Skocz do zawartości


Zdjęcie

ME w Piłce Ręcznej


210 odpowiedzi w tym temacie

#101 diverse

diverse
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 styczeń 2016 - 22:44

Tabela naszej grupy w fazie głównej

 

1. Polska 2  2  0  0  55-48  4
2. Norwegia 2  2  0  0  63-58  4
3. Chorwacja 2  1  0  1  58-55  2
4. Francja 2  1  0  1  55-54  2
5. Białoruś 2  0  0  2  48-56  0
6. Macedonia 2  0  0  2 46-54  0

Użytkownik diverse edytował ten post 19 styczeń 2016 - 22:56

  • szwedzik lubi to

#102 szwedzik

szwedzik
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 styczeń 2016 - 23:09

Stoch ostatnio cos chujowo skacze...

bo ma dwa łoka



#103 marcin_89

marcin_89
  • SK1964

Napisano 19 styczeń 2016 - 23:43

Warto napisać, że niesamowicie ciekawie toczyła sie rywalizacja w grupie, która rozgrywała swoje mecze w Spodku. Sporo namieszało niespodziewane zwycięstwo Białorusi z Islandią w drugiej kolejce. 

Dziś Islandia grała mecz z Chorwacją majac świadomość, że jak wygrają to wychodza z kompletem punktów, a jak wdupia to jadą do dom. No i wdupili.
W pierwszej kolejce Islandia wygrała z Norwegią, a dziś to Norwegowie są w drugiej fazie i mają 4 punkty, a Islandczycy bukują samolot do Reykyaviku (chyba tak się to pisze ;) )


  • ToJa lubi to

#104 Michu

Michu
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 styczeń 2016 - 23:57

bo ma dwa łoka

 

Wydłubać mu jedno :)

 



#105 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 20 styczeń 2016 - 00:16

I w sumie szkoda ze dalszy turniej bez Spodka a z najbardziej dupiata halą we Wrocławiu
  • Krzyś i ToJa lubią to

#106 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 20 styczeń 2016 - 01:00

Wygrać dwa mecze z trzech (Białoruś i Norwegia/Chorwacja) i jesteśmy jedną nogą w półfinale.


Przyjaźń jest wszystkim!


#107 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 styczeń 2016 - 10:55

Co za mecz! Nie pamiętam równie zajebistego, piękna sprawa! Szacun, prędko pewnie nie zasnę dzisiaj.

Trzeba było jednak nie popijać tego ogórka mlekiem ;-)


Użytkownik ToJa edytował ten post 20 styczeń 2016 - 10:55

  • Michu i Tankofermentor lubią to

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#108 Berki

Berki
  • SK1964

Napisano 20 styczeń 2016 - 12:08

Wygrać dwa mecze z trzech (Białoruś i Norwegia/Chorwacja) i jesteśmy jedną nogą w półfinale.

obydwoma :)


  • kosa lubi to

#109 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 20 styczeń 2016 - 14:58

Musiał tak grać przy wysuniętej obronie Francuzów. I chyba zamknął gęby malkontentom, którzy pisali, że się skończył :hihi: A Kasa to przeszedł sam siebie :szok:

 

BRAWO!!!

 

 

hehhheee.

 

To kogo teraz na tapetę bieremy? Komu zjebka? To pomaga:)))

 

ooo Fjodor mnie uprzedził:)


Użytkownik Krzyś edytował ten post 20 styczeń 2016 - 15:00


#110 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 20 styczeń 2016 - 15:23

hehhheee.

 

To kogo teraz na tapetę bieremy? Komu zjebka? To pomaga:)))

 

ooo Fjodor mnie uprzedził:)

a co tam u Radwańskiej słychać?


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#111 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 20 styczeń 2016 - 15:51

dziś z radia się dowiedziałem, że idzie jak burza w AO:)

 

jej odpuśćmy:)



#112 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 20 styczeń 2016 - 17:56

obydwoma :)

 

O fajnie. Nie wiedziałem. A przy wygraniu, tylko z Białorusią jest szansa na półfinał?


Przyjaźń jest wszystkim!


#113 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 20 styczeń 2016 - 21:02

POlacy kiedyś awansowali jak mieli po pierwszej fazie 0 punktów więc szansa jest :)



#114 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 20 styczeń 2016 - 21:32

Jak wygląda sprawa kwalifikacji olimpijskiej ?

#115 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 20 styczeń 2016 - 21:36

Jak wygląda sprawa kwalifikacji olimpijskiej ?

 

Mistrz albo vice mistrz jeśli wygra Francja, dodatkowo 3 pierwsze lub 4 pierwsze jeśli będzie Francja w Półfinale automatycznie mają zapewniony start na MŚ za rok.



#116 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 20 styczeń 2016 - 21:37

A reszta jak się kwalifikuje

#117 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 20 styczeń 2016 - 21:40

Reszta w turniejach kwalifikacyjnych tak jak siatkarze. Polacy dostali się do niego będąc wysoko w Katarze. Turniej jest jakoś w kwietniu po 4 drużyny i 2 awansują.



#118 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 20 styczeń 2016 - 23:13

O fajnie. Nie wiedziałem. A przy wygraniu, tylko z Białorusią jest szansa na półfinał?

kosa, mając 4 zwycięstwa na pięć meczów ciężko jest coś spierdolić  :hihi:


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#119 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 21 styczeń 2016 - 10:34

kosa, mając 4 zwycięstwa na pięć meczów ciężko jest coś spierdolić  :hihi:


zupełnie jak wygrywając w Pucharze świata 10 z 11 spotkań i nie dostać się na olimpiadę

nigdy nie mów nigdy
  • ToJa i Assmodeo lubią to

#120 gniotek1102

gniotek1102
  • SK1964

Napisano 21 styczeń 2016 - 19:00

ale Białorusini dostają wpierdol od Francuzów! :O
po 1 połowie 5-20...



#121 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 21 styczeń 2016 - 19:20

obudziliśmy Demona:)

 

Jak dojdzie do drugiego meczu, a to już finał, to już tak słodko nie będzie.

 

o kuuuuurwaaaa, ale się w czasie wpisałem;/


Użytkownik Krzyś edytował ten post 21 styczeń 2016 - 19:22


#122 Jack68

Jack68
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 styczeń 2016 - 02:58

po pierwsze przesadzasz z tą drugą młodością Bieleckiego.

 

po drugie nie porównuj, było nie było, słabej polskiej ligi do poziomu reprezentacyjnego.

 

po trzecie sposobu gry Bieleckiego już każdy się nauczył a problem u niego taki, że stanął w miejscu i nie próbuje grać innym schematem. Zawsze gra to samo.

 

 

i uprzedzam twoje pytanie teraz - tak, znam się na piłce ręcznej, sam w nią kiedyś grałem w Olimpii.

Nie no, nawet przez myśl by mi nie przeszło, że nie znasz się na piłce ręcznej, bo grałeś w klubie, a ja nie. Przecież to prosta i oczywista zależność.

Jak już tak byłeś uprzejmy podważyć moją opinię, to dlaczego nie wspomniałeś o statystykach Bieleckiego z Ligi Mistrzów ? Tam też grają ogórki, jak w lidze polskiej ? Czy może przeciwnicy Vive dają fory Karolowi, bo gra tylko z jednym okiem ?

Jeśli słaby i bez formy Bielecki, mógł rzucić 9 goli mistrzom Europy, świata i olimpijskim, to równie dobrze sam mógłbyś tego dokonać, no bo grałeś przecież w klubie, ja nie, bo nie grałem, proste.

 

Bielecki w meczu z Francją potwierdził tylko swoją bardzo dobrą dyspozycję z tego sezonu, którą można było obejrzeć w spotkaniach Ligi Mistrzów, a tak się składa, że widziałem je i właśnie, głównie na tej podstawie pozwoliłem sobie nie zgodzić z krytyką jego gry.

Co do dalszych gier w mistrzostwach, kluczem jest teraz dla Polaków mecz z Norwegami, ew. zwycięstwo mocno przybliży awans do półfinału. Oczywiście porażka może nie zaszkodzić, mając w perspektywie mecz z najsłabszą Białorusią i biorąc pod uwagę spotkanie Francji z Chorwacją. Oby nasi piłkarze potwierdzili formę w dalszej części turnieju, a mogą zajść bardzo daleko.

 

Padło tu też pytanie o kwalifikacje olimpijskie. Na dziś awans pewny mają Brazylia, Francja, Argentyna i Katar. Kolejne dwa miejsca są zarezerwowane dla mistrza Afryki i Europy, gdyby turniej w Polsce wygrali Francuzi, to awans wywalczy finalista mistrzostw. O pozostałe sześć miejsc walka odbędzie się w trzech turniejach kwalifikacyjnych, gdzie awans wywalczą po dwie drużyny. Na teraz Polacy są w pierwszym turnieju razem ze Słowenią, Chile i drugim zespołem z mistrzostw Afryki. W drugim Hiszpania, Niemcy, Iran i trzeci zespół ME, a w trzecim Dania, Chorwacja, Bahrajn i drugi zespół ME. Jeśli w te miejsca z ME weszłyby te drużyny, które już są pewne gry w tych turniejach, to wchodzą najlepsze ekipy europejskie, które tych kwalifikacji jeszcze nie mają. Trzeba też brać pod uwagę, że światowa federacja piłki ręcznej, już nie raz zmieniała wszelkie zasady, które sama ustalała (najświeższy przypadek ze zmianą gospodarzy turniejów kwalifikacyjnych do Rio kobiet, przecież to Polki miały być gospodarzem, a nie jechać do Rosji), bo dla nich liczy się tylko kasa, czyli jak zarobić na wszelkich turniejach. Żałosna organizacja.


  • Mateusz lubi to

#123 Silence

Silence
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen/Gliwice

Napisano 22 styczeń 2016 - 18:18

Wkurza mnie ten szał po wygranej z żabojadami,wszedzie non stop o tym jednym meczu,pompuja ten balonik niemiłosiernie,a Norwegia czy też Chorwacja na wakacje tu nie przyjechała oby ten balonik nie pekł z hukiem.


Fortuna Favet Fortibus

#124 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 22 styczeń 2016 - 18:32

dokładnie jak piszesz, do tego nasz team jest maks nieobliczalny. Norwegowie po trochu Chorwaci to młodość, u nas doświadczenie.

Co będzie lepsze?



#125 paulek

paulek
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTychy

Napisano 23 styczeń 2016 - 08:18

ja mam złe przeczucie , co do dzisiejszego meczu. Po francuzach, moga byc zbyt pewni siebie. Moze jakis over na norwegie.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych