Skocz do zawartości


Zdjęcie

Netflix


977 odpowiedzi w tym temacie

#951 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 08 luty 2022 - 15:21

Dokładnie!

#952 BadBoy

BadBoy
  • SK1964

Napisano 16 luty 2022 - 12:59

Ma ktoś może odstąpić użytkownika na netflixa?



#953 Piotrek Pna

Piotrek Pna
  • SK1964
  • LokalizacjaPszczyna / cały świat

Napisano 02 kwiecień 2022 - 10:33

Ma ktoś wolny plac na Netflixa?

#954 BGC1964

BGC1964
  • SK1964

Napisano 02 kwiecień 2022 - 12:17

Ja mam wolne miejsce na HBO, 80 zł za cały rok



#955 Typerke

Typerke
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 kwiecień 2022 - 12:13

Cienie pod powiekami

https://www.filmweb....ami-2021-847077

Film na faktach 💥

#956 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 18 kwiecień 2022 - 20:48

Ma ktos wolny plac na Netflix ?

#957 Typerke

Typerke
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 grudzień 2022 - 01:25

PŁYWACZKI

Yusra i Sarah uciekają z ogarniętej wojną Syrii marząc o igrzyskach olimpijskich

https://pl.wikipedia...i/Yusra_Mardini

#958 Daniello

Daniello
  • SK1964
  • LokalizacjaZalasowa

Napisano 06 grudzień 2022 - 19:20

PŁYWACZKI

Yusra i Sarah uciekają z ogarniętej wojną Syrii marząc o igrzyskach olimpijskich

https://pl.wikipedia...i/Yusra_Mardini

Fajny tylko  tak do 1,5 godziny potem już się nie chcę oglądać :)


"My jesteśmy tutaj w przewadze
Zawsze gramy u siebie
My trzymamy tu władzę"

#959 Typerke

Typerke
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 23 styczeń 2023 - 22:17

Fauda: Sezon 4___ 20/01/2023
W 10 nowych odcinkach możecie liczyć na większy rozmach i więcej intryg międzynarodowych niż poprzednio. Przedstawione zostaną nowe zagrożenia i nowe postacie, a Doron (Lior Raz) ze swoją ekipą zmierzą się jednocześnie z aktywistami Hezbollahu z Libanu i palestyńskimi bojownikami na Zachodnim Brzegu.

Narwik___ 23/01/2023
Młody norweski żołnierz walczy w okopach, a czekająca na niego w domu żona przeżywa ciężkie chwile w okupowanym przez Niemców Narwiku.

Śnieżna dziewczyna___27/01/2023
Gdy podczas parady w Maladze znika mała dziewczynka, młoda dziennikarka postanawia zrobić, co w jej mocy, żeby pomóc rodzicom Amayi odnaleźć córkę.
  • BadBoy lubi to

#960 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 27 styczeń 2023 - 15:53

"Miłość dla dorosłych"

 

Jak na ostatnie filmy z Netflix, to ten całkiem ok. Bez wielkiej gry aktorskiej, z naciągniętym scenariuszem, ale zwroty akcji są spoko.

 

Dla rozluźnienia można zobaczyć.

 

Taka uboga wersja "Zaginionej dziewczyny" (jeśli ktoś nie widział, to polecam).

 

***

 

Natomiast "Ona tu rządzi" nie polecam.


Przyjaźń jest wszystkim!


#961 BGC1964

BGC1964
  • SK1964

Napisano 10 wrzesień 2023 - 14:18

Ma ktoś wolny slot na HBO?

#962 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaNankatsu | Shizuoka

Napisano 30 wrzesień 2023 - 21:28

"Znachor" fantastyczny. Jak na polski film to miłe zaskoczenie, choć fabuła dość przewidywalna i banalna.


Użytkownik Jah edytował ten post 01 październik 2023 - 07:28

cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#963 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 01 październik 2023 - 05:29

Jestem jednym z nielicznych, którzy nie widzieli poprzedniej wersji z Bińczyckim, więc miałem ten komfort, że nic nie porównywałem. Bardzo mi się podobało to, jaki klimat wsi stworzono w tym filmie. Aż by się chciało wyjechać i zaszyć się w takim miejscu.
Lichota rewelacyjny, Zośka świetnie zagrana baba z pazurem. Kuna też, najchętniej by się ją pierdolnęło w ten arystokracki łeb.

Chętnie zobaczę tę poprzednią ekranizację, bo czytałem, że trochę pozmieniali wątki, jak i niektórym postaciom nadali całkiem inne cechy. No i w sumie dobrze.

#964 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaNankatsu | Shizuoka

Napisano 01 październik 2023 - 07:28

Też nie widziałem tej poprzedniej wersji. I przez cały czas oglądania tej netflixowej nawet nie skojarzyłem, że to Dołęgi-Mostowicza dzieło jest. Wyszło git, jak na Polskę to bardzo fajna produkcja.


cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#965 Fuhrer

Fuhrer
  • SK1964

Napisano 01 październik 2023 - 11:30

Nie wiem Panowie, jak udało się Wam nie widzieć tej wersji z Bińczyckim (ja ją widziałem x-razy, w tym raz nawet w Rosji  :D ). W związku z tym,  że znam wersję Hoffmana, to ta Netflixa nie zrobiła na mnie może aż tak dobrego wrażenia ale rzeczywiście widzę tam zdecydowanie więcej pozytywów niż negatywów. W ogóle obawiałem się, że wyjdzie z tego gniot jak nie przymierzając ostatni Pan Samochodzik, a tu jednak miła niespodzianka. Udało się zachować konstrukt oryginału ( film Hoffmana może nie był oryginałem, ale był bardziej wierny książce), a zarazem pozmieniać sporo detali i pokazać to trochę z innej strony. Część zmian wyszła naprawdę dobrze, część jednak gorzej, ale jako całość zdecydowanie polecam. Nawet ludzie znający wersję z Bińczyckim na pamięć, nie będą się nudzić, bo jest to jednak ,,coś nowego". Nawet wsadzili tam takie sympatyczne detale jak wygenerowany Sobór Aleksandra Newskiego w Warszawie (przypominam, że został rozebrany w pierwszej połowie lat 20-tych). Reasumując: część rzeczy z tej wersji Netfilxa mógłbym nawet ,,wmontować" do tej poprzedniej ikonicznej wersji, część jednak była lepsza u Hoffmana. Jako całość jednak na pewno film na plus.


  • adamooo lubi to

#966 Krist VB

Krist VB
  • SK1964
  • LokalizacjaBastion

Napisano 05 październik 2023 - 07:17

Jestem jednym z nielicznych, którzy nie widzieli poprzedniej wersji z Bińczyckim,
 

 

Też nie widziałem tej poprzedniej wersji.

 

:szok:

 

A goło baba żeście widzieli?  :szok:


  • lechu_85 i Fuhrer lubią to

#967 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 05 październik 2023 - 09:45

Też nie widziałem. Łazi oczywiście o znachora :chamisko:

#968 cysiu

cysiu

    GIT

  • .SK1964

Napisano 05 październik 2023 - 10:59

Ja yhym.


  • Fuhrer i Mayek lubią to

#969 silny

silny
  • SK1964
  • LokalizacjaChełm

Napisano 05 październik 2023 - 11:12

Ja też nie widziałem tych poprzednich wersji. Ale nadrobiłem i uważam, że każda kolejna część jest lepsza.



#970 Muerte

Muerte

    ZGF

  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 05 październik 2023 - 22:56

Idzie jakoś współdzielić chociaż na dwóch teraz tego Netflixa czy samemu trzeba brać? Bo u mnie w domu marudzą, że jednak brakuje tego.

#971 Krist VB

Krist VB
  • SK1964
  • LokalizacjaBastion

Napisano 06 październik 2023 - 06:22

Idzie dzielić na urządzeniach mobilnych (tablet, telefon, czasem laptok). Nie wiem jak, ale te gnoje wykrywają smart tv i blokują.


  • Muerte lubi to

#972 Jah

Jah
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaNankatsu | Shizuoka

Napisano 06 październik 2023 - 07:49

Nie wiem jak, ale te gnoje wykrywają smart tv i blokują.

Wasze urządzenia wysyłają tyle metadanych do Netflixa, że oni nawet wiedzą czy masz czystą szybkę w telefonie w danym momencie :hihi:

 

Zarówno na SmartTV jak i na tablecie mam dwa Netflixy i żaden nie jest mój. Tj. ktoś tam się kiedyś zalogował i wszystko hula, tak więc nie ma reguły.


cześć jestem jah interesuje się sportem a moja ulubiona drużyna to GKS Katowice. oprócz tego interesują mnie dziewczyny imprezy i takie tam. pozdrawiam wszystkich forumowiczów


#973 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 06 październik 2023 - 07:55

ja dzieliłem z kumplem - on miał głowne konto, ja logowałem się na tv.

2 albo 3 razy wyskoczyło, że czy korzystam poza domem, później czy jestem w delegacji i chuje zablokowali.

zmieniliśmy główne konto na moje i póki co nam hula.



#974 Toczmek89

Toczmek89
  • SK1964
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 06 październik 2023 - 09:00

Wasze urządzenia wysyłają tyle metadanych do Netflixa, że oni nawet wiedzą czy masz czystą szybkę w telefonie w danym momencie :hihi:

Zarówno na SmartTV jak i na tablecie mam dwa Netflixy i żaden nie jest mój. Tj. ktoś tam się kiedyś zalogował i wszystko hula, tak więc nie ma reguły.

Fajnie to pokazali w BlackMirror, strawberry hehe

#975 Muerte

Muerte

    ZGF

  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 06 październik 2023 - 09:23

Ten średni pakiet rozumiem niczym poza jakością 4K się nie różni od tego najdroższego? Bo jak mam mieć dodatkowe reklamy, czegoś nie mieć w ofercie, albo faktyczną jakość dużo słabsza od HD to pierdole takie coś. Ponad 40zł to też nie mała kasa, żeby płacić, a nie mieć pełnej oferty.
  • grzber lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych