Skocz do zawartości


Zdjęcie

Francja - ataki


411 odpowiedzi w tym temacie

#101 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 14 listopad 2015 - 10:29

Dużo,bardzo dużo ludzi wchodzi co jakis czas do neta.


Wzieliscie to na powaznie? :)

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#102 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 listopad 2015 - 10:32

  

Kto na meczu siedzi w necie?

Na takim meczu 90% obecnych. Zresztą, rodziny pewnie wydzwaniały od momentu pojawienia się informacji.

 

Kurwa, że ja takie rzeczy muszę tłumaczyć  :dead:


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#103 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 14 listopad 2015 - 10:33

Tak, bo napisales to na powaznie i teraz chcesz na sile zmienic to w zart.

 

A jak chcesz zartowac w takich tematach, to jak wspomnialem wczesniej idz do pierdolnika.


  • Naujox, kosa i Lars lubią to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#104 Seba

Seba
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 listopad 2015 - 10:37

Rok temu będąc w Paryżu śmiałem się z kumplem że tam w każdej chwili można zrobić zamach...
Wjeżdżając na szczyt wieży Eiffla, przeszedłem przez 3/4 kontrole,w tym na wykrywaczu metali i rewizji bagażu która polegała na otwarciu zamka, gdzie ochroniarz nawet tam nie zajrzał...
Po wjechaniu na samą górę przypomniałem sobie że w plecaku mam 2 puszki z colą, nóż i pistolet gazowy....
  • Naujox i kosa lubią to

#105 Szafa

Szafa
  • SK1964
  • LokalizacjaLigota/Piotrowice

Napisano 14 listopad 2015 - 10:41

Jestem ciekaw czy Polska jest w ogóle jakoś przygotowana na takie sytuacje. Czy są procedury w razie ataków.

Wiadomo że Polska nie jest tak atrakcyjna jak Francja czy Anglia, Niemcy ale w tych krajach coraz ciężej będzie teraz zorganizować zamach na skalę z wczorajszej nocy. A Polska to jednak kraj UE i NATO i od Francji bardzo blisko.

Tego się właśnie obawiam że u nas komuś też jebnie Allah na łeb i wykosi pół knajpy w Warszawie czy Krakowie.

 

Wydaje mi się, że u nas wbrew pozorom jest to trudniejsze do zorganizowania. U nas sam widok grupki arabusów wzbudza co najmniej zainteresowanie. Tam wtapiają się w tłum. 



#106 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 14 listopad 2015 - 10:41

To przepraszam!

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#107 mekoz

mekoz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 listopad 2015 - 10:42

Gdzieś w tv pokazywali gościa który przeżył dzięki telefonowi. Jak był wybuch rozmawiał przez telefon i odłamek trafił w telefon chroniąc mu głowę. To się nazywa szczęście.


  • ToJa, 19mózG64 i SzymsterPodlesie lubią to

#108 eMG

eMG
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 14 listopad 2015 - 10:42

Brak slow... http://www.dailymoti...u-bataclan_news



#109 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 listopad 2015 - 10:55

Jestem ciekaw czy Polska jest w ogóle jakoś przygotowana na takie sytuacje. Czy są procedury w razie ataków.
 

Odpowiadam: nie jest. ABW wypatruje zagrożenia wewnętrznego wśród patriotów, kiboli, czy internautów. Owszem, co jakiś czas przeburkną, że kogoś tam obserwują, o czymś wiedzą, ale to wszystko pic na wodę. Nie ma lepszej odpowiedzi na Twoje pytanie niż słowa ministra bezpośrednio odpowiedzialnego za takie sytuacje "Państwo polskie istnieje tylko w teorii". Większość ludzi je bagatelizuje, a wręcz obraca w żart. Dla mnie to śmiertelnie poważna sprawa.

 

Pytaniem nie jest "czy Polska jest przygotowana na takie sytuacje", lecz "kiedy islamiści zdecydują, że Polska jest odpowiednim celem". Swoje wnioski opieram na własnych obserwacjach (lotniska, metro, zabepieczanie imprez masowych), wielu rozmowach z osobami pracującymi w branży bezpieczeństwa (nie znam nikogo, kto uważa, że jesteśmy przygotowani na takie sytuacje), czy zwykłej ludzkiej logice. 

 

Dlatego też sprawa Smoleńska była tak istotna do wyjaśnienia. Jeśli państwo nie potrafi zadbać o bezpieczeństwo swojego prezydenta, najwyższych generałów, politycznej elity, to jak zwykły Kowalski ma się czuć bezpiecznie ?

 

Co możemy zrobić ? Pierwszy krok już został wykonany, odsunąć karierowiczów od władzy. Gorzej od nich być nie może. Problemu to jednak nie naprawi, na pewno nie w najbliższej przyszłości (naprawa aparatów działania państwa może potrwać nawet dwie pełne kadencje). Tyle czasu nie mamy. Więc trzeba czym prędzej wprowadzić instytucję obrony terytorialnej oraz ułatwić dostęp do broni (jesteśmy pod tym względem na ostatnim miejscu w Europie).

 

Dużym orędownikiem powrotu obrony terytorialnej w Polsce jest mój były profesor płk. Marczak z Akademii Obrony Narodowej. Jako jeden z nielicznych (w tym PRL-owskim pierdolniku na Rembertowie) nie bał się nazywania wprost najwiekszych zagrożeń dla Polski podczas zajęć. I zawsze był to muzułmański radykalizm. Był za to wyśmiewany nawet przez resztę kadry profesorskiej. Czas pokazał, że zwolennicy politycznej poprawności się okropnie mylili.

 

 

Dla głodnych informacji na temat OT:

http://obronanarodow...jozefa-marczaka

 


Użytkownik Naujox edytował ten post 14 listopad 2015 - 11:13

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#110 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 listopad 2015 - 10:57

Rok temu będąc w Paryżu śmiałem się z kumplem że tam w każdej chwili można zrobić zamach...
Wjeżdżając na szczyt wieży Eiffla, przeszedłem przez 3/4 kontrole,w tym na wykrywaczu metali i rewizji bagażu która polegała na otwarciu zamka, gdzie ochroniarz nawet tam nie zajrzał...
Po wjechaniu na samą górę przypomniałem sobie że w plecaku mam 2 puszki z colą, nóż i pistolet gazowy....

Tak to wygląda praktycznie wszędzie (w Europie).


  • kosa lubi to

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#111 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 14 listopad 2015 - 11:04

Impreza masowa to jest przecież najprostsza sprawa, a jakże spektakularna. Ja czasem mam schizy jak jestem w jakimś zapełnionym klubie na koncercie, że jakby cokołwiek się stało, to wszyscy są ugotowani. A przed nami Euro... Ciekawe jakie kroki w tym temacie podejmą, bo przecież to aż się prosi, a znając życie, to już wszystko zaplanowane co do dnia.



#112 Rafał

Rafał
  • SK1964

Napisano 14 listopad 2015 - 11:05

dostęp do broni i szkoleń nie jest wcale taki trudny jak sie wydaje, jest natomiast drogi i czasochłonny (około roku)



#113 Eric Cantona

Eric Cantona
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 14 listopad 2015 - 11:10

http://www.dailymoti...u-bataclan_news



#114 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 listopad 2015 - 11:14

 

 

Piszcie co wklejacie, nie każdy chce takie rzeczy oglądać.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#115 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 listopad 2015 - 11:27

Pisałem o tych czortach wczoraj, było widać więcej takich przypadków w TV.

 

01zXpZV_V3stZLnUEsFAnetWrBCsLWrEw5frIm7t


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#116 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 14 listopad 2015 - 11:36

Jebana zaraza.



#117 Budus

Budus
  • SK1964
  • LokalizacjaWitosa

Napisano 14 listopad 2015 - 11:56

ewakuacja Gatwick - póki co podejrzany ładunek znaleziono..


Użytkownik Budus edytował ten post 14 listopad 2015 - 12:03


#118 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 listopad 2015 - 12:02

Gatwick.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#119 Smoke

Smoke
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKoszutka

Napisano 14 listopad 2015 - 12:05

dostęp do broni i szkoleń nie jest wcale taki trudny jak sie wydaje, jest natomiast drogi i czasochłonny (około roku)

Piszesz to w kontekscie tego, że możemy pozyskać broń do obrony "przed terroryzmem"?

Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. 


SPM SKK


#120 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 14 listopad 2015 - 12:07

To akurat jest norma na lotniskach. Terwz jest ewakuacja calego terminala bo były te zamachy. Normalnie to zamtkają kawałek. Taka sytuacje miałem tydzien temu na Charles de Gaulle

#121 wojtekbezportek

wojtekbezportek
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 listopad 2015 - 12:08

Impreza masowa to jest przecież najprostsza sprawa, a jakże spektakularna. Ja czasem mam schizy jak jestem w jakimś zapełnionym klubie na koncercie, że jakby cokołwiek się stało, to wszyscy są ugotowani. A przed nami Euro... Ciekawe jakie kroki w tym temacie podejmą, bo przecież to aż się prosi, a znając życie, to już wszystko zaplanowane co do dnia.

 

Dodajmy jeszcze do tego Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. Plus minus milion młodych katolików z całego świata w jednym miejscu, z papieżem Franciszkiem na czele.


  • kosa i Bartek84 lubią to

#122 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 14 listopad 2015 - 12:17

kurwa a w tv już pierdolą o tym ze imigrantów należy przyjmować nadal bo oni uciekają właśnie przed takimi terrorystami jak ci z Francji.

najlepiej ze to gadają ludzie mieszkający w większości na zamkniętych osiedlach odgrodzeni murem od zwykłych Polaków,a nam każą mieszkać ramie w ramie z tymi kozojebcami.



#123 RAFIK

RAFIK
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 14 listopad 2015 - 12:22

Ja pierdole....

 

"Nie pozwólmy prawicowym hejterom wykorzystać zamachu do atakowania uchodźców, jeśli nie chcemy działać po myśli terrorystów."

 

http://www.krytykapo...-paryz-uchodzcy


Użytkownik RAFIK edytował ten post 14 listopad 2015 - 12:26


#124 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 14 listopad 2015 - 12:22

Dodajmy jeszcze do tego Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. Plus minus milion młodych katolików z całego świata w jednym miejscu, z papieżem Franciszkiem na czele.


Dzieki za uswiadomienie. Kilku znajomych ma zamiar sie tam wybrac. To juz z duzym prawdopodobienstwem wiadomo kiedy bedziemy celem ataku...

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#125 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 14 listopad 2015 - 12:25

Ja pierdole....
 
"Nie pozwólmy prawicowym hejterom wykorzystać zamachu do atakowania uchodźców, jeśli nie chcemy działać po myśli terrorystów."[/size]
 
http://www.krytykapo...-paryz-uchodzcy


Wrzucanie linkow do tego typu rewelacji tylko nabija im wejscia. Lepiej zostawic sam cytat. Podobnie jak z wyglupami urbana na yt. Lepiej ich w ogole nie wrzucac zeby nie wbijac mu wejsc i wyswietlen czy lapek w gore.

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych