Jump to content


Photo

Inwestycje


278 replies to this topic

#276 Jah

Jah
  • SK1964
  • LokalizacjaNankatsu | Shizuoka

Posted 24 April 2024 - 21:03

President Biden proposes a 44.6% capital gains tax, the highest in history.

The proposal also includes a 25% tax on unrealized gains for high-net-worth individuals.

 

Mówiłem od dawna, że cała ściema pt. "pomoc dla Ukrainy" to nic innego jak kolejny sposób na wprowadzenie nowych podatków dla obywateli.

 

Nas czeka to samo.


cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów

#277 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Posted 27 April 2024 - 08:36

How much the f*ck???!!!

Jednak u nich bym się tego nie spodziewał, to nie Skandynawia, a tu proszę...

Edited by Fjodor1964, 27 April 2024 - 08:38.

  • Jah likes this

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#278 Buziol

Buziol
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBederowiec

Posted 27 April 2024 - 09:11

Ale to propozycja na razie. Ja myślę, że to raczej zasłona dymna, i w tle mają inne cele.

 

P.S.

Zresztą mają niedługo wybory. 


Edited by Buziol, 27 April 2024 - 09:12.


#279 kmwtw

kmwtw
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 16 May 2024 - 09:09

Stan USA deklaruje inwestycję o wartości ponad 160 milionów dolarów w BlackRock, fundusz ETF firmy Grayscale na Bitcoin, czego można się spodziewać

 

Amerykański stan Wisconsin jest prawdopodobnie optymistyczny wobec Bitcoina, ponieważ rada inwestycyjna deklaruje inwestycję na kwotę 99 milionów dolarów w spotowy fundusz Bitcoin ETF IBIT firmy BlackRock oraz inwestycję na kwotę 64 milionów dolarów w GBTC firmy Grayscale, zgodnie z formularzem 13F złożonym w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC).

https://pl.investing...odziewac-577363

 

 

Co do kursu uważam, że korekta za nami i lecimy up. Mam nadzieję, że spóźnialscy wykorzystali szansę na obkupienie się.

 






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users