Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tenis Ziemny


451 odpowiedzi w tym temacie

#351 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 07 październik 2020 - 16:41

Przecież wczoraj w połowie 1 seta było widać, że nie będzie za chwilę czego zbierać. Artis, obawiam się, że znasz się na tym jak Polacy na skokach narciarskich i F1. Półka była klasę lepsza i teraz też jest duża faworytką, a tak swoją drogą jest faworytką do wygrania RG.
  • Krzyś lubi to

#352 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 07 październik 2020 - 16:43

Dubel

Użytkownik Mayek edytował ten post 07 październik 2020 - 16:43


#353 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 07 październik 2020 - 17:05

A ja napompuję balonik, a co tam :chujamizrobisz:

 

Jak będzie tak dalej grała, to wygra RG i to bez straty seta:)



#354 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 07 październik 2020 - 20:21

Artis, obawiam się, że znasz się na tym jak Polacy na skokach narciarskich i F1.
Mayek ić stont.  

#355 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 07 październik 2020 - 20:24

A co, masz reminiscencje, jak was drewniana paletka w tenisa rozjebalem? :chamisko:

#356 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 07 październik 2020 - 20:29

To były czasy...ile to było, z 10 lat temu?



#357 paulek

paulek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTychy

Napisano 08 październik 2020 - 05:20

Życiowa forma była?



#358 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 08 październik 2020 - 07:47

A gdzie tam, teraz by nas sam rozjebał w deblu. 


  • kosa, Mayek i paulek lubią to

#359 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 08 październik 2020 - 09:26

Nie zmienię tego karnet na 4, nie musisz mi slodzic, tylko na szpile przylaz :chamisko:
10 lat temu. Wtedy też więcej wydarzeń z Gieksy było, ale ludzie mieli więcej czasu. Naturalna kolej rzeczy :(

#360 szkaciorz

szkaciorz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 październik 2020 - 10:20

Oglądam tenis regularnie od 25 lat,sam też grywam amatorsko, media piszą głupoty że zagrała koncertowo w czwartek. Zagrała słabo a mimo to wygrała , po tym poznać że mentalnie dojrzala. Jak dziś zagra chociaż połowę z tego co z Halep to wygra spokojnie ale też nie róbmy z niej od razu mega gwiazdy, jeszcze jest młoda i musi się sporo nauczyć . Jak będzie osiągała takie sukcesy jak Radwańska to będzie super
Jak dziś wygra to zaś będzie do niedzieli gadka o tym jaka była w dzieciństwie itp. , żenada
Po wznowieniu rozgrywek po pół roku niestety ale poziom tenisa zarówno u pań jak i panów mocno spadł , w Paryżu korty są wilgotne, piłki ciężkie, trudno się gra

#361 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 08 październik 2020 - 10:25

Radwanska nie osiagnela zadnych sukcesow. Przebijala pilke z ta swoja krzywa, niesymatyczna mordą, olala reprezetancje. Pare turniejow nizszej rangi i tyle. Nie mowie, ze przy calej konkurencji swiatowej, to jest takie nic, ale no nie mowmy, ze to "takie sukcesy".

 

Radwanska uprawiala sport dla siebie i wlasnych pieniedzy i mozna tak. Świątek ma potencjal, zeby wygrywac dla siebie i dawac radosc ludziom, a to duza roznica. Radwanska to takie kopacze GieKSy. Graja dla siebie i maja wyjebane, a jak sie da uciec, to uciekaja. Licze na Świątek i niech jej sie darzy. Niech wytnie z tego pienieznego kawalka tortu jak najwiecej, bo jest sympatyczna, a takich ludzi chce sie "wspierac".


  • Krzyś lubi to

#362 szkaciorz

szkaciorz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 październik 2020 - 10:45

Ok, wiesz lepiej
Jak Świątek wygra kilkanaście turniejów WTA jak Radwańska to dopiero wtedy można je porównać . WTA finals wygrała Radwańska, była w finale Wimbledonu, mimo swoich słabych warunków fizycznych
Widziałem na żywo Radwańska, Linette, Kvitova i mam porównanie małe
  • adamooo lubi to

#363 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 październik 2020 - 14:17

A ja mam zasadnicze pytanie. Czemu ona ma spodnie? 
Przecież te gołe dupy to jedyne co może sprowokować do oglądania tego sportu.


  • Atest, Bojar i KRIS_BEMA lubią to

#364 lolo1989

lolo1989
  • SK1964

Napisano 08 październik 2020 - 15:18

Brawo Iga!!!

#365 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 08 październik 2020 - 15:59

Tydzien temu nikt nie znal malolaty teraz sami fani i wszyscy trzymaja kciuki:)
Zagorzali kkibice i fachury w przebijaniu pilki.

#366 Sonny

Sonny
  • SK1964

Napisano 08 październik 2020 - 16:07

Akurat Świątek obok Linette już od jakiegoś czasu jest najbardziej rozpoznawalną tenisistką w kraju. Zaczęło być o niej głośno chyba jakieś dwa lata temu jak wygrała juniorski Wimbledon. Wystarczy w miarę ogólne rozeznanie w sporcie, żeby ją kojarzyć. A co do trzymania kciuków za nią to chyba nie ma nic złego. Zgadzam się, że może irytować jak ludzie zaczną robić z siebie znawców, ale jak ktoś ogląda i kibicuje to ok. Sam z ciekawości mam zamiar zerknąć na finał.


  • Krzyś i sethe lubią to

#367 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 08 październik 2020 - 16:16

Na tym forum jest wielu ludzi co od małolata interesuje się sportem i jedni oglądają skoki narciarskie, inni nie (np. ja), ale za to oglądają formule 1. Jedno hokej, inni siatkówkę itd, więc to takie pierdolenie, że się znawcy znajdą. Niektórzy oglądali jak ścigał się Hill, a w tennisa grał Sampras. Nie kazdy zaczął się sportem 10 lat temu interesowac ;)
  • Bartek84 i Przewóz lubią to

#368 FC OLKUSZ

FC OLKUSZ
  • SK1964

Napisano 08 październik 2020 - 17:31

Tydzien temu nikt nie znal malolaty teraz sami fani i wszyscy trzymaja kciuki:)
Zagorzali kkibice i fachury w przebijaniu pilki.

Dla ciebie to emerytka juz i dlatego cie nie interesuje😛
  • Lars i cinkowski lubią to

#369 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 08 październik 2020 - 18:11

Igę nawet w tych leginsach można oglądać:)

 

Acha i jedna z niewielu, co nie jęczy na korcie.


  • marcin_89 lubi to

#370 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 08 październik 2020 - 18:25

Kolejny minus, zawsze waliłem do tego. 



#371 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 08 październik 2020 - 18:32

Z nia taka jazda jak z tym typem co sie kiedys na lyzwach sciagal .Olimpiade wygral i byl rozpierdol,ze trzeba budowac hale do jazdy .
A miszczu sie zesral i ledwo co wystartowal potem na nastepnej olimpiadzie.
To samo z malolata ,juz slychac glosy ,ze gra jak ta murzynka z juesej i rozpierdoli wszystkich.

#372 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 08 październik 2020 - 18:51

zrownano nagrody dla chopow i bab, wiec baby juz nie musza fajnym wygladem przyciagac sponsorow, wiec moga w szmatach lazic. Twierdza, ze tam w pazdzierniku jest zimno we Francji i zgodzilbym sie z tym, ale jak ci ludzie zarabiaja duze pieniadze, to jednak moga sie na ten kort ubrac inaczej niz jakby wbiegli do lumpa i wzieli na chybil-trafil ciuchy. Wczoraj Iga wygladala tragicznie, a ta druga to dopiero.



#373 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 08 październik 2020 - 19:04

zrownano nagrody dla chopow i bab, wiec baby juz nie musza fajnym wygladem przyciagac sponsorow, wiec moga w szmatach lazic. Twierdza, ze tam w pazdzierniku jest zimno we Francji i zgodzilbym sie z tym, ale jak ci ludzie zarabiaja duze pieniadze, to jednak moga sie na ten kort ubrac inaczej niz jakby wbiegli do lumpa i wzieli na chybil-trafil ciuchy. Wczoraj Iga wygladala tragicznie, a ta druga to dopiero.

 

 

Igę skwitowała już moja żonka. Miała takie samo zdanie jak Ty. Ale ją skrytykowała baba:) 



#374 zebro78

zebro78
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGrodziec Town

Napisano 08 październik 2020 - 19:50

Mayek ić stont.  

To jest najlepsze... Wchodzisz na forum... gdzieś w niszowy temat - wreszcie qrwa nie będzie mądrości Mayka... Jeb, chwila i się pojawia by zaistnieć... Ciekawe jaki by tu temat założyć, by się nie pojawił... Myślę nad tematem - Kupię/Sprzedam używane kalkulatory... i tak pewnie się pojawi by nie kupować Casio, bo się przejechał u siebie w Upojonych :lol: :lol: :lol:


  • szkaciorz lubi to

#375 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 08 październik 2020 - 20:07

Jak tennis to jest niszowy temat na forum klubu pilkarskiego, to sie obawiam, ze twoje horyzonty nie sa zbyt szerokie, ale chcialbym sie mylic!

 

Widze, ze Szkaciorza bardzo boli, ze napisalem, ze Radwanska wcale nie byla taka top, a przede wszystkim byla wkurwiajaca, wiec licze, ze Świątek zetrze pamiec o ten naburmuszonej p... :lol:


  • arek lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych