Skocz do zawartości


Zdjęcie

Śpicie?


107 odpowiedzi w tym temacie

#76 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 27 październik 2020 - 19:51

Północ na murawie z szampanem, coś zajebistego!  :andrut:  :pijak:



#77 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 27 październik 2020 - 21:37

To może ja jeszcze zabioore głos.
na forum jestem chyba od początku.
kiedyś to było uzależnienie.
jak jechało się na wakacje to był detoks bo net był tylko w domu przy stacjonarnym kompie.
po powrocie kilka godzin czytania zaległych postów.
Wtedy ludzie tu byli bardziej życzliwi dla siebie.
Nikt nie pomyślał by kogoś zwyzywać.
Zresztą przez forum wytworzyły się przyjaźnie i znajomości na całe życie.
teraz pewno to niemożliwe.
Dla mnie najlepsze forum i użytkownicy to czas kiedy forum zrobiło sylwestra na stadionie.
Wbrew temu co niektórzy piszą nadal widać dużo twarzy na meczach z dawnego forum.

No to mnie własnie wkurza najbardziej. Każdy sie rożni w poglądach ale kiedyś było niedopuszczalne, że ktos kogoś wyzwie od ..... nawet mi sie nie chce powtarzać. Teraz to na porządku dziennym. Zresztą... możecie tego nie zauważać ale te forum staje sie coraz to mniej kibicowskie. Od lat poprawność polityczna zabrania pisać o "kibolstwie", coraz mniej osób którzy wypowiadają sie o piłce, a coraz więcej jest tematów politycznych, poglądowych itd.  Jak zobaczycie niektóre nicki w top postów na forum i potem poszukacie ich w tematach piłkarsko - kibicowskich ( a przypomnę, ze to nie forum onetu) to sie zdziwicie, że niektórych nie ma wcale :)

 

PS. Może palne głupotę :) ale Borg znamy się? Bo tak się składa, że ja organizowałem kilka sylwestrów (jak nie wszystkie) na GieKSie razem z Pablem.



#78 Toczmek89

Toczmek89
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 27 październik 2020 - 21:43

No to mnie własnie wkurza najbardziej. Każdy sie rożni w poglądach ale kiedyś było niedopuszczalne, że ktos kogoś wyzwie od ..... nawet mi sie nie chce powtarzać. Teraz to na porządku dziennym. Zresztą... możecie tego nie zauważać ale te forum staje sie coraz to mniej kibicowskie. Od lat poprawność polityczna zabrania pisać o "kibolstwie", coraz mniej osób którzy wypowiadają sie o piłce, a coraz więcej jest tematów politycznych, poglądowych itd. Jak zobaczycie niektóre nicki w top postów na forum i potem poszukacie ich w tematach piłkarsko - kibicowskich ( a przypomnę, ze to nie forum onetu) to sie zdziwicie, że niektórych nie ma wcale :)

PS. Może palne głupotę :) ale Borg znamy się? Bo tak się składa, że ja organizowałem kilka sylwestrów (jak nie wszystkie) na GieKSie razem z Pablem.


zorganizuj lepiej pingla bo ja sie nauczyłem już grać :chamisko: mogę podjąć rękawice

#79 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 27 październik 2020 - 21:47

No pingla by można ale to chyba Lars czy Piter organizował :chujamizrobisz:



#80 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 27 październik 2020 - 21:55

Inna sprawa, że kiedyś można się było na takim forum umówić na granie, wrzucić miejsce i godzinę i nic nie było. A teraz wrzucisz coś takiego na 10 minut i już wróg stoi w blokach startowych. Inne są totalnie te ostatnie lata pod względem takiej czystej kibolki. Teraz to już wywiady, kontrwywiady itd. Wiadomo, obecnie jest trochę spokojniej, bo covid, ale piszę o ogólnej tendencji. Tutaj choćby na forum jest pewnie z 10-20 osób, które więcej siedzi na forach innych klubów niż naszym. I u nas też tacy są, niektórzy się nawet ponacinali, a i sami wywiadowcy kilka razy wpadli. 

 

Tak samo psiarze siedzą na tych forach, szukają, występują o IP, sprawdzają, śledzą. Masakra teraz jest o czymś napisać czasem, bo zaraz wezwania.

 

Zresztą ogólnie teraz jest tak, że życie zapierdala, większość z nas rośnie z tym forum, a młodzi to jak pisał Kempol - już nie fora, nawet nie FB, a Instagramy.

 

Inne czasy, inne pokolenia, ale ważne, że są młodzi i działają dla GieKSy (jak np. Młode Katowice). A że się nie wpisują tutaj, to trudno. Są zresztą też jakieś tam ukryte fora, gdzie jak nie ma covidu, to się więcej dzieje. Na moje to i tak nasze forum nieźle żyje, a że są scysje, to wiadomo. Mogłoby ich być mniej lub spokojniejsze czasem, ale też nie ma co przesadzać, że wszystko musi być grzeczne.


Użytkownik kosa edytował ten post 27 październik 2020 - 21:56

Przyjaźń jest wszystkim!


#81 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 27 październik 2020 - 21:57

Chyba tak, z widzenia. Nawet byłem u ciebie ze 20 lat temu po jakieś gadzety.
Pablo to chyba DJ byl na tych sylwestrach.
Ale mogę się mylić. Jednak to szmat czasu.
  • Artis lubi to

#82 BGC1964

BGC1964
  • SK1964

Napisano 28 październik 2020 - 00:01

Więcej dzieje się na zamkniętych grupach na whatsappach itp.
  • kosa lubi to

#83 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 28 październik 2020 - 00:14

Artis Ty sie juz starzejesz jak Cie na takie wspominki bierze.Przykre,ze niedlugo umrzesz :(
  • Artis lubi to

#84 Edy

Edy
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 październik 2020 - 02:51

Spieszmy się kochać Artisa.

I nie tylko jego!


  • Simon77 i Artis lubią to

MCMLXIV  :szpada:


#85 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 28 październik 2020 - 09:41

A wg mnie idealizujecie stare czasy, co ma tutaj często miejsce. Wg mnie tez byly wyzwiska, skakanie sobie do gardel tylko czlowiek w glowie ma czesto tylko te dobre wspomnienia. 


  • kosa i silny lubią to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#86 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 29 październik 2020 - 17:55

Nie zgadzam się. Zobacz jak teraz jest smutno na stadionie. Ludzie przychodzą od sezonów na styk. Póki co atmosfera bardzo się różni, ale to jest spowodowane poziomem i miejscem w którym nasz klub się znajduje.
  • paulek lubi to

#87 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 29 październik 2020 - 20:48

A wg mnie idealizujecie stare czasy, co ma tutaj często miejsce. Wg mnie tez byly wyzwiska, skakanie sobie do gardel tylko czlowiek w glowie ma czesto tylko te dobre wspomnienia. 

Nie przypominam sobie, żeby kiedyś ktoś komuś zarzucał "chuja do ryja" ( czy dupy nie  pamietam)

Poza tym osoby, które uczestniczyły na forum, żyły mniej więcej 50/50, czyli piłka/reszta świata.

Teraz wygląda to tak, że mamy podział. Osoby,które komentują piłkę i czasami politykę. Osoby, które komentują politykę i mają  dupie piłkę



#88 Łysy

Łysy
  • SK1964

Napisano 29 październik 2020 - 23:42

cholera czytam temat i aż boli co się u nas dzieje, sam mam sobie wiele do zarzucenia...

Dla mnie każdy epizod z tematu wspomnień czar jest jak powietrze.

Nie raz było grubo, nie raz było "ciekawie", dziś z perspektywy czasu nie mógłbym porównać tamtych czasów do dzisiejszych bo ...po prostu sie nie da. Na samą myśl ,że z sentymentem wspominam stare czasy o czymś świadczy, Każdy mecz był jak "18" czekalo się na niego od kilku dni,  tygodni i żyło wydarzeniem. Dziś kolejne porażki spływają już jak deszcz po kaczce .Dzień , tydzień ,miesiąc ucieka tak szybko ,że nie nadążamy,

Qrwa po prostu się starzeję.

 

PS co do Sylwka to od razu przypomina mi się wędrówka z moją z buta z "prywatnej" imprezy na Estadio i klimat jaki tam panował.

Zawsze z Gigantycznym sentymentem wspominam też stare klimaty z wejściem przez płot za "wpisowe" do łapy- takie były czasy, co do bluzgania to też inne klimaty nie tylko na B1 ale też ogólnie ludzie mieli szacunek do siebie, do innych , do starszych- to już nie wróci...

 

 

nie ma spania!!! :hihi:



#89 mariusjno

mariusjno
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaJaworzno

Napisano 29 październik 2020 - 23:58

Nie spać, zwiedzać, zapierd... :D

#90 LTS

LTS
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 październik 2020 - 00:53

Śpita?

#91 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 31 październik 2020 - 01:48

Śpita?

Podbijam. 



#92 Baudolino

Baudolino
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 październik 2020 - 06:50

Do dzisiaj wstydzę się jednego wpisu po pijoku - był taki moment kiedy na forum były plusy i minusy...
Ale było też kino z kolekcją Playboya na aukcję, na działalność Ultras - Junior, dostałeś w końcu ten numer specjalny z Pamelą Anderson?

#93 Damianos

Damianos
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 31 październik 2020 - 11:33

Chyba tak, z widzenia. Nawet byłem u ciebie ze 20 lat temu po jakieś gadzety.
Pablo to chyba DJ byl na tych sylwestrach.
Ale mogę się mylić. Jednak to szmat czasu.

 

Raczej nie u niego..;) no i nie 20 lat temu ;)

Z Pablo sie zgadza 



#94 Muerte

Muerte

    ZGF

  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 31 październik 2020 - 22:04

GiGi Witosa pozdro :)

#95 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 31 październik 2020 - 22:13

Do dzisiaj wstydzę się jednego wpisu po pijoku - był taki moment kiedy na forum były plusy i minusy...
Ale było też kino z kolekcją Playboya na aukcję, na działalność Ultras - Junior, dostałeś w końcu ten numer specjalny z Pamelą Anderson?

 

https://youtu.be/cQygPeIwD-0


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#96 Toczmek89

Toczmek89
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 01 listopad 2020 - 01:32

śpicie?:(

#97 Zajczak

Zajczak
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 01 listopad 2020 - 01:50

Nie, UFC leci na Polsat Sport

BÓL PRZEMIJA, A CHWAŁA JEST WIECZNA - TE BARWY TO DLA NAS WARTOŚĆ NAJŚWIĘTSZA.


#98 Krist VB

Krist VB
  • SK1964
  • LokalizacjaBastion

Napisano 01 listopad 2020 - 03:02

Wdupiom sznita z hekele.


  • Mateusz lubi to

#99 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 01 listopad 2020 - 03:06

Hej
Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#100 Krist VB

Krist VB
  • SK1964
  • LokalizacjaBastion

Napisano 01 listopad 2020 - 03:14

Jednej kurwie lżej!

Skont kliash?


  • Toczmek89 lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych