Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nieruchomości


1205 odpowiedzi w tym temacie

#276 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 19 październik 2016 - 10:09

Pisz do użytkownika kurra.

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#277 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 22 październik 2016 - 21:06

Znajomy ma na wynajem mieszkanie na Giszowcu Kolista 32m2 1 pokój z balkonem, przedpokój, kuchnia i łazienka z ubikacja za 700 zł, w tym już czynsz i media :) PW

#278 Pyjter

Pyjter
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 październik 2016 - 21:15

http://dom.gratka.pl...omorskiego.html

Dla naszego 5tys w dół.
W razie czego PW, bo w ogłoszeniu nie ma namiarow na mnie.

Użytkownik Pyjter edytował ten post 22 październik 2016 - 22:28

  • Jacenty lubi to

#279 Jacenty

Jacenty
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 październik 2016 - 15:55

Znajomi mają 2 pokojowe mieszkanie w centrum Siemianowic,39m2 w bloku 4 pietr, 100m od straży, pogotowia 150m od głównego przystanku autobusowego w Siemianowicach.
Na 1 pietrze, balkon. Nowe okna nowe drzwi wejściowe. Stan " po babci".

Opcja 1- 990 plus gaz i prąd.

Opcja 2- 600 plus inwestycje( dobra dla tych co sami zrobią ).panele, łazienka.

Ewentualnie PW będę przekazywać.

#280 Antek

Antek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 październik 2016 - 18:45

Kupie działke ROD. Mogą być Katowice i może też być 50km od katowic.

Minimum 300m2. Altana murowana/drewniana z aneksem, pokój/pokoje, WC.

Może też być pusta żeby zrobić po swojemu.


Użytkownik Antek edytował ten post 24 październik 2016 - 18:45


#281 uzi

uzi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 listopad 2016 - 15:50

Może ktoś z was polecić gdzie można najkorzystniej ubezpieczyć dom,chodzi mi tylko o sprawdzone firmy.



#282 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 14 listopad 2016 - 15:51

Użytkownik eS

#283 vdjack

vdjack
  • SK1964
  • LokalizacjaKraków

Napisano 18 listopad 2016 - 13:40

Panowie szukamy z zona mieszkania w Katowicach. co sądzicie o dzielnicach Zawodzie, Józefowiec, Ligota, Kostuchna Szopienice, Piotrowice, Ochojec, Janów, Panewniki ?

Kompletnie nie wiem gdzie najlepiej, a żona szuka "wszędzie"



#284 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 18 listopad 2016 - 14:02

Polecam Szopy. Na murach tylko GieKSa. Kilka lat i tych naćpanych patoli też się wypierdoli poza granice Katowic

#285 vdjack

vdjack
  • SK1964
  • LokalizacjaKraków

Napisano 18 listopad 2016 - 14:07

Szopienice sa spokojne na wychowanie dzieci i chodzenie na spiele ? 



#286 Nikita

Nikita
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 18 listopad 2016 - 15:27

Szopienice sa spokojne na wychowanie dzieci i chodzenie na spiele ? 

 

nie sądzę.

Pod tym kątem polecam Paderewskiego , ale tam jest stosunkowo drogo w porównaniu z innymi dzielnicami.



#287 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 18 listopad 2016 - 15:28

Które dzielnice nie są teraz drogie? :) nawet za stare budownictwo sobie teraz liczą tak, ze jestem rozjebany :)



#288 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 listopad 2016 - 15:30

Bo stare budownictwo jest w mega modzie, ja obstawiam, zę za XX lat Nikisz będzie najdroższą dzielnicą w Kato.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#289 Jacenty

Jacenty
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 listopad 2016 - 16:24

Ceny mieszkań w Katowicach są niższe niż w Rzeszowie czy Biłgoraju...

#290 Emigrant64

Emigrant64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 listopad 2016 - 20:06

Szukam mieszkania do wynajęcia w Mysłowicach. 2 pokoje, najlepiej umeblowane,w miarę tanio. Może ktoś, coś słyszał lub może ktoś chce wynająć? Szukałem w internecie ale nie ma ofert, które by mnie zainteresowały, więc może tutaj.

#291 toma

toma
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice / dawniej Korea

Napisano 21 listopad 2016 - 08:34

Bo stare budownictwo jest w mega modzie, ja obstawiam, zę za XX lat Nikisz będzie najdroższą dzielnicą w Kato.

szczególnie jak w przyszłym roku zamkną Wieczorek to za 20 lat zrobi się z tego dzielnica biedy....

 

szukam mieszkania na sprzedaż, najlepiej w Mysłowicach. Jakby ktoś coś słyszał, bez pośredników to dajcie znać (ino nie na Rymera :D )

ogólnie to ceny mieszkań w dzisiejszych czasach to jakies nieporozumienie, podejrzewam że jak się skończy MDM to wszystko poleci mocno w dół.

Byle jaka rudera, wszystko do remontu, w nieprzyjaznej okolicy, a życzą sobie ponad 3 tys. za metr...

 

a czy ktoś ostatnio z Was budował dom?

ile by mniej więcej kosztował taki 100 m2 bez piwnicy, z poddaszem użytkowym?

bo szczerze to nie wiem czy nie lepiej by się opłacało zbudować dom niż płacić ratę za mieszkanie i czynsz po 1500 zł minimum...



#292 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 21 listopad 2016 - 09:09

Ceny działek są tak samo wywindowane jak ceny mieszkań.

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#293 toma

toma
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice / dawniej Korea

Napisano 21 listopad 2016 - 09:20

Ceny działek są tak samo wywindowane jak ceny mieszkań.

akurat działkę ma narzeczona wiec pozostaje ino budowa domu na tej działce...



#294 Antek

Antek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 listopad 2016 - 09:38

Jakbym miał działkę to nawet bym się nie zastanawiał nad budową domu.

#295 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 21 listopad 2016 - 10:08

Dokładnie. Budowa domu może zamknąć się już w kwocie ok. 300k. Nawet bym się nie zastanawiał.

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#296 ACG

ACG
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaRuda Śl.

Napisano 21 listopad 2016 - 20:31

Nie ma się nad czym zastanawiać. Zakup działki, oczywiście nie w katowicach i budowa to ta sama rata w banku jak kupno mieszkania i opłata czynszu. Moge polecić firme budowlaną z której jestem zadowolony.

#297 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 22 listopad 2016 - 07:29

Nie do konca. Jest wiele mieszkan, w miare komfortowych do 300k. i w dodatku bezczynszowe. 

 

Jesli mowa o domie poza Katowicami, to tak samo mieszkanie poza Katowicami bedzie tansze kilkanascie, kilkadziesiat procent.


  • kosa lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#298 hanys 85

hanys 85
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 listopad 2016 - 09:10

akurat działkę ma narzeczona wiec pozostaje ino budowa domu na tej działce...

4 lata temu budowałem w Katowicach . Koszt całkowity 200 tys , i to nie mowie o surowym czy deweloperskim stanie - do wprowadzenia się . Prawie 100m bez piwnic bez garazu. Działka swoja.



#299 DPNG

DPNG
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 29 listopad 2016 - 10:34

Dokładnie. Budowa domu może zamknąć się już w kwocie ok. 300k. Nawet bym się nie zastanawiał.


Stan pod klucz?
Mam ciezko w 400 sie zmiescic.

#300 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 29 listopad 2016 - 15:30

Nie kazdy chce miec zlote klamki w mieszkaniu  :rebacz:  :rebacz:






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych