Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam/Proszę o pomoc itp.


11384 odpowiedzi w tym temacie

#5776 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 16 listopad 2017 - 13:36

Na Bukowa bilety sie załatw, tam co kilkanańscie minut jest hey, hey GKS KATOWICE, hey hey!!
w spodku też jest 21-go ale tam jest G K S!!! a czasem tylko hey GieKaeS KATOWICE aheyaheyaho!


Toś pomógł.

Dzięki.

#5777 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 18 listopad 2017 - 04:49

Pianka tapicerska

Potrzebuję 4 kawałki o wymiarach 90x50x5.

Gdzie szukać?


Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#5778 Jacas

Jacas
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 18 listopad 2017 - 11:03

Dobry serwis narty/snowboard

Chodzi o wymiane wiazania w desce lub tylko pasków oraz przygotowanie sprzetu do sezonu

Ktoś poleci?

 

Wiem ze pozostaje go sport



#5779 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 18 listopad 2017 - 11:26

Dobry serwis narty/snowboard

Chodzi o wymiane wiazania w desce lub tylko pasków oraz przygotowanie sprzetu do sezonu

Ktoś poleci?

 

Wiem ze pozostaje go sport

 

zobacz tutaj http://www.gigisport.pl

 

nart nie robiłem, ale rowery robi bardzo profesjonalnie i w korzystnej cenie zawsze.



#5780 19marek64

19marek64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 listopad 2017 - 21:46

Sprzęt zimowy również. Dobrzy są.

#5781 Karlus64

Karlus64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 listopad 2017 - 14:57

Mamy kogoś kto wypożycza busy z kierowcą na 18 miejsc

#5782 Damianos

Damianos
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 22 listopad 2017 - 18:57

Gdzie tanio i dobrze  wymienię wyświetlacz w Samsungu  Galaxy J 7..  delikatny upadek i  niestety   :(

I jaki to może być koszt

Jak ktoś może pomoc  to info na priv


Użytkownik Damianos edytował ten post 22 listopad 2017 - 19:11

  • puk lubi to

#5783 donald

donald
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 listopad 2017 - 19:14

Mamy kogoś kto wypożycza busy z kierowcą na 18 miejsc

 

ja mam namiar, synek z GieKSy

jak jeszcze potrzebne, to odezwij się na pw



#5784 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 25 listopad 2017 - 18:41

Poszukuje parkingu strzeżonego (najlepiej by można było auto zostawić pod dachem), na miesiąc (do 22 grudnia). Scc i GK nie posiadają takiej możliwości. Zna ktoś inne miejsca?
Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#5785 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 25 listopad 2017 - 18:43

Poszukuje parkingu strzeżonego (najlepiej by można było auto zostawić pod dachem), na miesiąc (do 22 grudnia). Scc i GK nie posiadają takiej możliwości. Zna ktoś inne miejsca?

parking uniwersytetu teologicznego na ul. Podchorazych, nie sugeruj sie ze jest napisane "zajety", trzeba gadac z kims "wyzej" niz z portierem

Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#5786 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 26 listopad 2017 - 12:01

Mam taką sprawę. Chciałem włączyć piekarnik i okazuje się, że nie działa.

Pokrętło termostatu przekręcam i słychać cyknięcie, ale włączam drugie pokrętło to nic, nawet oświetlenie się nie włącza.

Kuchenka jest na gwarancji, więc pewnie będę wzywał serwis.

Tylko chodzi mi o to, że wczoraj włączałem inhalator i wyjebało mi korka m.in. do gniazdka gdzie podpięta była kuchenka. W inhalatorze było zwarcie, zrobiłem i działa. Ale czy jak wezwę serwis do kuchenki to powiedzieć im o tym? Czy palić Jana?

 

Kurwa, człowiek tylko w niedziele może zjeść porządny obiad a tu takie coś :)



#5787 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 26 listopad 2017 - 12:02

Od wejścia nie mów. Niech grzebia, a jak będą chcieli zabrać do siebie, to wtedy im powiedz. Są firmy gdzie serwis próbuje lecieć w huja i zwalac na żyły wodne, a są takie, gdzie po prostu naprawiaja. Loteria.

#5788 Jacas

Jacas
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 26 listopad 2017 - 13:40

To że wywalilo korki bo w innym urządzeniu było zwarcie nie ma nic wspólnego z kuchenką i nie miało prawa jej uszkodzić, więc nie wspominaj nic na ten temat

To że "cyka" znaczy że działa termostat, który działa również bez zasilania kuchenki

Rozumiem że sprawdziłeś zasilanie kuchenki i masz napięcie...Zdarza się że urządzenia mają wewnątrz jakieś zabezpieczenie (np. bezpiecznik) które mogło się przepalić, a jeśli nie to, to mógł się spierdolić wyłącznik główny lub jakieś połączenie wewnątrz.

Dobry serwis powinien znaleźć przyczynę na miejscu- łatwiej niż targać kuchenkę na serwis i z powrotem, a ewentualnie wtedy zdecydować o jej zabraniu


Użytkownik Jacas edytował ten post 26 listopad 2017 - 13:42


#5789 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 26 listopad 2017 - 13:48

Zasilanie w kuchence jest bo zegar działa i mam elektryczne odpalanie. Tylko piekarnik nie wykazuje oznak życia

Próbowałem wykręcić żarówkę aby ją obejrzeć ale jest tak "przyspawana", że chyba nie obejdzie się bez jej stłuczenia. Na razie nie ruszam, poczekam na serwis.



#5790 mami7

mami7
  • SK1964
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 26 listopad 2017 - 14:00

Zasilanie w kuchence jest bo zegar działa i mam elektryczne odpalanie. Tylko piekarnik nie wykazuje oznak życia

Próbowałem wykręcić żarówkę aby ją obejrzeć ale jest tak "przyspawana", że chyba nie obejdzie się bez jej stłuczenia. Na razie nie ruszam, poczekam na serwis.

a ustawiłeś zegarek na kuchence? serio pytam, jeśli nie ustawisz to nie działa. Ja tak miałem, dopóki zegar migał to piekarnik nie działał, po ustawieniu wszystko ok.

jeśli nie to, sprawdź czy kuchenka nie ma własnego bezpiecznika, który się przepalił.

jesli nie to, to wpisz problem w google.



#5791 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 26 listopad 2017 - 14:06

Sprawdź zegar tak jak pisze mami7

#5792 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 26 listopad 2017 - 14:07

zegarek nastawiłem, szukałem w google. Ale nic konkretnego nie znalazłem. Też myślałem o bezpieczniku wewnętrznym ale nie mogę na necie znaleźć gdzie taki ewentualnie znaleźć.

Kuchenka Gorenje cc600i



#5793 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 26 listopad 2017 - 15:22

Masz jeszcze metodę Mayka z kredytem :chamisko:

Użytkownik Dudi_1979 edytował ten post 26 listopad 2017 - 15:22

  • ToJa i Mayek lubią to

#5794 mami7

mami7
  • SK1964
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 26 listopad 2017 - 16:29

jeszcze Mayka z poradą prawną. Oskarżyć Gorenje o uszkodzenie inhalatora :)


  • ToJa lubi to

#5795 Łysy

Łysy
  • SK1964

Napisano 27 listopad 2017 - 09:02

zasada jest prosta palisz Jana i tyle.

niestety u nas wielu fachowców to  fachowcy tylko z nazwy. w moim przypadku życie nauczyło mnie ,żeby robić wszystko samemu wtedy ma się pewność ,że zrobię dobrze(oczywiście jeśli nie znam się totalnie to nie ruszam, choć zawsze szukam rozwiązania problemu)- Ty masz gwarancję więc oddychaj i ciesz się wizytą serwisu.

 

I jeszcze jedno nic nigdy nie sugerowałbym fachowcom bo wtedy oni często sugerują się podpowiedzią (poszkodowanego) zamiast szukać tam gdzie powinni.

 

PS jestem zboczony - wolę stare sprzęty, bo da się je naprawić , w nowych tylko wymiana podzespołów...


  • ToJa lubi to

#5796 Branik_GT

Branik_GT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja(G)órny Tauzen

Napisano 29 listopad 2017 - 16:45

Gdzie w Katowicach kupię taki sos:

21ovtiq.jpg



#5797 s64

s64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 listopad 2017 - 18:53

Szukam sklepu ze szkłem, potrzebuję kompletu kieliszków do szampana na prezent tzw. szampanówek... gdzieś na Kato jakieś konkretne sklepy?



#5798 19Tomek64

19Tomek64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 listopad 2017 - 09:48

Orientuje sie ktos jakies hurtownie z panelami podlogowymi??? W przystepnych cenach

#5799 kurra

kurra
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 listopad 2017 - 10:39

Orientuje sie ktos jakies hurtownie z panelami podlogowymi??? W przystepnych cenach

zobacz belpol obok ikei, kronodom w Pszczynie (tam jest największy wybór). Potem poszukaj na internecie i kup :) obie mają montaż gratis ale montaż to nie z belpolu tylko swiatpaneli w dąbrowie



#5800 cinkowski

cinkowski
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 02 grudzień 2017 - 16:23

Potrzebuje kupić szalik PSG. Kojarzycie jakiś sklep bo na necie nic ciekawego znaleźć nie potrafię ...






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)