Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytania/odpowiedzi


12988 odpowiedzi w tym temacie

#7176 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 29 marzec 2017 - 20:37

A na lewym pasie nie ma przy sygnalizatorze strzalki ?

nie ma

saso06taralx.png



#7177 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 29 marzec 2017 - 21:15

jak napisales cos takiego, to opisz podstawe wyroku. W innym przypadku jedyne co zrobi taki post, to wlaczy komus lampke, ze jednak sie da. Ale w 99% przypadkach sie nie da. Strzalka = stop. Czerwone = nie mozna isc itd.

 

Napisałem to tylko dlatego, bo napisałeś, że zawsze się przegra. Dopiero potem zmieniłeś ton i już jest 99 proc. Nie mam uzasadnienia przy sobie. Ale to już od każdego zależy, czy chce mu się poświęcać czas na kopanie z koniem.

 

PS Z czerwonym dwa razy wygrałem.


Przyjaźń jest wszystkim!


#7178 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 29 marzec 2017 - 21:53

Ja ma mniej mandatów, niż ty wygranych w sądzie! Co ty robisz, że cię dają mandaty za nic :D

#7179 Adi1k964

Adi1k964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 marzec 2017 - 22:10

Kosa ma prawko?

#7180 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 29 marzec 2017 - 22:30

Nie i dlatego nie dostaję mandatów ;-)


  • Adi1k964 lubi to

Przyjaźń jest wszystkim!


#7181 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 30 marzec 2017 - 06:15

nie ma
saso06taralx.png


Przecież "strzalka" obowiązuje w kierunku a nie na pasie?
Skoro na lewym jest prawoskret to możesz skręcać.
Może się dojebali, że się nie zatrzymałes Jak na "stopie"?

#7182 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 30 marzec 2017 - 06:36

Jesli bylby jeden sygnalizator to tak. Tutaj mamy dwa sygnalizatory dla kazdego pasa, wiec strzalka obowiazuje tylko z prawego. Moze tez m.in. ze wzgledu na widocznosc - bezpieczenstwo pieszego w tym przypadku.


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#7183 Seba

Seba
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 marzec 2017 - 07:09

Strzałka na prawym jest tam po to żeby autobusy które ruszają z przystanku mogły przejechać, niektóre są długie i muszą się wyciągnąć na drugi pas.

#7184 Sir Bobby

Sir Bobby
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 marzec 2017 - 08:27

Dudi na 100 procent nie masz racji ;)

#7185 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 marzec 2017 - 11:06

Jeblem szkoła w 3technikum, byłem na kierunku technik elektryk. Teraz chciałbym kontynuować naukę tylko w kierunku technik górnik. Dzwoniłem do jednej szkoły i powiedzieli mi że muszę najpierw ukończyć liceum dla dorosłych a dopiero potem zrobić sobie technika górnika, albo jakiś kurs w tym kierunku. W dodatku do tego liceum kazała chodzić 2,5roku. Zna ktoś może jakaś szkole, gdzie to idzie jakoś szybciej załatwić pomijając te liceum, a najlepiej żeby się dopisać tylko na ten jeden rok, bo skoro mam 3lata technikum czemu mam zaś tyle zapierdalać?

Dyplom technika - potwierdzający kwalifikacje zawodowe w określonym zawodzie będzie mogła otrzymać:

osoba, która posiada wykształcenie średnie i świadectwa potwierdzające kwalifikacje zawodowe
osoba, która posiada wykształcenie zasadnicze zawodowe i świadectwa potwierdzające kwalifikacje zawodowe po uzupełnieniu wykształcenia średniego w liceum ogólnokształcącym dla dorosłych

 

 

Jak uzyskać tytuł zawodowy "technik górnictwa podziemnego"? Ukończyć kurs kwalifikacyjny zawodowy (KKZ) w kwalifikacji M.11 "Eksploatacja złóż podziemnych". Następnie zdać egzamin przed komisją OKE. Dodajmy, że na taki kurs przyjmowani są absolwenci wszystkich typów szkół. Powyższa procedura kwalifikacyjna, potwierdzona wynikami egzaminu, daje wymarzony tytuł.

Po potwierdzeniu kwalifikacji M.11 (lub posiadając wcześniej zdobyty tytuł zawodowy "górnik eksploatacji podziemnej"), należy ukończyć kurs z zakresu kwalifikacji M.39 "Organizacja i prowadzenie eksploatacji złóż podziemnych". Jest on przeznaczony dla osób mających co najmniej średnie wykształcenie. Po jego zakończeniu słuchacz przystępuje do egzaminu, by potwierdzić kwalifikacje M.39 (czas trwania kursu 6 miesięcy).

Dopiero uzyskanie obydwu kwalifikacji - M.11 i M.39 - przez osoby z co najmniej średnim wykształceniem daje tytuł zawodowy "technik górnictwa podziemnego".

 

 

Generalnie jak nie skończyłeś szkoły średniej to chuja zrobisz.

Albo technikum górnicze od nowa (4 lata)
Albo to liceum + później kurs górnika (2,5 + 0,5 praktyki na dole = 3 lata)
Albo jebać całkiem i na dole bez szkoły kurs górnika bodajże po 2 latach ( bez szkoły ponadgimanzjalnej)

 

Wątpie że ktoś pozwoli Ci dokończyć ostatni rok technikum o innym kierunku (elektryk -> górnik)


  • MisiekLedziny lubi to

Dołączona grafika


#7186 Toczmek89

Toczmek89
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 30 marzec 2017 - 11:08

Bart, tez mi sie wydaje, ze dorobili u gory strzalke

#7187 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 30 marzec 2017 - 11:27

Nie przerejstrowywałem auta na siebie które kupiłem w grudniu. Auto nie miało zgubioną karte pojazdu i średnio mi się chciało z tym pierdolić. Teraz wiem że będę je sprzedawał. Idzie zajebać jakiegoś wałka żeby ominąć rejestracje na siebie i nie płacić za tą jebaną kartę?



#7188 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 30 marzec 2017 - 11:45

Jak sprzedasz przed uplywem 6 miesiecy ,to bedziesz musial zaplacic podatek.
Jak ktos kupi od Ciebie bez karty ,to wyrobienie nowej spadnie na niego.

#7189 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 30 marzec 2017 - 11:47

Serio? A jaki to podatek bo troche to pojebane



#7190 Sir Bobby

Sir Bobby
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 marzec 2017 - 12:39

fure kupiłeś z salonu czy od goscia prywatnie? jak w salonie nic nie placisz, a jak od osoby prywatnej to podatek pcc w wysokości 2% wartosci rynkowej pojazdu



#7191 Zawodzie72

Zawodzie72
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice Zawodzie

Napisano 30 marzec 2017 - 12:46

fure kupiłeś z salonu czy od goscia prywatnie? jak w salonie nic nie placisz, a jak od osoby prywatnej to podatek pcc w wysokości 2% wartosci rynkowej pojazdu

ale to inny podatek

Atest pisze o podatku od zysku bodaj 18% jak sprzedajesz samochód przed upływem 6 miesięcy od jego kupna po wyższej cenie niż

cena zakupu



#7192 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 30 marzec 2017 - 12:46

chuj,no to poczekam 2 miesiace :/



#7193 Jacenty

Jacenty
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 marzec 2017 - 13:47

Wystarczy sprzedać za kwotę zakupu lub niżej.

#7194 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 marzec 2017 - 13:53

Albo wpisać na umowie a reszta pod stołem

Dołączona grafika


#7195 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 30 marzec 2017 - 15:25

No to git. Sprzedam Megane 1.4 99 rocznik za 1600


  • P.M lubi to

#7196 Emporio

Emporio
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 kwiecień 2017 - 08:50

Wczoraj miałem sytuacje ze w tirze przede mną wybuchla opona i wpadła mi prosto pod auto i mam uszkodzony zderzak oraz przerysowany błotniki i drzwi kierowcy, oczywiście policja byla bo jeszcze jeden koles wjechał w ta opone a inny sie zatrzymal i dwie babki w niego wjechaly. Chop z policji gadal ze to zdarzenie nie z winny kierowcy bo on sie nie.przyczynil do tego ze ta opona wybuchla i wszystko.bedzie zależeć od ubezpieczalni czy mi wyplaca czy nie. Sprawe bede zglaszal do ubezpieczalni od tira, ktoś miał taka sytuacje? Liczyć na to że wypłaca? Jakby co to mam AC ale szkoda mi zniżek.

#7197 Pyjter

Pyjter
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 kwiecień 2017 - 08:59

Wczoraj miałem sytuacje ze w tirze przede mną wybuchla opona i wpadła mi prosto pod auto i mam uszkodzony zderzak oraz przerysowany błotniki i drzwi kierowcy, oczywiście policja byla bo jeszcze jeden koles wjechał w ta opone a inny sie zatrzymal i dwie babki w niego wjechaly. Chop z policji gadal ze to zdarzenie nie z winny kierowcy bo on sie nie.przyczynil do tego ze ta opona wybuchla i wszystko.bedzie zależeć od ubezpieczalni czy mi wyplaca czy nie. Sprawe bede zglaszal do ubezpieczalni od tira, ktoś miał taka sytuacje? Liczyć na to że wypłaca? Jakby co to mam AC ale szkoda mi zniżek.


Zdecydowanie wypłata z OC. Szkoda powstała w związku z ruchem pojazdu. Gdzie masz swoje ubezpieczenie? Może być PW
  • Foxu lubi to

#7198 Rafał

Rafał
  • SK1964

Napisano 01 kwiecień 2017 - 11:20

kupie takie cos do szyb i ogolnie czyszczenia powierzchni WÜRTH BREMSENREINIGER 5L

 

jezdzi ktos do niemiec i moze mi to zalatwic?


Użytkownik Rafał edytował ten post 01 kwiecień 2017 - 11:21


#7199 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 02 kwiecień 2017 - 18:14

Wczoraj miałem sytuacje ze w tirze przede mną wybuchla opona i wpadła mi prosto pod auto i mam uszkodzony zderzak oraz przerysowany błotniki i drzwi kierowcy, oczywiście policja byla bo jeszcze jeden koles wjechał w ta opone a inny sie zatrzymal i dwie babki w niego wjechaly. Chop z policji gadal ze to zdarzenie nie z winny kierowcy bo on sie nie.przyczynil do tego ze ta opona wybuchla i wszystko.bedzie zależeć od ubezpieczalni czy mi wyplaca czy nie. Sprawe bede zglaszal do ubezpieczalni od tira, ktoś miał taka sytuacje? Liczyć na to że wypłaca? Jakby co to mam AC ale szkoda mi zniżek.

pod koniec tamtego roku mialem kolizje z oponą, która wybuchła w autobusie MZK Tychy na trasie DK86 i najechałem; przeskoczyłem przez nią. Zarysowany zderzak, urwane halogeny przeciwmgielne, plastiki. Wina kierowcy autobusu, naprawa bezgotówkowa w ASO, samochód zastepczy z OC sprawcy. Mój ubezpieczyciel - PZU.


Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#7200 Emporio

Emporio
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 kwiecień 2017 - 18:30

pod koniec tamtego roku mialem kolizje z oponą, która wybuchła w autobusie MZK Tychy na trasie DK86 i najechałem; przeskoczyłem przez nią. Zarysowany zderzak, urwane halogeny przeciwmgielne, plastiki. Wina kierowcy autobusu, naprawa bezgotówkowa w ASO, samochód zastepczy z OC sprawcy. Mój ubezpieczyciel - PZU.


Dzięki wielkie za taką odpowiedź. Czekam na notkę z policji i też zglaszam sprawę. Pytanie ASO Opla w jakim miejscie najlepiej wybrać? Tu na muchowcu czy lepiej np sosnowiec, dąbrowa czy Ruda Slaska?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych