Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komputery


1961 odpowiedzi w tym temacie

#1851 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 08 maj 2021 - 08:28

Kończy mi się licencja Windows 10 Pro. Pomoże ktoś kluczem (odpłatnie), byle to za wiele nie kosztowało?


Użytkownik Eric Cantona edytował ten post 08 maj 2021 - 08:32


#1852 Pablo NFG

Pablo NFG
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSchiedam / Rotterdam

Napisano 08 maj 2021 - 12:01

Na allegro są klucze... 😎
______
Pozdro
Pablo

#1853 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 08 maj 2021 - 12:53

Dzięki, ogarnięte.

#1854 resovia

resovia
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 lipiec 2021 - 15:44

Mam takie pytanie, bo skonczyly mi sie pomysly co robic :

otoz mam problem z mailem firmowym(chodzi o konto na mozilla thunderbird), to znaczy niemilosiernie muli przy otwieraniu zarowno folderu wiadomosci jak i wyslane, oczywiscie wiadomosci nie dochodza/badz dochodza po czasie(do mnie - o dziwo do klientow dochodzi kazdy wyslany, chociaz nie widze go w folderze "wyslane), a w folderze "wyslane" nie pojawiaja sie kopie wyslanych wiadomosci, po czasie wyskakuje wiadomosc "przekroczono limit czasu połączenia z serwerem". Problem wystepuje na wszystkich komputerach firmowych.

Dodam, ze dotychczas poczta smigala zajebiscie i nie bylo problemow, probowalismy kilku sposobow jak np przeinstalowanie aplikacji, ale nic nie pomoglo.

Z gory bardzo dziekuje za pomoc !



#1855 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 lipiec 2021 - 17:29

Może baza danych danych juz tak zajebana. Problem pojawił się nagle czy stopniowo?

Już zresztą chyba czas zmienić klienta pocztowego (Mozzilla go jeszcze w ogóle wspiera...? ) ;)
Sprawdź sobie np. klienta M3 w przeglądarce Vivaldi (na razie jeszcze w wersji beta), albo z płatnych np. Mailbirda.



#1856 resovia

resovia
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 lipiec 2021 - 18:08

Może baza danych danych juz tak zajebana. Problem pojawił się nagle czy stopniowo?

Już zresztą chyba czas zmienić klienta pocztowego (Mozzilla go jeszcze w ogóle wspiera...? ) ;)
Sprawdź sobie np. klienta M3 w przeglądarce Vivaldi (na razie jeszcze w wersji beta), albo z płatnych np. Mailbirda.

 

Z dnia na dzien, byc moze wlasnie ta baza danych jest tak zajebana - jaki to oczyscic ?

Ja niestety nie odpowiadam za poczte, a z tego co wiem w innych oddzialach smiga i dobrze sprawdza sie ten thunderbird, wiec chyba dlatego nie mysla o zmianie.



#1857 Foxu

Foxu
  • SK1964
  • LokalizacjaEdinburgh

Napisano 19 sierpień 2021 - 10:34

Mam taki problem. Dzisiaj mecz w tv, wolne mam, a ipla mi sie nie chce zaladowac. Sprawdzilem na Chrome i Explorerze i ten sam symptom. Lataja tylko kwadraty jakby sie cos ladowalo, ale nic pozatym. Ktos tez tak ma?



#1858 Wojtas

Wojtas
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 sierpień 2021 - 15:01

Pytanie do zorientowanych, czy cena tego kompa jest w miarę adekwatna?

Nie śledzę kompletnie branży a chciałbym coś pograć.

https://www.olx.pl/d...99-IDL01St.html

#1859 bleki78

bleki78
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen

Napisano 13 październik 2021 - 08:59

Potrzebny ktoś do konfiguracji laptopa z drukarką po wifi ,z dojazdem na tauzen. Problem też
z pocztą mozilla thunder Odplatnie.Zawsze korzystalem z serwisu typa od nas Pc zone ale nie odbiera tel.

#1860 arek

arek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąb Katowice

Napisano 13 październik 2021 - 09:23

Potrzebny ktoś do konfiguracji laptopa z drukarką po wifi ,z dojazdem na tauzen. Problem też
z pocztą mozilla thunder Odplatnie.Zawsze korzystalem z serwisu typa od nas Pc zone ale nie odbiera tel.


662 282 844. Spróbuj tego gościa u mnie konfigurował jakieś 2 lata temu , nie dużo też kasował. Mieszkał na Dębie .

#1861 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 04 listopad 2021 - 18:59

Dysk SSD potrzebuje. Co kupić pod zastosowania biurowe.
Chce to między kompem, a laptopem przekładać. Ma sens na USB mieć? Będzie to szybko działało, czy olać USB i wpakować w kompa jako systemowy, ale podłączony po kablu?

#1862 onenine64

onenine64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 listopad 2021 - 07:59

Sens może i ma ale na początek sprawdź czy masz USB 3.0 w komputerach bo inaczej to się zajebiesz z kopiowaniem danych.
Do zastosowania jakiego potrzebujesz to może jakiś dysk sieciowy? Wpinasz to do sieci i masz dostęp z każdego kompa a nawet i przez neta z zewnątrz jak będziesz chciał (co i jak musiałbyś w necie poszukać).


  • Mayek lubi to

#1863 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 06 listopad 2021 - 10:28

Dysk SSD potrzebuje. Co kupić pod zastosowania biurowe.
Chce to między kompem, a laptopem przekładać. Ma sens na USB mieć? Będzie to szybko działało, czy olać USB i wpakować w kompa jako systemowy, ale podłączony po kablu?

Tzoooo?  :lol:  I bedziesz NVME za każdym razem wypinał i podłaczał przez przejsciówke do lapa na Usb czy jak?  :lol: 

Nie kombinuj...
Jaka ma byc rola tego dysku? Na dane (bo chyba nie systemowy dla obu kompów jednocześnie :hihi: )? Kup dodatkowy na usb (i to niekoniecznie ssd), a jak ważne dane to  najlepiej serwerek NAS i RAID1. 

Albo nie kupuj w ogóle i zrób synchronizacje odpowiedniego folderu na stacjonarce do chmury i też będzię git (przy okazji backup). 
 


  • Jas lubi to

#1864 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 07 listopad 2021 - 20:11

Dzieki za te porady. Przede wszystkim jestem osiol, bo se chcialem system wpiac w 2 rozne kompy. Gratuluje pomyslu :chamisko:

 

Mam taki program licencjonowany na 1 stanowisko i nie chce kombinowac i chcialem go przepinac miedzy kompami, ale twoje porady daly mi do myslenia i chyba se robote tak ogarne, ze bede mial go tylko w kompie, zamontuje tam po kablu jak czlowiek ssd i ew bede odpala zdalnie na laptopie jak co. Zasadniczo chcialem przyspieszyc dzialanie systemu, ale przez usb to nie ma to sensu.

Dzieki, naprawde mi to pomoglo ;)



#1865 cysiu

cysiu

    GIT

  • .SK1964

Napisano 09 listopad 2021 - 21:47

Możesz mieć też "wirtualke", na niej zainstalowany ten program i to mieć w dwóch miejsach ;) 

Ewentualnie tani VPS (albo coś w tym stylu) i na nim ten program i łączysz się bezpośrednio online/rdp

 

 

Rozwiązań jest sporo :) 


  • Mayek lubi to

#1866 mac

mac
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 listopad 2021 - 22:59

 

 

Mam taki program licencjonowany na 1 stanowisko i nie chce kombinowac...

Najprościej AnyDesk, Team Viewer(chyba już teraz płatny) lub RDP(tutaj stałe zewnętrzne IP potrzebne, albo jakieś Hamachi, Windows w wersji Pro, no i przekierowanie portów na routerze).

Wada taka, że stacjonarke musisz mieć włączoną, chyba, że zrobisz sobie Wake On Lan to zdalnie wybudzisz kompa, ale to też nie każda płyta potrafi.


Użytkownik mac edytował ten post 09 listopad 2021 - 23:01

  • Mayek lubi to

#1867 cinkowski

cinkowski
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 12 listopad 2021 - 14:54

Witam. Dwa komputery w domu i żaden nie widzi czytnika ... Prąd podaje ale zawartości nie pokazuje. Próbowałem na wszystkich portach USB, dwoma różnymi przewodami i nic ....
Macie jakiś pomysł co się stało ?? Czytnik ma już kilka lat ale tydzień temu wszystko było ok ...

#1868 _Bartos_

_Bartos_
  • SK1964
  • LokalizacjaCentrum

Napisano 13 listopad 2021 - 08:53

Po latach przerwy chciałbym wrócić do FM2022, grał ktoś już w to ? warto ?

Jak warto to musiałbym zainwestować w kompa, najlepiej laptop który bez problemu obsłuży tą grę innych wymagań nie mam bo z kompa korzystam tylko do neta / office / poczta itp

Proszę o jakieś ciekawe linki z opcjami bo jestem zielony w tym temacie.



#1869 Baton

Baton
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaJada Na Szpil

Napisano 13 listopad 2021 - 15:18

Po latach przerwy chciałbym wrócić do FM2022, grał ktoś już w to ? warto ?
Jak warto to musiałbym zainwestować w kompa, najlepiej laptop który bez problemu obsłuży tą grę innych wymagań nie mam bo z kompa korzystam tylko do neta / office / poczta itp
Proszę o jakieś ciekawe linki z opcjami bo jestem zielony w tym temacie.


Jak to FM czasami bardzo denerwuje, ale jest to jeden z lepszych w jakie miałem okazję grać. Szczerze polecam.

www.facebook.com/jadanaszpil - Moja strona o Groundhoppingu Zapraszam ! 


#1870 _Bartos_

_Bartos_
  • SK1964
  • LokalizacjaCentrum

Napisano 13 listopad 2021 - 16:16

No to w takim razie jakiego lapka mam kupić żeby mi to śmigało?

#1871 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 03 marzec 2022 - 12:34

od kilku dni mam problem z wyświetlaniem grafiki na przeglądarce Chrome Wersja 98.0.4758.102.

na różnych stronach, wybiórczo na grafikach pojawiają się kolorowe piksele/przebarwienia - odświeżenie strony wszystko naprawia.

 

czym to może być spowodowane i jak to naprawić ?

 

zdjęcia na onecie, miniaturku na fb - strona nie ma znaczenia



#1872 donald

donald
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 marzec 2022 - 10:14

pojawił mi się komunikat, żeby zaktualizować windowsa do 11

 

ktoś używa? jakieś opinie? warto instalować?

 

i czy w ogóle trzeba? 



#1873 slovan22

slovan22
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHrabstwo Ducha

Napisano 25 maj 2022 - 08:11

Jakiś serwis laptopów Lenovo w Katowicach lub okolicach?
Albo jaki kolwiek serwis laptopów?
Ktoś coś poleca?

#1874 marcin_89

marcin_89
  • SK1964

Napisano 25 maj 2022 - 10:55

https://krainakomputerow.pl/



#1875 Rafał

Rafał
  • SK1964

Napisano 22 czerwiec 2022 - 15:26

Szukam komputera mini(pc). Możecie coś polecić w granicach 500/1000zl? Tak żebym mógł podłączyć tv do niego (HDMI)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych