starac o koszt transportu np z lotniska do miejsca zamieszkania lub hotelu (jezeli takowego nie zapewni przewoznik) ... wiadomo czym wiecej latasz tym wiecej znasz swoich praw

#7819 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 29 wrzesień 2017 - 09:24

Kazde opoznienie ma szanse na rekompensate,czy zalezy to od czasu opoznienia?
Od jakiego opoznienia warto skladac reklamacje?

#7820 Chudy NFG

Chudy NFG
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa/Kirkby in Ashfield

Napisano 29 wrzesień 2017 - 09:53

Kazde opoznienie ma szanse na rekompensate,czy zalezy to od czasu opoznienia?
Od jakiego opoznienia warto skladac reklamacje?


Minimum 3 godziny
  • Atest lubi to

#7821 mekoz

mekoz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 wrzesień 2017 - 14:57

Kto od nas jest w stanie załatwić eleven w upc?

#7822 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 29 wrzesień 2017 - 15:08

pewnie łysy człowiek z Florydy



#7823 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 29 wrzesień 2017 - 15:47

Ten?

 

f2b34c0901679cd805d0a0376abbfc52.png


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#7824 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 29 wrzesień 2017 - 15:51

Ten?
 
f2b34c0901679cd805d0a0376abbfc52.png


Nie. Ten jest przystojny

#7825 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 29 wrzesień 2017 - 15:54

A właśnie że ten




Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

2 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych


    slovan22, rachol