Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam/Proszę o pomoc itp.


11384 odpowiedzi w tym temacie

#4976 vaniTe

vaniTe
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen

Napisano 16 kwiecień 2017 - 14:36

Zajmuje się ktoś od nas / ma ktoś kogoś godnego polecenia odnośnie wynajmu aut osobowych ? jeden dzień



#4977 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 16 kwiecień 2017 - 14:40

Zajmuje się ktoś od nas / ma ktoś kogoś godnego polecenia odnośnie wynajmu aut osobowych ? jeden dzień


Transporters w galerii katowickiej. Braliśmy na wyjazdy często. Żadnych problemów a ceny w miarę ok.

#4978 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 16 kwiecień 2017 - 15:52

Byla osoba ktora moze sprawdzic rejestracje pojazdow. Sprawa pilna zwiazana z Jr!

Dawaj blachy na PW. Zobaczę czy jestem w stanie pomóc

#4979 Jacek9193

Jacek9193
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGISZOWIEC

Napisano 16 kwiecień 2017 - 17:30

Jakiś dobry okulista w pobliżu jest kajs zno ktoś ??


Ziomek zadzwoń to dam Ci dobry kontakt.

#4980 Murzyn81

Murzyn81
  • Czytelnicy
  • LokalizacjaGwiazdy/ Świętochłowice

Napisano 19 kwiecień 2017 - 08:54

Szukam elektronika, przy odgrzybianiu prawdopodobnie załałem radio w samochodzie ASTRA H. Jest tu ktoś kumaty lub znacie kogoś?



#4981 JOHAN 13

JOHAN 13
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 kwiecień 2017 - 14:09

Szukom kogoś z busem.Mom do przewiezienio na trasie Katowice-Żory trocha mebli z Ikei.Jak ktoś by chcioł dorobić to walić na pw.



#4982 Tankofermentor

Tankofermentor
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 kwiecień 2017 - 14:16

Musze w sobotę zaparkować auto na cały dzień w okolicach Spodka. Tam będzie dość spora impreza i zjadą się ludzie z całej Polski także raczej wszystkie wolne miejsca w okolicy będą zajęte. Poradzi ktoś gdzie ewentualnie można zostawić auto?



#4983 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 19 kwiecień 2017 - 14:19

Jak będziesz wcześniej, to w centrum szukaj miejsca w uliczkach. Chopina, Słowackiego, Mickiewicza itp.



#4984 Tankofermentor

Tankofermentor
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 kwiecień 2017 - 14:24

Myślałem, że może ktoś z Koszutki zna jakiś dobry plac o którym przyjezdni nie maja raczej prawa wiedzieć. Ja dopiero tam bede przed południem, a wtedy z parkowaniem najgorzej. W centrum tez lipa straszna nawet w sobote. Tydzien temu musiałem sie troche nagimnastykować.


  • ruby85 lubi to

#4985 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 kwiecień 2017 - 14:32

Zawsze możesz pokombinować i np. Zaparkować pod parkiem Kościuszki/stara Alma i podjechać bana 4 przystanki. Może wyjdziesz i z czasem do przodu bo nie będziesz musiał platzu szukać tylko zaparkujesz i podjedziesz
  • Tankofermentor lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#4986 Tankofermentor

Tankofermentor
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 kwiecień 2017 - 14:39

Tez tak myślałem, a w nocy o 2:00 tramwaje kursują na Brynów? Tam chyba nr 6 jeździ? Ewentualnie moze lepiej zaparkować pod SCC? Ze Spodka to chyba ze 2 przystanki.



#4987 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 15:16

Tez tak myślałem, a w nocy o 2:00 tramwaje kursują na Brynów? Tam chyba nr 6 jeździ? Ewentualnie moze lepiej zaparkować pod SCC? Ze Spodka to chyba ze 2 przystanki.


Do SCC bliżej z buta a i bana się moze trafi. Na brynow jeździ raz na godzinę o tej porze. Na pewno znajdziesz coś bliżej centrum niż pod Alma. Sprawdziłbym na farta ten plac koło spodka na przeciwko hotelu katowice. Nie zdarzyło mi się podczas imprez w spodku by tam nie było jakiegoś wolnego miejsca.
  • Tankofermentor lubi to

#4988 Emporio

Emporio
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 kwiecień 2017 - 19:47

A koło nospr te parkingi co są przy ulicy nadgornikow bądź szukać czegoś na ulicy ścigały.

#4989 Klaudia

Klaudia
  • SK1964
  • LokalizacjaWełnowiec/ Mikołów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 20:42

Szukam kogoś, kto mi w trybie dość pilnym przerobi szafkę na terrarium, ewentualnie zbuduje od podstaw

"Chwile, które przepełniają emocje tak mocne, że uzależniają jak narkotyk..."


#4990 Nature One

Nature One
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 19 kwiecień 2017 - 21:00



Musze w sobotę zaparkować auto na cały dzień w okolicach Spodka. Tam będzie dość spora impreza i zjadą się ludzie z całej Polski także raczej wszystkie wolne miejsca w okolicy będą zajęte. Poradzi ktoś gdzie ewentualnie można zostawić auto?

Spróbuj tutaj, na pewno będzie tam coś wolnego.

Załączone pliki



#4991 wojtaskatowice

wojtaskatowice
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 19 kwiecień 2017 - 21:24

Musze w sobotę zaparkować auto na cały dzień w okolicach Spodka. Tam będzie dość spora impreza i zjadą się ludzie z całej Polski także raczej wszystkie wolne miejsca w okolicy będą zajęte. Poradzi ktoś gdzie ewentualnie można zostawić auto?


Nie wiem jaka impreza będzie w spodku że nie będzie gdzie zaparkować, ale jak chcesz to zaparkuj sobie na BP na Słonecznej i w dół do spodka masz 1 przystanek tramwajem czyli z buta około 6 minut.

#4992 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 20 kwiecień 2017 - 07:47

Ja też nie wiem jaka to impreza, bo parkingi przy nospr i na ordona są duże ale jakbyś miał obawy to polecam RAPID na koszutce. 10 min z buta lub 1 przystanek banom.

#4993 Tankofermentor

Tankofermentor
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 kwiecień 2017 - 07:51

Dzięki panowie, już mam plac ogarnięty. Metalmania jest w sobotę.



#4994 hanys 85

hanys 85
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 kwiecień 2017 - 10:28

Gdzie się wybrać w Beskid Śląski w dwójkę na weekend - cel w dzień piesze wędrówki po górach, w nocy imprezy.



#4995 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 20 kwiecień 2017 - 17:10

wiem, ze sa tu budowlancy.

 

Potrzebuje porade czym mam "skleic" sciane, ktora sie odkleila od sciany.

Problem polega na tym, ze wewnatrz kamienicy mam dobudowany kibel, ale przez takich zjebow, co nie wybudowali sciany do konca, tylko se postawili do wysokosci karton-gipsu i mi sie da sciana odchylila od pionu.

Musze ja rozepchac stemplem budowlanym od sciany nosnej, wtedy sie to ruszy "jak sie zapre mocno cialem to umiem to ruszyc, wiec problemu nie bedzie, ino teraz czym to potem skleic, zeby to tak juz zostalo? :)

 

Nie chce rozwalac se karton-gipsu i domurowywac sciany do sufitu. Da sie to ogarnac?

 

Sa do tego jakies kleje, czy mam jechac na zaprawie po prostu? Z tym, ze teraz zaprawa puscila, wiec nie wiem, czy to ma sens robic?

 

 

EDIT:

Jest taki system porotherm Dryfix, cena kleju 55zl, cena pistoletu do nakladania 110. Kaj to zalatwic?


Użytkownik Mayek edytował ten post 20 kwiecień 2017 - 17:36


#4996 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 20 kwiecień 2017 - 17:37

Musisz kupić nową ścianę.


  • ToJa i anetoshi lubią to

#4997 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 20 kwiecień 2017 - 17:39

nowa kamienice


  • ToJa lubi to

#4998 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 kwiecień 2017 - 20:41

Nie dobudowali ściany do końca bo pewnie wzięli urlop na żądanie. Urlop się skończy to wrócą i dobudują. Cierpliwości.


  • Toczmek89, Edy i anetoshi lubią to

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#4999 Krist VB

Krist VB
  • SK1964
  • LokalizacjaBastion

Napisano 20 kwiecień 2017 - 21:25

wiem, ze sa tu budowlancy.

 

Potrzebuje porade czym mam "skleic" sciane, ktora sie odkleila od sciany.

Problem polega na tym, ze wewnatrz kamienicy mam dobudowany kibel, ale przez takich zjebow, co nie wybudowali sciany do konca, tylko se postawili do wysokosci karton-gipsu i mi sie da sciana odchylila od pionu.

Musze ja rozepchac stemplem budowlanym od sciany nosnej, wtedy sie to ruszy "jak sie zapre mocno cialem to umiem to ruszyc, wiec problemu nie bedzie, ino teraz czym to potem skleic, zeby to tak juz zostalo? :)

 

Nie chce rozwalac se karton-gipsu i domurowywac sciany do sufitu. Da sie to ogarnac?

 

Sa do tego jakies kleje, czy mam jechac na zaprawie po prostu? Z tym, ze teraz zaprawa puscila, wiec nie wiem, czy to ma sens robic?

 

 

EDIT:

Jest taki system porotherm Dryfix, cena kleju 55zl, cena pistoletu do nakladania 110. Kaj to zalatwic?

Odkleiła ci się płyta od ściany czy jak?
Jak płyta to wypukaj kaj są placki kleju i w 2-3 miejscach przewierć to do ściany i zakotw. Ino daj podkładki szerokie, żeby ci sruby nie przeleciały na wylot przez płyte. Potem se tam obrazki powieś  :D



#5000 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 20 kwiecień 2017 - 22:37

kaj tam, odkleila mi sie sciana od sciany. Cegly od cegly, bo sa zle zrobione. Jest dobudowane pomieszczenie (lazienka w srodku w kamienicy) ino ktos to tak zrobil, ze nie dobudowal od podlogi do sufitu sciany, ino od podlogi postawil po prostu cegly do linii kartongipsu (bo mu skzoda bylo na 4 cegly w gore. Pare razy tomplo i 2cm przeswitu jest od sciany.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 2 gości, 1 anonimowych