Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gry


793 odpowiedzi w tym temacie

#576 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 26 marzec 2020 - 05:25

przy tak wyrazistym cieniu,najbardzej pasuje mi pierwszy obrazek, bo widac tam z czego bierze sie cien. Pada slonce na droge i strzeche, wiec jest tez fajny cien drzew i chaty.
W 2 i 3 jest wyrazusty cien, ale nic innego nie jest jasne. Cien robi wrazenie sztucznie wygenerowanego. W pochmurny dzien obiekty nie daja takiego wyraznego cienia.


Jak wyżej.

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#577 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 10 kwiecień 2020 - 09:17

Ma ktoś jakieś gierki na wymianę ewentualnie sprzedaż na ps4? Skończyłem spidermana , Nowka sztuka był raz ino w konsoli. Sprzedam za fajny piniondz ewentualnie wymienię na coś ciekawego

#578 Baudolino

Baudolino
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 kwiecień 2020 - 09:25

Monument Valley II - gra na androida, za darmo w sklepie Google. Logiczna platformówka z kojącą muzyką, zabijacz czasu.

#579 tomzkat

tomzkat
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 10 kwiecień 2020 - 10:52

U mnie jest cena 24 zł

#580 Axel

Axel
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 kwiecień 2020 - 12:22

Powiedzcie mi, jak wygląda kwestia xboxa. Ogólnie interesuje mnie kinect, ale słyszałem że od tego odchodzą i już gier nowych nie będzie. Jak to w ogóle wygląda cenowo, sam sprzęt mam na myśli. Nie będę grał w żadne gry na padzie
Przed świętami Bożego Narodzenia na amazon nowe można było dostać za niecałe 400zl, ale czy to kompatybilne z kinectem?

Użytkownik Axel edytował ten post 10 kwiecień 2020 - 12:23


#581 Baudolino

Baudolino
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 kwiecień 2020 - 15:52

U mnie jest cena 24 zł


Nie widzę teraz, pobrałem za darmo, zobacz Lost Journey też ciekawa

#582 FLH64

FLH64
  • SK1964
  • Lokalizacjaza szlabanem.

Napisano 10 kwiecień 2020 - 16:00

Ja mam pytanie do posiadaczy Xboxa co siedza w tematach symulatorów, Czy Microsoft Fly Simulator 20 bedzie pierwsza taka rozwinietą symulacją na konsole? czy byly juz wczesniej podobne?



#583 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 10 kwiecień 2020 - 16:39

Powiedzcie mi, jak wygląda kwestia xboxa. Ogólnie interesuje mnie kinect, ale słyszałem że od tego odchodzą i już gier nowych nie będzie. Jak to w ogóle wygląda cenowo, sam sprzęt mam na myśli. Nie będę grał w żadne gry na padzie
Przed świętami Bożego Narodzenia na amazon nowe można było dostać za niecałe 400zl, ale czy to kompatybilne z kinectem?

 

Musisz sprawdzić tylko czy ten kinect był do jakiejś wersji Xboxa czy do wszystkich będzie pasować. Powinna być gdzieś w opisie taka informacja zawarta. Na pewno był  do 360 ale to jeden starszy. Pewnie odchodzą od tego bo to gówno szczerze mówiąc. Nudzi się to po prostu. Nie wiem jaki jest twój cel tego zakupu, ale jeśli zakładasz, że tylko kinect to tym bardziej bym się zastanowił czy jest sens. 



#584 Addie96

Addie96
  • SK1964

Napisano 10 kwiecień 2020 - 16:51

Ja mam pytanie do posiadaczy Xboxa co siedza w tematach symulatorów, Czy Microsoft Fly Simulator 20 bedzie pierwsza taka rozwinietą symulacją na konsole? czy byly juz wczesniej podobne?


Chyba pierwszy raz będzie taki typowy symulator lotnictwa na konsole, wcześniej tylko PC
  • FLH64 lubi to

#585 Axel

Axel
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 kwiecień 2020 - 09:07

Musisz sprawdzić tylko czy ten kinect był do jakiejś wersji Xboxa czy do wszystkich będzie pasować. Powinna być gdzieś w opisie taka informacja zawarta. Na pewno był do 360 ale to jeden starszy. Pewnie odchodzą od tego bo to gówno szczerze mówiąc. Nudzi się to po prostu. Nie wiem jaki jest twój cel tego zakupu, ale jeśli zakładasz, że tylko kinect to tym bardziej bym się zastanowił czy jest sens.



Czytałem właśnie o tym, i sam Kinect chyba po 700 stów chodzi jeśli dobrze pamiętam. To już jest dużo kasy dla jednej gry, tym bardziej, że teraz jest możliwość użycia telefonu jako kontrolera (ale to mi nie odpowiada). Dzięki za info, zakup jednak nie będzie w ogóle opłacalny pod względem ceny do wykorzystania konsoli.

#586 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 11 kwiecień 2020 - 09:10

Czytałem właśnie o tym, i sam Kinect chyba po 700 stów chodzi jeśli dobrze pamiętam. To już jest dużo kasy dla jednej gry, tym bardziej, że teraz jest możliwość użycia telefonu jako kontrolera (ale to mi nie odpowiada). Dzięki za info, zakup jednak nie będzie w ogóle opłacalny pod względem ceny do wykorzystania konsoli.

 

używkę sobie kup. Na olx to nawet za 100 złotych są używki do 360. zależy w co tam chcesz grać.



#587 Axel

Axel
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 kwiecień 2020 - 16:16

Właśnie zajrzałem i całkiem spory wybór jest. Pooglądam i wtedy zdecyduję, dzięki

#588 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 11 kwiecień 2020 - 17:36

Jaką bijatykę dla luźnego pogrania we dwójkę? Tekken czy soul calibur?

I jakie wyścigi w stylu NFS, bo Gran turismo mi nie siada.

#589 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 11 kwiecień 2020 - 18:13

Jak nasz playstation to w plusie jest teraz Dirt2 za darmo

#590 Sinner

Sinner
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGLIWICE

Napisano 11 kwiecień 2020 - 22:52

Jaką bijatykę dla luźnego pogrania we dwójkę? Tekken czy soul calibur?

I jakie wyścigi w stylu NFS, bo Gran turismo mi nie siada.


Mortal Kombat 11. Tekken jest jakiś miałki, nie ma w nim w ogóle ikry, a Soul Calibur znowu jest bardzo specyficzna gra. Mi nie siadł w ogóle więc go nie polecam zbytnio.

#591 BuryBRW

BuryBRW
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów 1964

Napisano 14 kwiecień 2020 - 12:58

Jeśli ktoś na forum interesował się tworzeniem gier od zaplecza, to przynajmniej pod kątem tych amatorskich mogę spróbować pokazać jak to wygląda u nas. Wczoraj na Wykopie opisałem proces zamiany modeli 3D na obrazki do gry 2D i w jaki sposób potem gra wie którędy da się przejść, a którędy nie (bo na przykład rośnie tam drzewo) - https://www.wykop.pl...rzeczona-tworz/.

 

Dziękuję też osobom, które pomogły przy poprzednim pytaniu o kolorystykę. Faktycznie pozostaliśmy prze oświetleniu najbardziej zbliżonym do pierwszej opcji z poprzedniego posta, ale dodaliśmy też system modyfikacji kolorystyki sceny w zależności od pory dnia (załączam porównaniu z południa i w środku nocy).

 

Byłbym wdzięczny za uwagi - co Waszym zdaniem jest zachęcające, a co odpychające w grze z taką oprawą graficzną mając z tyłu głowy, że jest to bardziej smartfonowa alternatywa dla mniej zaawansowanych technicznie oldschoolowych tytułów.

 

Zrzut-ekranu-2020-04-14-o-13-49-01.png

 

Zrzut-ekranu-2020-04-14-o-13-54-51.png


  • mac lubi to

#592 GzJ1964

GzJ1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 kwiecień 2020 - 17:22

Jest tu jakiś maniak NBA ? Czy opłaca się kupić NBA 2k20 jak się ma NBA 2k19 ? Jest jakaś różnica bo na PS Network jest teraz za 79 zł

#593 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 15 kwiecień 2020 - 08:58

Ogarnięte

#594 1964Wojtek1964

1964Wojtek1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 kwiecień 2020 - 12:31

Posiada ktoś NHL 20? Jest tam opcja rozegrania jakichś mistrzostw świata? Bo w turniejach widzę tylko ligę mistrzów i spengler cup.

#595 Stęga

Stęga
  • SK1964
  • LokalizacjaPiotrowice

Napisano 22 kwiecień 2020 - 14:47

Nie ma mistrzostw świata

 

ps. grasz na PS4?


Użytkownik Stęga edytował ten post 22 kwiecień 2020 - 14:48


#596 1964Wojtek1964

1964Wojtek1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 kwiecień 2020 - 15:17

Niee..x box. Jaka kpina, że nie ma. Już mi się nie podoba.

#597 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 kwiecień 2020 - 22:16

Od dziś do 1 maja, Total War: Shogun 2 darmo na Steamie.

 

https://store.steamp...l_War_SHOGUN_2/



#598 donald

donald
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 kwiecień 2020 - 17:41

znajdę gdzieś pliki instalacyjne do Settlersów VII Gold Edition?

mam swój klucz, ale zgubiłem płytę

nie umiem jakoś tego znaleźć, wszędzie pliki albo uszkodzone albo samo demo jest



#599 kubisiemce

kubisiemce
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 kwiecień 2020 - 18:21

NHL 20 w EA Access jest PS4/XO

#600 Polo

Polo
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 maj 2020 - 08:18

Spiderman PS4 do sprzedania




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych