Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tenis Ziemny


451 odpowiedzi w tym temacie

#226 Jaworzno

Jaworzno
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 styczeń 2015 - 13:19

Ale ogólnie 5:2 dla niej.

 

Teraz jest w mega gazie i Lepchenko nie ma szans, będzie rewanż.

 

PS. Pinnacle daje kurs 1,26 na tą chwilę i do dubla w sam raz.


Użytkownik Jaworzno edytował ten post 22 styczeń 2015 - 13:20


#227 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 styczeń 2015 - 13:51

Też mam taką nadzieję, że rewanż będzie, w końcu do 3 razy sztuka...

Tylko jedno należy mieć na uwadze - to jest niestety tylko tenis kobiecy - w którym niespodzianki zdarzają się w wielkich szlemach częściej niż pewniaki :)


  • Goryl lubi to

#228 LTS

LTS
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 styczeń 2015 - 07:08

Isia dalej,  Janowicz out.



#229 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 24 styczeń 2015 - 14:44

Mayek win.


Przyjaźń jest wszystkim!


#230 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 25 styczeń 2015 - 09:24

Kosa red, bo nigdy w piłkę nie grał na placu i nie wie o czym piszę
Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#231 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 styczeń 2015 - 11:34

Idź pan w chuj z taką grą Radwańskiej.

Rozumiem że może nie mieć dnia, ale niech do kurwy nędzy ryzykuje i gra przy linii, najwyżej będzie aut, a ona cały mecz oprócz 2 seta przez środek i środek...


  • szwedzik, LTS i paulek lubią to

#232 LTS

LTS
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 styczeń 2015 - 13:08

Czar prysł.

#233 Jaworzno

Jaworzno
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 styczeń 2015 - 15:45

Przecież nie grała z byle kim. Venus w tym roku naprawdę w dobrej formie, wygrany turniej w Auckland. Bilans 9/0



#234 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 styczeń 2015 - 16:11

Gdyby zagrała na dobrym poziomie,nie miała by problemu z wygraniem meczu,Wszystkie piłki szły w srodek,bez pomysłu na gre,serwis był na niższym poziomie niż zwykle. Szkoda,bo była duża szansa,w następnej rundzie czekała juz Madison Keys.

 

Jest zaskoczony dobra postawą Gillesa Mullera z Luxemburga i Lopeza. Bardzo fajne i ciekawe mecze. 

Ciekaw jestem jak poradzi sobie Nadal po kontuzji,w nocy zaczyna sie juz powazne granie z Berdychem. 


  • LTS lubi to

#235 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 styczeń 2015 - 21:39

Taka prawda, że Radwańska ze swej normalnej gry to może troszkę w 2 secie pokazała, reszta porażka, tak jak poprzednik pisze przebijanie w środek i takie tam...ogólnie sama zawiodła, co nie zmienia faktu, że Venus powoli powraca do formy i ogólnie dobrze wygląda jej gra...w końcu od poniedziałku będzie w 10 najlepszych zawodniczek...no nic zdarza się, AO trwa dalej....

 

Co do Mullera - byłem totalnie zdziwiony tym nazwiskiem, w sumie pierwszy raz słyszałem, grał momentami jak równy z równym, no ale gdy dochodziło do decydujących momentów no to Djoko wygrywał...Lopeza gra mnie akurat nie dziwi - tamten sezon miał udany, bodajże finał turnieju na trawie w Londynie osiągnął o ile dobrze pamiętam, no i w Wimbledonie 4 runda...

 

No Nadal z Berdychem zapowiada się ciekawie, tym bardziej, że to dla Nadala pierwszy taki poważny przeciwnik w turnieju, już ze Smyczkiem się Nadal bardzo męczył, no i ten mecz pokaże jak naprawdę jego forma wygląda po kontuzji...

 

Dobrze też się zapowiada drugi mecz jutro Murray kontra Kyrgios - Murray wiadomo kto, przedstawiać nie trzeba, powoli powraca jego pewność w grze po kontuzji z tamtego roku kontra nieobliczalny Kyrgios - 19 latek, pogromca Nadala z zeszłorocznego Wilbledonu...



#236 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 styczeń 2015 - 12:39

No i grono półfinalistów już znane, wszyscy bez jakiś większych przeszkód (wszystkie mecze po 3 do 0)...

Jutro Berdych - Murray - Murray według mnie faworytem, znakomicie się porusza, nikt nie jest tak szybki w tym Szlemie jak on...

Co do Djoko - Wawrinka to mamy powtórkę sprzed roku :) mecz zapowiada się znakomicie, choć wg mnie Djokovic tym razem sobie poradzi...



#237 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 27 luty 2015 - 07:07

Bohdan Tomaszewski nie zyje. 

 

Chyba najlepszy komentator sportowy w historii Polski.


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#238 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 luty 2015 - 08:21

O kurwa, wczoraj o nim myślałem.

 

Kiedyś się już dzieliłem z wami tą ciekawostką zapewne, ale warto kolejny raz: Bohdan Tomaszewski *osobiście* miał przyjemność poznać Józefa Piłsudskiego.

 

Wspaniały dziennikarz. I te jego nieśmiertelne zdjęcia.

 

bohdan.jpg

 

257.jpg

 

Bohdan_Tomaszewski_Polish_sport_journali


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#239 Pablito

Pablito
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 luty 2015 - 08:39

 

Klasa. Najlepszy z najlepszych



#240 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 27 luty 2015 - 11:11

Niezrozumiale, ze niektorzy uzywaja slowa "tragedia", "tragiczna wiadomosc".

Sam fakt jest oczywiscie smutny, ale jest to kolej rzeczy, a po drugie to bardzo pozytywne, ze taka wybitna postac nie tylko zyla tak dlugo, ale zyla tak dlugo w dobrym zdrowiu, pozwalajacym nawet w wieku 90 lat realizowac swoja pasje.
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#241 bud

bud
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 luty 2015 - 11:14

Czasem nie oglądało się tenisa ze względu na grę ale aby posłuchać jego uwag spostrzeżeń i ciekawostek...szkoda, no ale taka kolej życia...



#242 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 luty 2015 - 15:10

O kurwa, wczoraj o nim myślałem.

 

 

 

Ja to samo, jak oglądałem mecz Radwańskiej z Williams to sobie pomyślałem jak tam się pan Bohdan trzyma i czy będzie w tym roku komentował Wimbledon, bo go już dawno nie słyszałem, rano wstaje a tu taka smutna wiadomość...

 

Do końca życia jak będę oglądał mecze z Londynu to w głowie będę słyszał:

 

Haloooooo Wimbledon


Użytkownik Przemosz edytował ten post 27 luty 2015 - 15:10

  • Naujox lubi to

#243 Jaworzno

Jaworzno
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 luty 2015 - 16:11

Klasa sama w sobie. Tyle



#244 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 27 luty 2015 - 16:49

Jako jedyny kształcił się w poznawaniu języka polskiego. Cała reszta komentatorów klepie byle co i ogranicza się do tak wąskiego zasobu słów jakby książek nie czytała. On opowiadał.


Przyjaźń jest wszystkim!


#245 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 luty 2015 - 17:49

Opowiadał, przeważnie o Jadzi Jędrzejowskiej  :lajkonik:


  • resovia i Marcin DM lubią to

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#246 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 marzec 2015 - 10:46

W końcu znamy jakąś słabość Federera, są to młodzi chłopcy  :hihi: 

 

 



#247 szkaciorz

szkaciorz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 kwiecień 2015 - 08:09

Trwa turniej w Spodku a tu cisza. Radwańska gra na razie dobrze, może uda jej się wygrać ten turniej. Byłem we wtorek na jej meczu i powiem tylko, że większość ludzi w Polsce jeszcze nie dorosło do oglądania tenisa (szczególnie chodzenie po trybunach w trakcie wymian). Dobrze, ze można też było oglądać inne mecze  w Centrum Kongresowym.



#248 TedeGKS

TedeGKS
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen/Koszutka

Napisano 10 kwiecień 2015 - 08:23

Jaki turniej i organizacja taki pogłos.

Wczoraj dosadnie dostało się po dupie organizatorowi i miastu na antenie Eurosportu za WTA KATOWICE

 

przekaz był jasny ,w takiej formie to nie ma sensu.Ceny odwrotnie proporcjonalne do poziomu sportowego.

promocja zerowa.Termin turnieju jest jaki jest,obsada także,ale te trybuny puste musza dać do myślenia.



#249 szkaciorz

szkaciorz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 kwiecień 2015 - 08:27

Jaki turniej i organizacja taki pogłos.

Wczoraj dosadnie dostało się po dupie organizatorowi i miastu na antenie Eurosportu za WTA KATOWICE

 

przekaz był jasny ,w takiej formie to nie ma sensu.Ceny odwrotnie proporcjonalne do poziomu sportowego.

promocja zerowa.Termin turnieju jest jaki jest,obsada także,ale te trybuny puste musza dać do myślenia.

 

 

 

masz rację, byłem na meczach pierwszej rundy, bą najtańsze bilety. Dziś od ćwierćfianłów ceny z kosmosu. Szkoda, ze Pliskova zrezygnowała z turnieju.


Użytkownik szkaciorz edytował ten post 10 kwiecień 2015 - 08:27


#250 gniotek1102

gniotek1102
  • SK1964

Napisano 16 kwiecień 2015 - 07:24

Moze sie ktos zna

jaka rakiete kupic dla osoby poczatkujacej ktora rozpoczyna nauke gry w tenisa?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych