Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytania/odpowiedzi


12988 odpowiedzi w tym temacie

#7251 Łysy

Łysy
  • SK1964

Napisano 14 kwiecień 2017 - 23:05

qrcze nawet się nad tym nie zastanawiałem- kilka razy piło się przy wuszcie i nikt nie pomyślał ,żeby się dowiedzieć. Co za czasy dawniej siedziało się przed Brasilianą z zupą chmielową w ręce(obok kilka stów ludzi z tym samym) i nikt nie sapał , a dziś...



#7252 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 14 kwiecień 2017 - 23:08

No, ale przed Brasilianą przecież były stoliki i browar normalnie, tam wszędzie był browar. Ja jebie, te filipińskie gwiazdy estrady "jecie rać pcitul mie, juć juć juć". Łysy musimy się koniecznie napić :)



#7253 Łysy

Łysy
  • SK1964

Napisano 14 kwiecień 2017 - 23:24

Lars jakie stoliki ja pisze o czasach siedzenia na murku i wyspie- to było zanim jeszcze Taje zaczęły grać, choć nawet jak grali też było "klimatycznie"- ecie pecie. co do napić to jak sobie przypomnę chechło i podobne klimaty to też jestem "głodny".



#7254 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 14 kwiecień 2017 - 23:32

Kurwa, ibiza to jest chuj przy naszym tygodniowym Chechle :hihi: ale koniec rozmywania, reszta na PW jak co hehe :)



#7255 loki266666

loki266666
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 kwiecień 2017 - 20:36

Jest jakaś wypożyczalnia samochodów całodobowa, żeby teraz wynająć auto

#7256 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 15 kwiecień 2017 - 22:28

Jest jakaś wypożyczalnia samochodów całodobowa, żeby teraz wynająć auto


Spróbuj tutaj

http://arkarentacar.pl

Kiedyś braliśmy auto na wyjazd, koleś jest specyficzny ale bardzo w porządku.

#7257 Marcin.no

Marcin.no
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaZawodzie

Napisano 16 kwiecień 2017 - 16:38

Gdzie najlepiej za darmo badz symboliczną opłata ogladać filmy na necie?



#7258 Kahan

Kahan
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 kwiecień 2017 - 13:33

Jaką markę wódki polecacie na wesele?
I jak określić ilość sztuk potrzebną na wesele?

#7259 DPNG

DPNG
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 kwiecień 2017 - 14:30

0,5L na każdą głowę nawet z dziećmi + 10szt.

 

A co do marki to zależy od finansów i co kto lubi.

Popularny Pan Tadeusz, Absolut, Finlandia i ta półka.



#7260 Kahan

Kahan
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 kwiecień 2017 - 15:10

Dzięki.
A jaka opinia o Stock Prestige?

#7261 Gumiś

Gumiś
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 17 kwiecień 2017 - 17:05

Ja bym celowal w stocka albo pana Tadzia

#7262 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 17 kwiecień 2017 - 17:42

Baczewski

#7263 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 17 kwiecień 2017 - 17:50

Używa ktoś myjek parowych? Chcę kupić z karchera i mam parę pytań.

#7264 Sir Bobby

Sir Bobby
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 kwiecień 2017 - 18:40

0,5L na każdą głowę nawet z dziećmi + 10szt.

 

A co do marki to zależy od finansów i co kto lubi.

Popularny Pan Tadeusz, Absolut, Finlandia i ta półka.

 

a ja twierdzę, że to stanowczo za dużo. Wiadomo, wódy nigdy za wiele i się nie zmarnuje bo okazja goni okazję. Miałem i swoje wesele i w ostatnim czasie dosyć dużo wesel zaliczonych, ekipy i towrzystwo pijące aż za bardzo bo to menele z  bogucic i nie zdażyło się żeby wódy brakło a zawsze wciul zostawało więc to trochę mrożenie kasy, bo nie można powiedzieć że marnowanie ;)  Pytanie też czy robisz poprawiny i w jakiej formie, jeśli duże poprawiony z duża ilościa gości to może i miarka podana przez DPNG jest ok, ale jeśli nie, albo jakieś takie małe to spokojnie możesz policzyć flaszka na głowe ale dorosłą bez dzieci bo gwarantuje Ci, że i tak jeszcze tej wódy zostanie mimo tego , że tu jakaś flaszke jakiemuś dj, tu flaszke komuś tam itp.

 

a co do samej flachy to prosta sprawa, zależy ile chcesz na to kasy przeznaczyć, Pan Tadeusz czy Stock jak najbardziej ok. Jak masz wiecej kasy albo tescie płacą to można szarpnąc się na finkę ;)


Użytkownik Sir Bobby edytował ten post 17 kwiecień 2017 - 18:47


#7265 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 17 kwiecień 2017 - 18:46

Ale to też musisz jeszcze liczyć na bramy itd. 


Przyjaźń jest wszystkim!


#7266 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 17 kwiecień 2017 - 19:06

jak masz na weselu konkret chlopakow, to nie dajesz wody zadnym cwaniaczkom, osiedlowym wsiokom, tylko kazesz wypierdalac. Nic mnie bardziej nie wkurwia, jak jakies menele, co chca gorzole wysepic w ten sposob. Co innego znajomi nie zaproszeni na wesele, co innego jakies zjeby.


  • tomzkat lubi to

#7267 Gumiś

Gumiś
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 17 kwiecień 2017 - 19:11

Japierdole my o jednym a ty juz poleciałeś w kosmos

#7268 multi

multi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 kwiecień 2017 - 19:11

gorzol przewaznie mozesz oddac po weselu
a jak nie to skitrac i bedzie na pępkowe itp

#7269 JOHAN 13

JOHAN 13
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 kwiecień 2017 - 19:16

  • Próbuja wysłać zgłoszenie przez neta i wyskakuje mi taki komunikat.Co to znaczy?
  •  
  •  
  • Token CSRF jest nieprawidłowy. Proszę spróbować wysłać formularz ponownie.
  • The uploaded file was too large. Please try to upload a smaller file.


#7270 Sir Bobby

Sir Bobby
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 kwiecień 2017 - 19:19

Mayek ma troche racji. Pamiętam ze u mnie pod koscilem wyskoczyl taki wlasnie osiedlowy żulik z 'zyczeniami' dla pary młodej. Chłop od swiadkowej miał nawet przygotowana w rezerwie jakaś 'czerwoną kartkę' ale jak sie o tym dowiedzialem to kazalem przekazac menelowi ze ma wypierdalac bo co najwyzej to flaszka w łeb może dostac i na to nawet Pana Tadka nie było by mi szkoda. No i chłop od swiadkowej szepnąl mu ze ma wypierdalac i tak sie skonczylo.

 

Kosa zaznaczyłem, że kilka flaszek pójdzie przy jakimś rozdaniu, nie wiem, wodzirejowy czy jakiemuś kumplowi co w nocy będzie rozwozić gości np.


Użytkownik Sir Bobby edytował ten post 17 kwiecień 2017 - 19:20


#7271 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 17 kwiecień 2017 - 19:23

ale co znaczy, ze odlecialem? W kalkulacjach gorzoly uwzglednij tyle ile wypija ludzie, a nie to, co masz rozdac menelom. tego w ogole nie licz. Halba na leb liczona na kazda osobe to sie wydaje w ciul. Na bank starczy. Kobiety, dzieci, chopy co nie pija. Nie ma szans tego wypic na samym weselu.

 

Co do oddawania gorzoly, to absolutnie zaden sklep nie ma obowiazku jej przyjac nazot, trzeba sie dogadac, ze przyjma, ale nie jest to w zadnym wypadku z automatu.



#7272 Gumiś

Gumiś
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 17 kwiecień 2017 - 19:25

Mayek ma troche racji. Pamiętam ze u mnie pod koscilem wyskoczyl taki wlasnie osiedlowy żulik z 'zyczeniami' dla pary młodej. Chłop od swiadkowej miał nawet przygotowana w rezerwie jakaś 'czerwoną kartkę' ale jak sie o tym dowiedzialem to kazalem przekazac menelowi ze ma wypierdalac bo co najwyzej to flaszka w łeb może dostac i na to nawet Pana Tadka nie było by mi szkoda. No i chłop od swiadkowej szepnąl mu ze ma wypierdalac i tak sie skonczylo.

Kosa zaznaczyłem, że kilka flaszek pójdzie przy jakimś rozdaniu, nie wiem, wodzirejowy czy jakiemuś kumplowi co w nocy będzie rozwozić gości np.


Ale niema to jak meczyk w poprawiny :) (Brenna)
  • Sir Bobby lubi to

#7273 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 17 kwiecień 2017 - 19:42

ale co znaczy, ze odlecialem? W kalkulacjach gorzoly uwzglednij tyle ile wypija ludzie, a nie to, co masz rozdac menelom. tego w ogole nie licz. Halba na leb liczona na kazda osobe to sie wydaje w ciul. Na bank starczy. Kobiety, dzieci, chopy co nie pija. Nie ma szans tego wypic na samym weselu.

 

Co do oddawania gorzoly, to absolutnie zaden sklep nie ma obowiazku jej przyjac nazot, trzeba sie dogadac, ze przyjma, ale nie jest to w zadnym wypadku z automatu.

 

Przeciez ktos piszac bramy nie mial na mysli meneli tylko wlasnie ziomkow, znajomych z pracy, sasiadow, a Ty znow podajesz jakis przypadek o menelach. Tak para mloda rozpisujac gorzole dopisuje - 2 flachy dla meneli. 

 

Oddawanie gorzoly jest aktualnie standardem w wielu duzych sklepach, hurtowniach itp.


  • kosa lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#7274 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 kwiecień 2017 - 20:02

Lepiej więcej, jak mniej.

Jak baba będzie marudzić, ze za dużo, to powiedz jej że jesteś PREPERSEM i to na trudne czasy ;-) Trudne czasy po awansie GieKSy np. ;-)


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#7275 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 17 kwiecień 2017 - 20:27

jak kupisz Stocka albo Tadzia to odkupie od Ciebie po weselu parę sztuk :)


Użytkownik griszag edytował ten post 17 kwiecień 2017 - 20:27





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych