Skocz do zawartości


Zdjęcie

Platformy cyfrowe


1486 odpowiedzi w tym temacie

#76 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 27 grudzień 2013 - 17:19

multiroom - musiałbyś do nich zadzwonić i się dopytać co i jak.

biorą za to od 5 do 15 zł - negocjuj.

połączenie między dekoderami musi być przez kabel sieciowy lub WiFi (ale to kosztuje ok. 100-200 zł)



#77 LLunatyk

LLunatyk
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 grudzień 2013 - 17:24

tzn. że wiąże się to z dodatkowym dekoderem, tak...?



#78 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 27 grudzień 2013 - 17:26

tak. jeden z drugim musi być połączony,a tak to działają jak dwa niezależne. osobny pilot, osobna karta. każdy ogląda coś innego



#79 LLunatyk

LLunatyk
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 grudzień 2013 - 17:32

ok, dzięki.



#80 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 30 grudzień 2013 - 20:53

no i po przygodach z Netią, stwierdzili oni, że nie ma możliwości technicznych na świadczenie usługi telewizyjnej (a godziłem się na korzystanie z niej w takim stanie jaki obecnie mam) - wypowiedzieli sami umowę na TV i w związku z tym podnieśli abonament na internet i telefon bo w pomniejszonym pakiecie jest droższy...

 

teraz rozwiązuje pozostałą umowę i idę do upc


  • mburowiec lubi to

#81 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 26 styczeń 2014 - 14:35

1zmfqya.png

 

Nowa specjalna oferta NC+ niedostępna w normalnej sprzedaży, ale mogę Wam ją sprzedać :)


Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#82 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 31 styczeń 2014 - 16:03

Uwaga klienci telewizji z Netii, jest okazja wypowiedzieć umowę i przenieść się do innego operatora bez konsekwencji na podstawie poniższego pisma:

"Szanowni Państwo,
informujemy, że w ramówce Telewizji Osobistej Netii nastąpiły zmiany programowe.
Z przyczyn niezależnych od Netii, a leżących po stronie dostawcy, zaprzestaliśmy emitować kanał The Player Channel.
W związku z tym z dniem 1 marca 2014 roku ulegnie zmianie właściwy dla Państwa Cennik – tj. z listy programów
zostanie usunięta powyższa stacja. Ceny obowiązujące w wyżej wymienionym Cenniku nie ulegną zmianie.
W przypadku braku akceptacji powyższych zmian do Cennika, mogą Państwo w terminie do dnia 1 marca 2014 r.
przekazać Netii SA pisemne wypowiedzenie Umowy. W przypadku skorzystania z tego prawa Netia SA nie będzie
dochodzić odszkodowania z tytułu wypowiedzenia umowy. Brak Państwa pisemnego oświadczenia w powyższym
terminie oznacza akceptację zmian.
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą Netii, którą nieustannie staramy się dopasować do Państwa potrzeb.
Informacje dostępne są na netia.pl."

 


Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#83 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 31 styczeń 2014 - 16:21

kiedy netia ma zamiar to wysyłać ? mam pełny pakiet (bez C+) więc pewnie mnie to obejmie.

przekalkuluję czy pakiety z netii nie wyjdą mnie taniej (na pewno nie oglądam wszystkiego) i złożę netii propozycję.



#84 Chudy NFG

Chudy NFG
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa/Kirkby in Ashfield

Napisano 31 styczeń 2014 - 16:25

Miro czy to tylko dotyczy nowych abonentow czy przedluzajacych umowe tez ???

#85 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 31 styczeń 2014 - 16:26

Budus, do mnie wyslali razem z fakturą do zaplaty, otwórz załącznik i zjedz na sam dół. Cwaniaki specjalnie tak zrobili, zero informacji w meilu o tym, a jak zjedziesz na sam dół eFaktuty to masz to pod druczkiem do zapłaty. Skurczynsyny :chamisko:

 

 

Chudy, oferta z NC+ którą wrzucilem jest tylko dla nowych klientow i nie ma do niej multiroomu.


Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#86 Chudy NFG

Chudy NFG
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa/Kirkby in Ashfield

Napisano 31 styczeń 2014 - 16:30

Ok ja multiroomu nie chce

#87 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 31 styczeń 2014 - 16:39

Budus, do mnie wyslali razem z fakturą do zaplaty, otwórz załącznik i zjedz na sam dół. Cwaniaki specjalnie tak zrobili, zero informacji w meilu o tym, a jak zjedziesz na sam dół eFaktuty to masz to pod druczkiem do zapłaty. Skurczynsyny :chamisko:

 

 

Chudy, oferta z NC+ którą wrzucilem jest tylko dla nowych klientow i nie ma do niej multiroomu.

a to kurwy !

nie wyraziłem zgody na otrzymywanie eDokumentów a jedynie na otrzymywanie eFaktury - piszę do nich niech mi to wyślą w formie pisemnej i dlaczego wysyłają takie dokumenty skoro nie wyraziłem na to zgody - gdzie się takie coś zgłasza ? UOKiK ? bo chce tylko o tym wspomnieć w mailu :)



#88 MiRO

MiRO
  • SK1964
  • LokalizacjaKostuchna

Napisano 31 styczeń 2014 - 16:44

Ok ja multiroomu nie chce

 

no to zapraszam. :D


Podcast Trójkolorowy Szpil #03 (29.07.2021):

 

RAFAŁ GÓRAK:"Raczej w GieKSie mamy zakaz czytania forum. Taka sugestia, żeby być spokojniejszym, trzeba nie czytać, trzeba robić swoje."


#89 Antek

Antek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 luty 2014 - 16:14

Na klatce wisi karta że można rozwiązać umowe z UPC.

Na maila nic nie dostałem(albo nie zauważyłem)

Wie ktoś coś o tym? Macie jakieś informacje?



#90 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 17 luty 2014 - 23:44

Na klatce wisi karta że można rozwiązać umowe z UPC.

Na maila nic nie dostałem(albo nie zauważyłem)

Wie ktoś coś o tym? Macie jakieś informacje?

http://www.hotmoney....wiedziec-a33188



#91 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 19 luty 2014 - 19:50

Miro,

jak nc+ ma ofertę dla pracowników z danej firmy to są w stanie zweryfikować to, że ktoś jest spoza firmy i podpisuje z nimi umowę ?

pytam bo mi oferują "pakiet telewizji cyfrowej, zawierający 134 kanałów, w tym 46 kanałów HD oraz pełną ofertę premium (Canal+, HBO i Cinemax). Promocyjna cena pakietu wynosi 64,50 zł zamiast 129,00 zł miesięcznie." i jakby ktoś mógł skorzystać to chętnie pomogę :)



#92 FC OLKUSZ

FC OLKUSZ
  • SK1964

Napisano 28 luty 2014 - 20:16

kiedyś udzielał sie tu chłopak z UPC. pilnie potrzebuje kontaktu z nim bo chuj mnie strzela z ta obsługa od upc.

Usluge rozszerzyc na umowie to i tak, lecz na zyywo to ni chuja. Pilne



#93 Johan

Johan
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice-Janów

Napisano 28 luty 2014 - 22:36

Jeśli jest tu ktoś z upc to również PM



#94 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 01 marzec 2014 - 01:29

i ja się podepnę pod prośbę kolegów wyżej, proszę o kontakt z pracownikiem z UPC na PW :)


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#95 Silence

Silence
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen/Gliwice

Napisano 01 marzec 2014 - 09:04

piszcie do mburowiec


Fortuna Favet Fortibus

#96 Antek

Antek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 marzec 2014 - 15:08

A jest ktoś od Netii?



#97 Kristof

Kristof
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 04 marzec 2014 - 13:16

Ja polecam zgłoszenia do UPC robić przez wiadomość na FB.

 

Bardzo kumacie ludzie tam są od razu odp, pomagaja i jak coś to konsultant do nas dzwoni, nie trzeba czekać na "wolnego"

Nawet przez nich mozna usterki ogarnąć.

 

Ja wszystko przez FB załatwiam i to jest mega plus. Zwłaszcze ze odpisują w weekendy i święta.



#98 dawid1964

dawid1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 marzec 2014 - 12:52

ma ktoś kablówkę z Vectry ?? Poleci ktoś ?? Interesuje mnie pakiet złoty



#99 Antek

Antek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 marzec 2014 - 00:57

Mam problem z Netia, a wlaściwie moja mama.
Przyszla kobieta do mamy domu i zaproponowala jej rozwiazanie umowy z Upc i przedstawila jej genialne warunki Netii. Telewizja(wszystki pakiety) + internet za 69zl (pol roku 39zl)
Jeszcze do tego multiroom za 15zl (jednorazowa oplata).
Teraz sie okazuje ze te pakiety razem z netem wychodza ponad 160zl!
Oczywiscie ta przedstawicielka juz od dwoch tygodni nie odbiera telefonu, a umowa podpisana 3tygodnie temu. Do tego mial byc drugi dekoder ktorego do dzisiaj nie dosłali.
Da sie jakos z nimi rozwiazac umowe bez ponoszenia kosztow?
Przeciez ta baba jawnie klamala w oczy przedstawiajac takie warunki unowy.

#100 Pierre

Pierre
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKoszutka

Napisano 15 marzec 2014 - 02:04

są wypisanie kwoty tych pakietów na umowie?


;---)))




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych