Skocz do zawartości


Zdjęcie

Grupa E


52 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 16 listopad 2022 - 23:53

Hiszpania
 
Trener: Luis Enrique (Hiszpania)
 
Bramkarze: Unai Simon (Athletic Bilbao), Robert Sanchez (Brighton), David Raya (Brentford)
 
Obrońcy: Dani Carvajal (Real Madryt), Cesar Azpilicueta (Chelsea), Eric Garcia (Barcelona), Hugo Guillamon (Valencia), Pau Torres (Villarreal), Aymeric Laporte (Manchester City), Jordi Alba (Barcelona), Jose Gaya (Valencia)
 
Pomocnicy: Sergio Busquets (Barcelona), Rodri (Manchester City), Gavi (Barcelona), Carlos Soler (PSG), Marcos Llorente (Atletico Madryt), Pedri (Barcelona), Koke (Atletico Madryt)
 
Napastnicy: Ferran Torres (Barcelona), Nico Williams (Athletic Bilbao), Yeremi Pino (Villarreal), Alvaro Morata (Atletico Madryt), Marco Asensio (Real Madryt), Pablo Sarabia (PSG), Dani Olmo (RB Lipsk), Ansu Fati (Barcelona)
 
 
Kostaryka
 
Trener: Luis Suarez (Kolumbia)
 
Bramkarze: Keylor Navas (PSG), Esteban Alvarado (Herediano), Patrick Sequeira (Club Deportivo Lugo)
 
Obrońcy: Francisco Calvo (Konyaspor), Juan Pablo Vargas (Millonarios), Kendall Waston (Saprissa), Oscar Duarte (Al-Wahda), Daniel Chacon (Colorado Rapids), Keysher Fuller (Herediano), Carlos Martinez (San Carlos), Bryan Oviedo (Real Salt Lake), Ronald Matarrita (Cincinnati)
 
Pomocnicy: Yeltsin Tejeda (Herediano), Celso Borges (Alajuelense), Youstin Salas (Saprissa), Roan Wilson (Grecia), Gerson Torres (Herediano), Douglas Lopez (Herediano), Jewison Bennette (Sunderland), Alvaro Zamora (Saprissa), Anthony Hernandez (Puntarenas), Brandon Aguilera (Nottingham Forest), Bryan Ruiz (Alajuelense)
 
Napastnicy: Joel Campbell (Leon), Anthony Contreras (Herediano), Johan Venegas (Alajuelense)
 
 
Niemcy
 
Trener: Hans Flick (Niemcy)
 
Bramkarze: Manuel Neuer (Bayern), Marc-Andre ter Stegen (Barcelona), Kevin Trapp (Eintracht)
 
Obrońcy: Armel Bella-Kotchap (Southampton), Matthias Ginter (Freiburg), Christian Guenter (Freiburg), Thilo Kehrer (West Ham), Lukas Klostermann (RB Lipsk), David Raum (RB Lipsk), Antonio Ruediger (Real Madyrt), Nico Schlotterbeck (Dortmund), Niklas Suele (Dortmund)
 
Pomocnicy: Julian Brandt (Dortmund), Niclas Fuellkrug (Werder), Leon Goretzka (Bayern), Mario Götze (Eintracht), Ilkay Guendogan (Manchester City), Jonas Hofmann (M’gladbach), Joshua Kimmich (Bayern), Jamal Musiala (Bayern)
 
Napastnicy: Karim Adeyemi (Dortmund), Serge Gnabry (Bayern), Kai Havertz (Chelsea), Youssoufa Moukoko (Dortmund), Thomas Müller (Bayern), Leroy Sane (Bayern)
 
 
Japonia
 
Trener: Hajime Moriyasu (Japonia)
 
Bramkarze: Shuichi Gonda (Shimizu S-Pulse), Daniel Schmidt (Sint-Truiden), Eiji Kawashima (Strasbourg)
 
Obrońcy: Miki Yamane (Kawasaki Frontale), Hiroki Sakai (Urawa Reds), Maya Yoshida (Schalke), Takehiro Tomiyasu (Arsenal), Shogo Taniguchi (Kawasaki Frontale), Ko Itakura (Borussia Monchengladbach), Hiroki Ito (Stuttgart), Yuto Nagatomo (FC Tokyo)
 
Pomocnicy: Wataru Endo (Stuttgart), Hidemasa Morita (Sporting Lisbon), Ao Tanaka (Fortuna Dusseldorf), Gaku Shibasaki (Leganes), Kaoru Mitoma (Brighton), Daichi Kamada (Eintracht Frankfurt), Ritsu Doan (Freiburg), Junya Ito (Stade Reims), Takumi Minamino (AS Monaco), Takefusa Kubo Real Sociedad), Yuki Soma (Nagoya Grampus)
 
Napastnicy: Daizen Maeda (Celtic), Takuma Asano (Bochum), Ayase Ueda (Cercle Brugge), Shuto Machino (Shonan Bellmare)
 
 
Terminarz:

23.11.2022 14:00    Niemcy – Japonia
23.11.2022 17:00    Hiszpania – Kostaryka

27.11.2022 11:00    Japonia – Kostaryka
27.11.2022 20:00    Hiszpania – Niemcy

01.12.2022 20:00    Japonia – Hiszpania
01.12.2022 20:00    Kostaryka – Niemcy


Bóg, Honor, Ojczyzna.

#2 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 19 listopad 2022 - 19:43

Najlepiej w tej grupie życzę Niemcom i Kostarykańczykom, chociaż ci drudzy raczej nie sprawią takiej niespodzianki jak w 1990 lub 2014. Mój typ:

1. Niemcy
2. Hiszpania
3. Japonia
4. Kostaryka

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#3 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 23 listopad 2022 - 16:02

Germany (3.53) 1-2 (1.33) Japan

 

tu macie xG.



#4 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 23 listopad 2022 - 16:55

Fajnie Japonia, brawo!



#5 diverse

diverse
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 listopad 2022 - 17:43

316527599_503029941852819_76668475336478



#6 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 23 listopad 2022 - 19:41

Brawo Japonia:)

#7 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 23 listopad 2022 - 20:59

Schade, Deutschland. Aber hoffentlich gewinnen się gegen Spanien und qehen weiter

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#8 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 23 listopad 2022 - 23:10

Jebać niemców tych skurwysynów, a Ty pisz po Polsku.

#9 paulek

paulek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTychy

Napisano 24 listopad 2022 - 06:20

Germany (3.53) 1-2 (1.33) Japan

 

tu macie xG.

dlatego te statystyki można wsadzić w cztery litery 



#10 K..

K..
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 listopad 2022 - 13:12

Te staty są dobre dla analityków, jeśli patrzy się na większy okres czasu a nie na pojedynczy mecz

#11 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 24 listopad 2022 - 23:53

dlatego te statystyki można wsadzić w cztery litery 

 

merytorycznie juz tego tematu nie komentuje, natomiast wrzuce cos z twittera:

 

"W dupie mam smętne zauważenie przez komentatora że był gol i miliard statystyk że piłkarz X ruchał swoją starą na żyrandolu przez 25% czasu podczas głębokiego pressingu teściowej. Wole zakochany w piłce krzyk popełniającego lapsusy językowe Szpakowskiego. Z nim czuję mundial"



#12 Sonny

Sonny
  • SK1964

Napisano 25 listopad 2022 - 03:03

Obejrzałem wszystkie skróty i oceniając tylko po nich to niesamowity mecz Niemców z Japończykami. Ogrom sytuacji, Niemcy ich miażdżyli i koniec końców nie zdobyli nawet punktu. Jeśli ktoś nie widział to polecam obejrzeć skrót:

 



#13 paulek

paulek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTychy

Napisano 25 listopad 2022 - 06:12

merytorycznie juz tego tematu nie komentuje, natomiast wrzuce cos z twittera:

 

"W dupie mam smętne zauważenie przez komentatora że był gol i miliard statystyk że piłkarz X ruchał swoją starą na żyrandolu przez 25% czasu podczas głębokiego pressingu teściowej. Wole zakochany w piłce krzyk popełniającego lapsusy językowe Szpakowskiego. Z nim czuję mundial"

Szpakowski powinien dawno być na emeryturze.



#14 K..

K..
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 listopad 2022 - 10:57

Skomentuje finał 😀

#15 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 listopad 2022 - 11:36

Mimo że nie koniecznie mi się go słucha dobrze przez ostatni czas, to należy mu się to na pożegnanie.Godnie się pozegna,
  • Krzyś lubi to

#16 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 25 listopad 2022 - 11:45

Szpaka słucham od 1986 roku (zastąpił Ciszewskiego).

 

Jest jaki jest, ale jego głos zawsze mi się będzie kojarzył, właśnie z Meksykiem.

Pierwsze moje takie CAŁE mistrzostwa zapamiętane. Ot, sentyment.

 

Widać, że żyje futbolem.

 

Pech dla niego, że już na początku trafił na posuchę w reprezentacji Polski.

 

Sam nieraz miałem go dość, ale Szpaku, to Szpaku.

 

Są gorsi od niego.

 

A co do komentatorów: lubię Laskowskiego, a jako drugi Kaziu Wegrzyn :)


  • krzyzak lubi to

#17 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 25 listopad 2022 - 12:27

Chciałoby się mieć profesjonalny komentarz jak w USA na NHL czy NBA, ale skończy się i tak na Jagodzie czy Juskowiaku, więc lepszy Szpakowski. Przynajmniej buduje emocje, mimo że sie myli.

#18 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 25 listopad 2022 - 18:31

Ja tam też do Szpaka nic nie mam, mój pierwszy świadomy mundial w 1990, konentowany przez niego i Zydorowicza.

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#19 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 27 listopad 2022 - 12:40

No, chyba Japonia sama zaprzepaściła sobie awans z grupy.

 

Szkoda.



#20 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 27 listopad 2022 - 21:44

Jawohl!

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#21 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 27 listopad 2022 - 21:47

Jawohl!

Deutschland szajse

#22 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 28 listopad 2022 - 05:56

Wolę to Scheisse niż te usypiajaca tiki-take

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#23 Sinner

Sinner
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGLIWICE

Napisano 28 listopad 2022 - 06:17

Wolę to Scheisse niż te usypiajaca tiki-take


Kiedyś się tu przewinął totalny bęcwał, wabił się chyba mózg czy jakoś tak. Było go wszędzie pełno. Skończył banem.

Teraz chyba przeżywam pierdolone de javu, bo raz, że jesteś wszędzie, a dwa- jesteś tak samo odklejony jak tamten. Alter ego, rodzina czy po prostu inny nick?

Nie odpowiadaj, przemyśl.
  • kris80 i DML lubią to

#24 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 28 listopad 2022 - 07:47

Wolę to Scheisse niż te usypiajaca tiki-take

Ale mi nie chodziło o grę tylko tak ogólnie

#25 Sonny

Sonny
  • SK1964

Napisano 28 listopad 2022 - 10:46

Sinner chyba przesadzasz. Fjodora jest pełno, ale tylko w tematach o MŚ. To dobrze, że ktoś się wpisuje i komentuje mecze. Zamiast się spinać lepiej jako fan Darka obejrzyj sobie "1899" chociaż już pewnie oglądałeś :D

 

Co do grupy to po obejrzeniu skrótu Niemcy - Japonia nie chciałem, żeby Japonia przeszła dalej. Ich wczorajszy mecz z Kostaryką mnie tylko w tym utwierdził. Mimo, że kibicuję Hiszpanom to cieszę się, że wczoraj był remis. Oby z pierwszego wyszła Hiszpania, a z drugiego Niemcy.


  • Krzyś lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych