Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytania/odpowiedzi


12988 odpowiedzi w tym temacie

#6851 bkw_h

bkw_h
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 styczeń 2017 - 11:09

Jest w Katowicach jakaś knajpa/pub z muzyką na żywo ? 

które puby nadają sie żeby wyjść z babą tak żeby to nie była jakaś prawie melina ale też nie jakieś ą - ę dla zarobasów ?



#6852 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 24 styczeń 2017 - 11:10

W Jeff's chyba grają na żywo (?)



#6853 Szafa

Szafa
  • SK1964
  • LokalizacjaLigota/Piotrowice

Napisano 24 styczeń 2017 - 11:21

Katofonia


  • wojtek lubi to

#6854 bkw_h

bkw_h
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 styczeń 2017 - 12:22

dzięki chopy 



#6855 Drian

Drian
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 styczeń 2017 - 13:46

Gdzie w Katowicach/Myslowicach znajde basen o wymiarach sportowych na ktory mozna swobodnie w ciagu dnia pojsc przeplynal pare dlugosci? Nie szukam jakiegos Aqua Parku z mnostwem dzieci czy calego kompleksu z saunami, jacuzzi i innymi bajerami. I jesli ktos zna to takze ceny. 



#6856 donald

donald
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 styczeń 2017 - 14:31

w ciągu dnia to pewnie ciężko, ale wieczorami można na Witosa w szkole

 

wejście chyba 7 zł



#6857 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 24 styczeń 2017 - 15:30

Gdzie w Katowicach/Myslowicach znajde basen o wymiarach sportowych na ktory mozna swobodnie w ciagu dnia pojsc przeplynal pare dlugosci? Nie szukam jakiegos Aqua Parku z mnostwem dzieci czy calego kompleksu z saunami, jacuzzi i innymi bajerami. I jesli ktos zna to takze ceny. 

 

W ciągu dnia to w Kato nigdzie nie znajdziesz .

Pod wieczór masz do wyboru - Pałac młodzieży godziny tutaj http://www.pm.katowi...olnodostep.html po feriach się zmieni i np teraz było tak, że wtorki i czwartki w ogóle nie było .

Masz jeszcze basen na Witosa --->  http://www.zso7.kato...=768&Itemid=431

 

Na kostuchnie masz basen, ale z tego co widzę godzina ogólnodostępna tylko 21 codziennie.http://www.crobis.ka...lnodostepne.php

 

Fajny basen masz w Mikołowie i Siemcach ( Michał) ale tam musisz wciągu dnia popytać czy nie trafisz na szkoły bo często ze 3-4 tory zajmują szkoły w ramach WF.



#6858 Drian

Drian
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 styczeń 2017 - 16:19

Ok, dzieki wielkie za odpowiedz. Poleci lub wie ktos jeszcze o jakis innych? Komus, cos wiadomo o basenie na Paderewie w szkole? 



#6859 eMG

eMG
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 24 styczeń 2017 - 17:23

Sosnowiec, jesli Ci nie przeszkadza: http://www.mosir.sos...eromskiego.html


  • Drian lubi to

#6860 FC OLKUSZ

FC OLKUSZ
  • SK1964

Napisano 24 styczeń 2017 - 17:44

ban dla pana za  niemoralne propozycje :lol:


  • chrzanowski64 lubi to

#6861 hermano

hermano
  • SK1964
  • LokalizacjaSosnowiec

Napisano 24 styczeń 2017 - 20:02

Sosnowiec, jesli Ci nie przeszkadza: http://www.mosir.sos...eromskiego.html

zależy w jakich godzinach, bo ludzi w ciul. 
byłem do południa, popołudniu, wieczorem i słabo to wyglądało ze swobodnym pływaniem. 


  • Drian lubi to

#6862 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 styczeń 2017 - 20:28

Jeśli dane na tej stronie są aktualne to na Wesołej na kopalni mają sporo godzin wolnych w ciągu dnia http://www.baseny-sl...k.pl/basen.php 


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#6863 Drian

Drian
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 styczeń 2017 - 21:22

zależy w jakich godzinach, bo ludzi w ciul. 
byłem do południa, popołudniu, wieczorem i słabo to wyglądało ze swobodnym pływaniem. 

 

Kiedy byles ostatni raz? Nie powiem ze ten mi pasuje najbardziej bo i daleko nie ma, ceny sa okej a do tego basen czynny caly dzien - na tym mi zalezalo najbardziej. Wszedlem na ich strone i nakrecilem sie juzna niego, a teraz przeczytalem Twojego posta. 



#6864 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 24 styczeń 2017 - 23:06

Kosa, mam pytanie odnośnie kantoru Aliora.

 

1. Wymienię sobie u nich PLN na EUR i tą wymienioną sumę mogę wypłacić sobie w wybranej placówce Alior Bank.

Czy Alior pobiera jakąś opłatę za wypłatę gotówki?

2. Czy jeśli wymienię sobie np. 440PLN na 100EUR, to czy mogę sobie te 100EUR przelać na swoje konto walutowe i potem wypłacić w swoim banku bez dodatkowych kosztow ze strony AliorBanku?

 

edit.

Chyba znalazłem, wszystko za free?


Użytkownik Bojar edytował ten post 24 styczeń 2017 - 23:39

Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#6865 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 24 styczeń 2017 - 23:43

1. Tak za darmo.

2. Alior nic Ci nie pobierze i przelew będzie za darmo.


Przyjaźń jest wszystkim!


#6866 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 24 styczeń 2017 - 23:45

1. Tak za darmo.

2. Alior nic Ci nie pobierze i przelew będzie za darmo.

 

Super, dzięki wielkie!


Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#6867 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 24 styczeń 2017 - 23:49

Jakby ktoś się rejestrował w kantor.aliorbank.pl to jak wprowadzi ten kod JLR5QMU6VZC2 a potem wymieni walutę, to ja dostanę jednorazowo 20 złotych. Z góry dzięki ;-)


Użytkownik kosa edytował ten post 24 styczeń 2017 - 23:50

  • Bojar lubi to

Przyjaźń jest wszystkim!


#6868 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 25 styczeń 2017 - 07:05

No to sie juz wszystko wyjaśniło :)


  • Foxu i Bojar lubią to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#6869 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 25 styczeń 2017 - 08:40

Jakby ktoś się rejestrował w kantor.aliorbank.pl to jak wprowadzi ten kod JLR5QMU6VZC2 a potem wymieni walutę, to ja dostanę jednorazowo 20 złotych. Z góry dzięki ;-)

Ukryta opcja cinkciarska  :ph34r:  :chamisko:


Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#6870 Łysy

Łysy
  • SK1964

Napisano 25 styczeń 2017 - 10:20

co do basenów do popływania w Katowicach to jest tylko jedna opcja - Brak takiej możliwości !!!

od zawsze miałem cug do pływania czasem myślę ,że lepiej czuję się w wodzie niż na lądzie. w ciągu kilkunastu lat nic się w Katowicach nie zmieniło- basenów do pływania nie ma , do przepłynięcia kilka razy może i się nadają ale to tylko opcja dla tych o bardzo mocnych nerwach albo dla tych z brakiem jakichkolwiek wymagań.

nie dość ,że ogromna rzesza ludzi na jeden tor , to jeszcze ponad połowa gamoni nawet nie wie ,że pływa się prawą częścią toru ale na tych zawsze miałem metodę - odpowiedni zamach ręką i klep.. Pływam dużo i Bardzo dużo dlatego skazany jestem na porażkę, jest jedno wyjście i to się sprawdza-jak z żoną wchodzimy na tor to większość maruderów rezygnuje- wystarczy zrobić kilkanaście szybkich przepłynięć ale to było dawno i nieprawda.

Zmieniłem też priorytety bo na basen jeździmy z bombonami do Aqua w Rudzie- tam zawsze robię sobie od 20 długości w zwyż na sportowym i reszta to relaks z Bajtlami. Ogólnie Wolę otwarte akweny , choć życie dało mi kiedyś lekcję ,że z wodą (Bałtykiem )" nie ma zmiłuj- razem z kumplem ratownikiem wodnym i drugim kumplem "pływakiem" walczyliśmy ponad pół godziny ,żeby wydostać się z Bałtyku przy cofającej(podcinającej) fali- przykozaczyło się i to była najlepsza lekcja w życiu jacy jesteśmy malutcy w walce z wodą.

O alko i pływaniu to już nawet nie wspominam  bo też kiedyś byłem młody i głupi i po kilku ... przepłynąłem Chechło. Człowiek nauczył się jednego po alko nie pływam , nie prowadzę i nie żegluję.

 

Trochę się rozpisałem ale wracając do tematu to chyba najlepszym rozwiązaniem byłoby zarezerwowanie całego basenu przez ekipę z GieKSy lub innych znajomych i wtedy mogło by być normalnie.


  • Drian lubi to

#6871 hermano

hermano
  • SK1964
  • LokalizacjaSosnowiec

Napisano 25 styczeń 2017 - 11:31

Kiedy byles ostatni raz? Nie powiem ze ten mi pasuje najbardziej bo i daleko nie ma, ceny sa okej a do tego basen czynny caly dzien - na tym mi zalezalo najbardziej.
Wszedlem na ich strone i nakrecilem sie juzna niego, a teraz przeczytalem Twojego posta.


W tym roku jeszcze nie byłem.
Kilkanaście razy byłem w zeszłym i za każdym razem było trochę ludzi. Może teraz się to zmieniło ale nie jestem pewny. I w niektóre dni dochodzi także rezerwacja jednego lub dwóch torów dla szkół pływania czy coś takiego.
Możesz sprawdzić, może Ci będzie pasowac
  • Drian lubi to

#6872 Emporio

Emporio
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 styczeń 2017 - 12:27

zależy w jakich godzinach, bo ludzi w ciul.
byłem do południa, popołudniu, wieczorem i słabo to wyglądało ze swobodnym pływaniem.


Tak jak Hermano piszę byłem kilkanaście razy tam w Sosnowcu i zawsze dużo ludzi po 5 osób na jednym torze a czasem przychodzą szkoly albo jakieś inne grupy i mają rezerwację toru.
  • Drian lubi to

#6873 Drian

Drian
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 styczeń 2017 - 14:13

Ogladalem wlasnie na stronie i praktycznie od rana do 20 co najmniej 2 tory ciagle zarezerwowane - tak jak mowicie, szkoly i inne szkolki plywania korzystaja z tego. Mysle zeby skoczyc dzis gdzies w granicach 20/21 jak wszystkie tory sa otwarte i wtedy sie przekonam. 



#6874 KGK

KGK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWEŁNOWIECKA TWIERDZA !

Napisano 25 styczeń 2017 - 15:11

Potrzebuje złapać pilnie kontakt z rufem z ligoty kontakt pw

#6875 K..

K..
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 styczeń 2017 - 19:15

Jak wyśle np. ze słowackiego konta bankowego kasę, na polskie konto które nie jest walutowe to przeliczy na złotówki po średnim kursie ?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych