Skocz do zawartości


Zdjęcie

Motoryzacja


5274 odpowiedzi w tym temacie

#4701 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 16 październik 2020 - 23:21

Oho angielski z Egiptu się załączył

nie odróżniasz akcentów panie...to turecki. W Egipcie nigdy nie byłem :dead:



#4702 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 16 październik 2020 - 23:24

Dlaczego?

Plastik jak w daci 🙄
A i żałuj, że nie byłeś w Egipcie!
Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#4703 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 16 październik 2020 - 23:31

Synek, ja jestem plebs, przesiadłem się z Seja do Grande Punto, to dla mnie jak spełnienie marzeń :chamisko: 



#4704 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 16 październik 2020 - 23:42

Synek, ja jestem plebs, przesiadłem się z Seja do Grande Punto, to dla mnie jak spełnienie marzeń :chamisko:

A to zajebista fura mordo!
Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#4705 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 17 październik 2020 - 01:02

Co ci ludzie mają z tymi plastikami? Ja pierdole, w życiu tego nie zrozumiem. To jest auto, środek transportu od a do b. Mało jest ludzi, którzy robią duze trasy dziennie. Panicze się znaleźli. Serio, jak czytam pod reklamami te hasła, że plastiki trzeszczą, to w życiu tego nie zrozumiem, co komu trzeszczeć może. Ale no też nie rozumiem jak można miec takie "ego", żeby gadać, że nowa Dacia gówno, a 20 letnie rozlatujące się BMW to fajne

#4706 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 17 październik 2020 - 04:58

Ależ oczywiście, że tak jest. Poziom hałasu w środku, zawieszenie, wygodne fotele, wyciszenie/wygłuszenie, system audio, praca silnika, przekładnia skrzyni biegów, przede wszystkim bezpieczeństwo. Jest tak wiele aspektów przemawiających za autami z sekcji premium, że długo możnaby wymieniać.

I nie ma co porównywać Dacii do 20 letniego BMW bo w tej cenie można porównać np. do kilkuletniego Volkswagena, Audi czy nawet Opla i już jest kolosalna różnica.

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#4707 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 17 październik 2020 - 08:40

Są wielbiciele, czy przeciwnicy różnych marek, więc praktycznie pod każdym jakimś opisywanym samochodem piszą zwolennicy i kumacze wyśmiewacze, pod każdym. 

 

Jest wiele szczegółów, które mogą ucieszyć, albo wkurwić. Na przykład u mnie w punciaku umieszczenie dziur na napoje jest tak zajebiście pomyślane, że maks co tam wejdzie do puszka 0,33l. 

 

Kiedyś ojciec kupił BMW, właśnie coś 20 letnie. Wykończenia i właśnie cisza w środku były rozpierdalające. Czułem się jak w limuzynie, dlatego rozumiem zachwyt nad pierdołami, ale nie do zbytniej przesady. 



#4708 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 17 październik 2020 - 10:17

Zwykla przesada polega tylko na tym na co kogos stac dla jednego bedzie to dziura na butelke 5l,a dla drugiego za maly schowek na szampana za 20 tysi baksow.
  • Seba i paulek lubią to

#4709 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 październik 2020 - 11:25

A dla trzeciego zazdrość żony i nakaz sprzedaży :)))

Dołączona grafika


#4710 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 17 październik 2020 - 12:38

Mi się w ogóle podobają auta jak starym chopom, Skoda, Kia, Tipo nowe :chamisko: 



#4711 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 17 październik 2020 - 12:46

Tipo to bardzo dobry wybór. Jak będę auto kiedyś zmieniał, to tipo mój faworyt do jazdy po mieście. Poza tym te auta już nie wyglądają tak jak kiedyś te "budżetowe", czyli jakieś matizy itd.

#4712 bart_wnc

bart_wnc
  • SK1964

Napisano 17 październik 2020 - 13:40

Lars Superb jest całkiem spoko 😀

#4713 Baton

Baton
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaJada Na Szpil

Napisano 17 październik 2020 - 14:26

Czy gdzieś w okolicach Katowic jest firmą która dorabia wiązki elektryczne ? Potrzebuje do Golfa 4 wiązkę kabli co idą do klapy bagażnika. Od razu uprzedzam przerobiłem allegro, google w poszukiwaniu niestety bez rezultatów. Druga sprawa że chce nowa, nie używana z demobila/demobilu.

www.facebook.com/jadanaszpil - Moja strona o Groundhoppingu Zapraszam ! 


#4714 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 17 październik 2020 - 20:12

Czy gdzieś w okolicach Katowic jest firmą która dorabia wiązki elektryczne ? Potrzebuje do Golfa 4 wiązkę kabli co idą do klapy bagażnika. Od razu uprzedzam przerobiłem allegro, google w poszukiwaniu niestety bez rezultatów. Druga sprawa że chce nowa, nie używana z demobila/demobilu.

podjedź na Szopienicką, za wiaduktem kolejowym jeszcze wczoraj stał niebieski Golf 4, z dnia na dzień mniej w nim części ale może znajdziesz to co potrzebujesz


Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#4715 Baton

Baton
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaJada Na Szpil

Napisano 18 październik 2020 - 09:03

Widziałem, ale zależy mi na nowej wiązce. Stara jeszcze działa, ale jest tak sztywną że szok. Stąd chęć wymiany. Ale dzięki za info :)

www.facebook.com/jadanaszpil - Moja strona o Groundhoppingu Zapraszam ! 


#4716 K64

K64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 październik 2020 - 12:25

Polerowanie szyb, usuwanie rys - ktoś od nas się tym zajmuje lub macie jakiś warsztat do polecenia? 

 

Kot, kuna czy inny pierdolony gryzoń przejechał mi pazurami od góry do dołu szybę czołową po stronie kierowcy - mega wkurwia w czasie jazdy pod słońce. 



#4717 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 06 listopad 2020 - 12:02

Wniesienie auta prywatnego do spółki wiąże się ze zmianą dowodu rejestracyjnego. A czy ze zmianą tablic również?

#4718 donald

donald
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 listopad 2020 - 12:03

Jak to samo miasto to nie, jak adres prywatny w innym mieście niż firma, to tak
  • Mayek lubi to

#4719 Feesch

Feesch
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-112

Napisano 08 listopad 2020 - 18:04

Poleca ktoś jakiś sklep z felgami? Internet lub stacjonarnie. Czy jest jakiś polski producent felg?

Użytkownik Feesch edytował ten post 08 listopad 2020 - 18:05

You can't buy class.


#4720 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 listopad 2020 - 20:27

Robi ktoś przeglądy? Potrzebna pomoc... :-)
Atest , ktoś inny ?

#4721 WzG

WzG
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 listopad 2020 - 21:41

Miał ktoś doświadczenie z audi A8 D3 4.2 mpi ? Jakieś typowe usterki i koszty ich napraw ? Chciałbym kupić jakieś starsze auto, wygodne na długie trasy, bezawaryjne po zrobieniu grubego serwisu "profilaktycznego".

#4722 19scotch64

19scotch64
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 16 listopad 2020 - 14:22

Potrzebuje wymienić uszczelniacz pompy oleju w oplu astrze h i zlokalizować jeszcze jeden wyciek. Gdzie uderzyć?

#4723 Przewóz

Przewóz
  • SK1964
  • LokalizacjaOchojec

Napisano 17 listopad 2020 - 20:18

Potrzebuję ogarnąć auto na jakieś 1-2 dni, bo moje niestety siadło... Opłaca się na przykład dobowy wynajem w Traficarze? Jak znacie jakieś inne w miarę tanie opcje to chętnie się z nimi zapoznam. Auto może być małe i ma jeździć, nie mam więcej wymagań.

#4724 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 listopad 2020 - 21:38

Mam sprawę. jakieś 5 lat temu sprzedałem auto. Teraz jakaś babka mnie znalazłą na pejsie i sie pyta, czy nie mam umowy sprzedaży auta z osobą której sprzedałem auto bo ona chce zezłomować samochód a nie może, bo ja widnieje w dowodzie a ona nie ma ciągłości umów więc niby nie może auta zezłomować a prawnik jej powiedział, że albo skompletuje ciągłość albo musi iśc do sądu z chopem co jej to sprzedał. To nie jest jakaś wyjebka? Babka z Katowic, w znajomych samych typków a prawie nikogo z Katowic. Jakieś podejrzane mi się to wszystko wydaje.Gdzie dwóch, tam zdrada o/ 

Pierwsze słysze, że są takie problemy w przypadku zezłomowania auta.


Użytkownik terror edytował ten post 18 listopad 2020 - 21:44

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#4725 mustafa

mustafa
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 18 listopad 2020 - 21:45

Mam sprawę. jakieś 5 lat temu sprzedałem auto. Teraz jakaś babka mnie znalazłą na pejsie i sie pyta, czy nie mam umowy sprzedaży auta z osobą komu sprzedałem auto bo ona chce zezłomować samochód a nie może, bo ja widnieje w dowodzie a ona nie ma ciągłości umów więc niby nie może auta zezłomować a prawnik jej powiedział, że albo skompletuje ciągłość albo musi iśc do sądu z chopem co jej to sprzedał. To nie jest jakaś wyjebka? Babka z Katowic, w znajomych samych typków a prawie nikogo z Katowic. Jakieś podejrzane mi się to wydaje.
Pierwsze słysze, że są takie problemy w przypadku zezłomowania auta.


Jeśli Ty nadal jesteś w dowodzie rejestracyjnym jako właściciel a ona podpisała umowę kupna tego auta nie od Ciebie a od kolejnego właściciela po Tobie to przecież logiczne, że legalnie tego ani nie sprzeda ani nie zezłomuje. Ale jeśli posiadasz umowę sprzedaży tego auta to możesz to mieć w dupie i nic nie zrobić (bo nie masz takiego obowiązku) albo możesz jej wysłać ksero tej umowy i ułatwić jej zadanie. Nie widzę tu żadnego niebezpieczeństwa w udostępnieniu takiej umowy.
  • terror lubi to
Tylko do przodu!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych