Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fantasy 1. liga [gramy razem w menedżera]


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
140 odpowiedzi w tym temacie

#76 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 30 lipiec 2016 - 23:10

Mam 3 piłkarzy z Suwałk. Dałem ich na ławkę dziś. 22 punkty w dupę.


  • Toczmek89 lubi to

Przyjaźń jest wszystkim!


#77 Emigrant64

Emigrant64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 lipiec 2016 - 01:05

W pierwszym skladzie mam Jarzebowskiego ktory bie wsytapil. Moim 4 rezerwowym (pierwszym obronca) jest Wichtowski ktory dzis zgarnal 6 punktow. I mam pytanie dlaczego nie licza sie te punkty rezerwowego skoro moj podstawowy obronca w meczu nie wsytapil?

#78 IRAS

IRAS
  • SK1964

Napisano 31 lipiec 2016 - 09:02

Na ta chwile pierwsze miejsce wsrod lig prywatnych

 



#79 Jack68

Jack68
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 lipiec 2016 - 11:45

W pierwszym skladzie mam Jarzebowskiego ktory bie wsytapil. Moim 4 rezerwowym (pierwszym obronca) jest Wichtowski ktory dzis zgarnal 6 punktow. I mam pytanie dlaczego nie licza sie te punkty rezerwowego skoro moj podstawowy obronca w meczu nie wsytapil?

No bo w tego typu grach - Fantasy Lidze - system całej strony zlicza punkty wpierw z pierwszej jedenastki ułożonej. Dopiero po zamknięciu całej kolejki czyli po rozegraniu ostatniego meczu, w tym przypadku w poniedziałek mamy Stal Mielec-Sandecja, zostaną doliczone punkty tych piłkarzy, którzy zastępują tych co nie zagrali z pierwszej jedenastki. Jeśli osoba prowadzącą i informatyk sprawnie ogarniają temat, to gdzieś ok. 21.00 w poniedziałek wszystko to powinno być zliczone tak jak trzeba.



#80 saymn

saymn
  • SK1964

Napisano 31 lipiec 2016 - 18:50

W fantasy lidze tez ograly nas wigry :)

#81 Emigrant64

Emigrant64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 sierpień 2016 - 23:04

Ktos wie co z Nildo i Klemenzem z Olimpii? Bo ani ich nie byo na lawce anibw pierwszej 11.?

#82 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 01 sierpień 2016 - 23:09

Ktos wie co z Nildo i Klemenzem z Olimpii? Bo ani ich nie byo na lawce anibw pierwszej 11.?



Było spotkanie z Brzeczkiem i Motala trzeba było zapytać.

Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 01 sierpień 2016 - 23:09

  • żywiec i 19mózG64 lubią to

#83 Emigrant64

Emigrant64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 sierpień 2016 - 23:42

Ale ja pytam calkiem serio . ;)

#84 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 01 sierpień 2016 - 23:57

Co ci nie zapunktowali? hehe

Chyba nie myślisz że ludzie tak się interesują jakimiś Olimpiami itp żeby wiedzieć czemu ich trener nie wystawił. Czemu nie było ich na ławie.

Tym bardziej że większość bardziej martwi czemu nasi zagrali taka padline i czy to wypadek przy pracy i już się nie powtórzy.
A nie to czy/czemu Nildo itp nie zagrał i czy wystąpi w następnej kolejce

Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 02 sierpień 2016 - 00:06


#85 Emigrant64

Emigrant64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 sierpień 2016 - 00:07

Tylko zapytalem. To ze gram w memadzera to nie zanaczy ze mnie nie martwi?

#86 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 02 sierpień 2016 - 00:15

Obiecuję ci że jak tylko dojdzie do mnie jakaś informacja co z Nildo lub Klemenzem to dam ci znać ;)

A tak poza tym, innych co powołali do składu Goncerza też martwi jego forma mimo tego że wystąpił w pierwszej 11 i zapunktowal.heh

Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 02 sierpień 2016 - 00:16


#87 żywiec

żywiec
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 sierpień 2016 - 06:18

Masz Goncerza  :rotfl:


  • gniotek1102 i Scarface WNC lubią to

#88 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 02 sierpień 2016 - 06:48

Masz Goncerza :rotfl:

Moti mówił że to najlepszy napastnik I ligi...
Sam się z nim o to spieralem i nie wiem czemu uwierzylem. Hehe

A miałem brać Adamka, który nam wjebal brame.
Ale spokojnie Gonzo odmuli. Heh

Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 02 sierpień 2016 - 07:03


#89 JACA

JACA
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTAUZEN

Napisano 02 sierpień 2016 - 07:26

Nildo ma kontuzje. Jakiś uraz mięśniowy. Na dzień dzisiejszy nie ma 100% pewności, że się wykuruje do następnego meczu. Przynajmniej taka informacja wczoraj była podana w Przeglądzie Sportowym.



#90 Sir Bobby

Sir Bobby
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 sierpień 2016 - 08:20

przeglądam nasza lige i w 10 dwie drużyny od jednego gościa. No i z tego co widze to tych drużyn ma 5? A może więcej?

MKS Lędziny - Fred, może to czyta gość.

Jaki to ma sens?  na przyszłość moż4 zrób milionpińcet drużyn z wszelkimi możliwymi kombinacjami, wówczas wygrasz na bank  :dead:

Kosa jeśli jako admin masz możliwość taką to zostaw mu drużynę z największą ilością punktów a resztę wpierdol bo przecież to jest bezsensu  :czytaj:



#91 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 sierpień 2016 - 09:37

To tylko zabawa...Mi to kompletnie nie przeszkadza,co w tym złego że ktoś sie bawi i zakłada kilka druzyn z różnymi kombinacjami.



#92 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 02 sierpień 2016 - 09:50

przeglądam nasza lige i w 10 dwie drużyny od jednego gościa. No i z tego co widze to tych drużyn ma 5? A może więcej?
MKS Lędziny - Fred, może to czyta gość.
Jaki to ma sens?  na przyszłość moż4 zrób milionpińcet drużyn z wszelkimi możliwymi kombinacjami, wówczas wygrasz na bank  :dead:
Kosa jeśli jako admin masz możliwość taką to zostaw mu drużynę z największą ilością punktów a resztę wpierdol bo przecież to jest bezsensu  :czytaj:


Albo zostaw mu tylko ta z najmniejsza iloscia pkt ;)

Bobby spokojnie to dopiero I kolejka, jeszcze bedziesz w czolowce.

Co tez masz Nildo albo Goncerza? Haha

#93 Sir Bobby

Sir Bobby
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 sierpień 2016 - 09:51

to, że to lamerstwo i wypacza końcowy wynik. Oczywiście, że jest to zabawa ale bawmy się na równych zasadach może? Gdyby to jeszcze były 2 drużyny to spoko, można przymknąć oko, ale kurna 5? 



#94 Sir Bobby

Sir Bobby
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 sierpień 2016 - 09:53

Goncerza na kapitanie  :lol:

 

i spokojnie, nie mam z tego powodu jakiejś spiny, tak tylko zwróciłem uwagę  :gacek:

 

jasne, że będę w czołówce, wolę gonić z dalszej pozycji  :czytaj: jak nasze asy w realnym świecie  :hihi:


Użytkownik Sir Bobby edytował ten post 02 sierpień 2016 - 09:55


#95 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 02 sierpień 2016 - 09:57

Huj z ta fantasy liga - byleby nam poszlo w realu...!

#96 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 02 sierpień 2016 - 13:37

Jaki to ma sens?  na przyszłość moż4 zrób milionpińcet drużyn z wszelkimi możliwymi kombinacjami, wówczas wygrasz na bank 

 

Wiesz mi, że nie da się zrobić tylu drużyn w tak krótkim czasie ;-) Nigdzie nie pisaliśmy, że dajemy ograniczenie na ilość drużyn. Sam zrobiłem trzy - jedną stałą, jedną z samych młodzików i jedną pod pierwszą kolejkę. Zresztą wystarczyłoby, by je nazwał inaczej i już nie wiedziałbyś, że są od jednej osoby. 


Przyjaźń jest wszystkim!


#97 Sir Bobby

Sir Bobby
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 02 sierpień 2016 - 14:00

no nie pisaliśmy, to fakt, nikt żadnego regulaminu też nie podpisywał, nie gramy o żadne nagrody tylko tak dla zabawy albo aż się znudzi więc luzik.

Co nie zmienia faktu, że dalej uważam, że 5 czy cholera wie ile drużyn jest bez sensu bo co to za frajda? wiadomo, że z automatu zwiększasz swoje szanse, bo można się kompletni różnymi kryteriami kierować przy doborze zawodników do każdej z nich, zestawiać na różne sposoby i tak dalej i tak dalej. Jak chcecie się tak bawić to ok, nie pozostanie mi nic innego jak opierdolić wszystkie 100 drużyn Freda i Twoje 3   :czytaj:  :lajkonik:  :chujamizrobisz:  :hihi:



#98 Bart

Bart
  • Zbanowani
  • LokalizacjaTauzen/Paderewa

Napisano 02 sierpień 2016 - 14:10

no nie pisaliśmy, to fakt, nikt żadnego regulaminu też nie podpisywał, nie gramy o żadne nagrody tylko tak dla zabawy albo aż się znudzi więc luzik.

Co nie zmienia faktu, że dalej uważam, że 5 czy cholera wie ile drużyn jest bez sensu bo co to za frajda? wiadomo, że z automatu zwiększasz swoje szanse, bo można się kompletni różnymi kryteriami kierować przy doborze zawodników do każdej z nich, zestawiać na różne sposoby i tak dalej i tak dalej. Jak chcecie się tak bawić to ok, nie pozostanie mi nic innego jak opierdolić wszystkie 100 drużyn Freda i Twoje 3   :czytaj:  :lajkonik:  :chujamizrobisz:  :hihi:

Boby tylko że musisz trafić w 19 kolejek, nawet jak teraz trafił z dwoma to nie ma gwarancji ze w następnej kolejce trafi z tymi samymi



#99 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 02 sierpień 2016 - 14:22

Jak to wygląda z transferami?

Zrobiłem jedną zmianę na obronie. Niby są dwa darmowe, a ja po wykonaniu transferu dalej mam dwa darmowe.

To się zmienia po kolejce czy jak?



#100 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 02 sierpień 2016 - 14:24

no nie pisaliśmy, to fakt, nikt żadnego regulaminu też nie podpisywał, nie gramy o żadne nagrody tylko tak dla zabawy albo aż się znudzi więc luzik.

Co nie zmienia faktu, że dalej uważam, że 5 czy cholera wie ile drużyn jest bez sensu bo co to za frajda? wiadomo, że z automatu zwiększasz swoje szanse, bo można się kompletni różnymi kryteriami kierować przy doborze zawodników do każdej z nich, zestawiać na różne sposoby i tak dalej i tak dalej. Jak chcecie się tak bawić to ok, nie pozostanie mi nic innego jak opierdolić wszystkie 100 drużyn Freda i Twoje 3   :czytaj:  :lajkonik:  :chujamizrobisz:  :hihi:

Jak mam być szczery to nie widzę tego, chyba że wybierzesz się jeszcze łowy transferowe.


Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 02 sierpień 2016 - 14:27





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych