Skocz do zawartości


Zdjęcie

Motoryzacja


5262 odpowiedzi w tym temacie

#3301 TWL64

TWL64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 lipiec 2017 - 20:17

Hehe, za łatwo by było...

 

Przeróbka soczewek z angoli na nasze, montaż i ominięcie np czujnika zawieszenia regulującego ustawienie pozycji.

To tak w skrócie :dead: 



#3302 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 10 lipiec 2017 - 20:56

http://autolewe.pl
Zadzwoń tutaj. Robią przekładki Anglików. Elektrycy
  • TWL64 lubi to

#3303 adikgisz

adikgisz

    Jelon

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGISZOWIEC

Napisano 10 lipiec 2017 - 23:14

Spod lampki(tego plastiku) w aucie z przodu wyszła mi podsufitka. Gdzie to najlepiej zrobić?
Ktoś cos poleca?

#3304 jas1u

jas1u
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 lipiec 2017 - 09:03

Co będzie tańsze w eksploatacji? Passat b5 1,8 czy a4 b5 1,8?
Jak sprawują się te silniki z turbina? Nadaje się to do gazu?

 

Koszty eksploatacyjne prawie identyczne.

 

bierz 1.8t, rewelacyjny silnik, mega trwały i bardzo przyjemny w jeździe.

 

Dziewczyna robi nim krótkie trasy po 10-15 km i spalanie ma ok 10,5 l/100, jak ja wsiadam to spalanie trochę rośnie ale też jest w akceptowalnym przedziale do 12 l.

 

Na gazie zrobione około 50 kkm i wszystko hula aż miło.

 

edit:

To spalanie dla audi a3 czyli w a4 może być troszkę większe.


Użytkownik jas1u edytował ten post 11 lipiec 2017 - 09:04


#3305 Bouni_Ledziny

Bouni_Ledziny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 11 lipiec 2017 - 14:55

Dzięki

#3306 bart_wnc

bart_wnc
  • SK1964

Napisano 12 lipiec 2017 - 20:04

Czym sie kierowac przy wyborze oleju silnikowego ? Tylko klasa i lepkosciaczy patrzec na cos jeszcze ? Jakie marki polecacie ? Szukam czegos do v50 2.0d.

#3307 Assmodeo

Assmodeo
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 lipiec 2017 - 22:35

chce zamontowac sobie swiatla do jazdy dziennej, czy jest cos szczegolnego na co zwrcac uwage przy kupnie?

Czy mozecie cos polecic?

ewentualnie czy cos takiego bedzie spoko: http://allegro.pl/mo...6817987644.html ??


Amicus Optima Vitae Possessio


#3308 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 12 lipiec 2017 - 23:05

A po huj? Żeby cię nie było widać na drodze?
Samochod ma fabrycznie zamontowane światła do jazdy dziennej.
Jezeli pytasz na co zwracać uwagę go na to, że huja widać taki samochód, który ma januszoledy zamontowane.

#3309 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 13 lipiec 2017 - 06:02

I wjezdzajac pod tunel mysla, ze nie musza wlaczac normalnych swiatel :)

 

Przejebane jest to, ze z 1/10 ludzi nie zdaje sobie sprawy, ze trzeba wlaczac swiatla pod tunelem, nastepna polowa mysli, ze na tych pseudo ledach jest widoczna podczas zachmurzenia, deszczu, switu/poznego wieczora.

 

I przy wypadkach taki pseudo led moze Ci "zaszkodzic".


  • Łysy lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#3310 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 13 lipiec 2017 - 07:28

Samochod ma fabrycznie zamontowane światła do jazdy dziennej.

no przecież nie wszystkie :)

 

no i tak - po chuj te ledy :)



#3311 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 13 lipiec 2017 - 09:45

nastepna polowa mysli, ze na tych pseudo ledach jest widoczna podczas zachmurzenia, deszczu, switu/poznego wieczora.
To mnie najbardziej rozpierdala. Breja w chuj, tylnych brak, jakieś dwa pipki się świecą na zderzaku i luzik.  
  • IGREK lubi to

#3312 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 13 lipiec 2017 - 10:14

Budus, chodziło mi o to, że do auta nie trzeba nic montowac, zeby można było jeździć. Ja włączam normalne światla (nie wiem jak się nazywają, drogowe?) i jeżdżę. Żarówki mnie nie zabawia. 50zl na rok np. to są grosze. Przepis jest jaki jest, może jest zbędny, ale jak wszyscy to wszyscy. Teraz dopiero widzę, że te pizdoledy kosztują 35zl. Coś za 35zl to na bank jest dziadostwo. To ma homologację? Coś mi to śmierdzi. Zresztą, u nas policja to pedały, stoją z radarem, to co ich obchodzi, że kogoś na drodze nie widać.

#3313 Krist VB

Krist VB
  • SK1964
  • LokalizacjaBastion

Napisano 13 lipiec 2017 - 10:59

Ja Mayek, drogowe. Używanie ich w zabudowanym jest wręcz zalecane  :szydera: 

Po mojemu to z ledami chodzi o to, żeby mniejsze spalanie było. 


  • Lars lubi to

#3314 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 13 lipiec 2017 - 11:04

badania pokazuja, ze spalanie jest minimalnie mniejsze. Pare grosze na 100km. Mozesz na necie poczytac.



#3315 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 13 lipiec 2017 - 11:29

I alternator tak nie dostaje w dupe z ledami.

#3316 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 13 lipiec 2017 - 11:35

uwierzylbym w te rzeczy widzac stare punto z blyskotkami z przodu, ale jak ktos jezdzi suvem volvo za pol bani i wlacza ledy przy polmroku lub w pochmurny dzien, gdzie tylne swiatla nie swieca, to bilbym kijem po nerkach.

Zreszta, jak ktos chce oszczedzac jakies marne grosze na bezpieczenstwie to nie ma nawet o czym rozmawiac.



#3317 Emporio

Emporio
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 lipiec 2017 - 12:08

Mayek w volvo za pół bani to raczej światła Led przelaczaja się same w światła mijania. Sam mam auto dużo dużo tańsze i mam automatyczne.
  • Junior lubi to

#3318 mody18

mody18
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 lipiec 2017 - 12:33

Mayek, nie porównuj takich fur, bo tam są fabrycznie ledy zamonotowane i one się automatycznie przełączają, jak np. wjedziesz w tunel.



#3319 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 13 lipiec 2017 - 12:34

ale chyba tunel w gorach w Austrii, a nie ten pod rondem ;)



#3320 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 13 lipiec 2017 - 12:40

ale chyba tunel w gorach w Austrii, a nie ten pod rondem ;)

nawet moja rozjebana Astra K się pod rondem przełączała :) nawet pod wiaduktami, które są zdecydowanie krótsze się przełącza na mijania



#3321 mody18

mody18
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 lipiec 2017 - 12:59

ale chyba tunel w gorach w Austrii, a nie ten pod rondem ;)

 

Chyba raczej chodzi o czujnik zmierzchu w takich światła, a pod tunelem masz mniej światła niż poza, więc automatycznie sie włączają. Nie kombinuj ;)



#3322 19Tomek64

19Tomek64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 lipiec 2017 - 14:14

Budus masz jakies opony letnie 215 45 r16????

#3323 Assmodeo

Assmodeo
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 lipiec 2017 - 15:37

Zrobiliście gównoburze :)
Chce zamontowac bo w dzien gdy slonce jebie na maksa chce oszczedzac akumulator.
Jest roznica w poborze pradu i zywotnosci lamp etc.
Wczesniej majac do jazdy dziennej pamietalem o wlaczeniu lamp w tunelu i teraz tez tak bedzie.

A jesli chuja widzicie w dzien innych kierujacych to do okulisty.
Bo kurwa nie wmowicie mi ze jak jest jasno i slonecznie to ktos na "ledach" jest mniej widoczny dla tych na normalnych swiatlach.


  • griszag lubi to

Amicus Optima Vitae Possessio


#3324 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 13 lipiec 2017 - 15:45

Przecież pisaliśmy o złych warunkach drogowych, a nie o słonecznym dniu. Widoczne jest to idealnie zima. Zbliża się 16, mrok, a połowa na swoich pseudo ledach.

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#3325 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 13 lipiec 2017 - 15:46

uwierzylbym w te rzeczy widzac stare punto z blyskotkami z przodu, ale jak ktos jezdzi suvem volvo za pol bani i wlacza ledy przy polmroku lub w pochmurny dzien, gdzie tylne swiatla nie swieca, to bilbym kijem po nerkach.
Zreszta, jak ktos chce oszczedzac jakies marne grosze na bezpieczenstwie to nie ma nawet o czym rozmawiac.


Auto za pół bańki ma czujnik zmierzchu więc wątpię że jedzie na ledach po zmroku lub w gorszych warunkach atmosferycznych.
  • PRT lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych