Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odzież, obuwie, dodatki...


750 odpowiedzi w tym temacie

#626 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 03 marzec 2018 - 16:34

Kaj w Katowicach jest sklep z Track Topami? (np. Ellesse, FILA, Adidas Org. etc) W Adidas w GK jest kilka modeli ale rozmiarowo i kolorystyka słabo do tego cena 330 zł. Widziałem że Divers chyba tez coś swpjego wypuścił.

Wie ktoś gdzie w Kato bądź okolicach znajdę to czego szukam? Może Sport Direct? W TK-Maxx rok temu widziałem coś z Pumy ale aktualnie tam straszna bieda.


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#627 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 03 marzec 2018 - 19:44

Kaj w Katowicach jest sklep z Track Topami? (np. Ellesse, FILA, Adidas Org. etc) W Adidas w GK jest kilka modeli ale rozmiarowo i kolorystyka słabo do tego cena 330 zł. Widziałem że Divers chyba tez coś swpjego wypuścił.
Wie ktoś gdzie w Kato bądź okolicach znajdę to czego szukam? Może Sport Direct? W TK-Maxx rok temu widziałem coś z Pumy ale aktualnie tam straszna bieda.

Wyglada na to, że w SportsDirect masz duży wybór - https://pl.sportsdir...ilter=Track Top
  • terror lubi to
Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#628 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 marzec 2018 - 00:05

Kiedyś w NB przy okazji urodzin był dość spory rabat, orientuje się ktoś jak to teraz wygląda w NB i w innych sklepach np. w Adidasie?



#629 Danon

Danon
  • SK1964
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 28 marzec 2018 - 08:31

Jack wolfskin 40% rabatu na jedną sztukę, trzeba przed urodzinami wypełnić w SCC w sklepie krótki formularz i w dniu urodzin SMS z kodem ważnym tydzień :) Ciekawy jestem gdzie działa to podobnie, dajcie znać jak ktoś kojarzy
  • Przemosz lubi to

#630 Simao

Simao
  • SK1964
  • LokalizacjaWolverhampton

Napisano 22 maj 2018 - 18:49

Jakim impregnatem lub innym środkiem najlepiej zabezpieczyć adidasy, które są ze skóry zamszowej?
Dokładniej, taki model - https://sneakerstudi...HL7B3-5858.html
Un Club authentique a l'image de la Haute Silesie
Un Club different
Emblematique
Au coeur d'une region tres mediatisee

#631 Axel

Axel
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 22 maj 2018 - 19:23

https://www.wbutach....amszu-i-nubuku/

#632 Łysy

Łysy
  • SK1964

Napisano 23 maj 2018 - 08:36

Simao  ja do butów z nubuku ( struktura praktycznie taka sama jak zamsz ) stosowałem już naprzemiennie impregnaty z nikwaxa i grangersa- oba sprawowały się bardzo dobrze, kiedyś stosowałem jakiś inny droższy eksperyment ale różnicy poza wydaną kasą nie było.

W zeszłym roku na zimę do impregnacji butów(obecnie mam same nubuki) kupiłem nano protectora na testy (często reklamowanego na necie) i ja 3,14erdole jak to wali- podczas impregnacji lepiej się schować , śmierdzi niemiłosiernie. Impregnacja tylko na powietrzu i to daleko od ludzi. Nikwax i grangers też dają popalić po nosie ale dużo dużo spokojniej.

Nanoprotector wytrzymał dwa wyjazdy w góry ale w dość agresywnych warunkach atmosferycznych i musiałem poprawiać. Pozostałe dwa moim zdaniem lepiej dawały radę. Ogólnie wprowadziłem zasadę ,że przed każdym ostrym użytkowaniem butów impregnuję buty i ubranie na nowo czyli kilka razy w sezonie. do normalnego użytkowania wystarczą dwa razy w roku .

 

Ważna jest zasada ,że przed impregnowaniem buty muszą być czyste, w przypadku zamszu odpada pranie - zostaje szczotkowanie i u mnie "gumkowanie".



#633 s64

s64
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 czerwiec 2018 - 22:50

Gdzie na Kato lub w okolicy kupię jakąś fajną sportową marynarkę? No taką by wyskoczyć gdzieś w niej do klubu itp... Hmmm Załężę? jakaś galeria i konkretne sklepy? Chodzi o to by był w miarę duży wybór bo ciężko z rozmiarem trafić i bym nie splajtował :)



#634 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 14 czerwiec 2018 - 23:00

Załężę, przynajmniej jeżeli chodzi CH, to wydatek ok. 300zł za fajną sportową marynarkę, sam szukałem w kwietniu. Ostatecznie kupiłem na necie, na ombre.pl i jestem w chuj zadowolony, dałem coś koło 150zł.


  • s64 lubi to

Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#635 welur

welur
  • SK1964
  • LokalizacjaTauzen

Napisano 15 czerwiec 2018 - 20:35

Sprawdz TK Max w galerii katowickiej

"Presja? jaka presja? Presję odczuwają ludzie, którzy muszą nakarmić rodzinę. W piłce nie ma presji" - Jose Mourinho


#636 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 czerwiec 2018 - 20:40

Jak galeria katowicka to bardziej celowałbym w peek & cloppenburg, za 200-300 zł znajdzie się dobra marynarka sportowa

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#637 Gierdi

Gierdi
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 czerwiec 2018 - 21:05

co do tego peak & coś tam, to mam kupon rabatowy za 200zł, puszcze go za 180zl :)


Użytkownik Gierdi edytował ten post 15 czerwiec 2018 - 21:05

  • dariuszw lubi to

#638 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 01 lipiec 2018 - 11:41

Szukam butów sportowych koniecznie z siatką, macie jakieś sprawdzone modele które zaraz nie jebną?
właśnie jedne nike mi szlag trafił w tych samych miejscach czyli po zewnętrznej stronie, tam gdzie mały palec siatka poszła...

#639 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 01 lipiec 2018 - 11:59

Do czego potrzebujesz te buty: do chodzenia, biegania, trekkingu?

Sprawdź markę Salomon

#640 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 01 lipiec 2018 - 12:07

Szukam butów sportowych koniecznie z siatką, macie jakieś sprawdzone modele które zaraz nie jebną?
właśnie jedne nike mi szlag trafił w tych samych miejscach czyli po zewnętrznej stronie, tam gdzie mały palec siatka poszła...

 

https://sklep.sizeer...-szary-mrl247sd


  • PRT lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#641 bekabeka!

bekabeka!
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 lipiec 2018 - 14:11

Szukam butów sportowych koniecznie z siatką, macie jakieś sprawdzone modele które zaraz nie jebną?
właśnie jedne nike mi szlag trafił w tych samych miejscach czyli po zewnętrznej stronie, tam gdzie mały palec siatka poszła...



Na stronie Reebok są promocje aktualnie na takie buty

#642 melok

melok
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaImielin

Napisano 01 lipiec 2018 - 15:27

gdzie polecacie spodnie a'la slim, ale nie takie damskie rurki? :D

#643 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 01 lipiec 2018 - 21:17

Buty głównie do śmigania w fajną pogodę, od czasu może jakieś bieganie czy coś.

Wiem, że są promocje itd. ale pytam o modele sprawdzone, bo nie chciałbym po 3 miesiącach oddawać na gwarancję i się znowu wkurwiać

#644 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 01 lipiec 2018 - 21:23

Jak bedziesz w stanie je gdzies znalezc, to buty z linka sa zajebiste. Super wygodne, lepszych butow nie mialem.

 

http://www.sierrades.../masochist.html



#645 krzychu909

krzychu909
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 lipiec 2018 - 08:01

w jakich sklepach w Katowicach dostane buty Under Armour?



#646 Mateusz

Mateusz
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 10 lipiec 2018 - 09:06

4faces w Galerii.


  • Nobel64 lubi to

#647 krzychu909

krzychu909
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 lipiec 2018 - 09:15

dzieki wielkie



#648 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 sierpień 2018 - 16:41

Co do ancugów, dobre wyprzedaże mają sieciówki jak Vistul, Lancerto czy Bytom. Garnitur 120 włoska wełna za 500-600 zł mozna pochytać. Zwykły za 350-450. 


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#649 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 22 wrzesień 2018 - 08:52

Kupował ktoś kiedyś buty od brilu ? Wygląd ok a jak z jakością? Bo trochę ceny niższe

#650 PRT

PRT
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 24 wrzesień 2018 - 18:55

portfel skórzany, gdzie najlepiej w dobrych cenach?

 

kupiłem kiedyś z polskiej firmy, lecz szybko się zniszczył i wylądował na reklamacji...






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych