Skocz do zawartości


Zdjęcie

Grzegorz Proksa


176 odpowiedzi w tym temacie

#151 Gała

Gała
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWełnowiec

Napisano 09 listopad 2014 - 00:35

http://cdn.livetv.sx...79&ci=1092&si=6  wbijaj tutaj, poki co smiga


  • Suchoparek lubi to

#152 Bobslej

Bobslej
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 listopad 2014 - 00:37

Mi też padł weeb.tv

Tutaj na razie dobrze działa: http://bliner-planet.info/stream1.html



#153 Muerte

Muerte

    ZGF

  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 09 listopad 2014 - 00:38

Dzięki. Działa.



#154 Homer

Homer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 listopad 2014 - 00:52

http://www.galaonline.pl/

 

też działa, jakość nie jest idealna, ale przynajmniej nie zacina



#155 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 listopad 2014 - 00:54

Dobra walka jak na razie



#156 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 09 listopad 2014 - 00:56

Jakies trojany mi pokazuje antywirus na obydwu linkach. Jednak chyba bezpieczniejsza jedst  relacja tekstowa.


Użytkownik marcin GieKSa edytował ten post 09 listopad 2014 - 00:56


#157 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 09 listopad 2014 - 01:12

Punktowanie w boksie rownie durne jak w tenisie. Zamiast 1:0 to 10:9.
W tenisie tez jak popierdole 15, 30 i 40 wymyslili.

#158 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 listopad 2014 - 01:19

W sumie dobrze że Szpila wygrał, młody jest wszystko przed nim, a Adamek ?

Nigdy nie wydawał mi się stworzony do heavyweight.



#159 Muerte

Muerte

    ZGF

  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 09 listopad 2014 - 01:23

Nie wiem czy durne sędziowanie czy nie ale jako laik oglądając walkę "widziałem" zwycięstwo Szpilki więc zaskoczony bardzo nie jestem werdyktem. Kibicowałem Adamkowi, ale chyba jest na pochyłej  w dół w boksie niestety... Dzięki Tomek!


Użytkownik Muerte edytował ten post 09 listopad 2014 - 01:24

  • paulek lubi to

#160 paulek

paulek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTychy

Napisano 09 listopad 2014 - 01:27

gdyby Tomek ciagle boksowal w junior to bylby mistrzem. Jego przejscie do ciezkiej bylo bledem.

Ale fakt dzieki MISTRZU!



#161 TedeGKS

TedeGKS
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen/Koszutka

Napisano 09 listopad 2014 - 02:12

Grzegorz  szacun za słowa po walce,tak jak powiedziałeś w sporcie tak bywa.

Walka ogólnie słaba,można powiedzieć że rywal perfekcyjnie wypunktował Proksę.

Grzesiu agresywnie na pompie atakował i jednocześnie narażał się na kontry.Warunki fizyczne,taktyka i szybkość zadecydowały o końcowym sukcesie..

Dobre przetarcie? w Polsce,pytanie co dalej,na wizji widać było zniesmaczenie sytuacją ...

 

 

Niestety lata lecą,a coraz więcej młodych wilczkóow...



#162 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 09 listopad 2014 - 02:12

Hajs się zgadza :)

#163 Homer

Homer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 listopad 2014 - 12:22

Proksa złamana szczęka podobno.



#164 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 09 listopad 2014 - 13:09

Mój post dotyczył Adamka jakby ktoś miał wątpliwości. 

 

Szkoda Grzesia, nie spodziewałem się takiego wpierdolu. Nie wiem czy zbytnio nie cwaniaczył w tym ringu, co było konsekwencją przebywania w szatni z pajacami pokroju Polish gypsy, czy Szpilki i Wawrzyka, który się tak napiął jak szedł ze Szpilą, że mu wyjebało prawie guziki z marynarki. Grześ poczuł się za pewnie no i niestety skończyło się maks chujowo.

Adamek zawiódł na całej linii, krzywdy sobie nie zrobili, hajs zgarnął taki, którego by gdzie indziej nie dostał, może teraz spokojnie odejść (mam nadzieję, że to zrobi) jednocześnie otwierając drogę Szpilce do lepszych walk. Co by nie powiedzieć Szpilka podszedł poważniej do tego pojedynku i zaskoczył konsekwencją, no i wygrał, no ale tak czy tak, musi jeszcze wiele zrobić żeby jakkolwiek zaistnieć. Największą radość przyniosła mi wygrana Sołdry, który pokazał niesamowite serce do walki i rozjebał szczekającego cygańskiego kozaka, który przed walką ogłosił żałobę w rodzinie Sołdry z powodu przegranej walki. Się chuj zdziwił.


  • Suchoparek, guliwer i wojciech1964 lubią to

#165 butcher

butcher
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 listopad 2014 - 13:39

Szkoda Grzesia - źle się to oglądało i niestety - wiek najlepszy dla boksera a tu już koniec kariery...

Choć jak się zepnie, to jeszcze jedno, ostatnie, podejście w górę może zaliczyć - i za jakieś 3 lata zbliżyć się do poziomu mistrzowskiego. Choć patrząc na dzisiejszą walkę nie wygląda to realnie...

 

Szpilka mnie zaskoczył - widać trochę zmądrzał w tym ringu. Ale i tak jest pajacem  :hihi: . I nadal sądzę, że jest mocno przereklamowany. No ale cóż - teraz chociaż jest postęp i pewne podstawy do kolejnych pochwalnych i wysławiających Szpilkę tekstów na wszystkich portalach...

 

Adamek - niby przyznał, że to prawdopodobnie ostatnia walka. Ale ciężko mi w to uwierzyć. Wydaje mi się, że jeszcze wyjdzie z jakimś Saletą albo jeśli Włodarczyk teraz przegra swój rewanż (choć mam nadzieję, że to nie nastąpi), to pewnie razem sobie chłopaki powalczą na gali polszmatu za 50zł w PPV pod hasłem "starcie tytanów - ostateczne rozdanie kurwa"...



#166 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 09 listopad 2014 - 14:59

Szkoda że to się tak potoczyło, bo jest on naprawdę niesamowitym człowiekiem i sportowcem. Pełen profesjonalizm, niesamowite serce, inteligencja w wypowiedziach itd. Piszecie że ten trener jest słaby i może macie rację, ale ja się zastanawiam czy właśnie przez tą swoją naturalną dobroć Grzesiu nie umiał podjąć w życiu kilku dobrych decyzji dla siebie. Najpierw patrzył na innych, na końcu na siebie - może to dlatego? Szkoda bo Grzegorz jakby doszedł na sam szczyt, to byłby prawdziwym wzorem i idolem dla wielu dzieciaków. Znaczy już jest wzorem, ale niestety dla wąskiego grona osób które go zna.


Użytkownik kosa edytował ten post 09 listopad 2014 - 15:00

  • Naujox lubi to

Przyjaźń jest wszystkim!


#167 wojciech1964

wojciech1964
  • Czytelnicy

Napisano 09 listopad 2014 - 15:27

Przeciez to trener Szpilki ? to o co Wam chodzi ze Grzes jest nr 2,3 w jego stajni ?



#168 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 09 listopad 2014 - 17:21

Szkoda że to się tak potoczyło, bo jest on naprawdę niesamowitym człowiekiem i sportowcem. Pełen profesjonalizm, niesamowite serce, inteligencja w wypowiedziach itd. Piszecie że ten trener jest słaby i może macie rację, ale ja się zastanawiam czy właśnie przez tą swoją naturalną dobroć Grzesiu nie umiał podjąć w życiu kilku dobrych decyzji dla siebie. Najpierw patrzył na innych, na końcu na siebie - może to dlatego? Szkoda bo Grzegorz jakby doszedł na sam szczyt, to byłby prawdziwym wzorem i idolem dla wielu dzieciaków. Znaczy już jest wzorem, ale niestety dla wąskiego grona osób które go zna.

 

Dlatego trzeba jak najszybciej realizowac plan pt. Szkola Boksu pod egida Grzegorza Proksy w Katowicach. Trzeba wyszkolic nastepcow :)


  • IGREK, RAFIK i 19łysy64 lubią to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#169 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 09 listopad 2014 - 19:10

Adamek jeszcze wróci na jakąś walkę z pokemonem na emeryturze. Byle tylko kasa była odpowiednia a takiej nie zarobi już wspinając się w drabince. W polityce nie wyszło, bo się ludzie nie nabrali na idiotę, to trzeba jej dalej szukać w sporcie.



#170 Homer

Homer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 listopad 2014 - 20:33

Adamek jeszcze wróci na jakąś walkę z pokemonem na emeryturze. Byle tylko kasa była odpowiednia

 

 

albo do cyrku KSW; powalczy z Pudzianem



#171 Polo

Polo
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 listopad 2014 - 13:26

Junior niech otwiera szkolke w kato, dokladnie tak :)))



#172 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 listopad 2014 - 16:00

Kurna teraz jakieś dwa pedałki walczą.

Taki "pedałek" by ci wmontował okulary na stałe w oczodoły.


  • resovia i paulek lubią to

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#173 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 listopad 2014 - 16:10

Walka jaka była - każdy widział. Ogromny smutek po dziś dzień. 

 

Uważam Grzesia za poukładanego, inteligentnego człowieka, więc szanuję również jego decyzje co do trenera czy promotora. Na oceny tychże przyjdzie czas po zakończeniu kariery. Oby nie prędko.

 

Powiedziałem Grzesiowi pod ringiem, że mimo wszystko jesteśmy z niego dumni. Bo sportowcem jest wybitnym, co nawet widać w jego zachowaniu po przegranej walce.

 

Gala niby fajna, ale zorganizowana tragicznie. Ludzie z biletami za 4 tys. nie mieli miejsc, sektory były źle oznaczone, przez co ludzie na płycie siedzieli w kompletnie innych lokalizacjach niż chcieli. Kolejki przed halą ogromne, ilość najebusów\napinaczy ogromna. I tylko w Polsce na gali bokserskiej stoi prewencja w pełnym rynsztunku.

 

Cracovia przyszła się ponapinać, pewnie ich było słychać w TV. Po jaki chuj to nie wiem, ale krakowskich klimatów chyba już nikt nie ogarnia.

 

7i4RYbb.jpg


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#174 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 10 listopad 2014 - 16:27

Ale chujowe miejsce :chamisko:



#175 Adi1k964

Adi1k964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 listopad 2014 - 16:35

Ale chujowe miejsce :chamisko:

Za 70 zł było  :hihi:






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych