Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytania/odpowiedzi


12988 odpowiedzi w tym temacie

#7426 bart_wnc

bart_wnc
  • SK1964

Napisano 05 czerwiec 2017 - 19:09

Czym najlatwiej pozbyc sie emalii ze sciany ? Sa jakies chemiczne srodki ?

#7427 arek

arek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąb Katowice

Napisano 05 czerwiec 2017 - 20:28

Tak są .To są tzw. środki do ugowania. Kupisz je praktycznie w każdym składzie budowlanym i w marketach typu Castorama.

 

Można się jeszcze pobawić opalarką.



#7428 K..

K..
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 czerwiec 2017 - 10:44

Warto którąś z tych niby prawicowych gazet czytać ? Gazeta Polska, Do Rzeczy, W Sieci...



#7429 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 06 czerwiec 2017 - 13:26

Warto "Polskę Niepodległą", bo ja tam piszę ;-)

 

A tak serio to po prostu sobie kup i sam ocenisz. Ciężko tak w ciemno określać, bo to zależy za jaka opcją polityczną optujesz.


Przyjaźń jest wszystkim!


#7430 MaciekTZN

MaciekTZN
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen

Napisano 06 czerwiec 2017 - 15:18

Warto którąś z tych niby prawicowych gazet czytać ? Gazeta Polska, Do Rzeczy, W Sieci...

Tak jak Kosa napisał. Z tych co wymieniłeś to: GP- bardzo PiS, wSieci- bardzo PiS, DoRzeczy- też PiS, ale mniej.



#7431 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 czerwiec 2017 - 15:46

Szukasz tylko komentarzy aktualnej sytuacji politycznej czy szukasz publicystyki prawicowej i odniesień do aktualnych wydarzeń lecz z lekkim opóźnieniem?

Jeżeli to drugie to zdecydowanie warte polecenia jest pismo Kronos, Arcany, Templum Novum, z takich bardziej lajtowych to Pressje.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#7432 JOHAN 13

JOHAN 13
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 czerwiec 2017 - 19:56

Na co głównie zwracać uwaga przy kupnie tv?Musza kupić nowy a nie znom sie na tym za bardzo.



#7433 bart_wnc

bart_wnc
  • SK1964

Napisano 06 czerwiec 2017 - 20:01

Dzieki ;)

Tak są .To są tzw. środki do ugowania. Kupisz je praktycznie w każdym składzie budowlanym i w marketach typu Castorama.

Można się jeszcze pobawić opalarką.



#7434 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 06 czerwiec 2017 - 23:45

Polecacie jaką tanią taryfę w Warszawie, na którą nie trzeba czekać w chuj czasu (czyli że ma dużo aut) i która jest taryfą (czyli może jeździć po bus pasach)?


Przyjaźń jest wszystkim!


#7435 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 06 czerwiec 2017 - 23:59

Uber

#7436 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 07 czerwiec 2017 - 00:06

Uber nie może jeździć po bus pasach.


Przyjaźń jest wszystkim!


#7437 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 07 czerwiec 2017 - 00:21

.

Użytkownik Dudi_1979 edytował ten post 07 czerwiec 2017 - 06:00


#7438 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 07 czerwiec 2017 - 05:17

Nie wiem czy najtańsza ale najdroższa nue jest ele taxi nr jakoś 2281111111 (sprawdz na necie) oni mają obstawione wszytkie dworce itd. Jest ich w ciul.

#7439 _es

_es
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSiemianowice

Napisano 07 czerwiec 2017 - 06:30

Globe Cab.

#7440 loki266666

loki266666
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 czerwiec 2017 - 13:28

Dziewczyna szuka jakiegoś kierunku na Uniwersytecie Śląskim, gdzie nie będzie musiała się za dużo uczyć (najlepiej wcale), a dostanie papier. Jaki kierunek polecacie?
  • Simon77 lubi to

#7441 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 07 czerwiec 2017 - 14:04

Zarządzanie. Nie ma łatwiejszego. Tylko, że ten papier jest huja warty. Wymagaja byle jakiego wyższego w robocie?

#7442 _es

_es
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSiemianowice

Napisano 07 czerwiec 2017 - 14:41

Dziewczyna szuka jakiegoś kierunku na Uniwersytecie Śląskim, gdzie nie będzie musiała się za dużo uczyć (najlepiej wcale), a dostanie papier. Jaki kierunek polecacie?

Tak sobie myślę...po cholerę chce 3 albo i 5 przeznaczyć na to,żeby mieć jak napisał Mayek nic nie warty papier? Nie lepiej już coś z czego coś wyciągnie?



#7443 loki266666

loki266666
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 czerwiec 2017 - 14:51

Po prostu potrzebuje papier a "pustaka" nie może mieć

#7444 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 czerwiec 2017 - 15:55

Zarządzanie. Nie ma łatwiejszego. Tylko, że ten papier jest huja warty. Wymagaja byle jakiego wyższego w robocie?

Urzędy. Połowa robót idzie przez znajomości - wymagania licencjat (obojętnie z czego)

Ogólnie w większości robót biurowych, dział kadr etc. wymagane jest wyższe w sumie obojętnie jakie.


Użytkownik terror edytował ten post 07 czerwiec 2017 - 15:57

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#7445 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 07 czerwiec 2017 - 16:15

Hehe, strasznie pojebani ci pracodawcy (plus urzędy, tu wiadomo, że komuna). Styka kogoś wziąć na rozmowę i zweryfikować co ma w głowie. Znam wiele osób, które ten papier mają, a nie umieją napisać niczego ciekawego, no dużo by pisać, ale po prostu są lewusami i nie nadają się do pracy. Pojebane to wszystko po stokroć.

#7446 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 czerwiec 2017 - 16:25

No niestety tak wygląda, że wyższe w Polsce jest traktowane jak jakieś "rekrutacyjne ISO" aby dobrze to wyglądało w papierach. Taki przykład, kolega robił w Azotach jako zwykły proll, coś tam mieszał na magazynie -  dziołchy z kadr zobaczyły że typek ogarnięty, normalnie się wysławia, nie zapija, solidnie pracuje d do tego udziela się charytatywnie i społęcznie (prezes stowarzyszenia etc.) więc jakieś obycie w tematach reprezentatywnych i papierkowych ma. Ogólnie trochę się marnuje w takiej robocie, szepneły słówko jakiemuś prezesowi czy głównemu kierownikowi aby go wziąć do biur bo szukają kogoś. Prezio do niego zagadał, i w końcu przy luźnej gadce zapytał się "czy jest jakieś wyższe bo potrzebne", ten powiedział, że ma średnie, momentalnie temat się urwał :chamisko:


Użytkownik terror edytował ten post 07 czerwiec 2017 - 16:27

  • Junior, kosa i paulek lubią to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#7447 paulek

paulek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTychy

Napisano 07 czerwiec 2017 - 21:02

Ja sam po sobie, miałem taką historie. Przyjechał gość z Anglii czy Szwajcarii, z firmy astra zeneca. Ogólnie robił audyt. No i łaził po magazynie,i podszedł. Zagadał a ze wróciłem parę miesięcy wcześniej z Irlandii, to dość sporo rozumiałem i chwile z nim pogadam ogólnie o robicie. Ze tak powiem, nawet tłumaczke zjebal,ze ja nie potrzebuje tłumaczenia. Te spojrzenia dyrektorów firmy, bez cenne. Tydzień później wezwała mnie do siebie, jakaś dyrektorka w chuj ważna. No i pierdoli ze dziękuję itd.,i że potrzebują kogoś tutaj do biura. Ja juz zacząłem przeliczać angaż,a ta wyskakuje z pytaniem czy mam wyższe. No nie mam, mówię. I znowu pomyślałem o moim kompie i palecioku na magazynie. Pierdolnela tyle,ze bym poszedł na studia i coś pomyślimy. Oczywiście, dalej mam tylko maturę. Ale koniec końców i tak dobrze skończyłem, gdzie indziej; )
Wystarczyło zamienić parę zdań po angielsku. To 8 lat do tylu.

Pisane z telefonu,sory

Użytkownik paulek edytował ten post 07 czerwiec 2017 - 21:04


#7448 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 07 czerwiec 2017 - 21:06

Cale szczęście, ze dyktanda nie kazala pisac  :chujamizrobisz:


  • paulek lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#7449 paulek

paulek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTychy

Napisano 07 czerwiec 2017 - 21:08

Wskakuja mi tu kurwa na tym androidzie jakieś chujstwa ; )

#7450 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 07 czerwiec 2017 - 22:26

Ja miałem kiedyś taką historię że na Placu Miarki podbija do mnie para koło 40stki się pyta po angielsku o Wojewódzka street. Ja odpaliłem google maps i padom "hjier" i se poszli tank ju i takie tam. Może z 2 tydnie temu to było. A nie mam wyższego ani nic.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)