Skocz do zawartości


Zdjęcie

ME w Piłce Ręcznej


210 odpowiedzi w tym temacie

#176 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 27 styczeń 2016 - 21:38

...............


Użytkownik Fjodor1964 edytował ten post 27 styczeń 2016 - 23:57

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#177 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 styczeń 2016 - 21:38

Nie znam się zbytnio na ręcznej, ale to co dzisiaj robią to coś typu Niemcy-Brazylia, prawda?

 

Największą beke mam z wszystkich Januszy którzy wbijają zawsze na reprezentacje w nożnej a za wzór podają ręczną i siatkarzy, a się okaże że ze wszystkich naszych, to kopacze zrobią najwięcej w tym roku.



#178 Michu

Michu
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 styczeń 2016 - 21:40

Ja bym ich jeszcze nie skreślał oni są do wszystkiego zdolni :)



#179 gieksiarz.wnc

gieksiarz.wnc
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWelnowiec

Napisano 27 styczeń 2016 - 21:41

Mnie ciekawi co za skończeni idioci wymyslali kursy na dzisiejsze, mecze Polska 1,45, hm bardzo ciekawe, Francja 1,15. Ogólnie chuj do dupy.
  • szwedzik lubi to

Pieroński Wełnowiec


#180 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 styczeń 2016 - 21:42

Nie znam się zbytnio na ręcznej, ale to co dzisiaj robią to coś typu Niemcy-Brazylia, prawda?

 

Największą beke mam z wszystkich Januszy którzy wbijają zawsze na reprezentacje w nożnej a za wzór podają ręczną i siatkarzy, a się okaże że ze wszystkich naszych, to kopacze zrobią najwięcej w tym roku.

Nie no co jak co ale pilka nozna to nawet nie ma sie co porównywac do recznej i siatki w obecnych czasach. Tam są lepsze osiągnięcia i nawet doping tych "Januszy"

 

Ja bym ich jeszcze nie skreślał oni są do wszystkiego zdolni :)

Niesamowite



#181 LTS

LTS
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 styczeń 2016 - 21:43

czy ktoś może ich uświadomić, że akcje skrzydłami są dozwolone???


  • paulek lubi to

#182 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 styczeń 2016 - 21:58

Kompromitacja.

To tak jakbysmy przegrali z Kazachstanem (chodzi mi o róznice bramek)

LTS,kazdy zauwazyl to  samo.



#183 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 27 styczeń 2016 - 22:00

czy ktoś może ich uświadomić, że akcje skrzydłami są dozwolone???

 

 

Lotus oni przez caly turniej nie strzelili 10bramek ze skrzydla.


Użytkownik Mateusz edytował ten post 27 styczeń 2016 - 22:00

  • LTS lubi to

#184 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 27 styczeń 2016 - 22:02

Ciekawe, co dzisiaj powie Jurecki, skoro po Norwegii powiedział, ze zagrali jak p....


#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#185 Tankofermentor

Tankofermentor
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 styczeń 2016 - 22:05

Wstyd niesamowity, pójdzie w świat. Przegrać 3-5 bramkami, trudno, zdarza się. Ale 14 w plecy to jednak lekka przesada. Upokorzyli nas.


  • szwedzik lubi to

#186 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 27 styczeń 2016 - 22:07

Nie ma skrzydeł, nie ma koła, trójka rozgrywających nie wygra meczu jeśli wychodzą na nas 3-2-1...


#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#187 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 styczeń 2016 - 22:10

12654305_1048521608524751_13104106038859

 

 

:hihi:  :hihi:  :hihi: 



#188 LTS

LTS
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 styczeń 2016 - 22:11

Wypieprzyć z kadry wszystkich starych i budowac na młodych.

 

 

Dziś żenada.

 

Akcje o poziomie skomplikowania jak u juniorów.

 

Brak rozegrania, brak skrzydeł, bez koła.

 

Bieleckiemu puchar,medal, dyplom i podziękować.

 

Podziwiam go jako człowieka, ale to już nie ten sam sportowiec. Jego niecelne podania biorą się pewnie z jego okaleczenia, ale przykro, to nie spartakiada.

 

Dziś w meczu powróciły koszmary Bieleckiego, znowu bez pomysłu, na stojąco.

Dziś jedynie do bramkarzy nie miałbym pretensji.


  • Simao i kris64 lubią to

#189 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 27 styczeń 2016 - 22:11

Prawda jest taka, że dziś w jednym meczu skumulowały się wszystkie błędy które Biegler popełniał przez cały czas pracy z kadrą. kiedyś to się tak nie kumulowało i dawaliśmy radę, ale dziś:

 

- karne - przez cały czas pracy z kadrą karne wykonuje Jurecki, który jest obrotowym i nawet w klubie ich nie rzuca. Zabrakło jego i Biegler nie ma nikogo pewnego do karnych bo przez lata nie umiał zmusić nikogo go trenowania ich.

-brak opcji w ataku- Kreowany na lidera Jurecki w najważniejszym momencie zawiódł kompletnie, stracił głowę i rzucał na siłę by się przełamać. Zero pomysłu na grę w ataku gdy gra się nie układa, to co wychodziło w katarze czyli akcje indywidualne tutaj nikomu nie wychodziły. Popatrzcie sobie na Niemców i ich trenera Islandczyka, gościu w trudnej sytuacji bierze czas, pokazuje co ma być grane i Niemcy to grają. U nas tylko gadka i piskliwy głos tłumacza.

brak skrzydeł- Od początku turnieju nic nie grały- wiadomo umiejętności to jedno, ale jakiś poziom reprezentują.

- kompletnie nieprzygotowanie pod względem innej obrony zarówno w ataku jak i w obronie. Cały świat gra już z lotnym bramkarzem w osłabieniu, nasi oczywiście grają w osłabieniu.

 

Gdyby nie perspektywa gry w Rio to można by było powiedzieć, że pewna epoka się kończy dziś.


  • szwedzik lubi to

#190 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 27 styczeń 2016 - 22:49

Lotus, akurat Bielecki dziś jeden z lepszych obok Daszka i bramkarzy. OK, z najmniej daremnych może raczej należy powiedzieć...


Użytkownik Fjodor1964 edytował ten post 27 styczeń 2016 - 22:50

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#191 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 styczeń 2016 - 22:54

Dobra,ale nie można tylko na bramki patrzec. Z jednej strony ich kilka zdobył a ile razy podał w rece przeciwnika? Niestety było tak w każdym meczu. Tracił bardzo duzo,karne ostatni kompletnie nie szly. Jedyne co potrafi to rzucic ale z podaniami to juz jest bardzo źle. Jak dla mnie to trener do wyjebanie od przedwczoraj a potem myslec.



#192 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 27 styczeń 2016 - 22:58

No zgadza się, że Bielecki to już nie jest zawodnik na podstawową szóstkę. Tylko tam stawiać, jak Jurecki musiał przejść do środka? Jedyne, co bym zrobił, to dzisiaj bardziej eksploatował Glińskiego, któremu wyraźnie szło. W każdym razie Bieleckiego bezwzględnie zostawić jako zmiennika.


Użytkownik Fjodor1964 edytował ten post 27 styczeń 2016 - 22:59

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#193 LTS

LTS
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 styczeń 2016 - 23:04

ja bym robił rewolucję jeszcze przed kwalifikacjami do Rio.

 

co nam szkodzi.

 

dziś to takie podtrzymywanie trupa pod aparaturą.

 

Połowa składu do wymiany, trener może też i niech chłopaki grają.



#194 Gała

Gała
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWełnowiec

Napisano 27 styczeń 2016 - 23:12

Katastrofa mecz, mam wrażenie, że chopy najchętniej od 35minuty uciekliby domu i się zaszyli w ciemnościach

comment_1tpYfOHnUjXyCFci8uUMkR4wr3Qj53v7


Użytkownik Gała edytował ten post 27 styczeń 2016 - 23:13

  • PRT lubi to

#195 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 27 styczeń 2016 - 23:25

12651309_803951473065208_264426101407299

 

obrazek odnośnie ME :)

 

mi jednak przypomina bardziej co roczną walkę o awans GiekSy, i pęknięcie balonu w okolicach 10 kolejki :D


  • ToJa lubi to

#196 TedeGKS

TedeGKS
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen/Koszutka

Napisano 28 styczeń 2016 - 00:14

Mnie ciekawi co za skończeni idioci wymyslali kursy na dzisiejsze, mecze Polska 1,45, hm bardzo ciekawe, Francja 1,15. Ogólnie chuj do dupy.

 

mnie bardziej dziwi co za skończeni idioci grali te kursy.



#197 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 styczeń 2016 - 09:56

Zdjecie wrzucone przez PRT wszystko najlepiej obrazuje. Przed ME i po dwoch pierwszych meczach wiekszosc mowila ze mamy jeden z najslabszych skladow od lat. Minimalne wygrane w dwoch pierwszych meczach to potwierzaly. Przyszedl mecz z Francja, ktory wyszedl nam jak nigdy wczesniej i sie zaczelo. Gadka o tym ze jedna noga jestesmy w polfinale, dzielenie medalami. Troche to na wyrost bylo. A teraz strach czytac komentarze na necie od "specjalistow".

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#198 gieksiarz.wnc

gieksiarz.wnc
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaWelnowiec

Napisano 28 styczeń 2016 - 10:08

mnie bardziej dziwi co za skończeni idioci grali te kursy.


Wystarczyło iść do profka lub innego sts-a i zobaczyc tych podnieconych starych dziadków walących jedynki na Polskę, Francję pewnie tez niejeden wcisnął, bo przecież podniesie kurs ;)

Pieroński Wełnowiec


#199 diverse

diverse
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 styczeń 2016 - 11:23

Michael Biegler złożył rezygnację z funkcji selekcjonera reprezentacji Polski. Dymisja została przyjęta. Trener piątkowym meczem ze Szwecją zakończy pracę z Biało-Czerwonymi.
 
Niemiec w czwartek rano spotkał się w hotelu z prezesem Związku Piłki Ręcznej w Polsce, Andrzejem Kraśnickim. Powodem dymisji był brak realizacji celu sportowego podczas mistrzostw Europy. Nasz zespół w piątek zagra o siódme miejsce.
 
W czwartek, podczas konferencji prasowej po meczu Polska - Chorwacja (23:37) trener przepraszał kibiców oraz federację. - Jestem osobą, która zawiodła. Przepraszam, nie jestem w stanie powiedzieć więcej - mówił.
 
Biegler pracę w roli selekcjonera polskiej kadry rozpoczął jesienią 2012 roku. Trwające mistrzostwa Europy były trzecim wielkim turniejem, na którym poprowadził Biało-Czerwonych. Z MŚ w Katarze Polacy rok temu przywieźli brązowe medale. Wcześniej zajęli szóste miejsce na ME w Danii i dziewiąte na MŚ w Hiszpanii.


#200 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 28 styczeń 2016 - 12:04

To mnie wychodzą 4 turnieje, więc jak w końcu jest naprawdę? :hihi:


#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych