Skocz do zawartości


Zdjęcie

Świat


7939 odpowiedzi w tym temacie

#701 spdr

spdr
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 styczeń 2018 - 12:14

No nie wiem właśnie, to ty tutaj wypisujesz o jakimś braku interwencji NATO w razie ataku Rosji na Europe, więc odpowiem pytaniem na pytanie - Po co im Polska? (bądź atak na Europę jeżeli nie miałeś na myśli Polski)

Generalnie w wojnie dyfuzyjnej już dawno uczestniczymy. Tylko niewielu o tym wie.

Półtora godziny świeżej geopolityki. Polecam:

 

 

1:16 Bardzo pesymistyczna wizja migracji ukraińców.

1:13 Za 4 lata kryzys. Czyli mamy 4 lata żeby nakupić benzyny, gazu, wykopać studnie, nakupić ryżu i zmagazynować dużo gorzoły :)


Użytkownik spdr edytował ten post 27 styczeń 2018 - 12:18


#702 Rafał

Rafał
  • SK1964

Napisano 21 luty 2018 - 09:25

.

Użytkownik Rafał edytował ten post 21 luty 2018 - 09:27


#703 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 14 kwiecień 2018 - 07:42

No poleciały rakiety USA. Ciekaw jestem jaki będzie odwet i czy ten atak chemiczny nie był czasem "zaplanowany przez USA"
  • Bartek84 lubi to

#704 lolo1989

lolo1989
  • SK1964

Napisano 14 kwiecień 2018 - 09:23

Też mam wrażenie że za tym wszystkim stoi zachód. Najpierw otrucie tych Ruskich w Anglii, teraz w Syrii. Nie mając żadnych dowodów jebneli oskarżeniem że to Rosja jest winna. Szykuje się konflikt jakiego nie było od lat Zachód vs Rosja Iran Turcja Chiny. To jest chore,że paru debili u władzy doprowadzi za niedługo do 3 WŚ
  • terror lubi to

#705 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 14 kwiecień 2018 - 11:11


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#706 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 08 lipiec 2018 - 21:50

https://nczas.com/20...rawnej-paranoi/



#707 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 10 lipiec 2018 - 13:01

Nie wiem czy ktoś z Was obserwuje/obserwował  tą akcje w Tajlandii z dziećmi uwięzionymi w Jaskini.

Właśnie ich uratowali wszystkich łącznie z trenerem.  Z tego co można było zaobserwować, to była chyba jedna z trudniejszych tego typu akcji ratowniczych w historii.

Przejebane, tylko osób pomagało, śmietanka płetwonurków z całego świata.

Niesamowite!!!

 

a tutaj :

 

13:48

Pojawiają się informację, że tajlandzka policja zatrzymała korespondenta TVN24 Wojciecha Bojanowskiego. Dziennikarz miał latać zdalnie sterowanym dronem w pobliżu lądowiska dla helikopterów w momencie, gdy lądował na nim śmigłowiec ratunkowy.


Użytkownik Artis edytował ten post 10 lipiec 2018 - 13:03

  • Krzyś, ToJa i 19mózG64 lubią to

#708 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 10 lipiec 2018 - 13:05

https://pbs.twimg.co...bQGWkAAfv5X.jpg



#709 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 lipiec 2018 - 14:31

Jeśli to prawda to bardzo dobrze że typa aresztowali. Liczył pewnie na materiał z pierwszej ręki no i się przeliczył. Szkoda tylko, że w świat pójdzie info że zatrzymano polskiego dziennikarza, a nie parszywą hienę z TVNu.


  • Artis lubi to

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#710 mały

mały
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 lipiec 2018 - 15:33

Rostrzelac ! Szkoda bardzo tego płetwonurka,który zginoł podczas akcji ratunkowej.Szacunek dla takich ludzi!
  • 19mózG64 lubi to

#711 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 20 lipiec 2018 - 22:19

Chyba bardziej nadaje się to do działu humor ale wklejam to tu.

:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 

Lesbijki chcą usunięcia L z LGBT ponieważ trans faceci chcą lesbijskiego sexu.

 

Podczas niedawnej parady w Londynie doszło do ostrego sporu pomiędzy lesbijkami a transseksualnymi mężczyznami którzy chcą aby traktować ich jako kobiety lesbijki - żądają dostępu do kobiecych przebieralni i relacji seksualnych z lesbijkami. Lesbijki zostały oskarżone o transfobię i nietolerancję.

Zródło.


https://gendertrende...ing-the-parade/


#712 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 21 lipiec 2018 - 07:39

Chcą być traktowani jako kobiety lesbijki, czyli faceci wycinają się żeby i tak sypiać z kobietami.

No nikt mi nie wmówi że oni wszyscy są normalni...
  • JACA lubi to

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#713 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 21 lipiec 2018 - 08:26

Gdzieś potem czytałem że to nie są transseksualni mężczyzni tylko, transpłciowe kobiety :)
A protestuja nie lesbijki, a tylko ta grupa trans-exclusionary radical feminist.

PS.
     Podsumowując to wszystko to lewackie gówno i głupota zatoczyła koło - zjadło swój ogon.
I za chwilę sami się wyniszczą i o to chodzi!


Jebane odchylnia umysłowe!!
 


Użytkownik Scarface WNC edytował ten post 21 lipiec 2018 - 08:40


#714 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 sierpień 2018 - 13:23

Ciemne czasy idą. Okupacja demoliberalna wchodzi w ostateczną fazę.

https://wiadomosci.w...80045736941697a

 

PS: Jak ktoś nie chce wchodzić w link. Papież Franśmieszke potępił karę śmierci i uznał ją za niezgodną z nauczaniem KK. 


Użytkownik terror edytował ten post 05 sierpień 2018 - 13:24

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#715 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 05 sierpień 2018 - 18:00

Amoris laetitia, teraz kara śmierci, zobaczymy co dalej.
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#716 Edy

Edy
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 sierpień 2018 - 18:09

No cóż. Dalej będzie "róbta, co chceta". 


MCMLXIV  :szpada:


#717 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Napisano 05 sierpień 2018 - 18:40

To bardziej usztywnienie stanowiska Kosciola niz liberyzacja.
  • ToJa lubi to

#718 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 sierpień 2018 - 19:55

Dla mnie kara śmierci to głupota, bo taki zwyrodnialec nie ma możliwości odpokutować swoich win. Po złapaniu i osądzeniu kara śmierci to dla niego wybawienie. Takich ludzi powinno się karać bardzo ciężkimi robotami, a cele w których przebywają nie powinny mieć nic poza materacem do spania, na który sobie muszą najpierw i tak zarobić. 
Poza tym kara śmierci jest nieodwracalna. Zawsze istnieje ryzyko pomyłki i osądzenia nie tego człowieka co trzeba - patrz przykład Tomasza Komendy.


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#719 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 05 sierpień 2018 - 20:03

Tylko z wypowiedzi Franciszka gdzie mówi o zamachu na godność osoby raczej taka opcja ciężkich robot w uwłaczających warunkach nie wchodzi w grę bo gdzie tam godność.
  • terror lubi to
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#720 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 sierpień 2018 - 20:14

Akurat mówienie o godności w przypadku jakiegoś mordercy też uważam za głupotę.


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#721 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 05 sierpień 2018 - 20:19

Dla mnie kara śmierci to głupota, bo taki zwyrodnialec nie ma możliwości odpokutować swoich win. Po złapaniu i osądzeniu kara śmierci to dla niego wybawienie. Takich ludzi powinno się karać bardzo ciężkimi robotami, a cele w których przebywają nie powinny mieć nic poza materacem do spania, na który sobie muszą najpierw i tak zarobić.
Poza tym kara śmierci jest nieodwracalna. Zawsze istnieje ryzyko pomyłki i osądzenia nie tego człowieka co trzeba - patrz przykład Tomasza Komendy.

no ToJa zaimponowalaś mnie. Jakoś tak do kś nie podchodzilem

#722 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 sierpień 2018 - 20:23

To jest właśnie logika kobiet, jedno zdanie wyklucza drugie.

Z jednej strony Toja twierdzi że:

Po złapaniu i osądzeniu kara śmierci to dla niego wybawienie.

i dalej:

Takich ludzi powinno się karać bardzo ciężkimi robotami

acha.jpd, by później wywalić takie coś:

Poza tym kara śmierci jest nieodwracalna. Zawsze istnieje ryzyko pomyłki i osądzenia nie tego człowieka co trzeba

LOL

Czyli, Toja ewentualnie niewinnie skazanych woli skazać a większe męczarnie chcą przy tym im zrobić dobrze. Fajnie.jpg


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#723 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 sierpień 2018 - 20:39

Pisząc poważniej, to jest po prostu konflikt ideologiczny a chyba nawet metafizycznym.

Metafizyka chrześcijańska nadawała władzy państwowej wyższego znaczenia nadając jej czterech filarów takich jak prawo do przysięgi, prawo do wojny, prawo do łaski i prawo do kary śmierci. Na tym opierały się społeczeństwa i państwa przez prawie dwa tysiące lat. Służyło to zachowaniu moralnej równowagi we wspólnocie przez sprawiedliwe karanie zbrodni takich jak zdrada stanu, morderstwo, zgwałcenie, dzieciobójstwo, terroryzm itd. ale też moralnego zdrowia społeczeństwa. Gdy ma ono poczucie że władza stoi na straży sprawiedliwości i ją egzekwuje a zbrodnia jest zbrodnią a nie "stosowaniem przemocy" tak jak współcześnie jest klasyfikowany np. gwałt. Pozbawienie któregoś z tych filarów jest niczym innym jak sprowadzenie państwa do roli administracyjnej i gospodarczej, w istocie tworzenie tworu pozbawionego godności jakim są współczesne państwa nowoczesne. Papież, król i kat byli przez wieki metaficzną "trójcą", filarami ładu duchowego, moralnego i społecznego. 

Już całkowicie na boku zostawiam taką sprawę, że Franciszek kurwi logikę stwierdzając że skoro TERAZ kara śmierci jest bee bo jakaś godność człowieka tzn. że KK przez 2 tysiące lat był w błędzie.  


Użytkownik terror edytował ten post 05 sierpień 2018 - 20:46

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#724 MaciekTZN

MaciekTZN
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTauzen

Napisano 05 sierpień 2018 - 20:43

Dla mnie kara śmierci to głupota, bo taki zwyrodnialec nie ma możliwości odpokutować swoich win. Po złapaniu i osądzeniu kara śmierci to dla niego wybawienie. Takich ludzi powinno się karać bardzo ciężkimi robotami, a cele w których przebywają nie powinny mieć nic poza materacem do spania, na który sobie muszą najpierw i tak zarobić. 
Poza tym kara śmierci jest nieodwracalna. Zawsze istnieje ryzyko pomyłki i osądzenia nie tego człowieka co trzeba - patrz przykład Tomasza Komendy.

Kara śmierci ma za zadanie eliminacje ze społeczeństwa skrajnie szkodliwej i niebezpiecznej jednostki, żeby już innym nie zagrażała. To jest istotą i jest chyba ważniejsze niż Twoje (a szerzej- osób postronnych/tłumu) zadowolenie z tego, że jakiś zwyrodnialec bedzie 'odpokutowywał' jakimiś robotami?
Poza tym zakładając, że prawie wszyscy ludzie z zasady dążą do przeżycia to kara śmierci nie byłaby "wybawieniem" tylko czymś czego trzeba sie bać i być może kogoś by to odwiodło od popełnienia czegoś strasznego.



#725 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 sierpień 2018 - 20:55

To jest właśnie logika kobiet, jedno zdanie wyklucza drugie.

Z jednej strony Toja twierdzi że:

 

 

i dalej:

 

 

acha.jpd, by później wywalić takie coś:

 

 

LOL

Czyli, Toja ewentualnie niewinnie skazanych woli skazać a większe męczarnie chcą przy tym im zrobić dobrze. Fajnie.jpg

Nic się nie wyklucza, Ty masz po prostu jakieś uprzedzenia i co bym nie napisała to się przyczepisz i albo wyśmiejesz albo dorobisz własną teorię.
Tak, wolę żeby ktoś skazany pracował w jakimś kamieniołomie, po czym jak się okaże że jest niewinny mógł wyjść na wolność, bo gdy się go uśmierci to po ewentualnym uniewinnieniu ciężko go będzie wskrzesić. No ale terror potrafi... Może i jest takich pomyłek niewiele ale sam fakt, że może coś takiego się wydarzyć eliminuje karę śmierci.

 

 

Kara śmierci ma za zadanie eliminacje ze społeczeństwa skrajnie szkodliwej i niebezpiecznej jednostki, żeby już innym nie zagrażała. To jest istotą i jest chyba ważniejsze niż Twoje (a szerzej- osób postronnych/tłumu) zadowolenie z tego, że jakiś zwyrodnialec bedzie 'odpokutowywał' jakimiś robotami?
Poza tym zakładając, że prawie wszyscy ludzie z zasady dążą do przeżycia to kara śmierci nie byłaby "wybawieniem" tylko czymś czego trzeba sie bać i być może kogoś by to odwiodło od popełnienia czegoś strasznego.

Już widzę jak taki wielokrotny morderca boi się stryczka albo zastrzyku i puszcza swoją ofiarę wolno... 


Użytkownik ToJa edytował ten post 05 sierpień 2018 - 20:56

  • Lars lubi to

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych