Skocz do zawartości


Zdjęcie

Humor


3541 odpowiedzi w tym temacie

#151 MateuszDziećki

MateuszDziećki
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 18 październik 2013 - 15:01


  • koleś lubi to

#152 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 18 październik 2013 - 15:08

Szmaciary jebane.


  • Czapla lubi to

#153 Jaworzno

Jaworzno
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 październik 2013 - 15:44

Ale rakiety.

 

Teraz każda kurwa, także nie stresuj się Lars :)



#154 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 18 październik 2013 - 15:54

To ja wiem właśnie, dlatego się wkurwiam, że nie wyglądam jak młody Bóg, bo bym je karmił nasieniem :chamisko:

 

ps. kasy też nie mam :chamisko:

 

Ostatnio nawet był jakiś program, gdzie jakiś kurwa czosnek w rurkach podchodził do lasek,coś tam pogadał i zaczął się z nią też lizać. Świat się kończy. Jak kiedyś będę ojcem, daj mi panie syna.



#155 mrinda

mrinda
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 październik 2013 - 15:58

Gdzie to widziałes? Masz jakis link?



#156 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 18 październik 2013 - 15:59

Nie wiem, w jakiejś telewizji śniadaniowej gównianej, nie pamiętam kiedy, ja tam tv nie oglądam na co dzień, u rodziców akurat leciało ;)



#157 Byku

Byku
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 październik 2013 - 18:47

ps. kasy też nie mam :chamisko:

 

http://www.youtube.c...h?v=0iyeUcFKRv4    :D

Ostatnio nawet był jakiś program, gdzie jakiś kurwa czosnek w rurkach podchodził do lasek,coś tam pogadał i zaczął się z nią też lizać. Świat się kończy. Jak kiedyś będę ojcem, daj mi panie syna.

http://www.youtube.c...h?v=RTuBf4BrIgE   ?


Ogolnie ten caly Vitaly ma spoko filmiki :)



#158 Branik_GT

Branik_GT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja(G)órny Tauzen

Napisano 19 październik 2013 - 07:43

Nie łykajcie tego typu filmików tak szybko

Gośc podchodził cały dzień do wielu lasek i na filmiku widac te które mu sie poddały ale tych które go spławiły nie pokaże oczywiscie to tak samo jak ten gośc co w Silesii kazał se lody robic, pokaże na filmiku tylko tych których wkręcił a jak go ktoś pogoni to nie pokaże na tym to polega.



#159 tommywie

tommywie
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 październik 2013 - 09:58

co nie zmienia faktu, że jeśli to nie fake, to i tak przelizał w ciągu dnia kilka niezłych dupek :D



#160 tobiasz

tobiasz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 19 październik 2013 - 12:53

http://www.cda.pl/vi...-man-SA-Wardega Wardęga znowu w akcji :)



#161 Basu

Basu
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 19 październik 2013 - 15:17

http://www.cda.pl/vi...-man-SA-Wardega Wardęga znowu w akcji :)

Zęby bym chyba wybił, jakby tak do mojej kobiety koleś podszedł i za biust ją złapał.


  • Wiciowiec lubi to

#162 Marcin

Marcin
  • SK1964

Napisano 19 październik 2013 - 18:28

https://www.facebook...23922391101592/ Grunt to dobra zajawka:)



#163 Melski

Melski
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 październik 2013 - 10:43

http://www.chamsko.p...65/Maly_bohater



#164 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 21 październik 2013 - 08:59

Wczoraj opiekowałem się domem sąsiadów. Przed wyjściem sąsiadka wręczyła mi swoje 9-miesięczne dziecko mówiąc "uważaj na nią, bierze do buzi wszystko co zobaczy". Po ich wyjściu, ku mojej uciesze okazało się również, że wszystko połyka.



#165 Sinner

Sinner
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGLIWICE

Napisano 21 październik 2013 - 09:15

Takie pedofilskie"zarty"sa w chuj nie na miejscu.Zluzuj.

 

Tym bardziej,ze to nie Twoj pierwszy,nie wiem co Cie w nich smieszy.


  • terror i GieksaNL lubią to

#166 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 21 październik 2013 - 15:28

Atest byl kiedys ministrantem, przyszedl czas na zemste! :)


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#167 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 21 październik 2013 - 16:36

W wagonie sypialnym pociągu Moskwa - St. Petersburg siedzą: carski generał, jego adiutant, pop z żoną i małoletnią córką. W pewnym momencie wstaje adiutant i rzecze do generała:

- Panie generale wyjdę i się odleję!

Po wyjściu adiutanta pop zwraca się ze zgorszeniem do generała:

- Panie generale jak ten adiutant tak może! Jak on do pana się zwraca: się odleję! Do pana generale, u którego pierś cala w orderach za zasługi na polu chwały, a on do pana: się odleję! Jak on przy mnie, który co wieczór modli się za wasze zdrowie i zwycięstwo w okopach może tak powiedzieć: się odleję! Jak śmie przy mojej żonie, która jako dziewica ślubowała mi wierność, i która w swych nieskalanych myślach prosi jedynie Boga o zdrowie wasze tak powiedzieć: się odleję! Córka moja niewinna duszyczka, w cnocie chowana i na chwalę naszych zwycięstw na froncie modląca się do Najwyższego, a on przy niej mówi: się odleję! To tak być nie może! Panie generale proszę uszanować swój i nas honor. Proszę porozmawiać z adiutantem tak od serca, tak po wojskowemu!

Wraca adiutant i mówi:

- Panie generale się odlałem, legnę sobie!

A generał na to:

- A co ty sobie myślisz chuju psi, że ja to kto, swołocz jaka?! Pierś mam całą w orderach za zapierol na froncie, a ty tu do mnie mówisz: się odleję!!!! A tu, u popa na głowie to krowi placek, czy łysina, którą ma z troski i modlenia się co wieczór za nasze pierdolone grzechy na froncie, i ty przy nim: się odleję!!!! A żona jego to kurwa jaka przydrożna, która jako młódka dupy nie dawając okolicznym sąsiadom poświeciła się życiu pobożnemu, a ty przy niej: się odleję! A to pachole nieletnie i niewinne to szkapa jaka nie wyjebana, które nawet i chuja w paszczu nie miało, a ty przy nim: się odleję!!!! Spierdalaj na górę kutasie niemyty i zakaz lania do samego St. Petersburga!



#168 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 21 październik 2013 - 16:45

b17066386_.jpg


  • Junior i 19mózG64 lubią to

#169 uzi

uzi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 październik 2013 - 19:47

A propo ministrantow

http://joemonster.or...tek_the_series_

od 6:50



#170 Norbi_GKS

Norbi_GKS
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLiGota

Napisano 21 październik 2013 - 21:35

Zapowiedz Derbów BKS-TSP II, tu się chyba najlepiej nada..

 

http://www.youtube.c....be&app=desktop


Zapamiętaj- jak pomoc to tylko w obie strony.

#171 KAPUSTA

KAPUSTA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaCentrum Katowic

Napisano 21 październik 2013 - 21:43

Dlaczego twierdzisz ze nada sie w tym temacie ?


  • jajo1964 lubi to

#172 Norbi_GKS

Norbi_GKS
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLiGota

Napisano 21 październik 2013 - 21:53

Zapowiedzi ma być fajna dla oka, ma przyciągać jak najwięcej kibiców na szpil (bo o to w zapowiedziach chodzi), ma być w niej jakieś przesłanie. Bynajmniej ja tak to widzę. A ja tam nic takiego nie dostrzegam, wiem że BKS w Bielu to siła  (jak na takiego przeciwnika jakim jest TSP), ale mogli bardziej się postarać, a nie zmontować takie gówno. To moje zdanie.


Zapamiętaj- jak pomoc to tylko w obie strony.

#173 jajo1964

jajo1964
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacja40-173

Napisano 21 październik 2013 - 22:13

Hahaha :D



 


Crazy Boys!

#174 Stęga

Stęga
  • SK1964
  • LokalizacjaPiotrowice

Napisano 21 październik 2013 - 22:19

Zapowiedzi ma być fajna dla oka, ma przyciągać jak najwięcej kibiców na szpil (bo o to w zapowiedziach chodzi), ma być w niej jakieś przesłanie. Bynajmniej ja tak to widzę. A ja tam nic takiego nie dostrzegam, wiem że BKS w Bielu to siła  (jak na takiego przeciwnika jakim jest TSP), ale mogli bardziej się postarać, a nie zmontować takie gówno. To moje zdanie.

ta zapowiedź nie ma na celu przyciąganie piknikowych janków, których na BKSie i tak pewnie jest jak na lekarstwo, ma zmobilizować kibolską część na derby, tak jak kiedyś Piotrowicko-Ligocka kontrowersyjna zapowiedź meczu GIEKSY z czymś, co śmie się nazywać GKSem



#175 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 21 październik 2013 - 22:21


Stara oddawaj fartucha :lajkonik:

do końcowej wypowiedzi dodał bym trzecie wyjście  - wpierdolić starą w rozdrabniarkę gałęzi






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych