Skocz do zawartości


Zdjęcie

kulturystyka, siłownia, odżywki


2904 odpowiedzi w tym temacie

#2101 kmwtw

kmwtw
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 lipiec 2017 - 19:01

Ja gotuje rano przed pracą ryż i kaszę daje do plastikowego pojemnika razem z warzywami i z mięsem i jem to o godz 9 i 14, nie mam żadnych nieprzyjemnych zapachów czy też zaniki smaku.

A co mogę Tobie polecić ? Z termosami nie miałem do czynienia, ale proponuje zmienić ryż/kaszę na makaron/ziemniaki/bataty.



#2102 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 19 lipiec 2017 - 20:51

Spróbuj opakowanie po dużych lodach, typu algida czy coś ;)


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#2103 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 19 lipiec 2017 - 21:01

Kurwa, ze tez na to nigdy nie wpadlem.

#2104 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 19 lipiec 2017 - 22:11

A co za problem wjebać to do zwykłego termosu? tylko szerszego jakiegoś?

#2105 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 lipiec 2017 - 13:58

A co za problem wjebać to do zwykłego termosu? tylko szerszego jakiegoś?

No dlatego się pytam o taki termos bo wszędzie są tylko te pod zupę ewentualnie jakies gunwa za 20 zł

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2106 Bouni_Ledziny

Bouni_Ledziny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 lipiec 2017 - 14:14

Siemka, zmieniłem pracę i nie jestem w stanie przygotowywać sobie pełnowartościowych posiłków do pracy w postaci np. kaszy + kurak + warzywa. Aktualnie robię sobie bułki (te najmniejsze od Michalskiego) a w nie wkładam kuraka, pomidor, sałatę etc. ale za chuj nie idzie mi z redukcją przez to białe pieczywo.
Poleca ktoś jakiś pojemnik/termos spożywczy/obiadowy który nie będzie wymiarowo pod zupę tylko pod II danie a zarazem utrzyma chłód (świeżość) posiłków przez maks. 6-7 h w okresie letnim? (ryż w ciepłym momentalnie się psuje, nie wiem jak z kaszą?) Cena gra rolę, nie zapłacę 200 zł za malutki termos ;-)

Ewentualnie, myślałem na cebulacko obwijać zwykły plastikowy pojemnik dwoma wkładami z zamrażalnika :chamisko: Kasza tak samo się psuje jak ryż? Czy jej żywot jest dłuższy?


W Tesco są takie plastikowe z uszczelką, mi się sprawują dobrze, jedzenie utrzymuje świeżość.
Jeśli chodzi o białe pieczywo to trochę jesteś w błędzie. Najważniejsza jest ilość dostarczonych kalorii a to czy bułka jest ciemna czy jasna ma małe znaczenie. Zwykle te ciemne są barwione karmelem co powoduje, że są bardziej kaloryczne.

#2107 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 20 lipiec 2017 - 14:17

Bułka generalnie, jeżeli nie jest robiona samemu, jest do dupy. Wskazana jest całkowita rezygnacja z pieczywa, jezeli oczywiście chcesz mieć optymalna dietę.

Nie zgodzę się, że tylko ilość pokarmu jest ważna. Jakość również.

#2108 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 lipiec 2017 - 15:19

Zdecydowanie jest różnica pomiędzy takim ryżem/kaszą a białym pieczywem. Zawsze jadłem 3 posiłki "obiadowe" składające się z 100 g. ryżu/kaszy 150 g kuraka + warzywa zielone i potrafiłem wciągu 2-3 miesięcy zrzucić do płaskiego brzucha. Aktualnie z racji pracy jem te bułki i fakt faktem chudnę, ale tym tempem to zamierzany efekt osiągnę w listopadzie/grudniu do tego po ryżu czułem się "lekko" a bułce jakbym miał balon w brzuchu... a to jest bułka około 50 gram! 

Co do ryżu, jka dla mnie on po kilku godzinach zaczyna śmierdzieć :( - jem głównie parboiled


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2109 FC OLKUSZ

FC OLKUSZ
  • SK1964

Napisano 20 lipiec 2017 - 21:40

Ale gadacie na siłę. Po pierwsze wyniki krwi a potem dieta. Jak robicie na odwrót może być lipa dla organizmu. Oczywiście z dietetykiem a nie z maykiem

#2110 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 20 lipiec 2017 - 21:43

ci dietetycy w gabinetach nie maja pojecia o sporcie. Takze pierdol se tam pierdol, a prawda jest taka, ze w zyciu bym nie poszedl do jakiejs szarej myszki dietetyczki, co jedyne co, to po robicie pojdzie na rower.


  • Miłosz1964 i Mateusz lubią to

#2111 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 20 lipiec 2017 - 21:45

Tu akurat Mayek ma racje,jak patrzę na tych dietetyków i niektórych trenerów personalnych to ja pierdole.


  • Mateusz lubi to

#2112 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 20 lipiec 2017 - 21:47

zapraszam na cityfit poogladac trenerow personalnych. Serio Olkusz, dej sie pokoj z durnymi komentarzami.

 

Na Pure byli kolesie, ktorzy na serio soba cos prezentowali i bylo ich paru. Natomiast na cityfit pracuja ludzie, ktorym balbym sie dac 4 tasie do zaniesienia z samochodu do domu :chamisko:

 

To samo z lekarzami. Silownia=sterydy, takie myslenie. Martwy ciag? Panie, kregoslup se zniszczysz. Takze reklamowanie dietetykow sobie zostaw na rozmowe z kolezankami :)



#2113 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 20 lipiec 2017 - 22:09

Solidni trenerzy personalni to sa chyba tylko na Ceglanej.

 

 

Ci w Cityfiy moze i maja kaloryfery ale z kaloryfera nie zajebiesz w leb :D


  • Toczmek89 lubi to

#2114 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 21 lipiec 2017 - 06:52

Maja kaloryfery, ale jak wazylem 70kg tez go mialem :)


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#2115 joGuś

joGuś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSiemianowice Śląskie

Napisano 21 lipiec 2017 - 07:32

Co do pojemnika to w biedronce sa takie dość pojemne z wkładem chłodzącym, podzielony, papka Ci się nie zrobi z jedzenia. 7,99 zł. Warto spróbować

#2116 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 21 lipiec 2017 - 09:09

Maja kaloryfery, ale jak wazylem 70kg tez go mialem :)

 

70 kg to wazylem w podstawowce  :lol:



#2117 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 21 lipiec 2017 - 09:33

Jakoś nie ciężko mi jest to sobie wyobrazić.

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#2118 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 21 lipiec 2017 - 09:43

Chyba jednak Ci jebna z tego kaloryfera :D

#2119 kmwtw

kmwtw
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 lipiec 2017 - 19:19

Sory, ale nie mogę się z wami zgodzić co do trenerów personalnych, może i taki trener nie wygląda na kozaka, który wyjdzie na ustawce w pierwszym rzędzie, ale jego zadaniem jest indywidualne podejście do swojego podopiecznego i nie może takiego świeżego delikwenta rzucać na wolne ciężary, ale systematycznie poprawiać jego stan zdrowia, jak np. zmianę nawyków żywieniowych, poprawę sylwetki czy też naprawę różnych schorzeń kręgosłupa, stawów, mobilności.

Taki trener ma mieć to wszystko w głowie, a nie w mięśniach. 



#2120 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 21 lipiec 2017 - 20:19

dobra, ale jezeli taki trener ma rekord w przysiadzie 80kg to to sa zarty, a nie trener personalny.



#2121 kmwtw

kmwtw
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 lipiec 2017 - 20:27

Pokaz mi takiego w cityfit

#2122 lukste

lukste
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 lipiec 2017 - 20:29

Wyznacznikiem dobrego trenera personalnego,jest ilosc jego klientow!

#2123 lukste

lukste
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 lipiec 2017 - 20:30

Trenerem personalnym ,moze byc gosc z TS i w przysiadze ma ponad 250kg.
I jakie to ma znaczenie dla klienta?

#2124 lukste

lukste
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 lipiec 2017 - 20:31

Moze tez ktos wyciskal prawie 200kg na lawie.
I co?
Chuja,to znaczy dla klienta!

#2125 Assmodeo

Assmodeo
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 lipiec 2017 - 20:32

dobra, ale jezeli taki trener ma rekord w przysiadzie 80kg to to sa zarty, a nie trener personalny.

Nie każdy dobry trener, był dobrym piłkarzem.
Wielu ma wiedze i dzieki niej jest w stanie pomoc klientom.
Choc fakt, dobrze by bylo, gdyby rowniez sam trener prezentowal dobra forme.


Amicus Optima Vitae Possessio





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych