Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam/Proszę o pomoc itp.


11384 odpowiedzi w tym temacie

#5901 wozny

wozny
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaCentrum

Napisano 02 styczeń 2018 - 16:58

BGC64
  • żywiec lubi to

#5902 Feesch

Feesch
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-112

Napisano 03 styczeń 2018 - 10:26

zajmuje się ktoś od nas spedycją ? albo pracuje w firmie gdzie jest zapotrzebowanie na busy do 3.5T ?

Chce kupić 2-3 busy i wstawić je do jakiejś firmy, nie interesuje mnie jazda po UE.

Najlepiej rano wyjazd popołudniu powrót, kurierka odpada.

 

 

Napisz czemu tak uważasz

Z tego co piszesz wynika, że nie za bardzo orientujesz się w transporcie. Większość ludzi myśli, że wystarczy kupić auto i dać je komuś do prowadzenia i biznes się kręci. Niestety nie jest tak łatwo, tym bardziej na warunkach o jakich piszesz (codziennie w domu i najlepiej praca 8-15). Jeśli ktoś myśli o zarobku w transporcie i chce pracować w takich godzinach, to nie zarobi wcale, albo bardzo mało. Wystarczy poszukać ile jest ogłoszeń o odstąpieniu leasingu czy to busów czy zestawów 24t. 

W transport trzeba się zaangażować i poświęcić temu kilkanaście godzin dziennie, żeby był z tego zysk, to moja opinia.


  • BadBoy i szwedzik lubią to

You can't buy class.


#5903 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 styczeń 2018 - 13:23

Z tym transportem to jest jak ze złotem jak było na mega górce to każdy zachęcał, złoto leżało na ulicy, a później nagle pierdolneło o kilkaset dolarów. Jak o czymś głośno, dużo ogłoszeń, każdy o tym gada że spoko biznes to znaczy że jest aktualnie bańka i można łatwo stracić, lepiej uciekać.

Aby nie być gołosłownym, pracowałem w firmie kurierskiej to każdy mówił że złote czasy to były min 10 lat temu, jak była Stolica etc. to na busie było można wyciągnąć miesięcznie po 10 k. Teraz to każdy raczej się ewakuował z tego biznesu, choć pewnie się da zarobić jak na każdej rzeczy


  • kosa lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#5904 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 03 styczeń 2018 - 13:44

Z tym transportem to jest jak ze złotem jak było na mega górce to każdy zachęcał, złoto leżało na ulicy, a później nagle pierdolneło o kilkaset dolarów.

 

albo jest tak jak z taksówkarzami. Każdy narzeka, że chujowa robota, żeby tam nie iść, a jednak sami pracują :pijak:


  • Łysy lubi to

#5905 Emporio

Emporio
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 styczeń 2018 - 13:46

Ja znam kurierów co zarabiają od 3.5tys w górę a jeżdżą u przewoźnika a nie u siebie więc nie ma co mówić że ze swoim busem nie da się zarobić da się ale trzeba zapierdalac cały dzien.

#5906 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 styczeń 2018 - 14:13

Ja znam kurierów co zarabiają od 3.5tys w górę a jeżdżą u przewoźnika a nie u siebie więc nie ma co mówić że ze swoim busem nie da się zarobić da się ale trzeba zapierdalac cały dzien.

 

Kurierka to specyficzna robota, zależna od wielu rzeczy, od rejonu, ogarnięcia kuriera, jaka firma. Jak ktoś ma same firmy czyli np. centrum miasta i jego ogarniety to taka kasa to normalna rzecz, ogólnie to mogą być MEGA widełki, ja znałęm typów co na koniec miesiąca dostawali po 700 zł na czysto bo byli zakręceni jak słoik z dżemem a niektórzy trzaskali po 9 k. brutto na DD.

Jako zwykli pracownicy to najczęściej słyszę kwoty około 2.5 na rekę. no ale tak jak piszę, jeden przy tej kasie wróci z rejonu o 15 , a inny o 19, inna sprawa jak jesteś AD-HOC a inna jak masz swój rejon etc.


Użytkownik terror edytował ten post 03 styczeń 2018 - 14:14

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#5907 Emporio

Emporio
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 styczeń 2018 - 15:05

Tak jest jak pisze terror wszystko zależne od rejonu a co najważniejsze od człowieka i jego zapału do roboty. Ja siedzę już 4 lata w kurierce i nie narzekam:) jeżdżę dla kogoś nie na swoją działalność.

#5908 KGK

KGK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWEŁNOWIECKA TWIERDZA !

Napisano 03 styczeń 2018 - 17:25

Pilnie ktoś kto ogarnia leasingi na samochody potrzebny kontakt pw

#5909 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 styczeń 2018 - 17:51

Laryngolog z NFZ w miarę szybki termin.Ktos Coś??

#5910 hermano

hermano
  • SK1964
  • LokalizacjaSosnowiec

Napisano 03 styczeń 2018 - 19:24

Pany gdzie na kawalerskie najlepiej z jakimś paintballem, a potem impreza. Może być na dwa dni. Nie musi być Śląsk.
Ktoś ma jakieś miejscówki do polecenia??

#5911 Toczmek89

Toczmek89
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 03 styczeń 2018 - 23:02

Pany gdzie na kawalerskie najlepiej z jakimś paintballem, a potem impreza. Może być na dwa dni. Nie musi być Śląsk.
Ktoś ma jakieś miejscówki do polecenia??

Lwów :D
  • hermano lubi to

#5912 Trójkolorowy64

Trójkolorowy64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 styczeń 2018 - 23:53

Posiada ktoś z Was auto do przeprowadzek? PW

#5913 hermano

hermano
  • SK1964
  • LokalizacjaSosnowiec

Napisano 04 styczeń 2018 - 04:31

Lwów :D



To jest narazie nasz jedyny pomysł :p ale szukam jeszcze alternatyw gdzie bliżej ;)

#5914 worshiper

worshiper
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPiotrowice

Napisano 04 styczeń 2018 - 08:17

Pany gdzie na kawalerskie najlepiej z jakimś paintballem, a potem impreza. Może być na dwa dni. Nie musi być Śląsk.
Ktoś ma jakieś miejscówki do polecenia??

Cieszyn, noclegi w hotelu Gambit (ok 1km od rynku), impra na rynku (nie pamiętam jak się miejscówa nazywa, po schodach w dół się schodzi), kilka paintballi w okolicy też jest.

Trzy razy tam na kawalerskim byłem i mam nadzieję że to nie koniec :)


  • hermano lubi to

#5915 gniotek1102

gniotek1102
  • SK1964

Napisano 04 styczeń 2018 - 08:26

Boszkowo koło Leszna dojazd albo pociągiem z przesiadką w Lesznie albo autem.
Zajebiste miejsce paintball jest jakieś 8 km od tego gość normalnie po nas przyjechał odwiózł na miejsce.

Ale jechać tam to opłaca się jak jest już ciepło bo jezioro i cała miejscowość dopiero zaczyna funkcjonować 


  • Gała i hermano lubią to

#5916 Toczmek89

Toczmek89
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 04 styczeń 2018 - 09:27

To jest narazie nasz jedyny pomysł :p ale szukam jeszcze alternatyw gdzie bliżej ;)


Tak btw w rudzie jest fajny myk na paintball, offroad, buggy car - pokoju12 sie to bodajze nazywalo albo jakos tak.
  • hermano lubi to

#5917 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 styczeń 2018 - 22:00

Kolejny samobójca...

Do mnie pijesz ? :-P
Jeszcze żyje i mam sie dobrze. :-)

#5918 kivan

kivan
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 04 styczeń 2018 - 23:29

Szukam kogos z mikołowa priv

#5919 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 05 styczeń 2018 - 16:54

Ktoś ma możliwość wystawienia papieru o zezlomowaniu auta?



#5920 totu

totu
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjask - sbl

Napisano 05 styczeń 2018 - 19:22

Ostrava na kawalerskie w sam raz, blisko i dużo się dzieje :)



#5921 tomzkat

tomzkat
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 07 styczeń 2018 - 14:12

Poleci ktoś jakiegoś jubilera ? Chodzi o obrączki, tak żeby dało się dać swoje złot na wymianę

#5922 Emporio

Emporio
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 07 styczeń 2018 - 15:03

Ja robiłem obrączki w jubilerze na markiefki 62 w Katowicach, Mają też swoją siedzibę na Kościuszki 17 w Katowicach. Złoto miałem swoje, kupione u kolegi z forum Tankofermentor.

#5923 Damianos

Damianos
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 07 styczeń 2018 - 18:51

Poleci ktoś jakiegoś jubilera ? Chodzi o obrączki, tak żeby dało się dać swoje złot na wymianę


Giszowiec Karliczka

#5924 Marcin

Marcin
  • SK1964

Napisano 07 styczeń 2018 - 20:35

Poleci ktoś jakiegoś jubilera ? Chodzi o obrączki, tak żeby dało się dać swoje złot na wymianę

 

U mnie Ci złotnik zrobi, odezwij się na PW jaki wzór potrzebujesz, ile masz złota itd. 



#5925 Pablo NFG

Pablo NFG
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSchiedam / Rotterdam

Napisano 09 styczeń 2018 - 15:53

Tomografia od ręki, prywatnie w Kato ?

Ktoś coś jest w stanie podpowiedzieć ?
______
Pozdro
Pablo




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

1 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych


    Jacas