Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybory parlamentarne 2015


1101 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Wybory parlamentarne 2015 (243 użytkowników oddało głos)

Na kogo oddasz głos?

  1. Prawo i Sprawiedliwość (39 głosów [15.98%])

    Procent z głosów: 15.98%

  2. Platforma Obywatelska (2 głosów [0.82%])

    Procent z głosów: 0.82%

  3. Partia Razem (3 głosów [1.23%])

    Procent z głosów: 1.23%

  4. Głosowano KORWiN (162 głosów [66.39%])

    Procent z głosów: 66.39%

  5. Polskie Stronnictwo Ludowe (1 głosów [0.41%])

    Procent z głosów: 0.41%

  6. Zjednoczona Lewica (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  7. Kukiz'15 (22 głosów [9.02%])

    Procent z głosów: 9.02%

  8. Nowoczesna Ryszarda Petru (5 głosów [2.05%])

    Procent z głosów: 2.05%

  9. inny komitet wyborczy (10 głosów [4.10%])

    Procent z głosów: 4.10%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1051 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 30 październik 2015 - 15:32

no tak, ale platforma to podobno partia ludzi jasnie oswieconych, a pis to partia plebsu, pospolstwa i jak to jeszcze mozna sobie nazwac :chamisko: CI mieli byc lepsi, a taka sama narracje wprowadzaja.

Magia fotoszopa faktycznie :D



#1052 wodnik

wodnik
  • Czytelnicy

Napisano 30 październik 2015 - 15:38

CI mieli byc lepsi, a taka sama narracje wprowadzaja.

 

wiadomo mozna sie zabawic w spin doktora i podkrecic atmosfere i szukac winnego w kaczynskim.

pozatym na pewno jest placz bo przegrali.

 

z drugiej strony taki byl fakt. ktos sie jebnal. pamietam wrzuty na forum po ktorychs wyborach ze ktos zaglosowal a go potem nie bylo na liscie pkw.

 

przyszlo nowe rozdanie i moim zdaniem dobrze. zobaczymy co z tego wyjdzie

 

 



#1053 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 30 październik 2015 - 20:48

Marcin, zgoda, mogą rządzić samodzielnie, bo zostali wybrani w demokratycznych wyborach i ja to szanuję, choć mi się to cholernie nie podoba. Ale jeszcze im mało władzy, więc robią zamach na samorządy, wybrane również w demokratycznych wyborach. Dobry obyczaj nakazywałby jednak poczekać z dorwaniem się do samorządowych koryt do końca kadencji. Swoją drogą, ciekawe, czy robienie wyborów we WSZYSTKICH województwach, a nie tylko w nowo powstałych jest konstytucyjne. A jeśli nie, to pewnie znowu usłyszymy, że PiS chętnie uwaliłby Trybunał Konstytucyjny i ogólnie zasadę trójpodziału władzy, co już słyszeliśmy w latach 2005-2007.

 

NSDAP również wygrała demokratyczne wybory...


Użytkownik Fjodor1964 edytował ten post 30 październik 2015 - 20:49

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#1054 Edy

Edy
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 październik 2015 - 23:32

I jak Niemcy dobrze na tym wyszli. A wcale się nie zanosi na to, by ich prosperita miała się skończyć.

Więc nie zabieraj zajęcia Koparze i nie strasz Polaków Pisem.


  • Krzyś lubi to

MCMLXIV  :szpada:


#1055 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 31 październik 2015 - 01:13

No rewelacyjnie wyszli na tym, wywołując i przegrywając wojnę...

 

Upieram się, że będę straszył PiS-em, już przy okazji tych przyspieszonych wyborów samorządowych wychodzą ich dyktatorskie zapędy. No ale skoro niektórzy tu są zapatrzeni w dyktatora Orbana, to nie mam co dyskutować o wartościach demokratycznych i trójpodziale władzy, co jest dla mnie sprawą nadrzędną, pierwotną i niezmienialną.


#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#1056 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 październik 2015 - 01:24

Dyktator Orban. Co Ty ćpiesz chłopie ?


  • Krzyś i Bojar lubią to

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#1057 Pablito

Pablito
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 październik 2015 - 01:27

Trójpodział władzy? Serio w to kurwa wierzysz? :D


Użytkownik Pablito edytował ten post 31 październik 2015 - 01:27


#1058 Rafał

Rafał
  • SK1964

Napisano 31 październik 2015 - 05:21

Rzadko się wypowiadam, ale fjodor nie pisz już nic więcej. Mózg wyprany masakrycznie. Jeszcze powiedz, że masz wyższe wykształcenie, to potwierdzisz tylko błędne
Kształcenie w Polsce.
  • Naujox, marcin GieKSa i RAFIK lubią to

#1059 WzG

WzG
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 październik 2015 - 06:21

No rewelacyjnie wyszli na tym, wywołując i przegrywając wojnę...
 
Upieram się, że będę straszył PiS-em, już przy okazji tych przyspieszonych wyborów samorządowych wychodzą ich dyktatorskie zapędy. No ale skoro niektórzy tu są zapatrzeni w dyktatora Orbana, to nie mam co dyskutować o wartościach demokratycznych i trójpodziale władzy, co jest dla mnie sprawą nadrzędną, pierwotną i niezmienialną.


A wiesz w ogole dlaczego wywolali wojne ?

Dyktator Orban, wartosci demokratyczne i trojpodzial wladzy :-D o kurwa.

#1060 Jack

Jack
  • Czytelnicy

Napisano 31 październik 2015 - 09:35

zapatrzeni w dyktatora Orbana, to nie mam co dyskutować o wartościach demokratycznych i trójpodziale władzy, co jest dla mnie sprawą nadrzędną, pierwotną i niezmienialną.

:lol:



#1061 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 31 październik 2015 - 10:41

Odlot totalny Fjodor(jak widac pranie mozgu i propaganda działa).Zrozum ze jedynymi mezami stanu sa np. taki Orban czy Fico ktorzy potrafia przeciwstawic sie temu kurestwu w unii.Nie dostrzegasz jaka wscieklizna medialna panuje w stosunku do orbana od tych tzw. opiniotworczych(lewackich gazet na zachodzie)?Podobnie jest teraz do Pisu.Wiesz dlaczego?bo ja wiem.



#1062 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 31 październik 2015 - 10:58

wyniki wyborow w Polsce pokazuja, ze wyzsze wyksztalcenie jest chuja warte. Studiuja takie gamonie na roznych kierunkach, potem glosuja na PO i wierza, ze to cos zupelnie innego niz PiS. Dramat naszych czasow, wyksztalcenie chuja warte.
A do tego sie smieja z chopow co kafelki ukladaja, czy robia hydraulike, a to sa czesto (teraz juz coraz czesciej) madrzejsi ludzie, niz te tuki po studiach.



#1063 WzG

WzG
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 31 październik 2015 - 11:56

Bo tak sie utarlo ze kazdy idzie na studia, juz sie na ten temat wypowiadalem, druga sprawa ze wiekszosc wynalazcow, naukowcow/ ludzi mega inteligentnych nie posiadalo wyzszego wyksztalcenia kiedy zdobywali slawe, juz nie mowie ze nie trzeba miec wyksztalcenia zeby robic interesy, podstawowym bledem jest sam lewacki poglad ktoremu nie na reke jest rozwijanie inteligencji, przykladami w Polsce sa sytuacje np. w urzedzie patentowym ( polecam sie zaglebic, jest wiele przykladow mlodych wynalazcow ktorym sie utrudnia zycie przy rejestracji patentu po to zeby go sprzedac "na lewo") czy na samych uczelniach wyzszych ( tu przyklad grafenu). Niestety nie liczy sie rozwoj inteligencji w naszym kraju, nie liczy sie rozwoj technologii, a tylko i wylacznie pieniazki w kieszeniach ludzi ktorzy nami rzadza.


Jest roznica pomiedzy po a pis ... kradna z roznych "miejsc".
  • Fjodor1964 lubi to

#1064 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 31 październik 2015 - 12:22

Mayek - czytaj ze zrozumieniem, nie głosowałem na PO, ponieważ ma tak samo lewicowy program gospodarczy jak PiS. Więc pudło.

WzG - 100% racji.

Marcin - dlatego, że na Zachodzie wszelkie formy nacjonalizmu i ksenofobii postrzegane są jako obrzydliwe. Moim zdaniem słusznie, bo dla mnie są równie obrzydliwe jak komunizm i lewactwo.


Użytkownik Fjodor1964 edytował ten post 31 październik 2015 - 12:42

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#1065 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 31 październik 2015 - 12:39

Nacjonalizmu?raczej patriotyzmu ale wiadomo lewactwu na zachodzie takie wartosci jak milosc do ojczyzny , przywiazanie do tradycyjnych wartosci jest obce a wrecz wrogie skad takie straszenie nacjonalizmami i dorabianie "geb" normalnym ludziom.Dziwie sie ze ludzie łykaja ta lewacka propagande.



#1066 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 31 październik 2015 - 13:33

Mayek - czytaj ze zrozumieniem, nie głosowałem na PO, ponieważ ma tak samo lewicowy program gospodarczy jak PiS. Więc pudło.

WzG - 100% racji.

Marcin - dlatego, że na Zachodzie wszelkie formy nacjonalizmu i ksenofobii postrzegane są jako obrzydliwe. Moim zdaniem słusznie, bo dla mnie są równie obrzydliwe jak komunizm i lewactwo.

Fjodor skoro zmieniłes co nieco tresc posta wiec tez sie odniose.Moim zdaniem problemem jest to ze wszystko co bardziej prawicowe to odrazu ksenofobia i rasizm.Obecny system na zachodzie jest gorszy niz komunizm czy nazizm bo to jest terror lewacki wprowadzany za pomoca białych rekawiczek.Kazdy kto ma choc odrobine oleju w glowie to dostrzega droge ktora zmierza Europa zach. prowadzi do totalnego upadku i islamizacji Europy a tych ktorzy to dostrzegaja wypucha sie poza margines i obraza i atakuje.Zreszta prosty przykład, pamietasz jaki był wrzask jak Orban budował mur?Jakie były wsciekle ataki na niego i co sie okazuje po kilku miesiacach kolejne panstwo buduje.To samo z merkel tez juz przychodzi po rozum do glowy ino jakos cicho o tym u tych skurwiałych lewaczkow w wersji zachodniej w ktorej u nas bryluje ta szmata lis.


Użytkownik marcin GieKSa edytował ten post 31 październik 2015 - 13:34


#1067 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 31 październik 2015 - 20:04



#1068 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 31 październik 2015 - 21:38

No ale wiadomo Maxik jak zawsze w punkt szkoda ze ludzie jego pokroju nie rzadza-w całosci(a i na lewaka tez sie nie zanosi takze podwojny pius.)



#1069 Fjodor1964

Fjodor1964
  • SK1964
  • LokalizacjaImielin

Napisano 01 listopad 2015 - 09:04

Zgadza się, Max to mądry człowiek, ale zwróciłbym uwagę na to, co mówi od 8:00... Jedynie Junior oprócz mnie chyba zwrócił na to uwagę, że to może być groźne...

 

A co do muru, to wcale nie dziwię się wściekłości. Jak dla mnie jedną z podstawowych korzyści członkostwa w UE jest swoboda poruszania się. To, że jadąc do Włoch, Hiszpanii czy Chorwacji mogę spokojnie zaplanować podróż, a nie zastanawiać się, czy mam paszport jeszcze ważny, czy będę stał na graniczy godzinę czy pół dnia. Dla mnie brak granic wewnątrz UE to jest dogmat, na którego złamanie nie ma miejsca, nawet za cenę uchodźców. Osobną sprawą jest natomiast ochrona samej granicy Schengen i tu pozostałe kraje powinny mieć w ty m większy udział, bo Włochy, Grecja i w mniejszym stopniu Bułgaria zostały tu trochę pozostawione same sobie przez silniejsze kraje.

 

Z drugiej strony, co oznacza skuteczna ochrona granicy Schengen? Strzelanie do tych ludzi? Niewyławianie ich z wody i pozwolenie na utopienie się? Budowa obozów dla uchodźców, jeśli tak to gdzie (na jakiejś wyspie, tak jak Amerykanie gromadzili Kubańczyków w Guantanamo zanim stało się więzieniem dla terrorystów)? Odsyłanie ich do Syrii do bandziora Asada, największego sojusznika jeszcze większego bandziora Putina? Wszystko ładnie pięknie, łatwo jest negować i krytykować, ale trudniej zaproponować coś konstruktywnego.

 

Nie ma dobrego rozwiązania poza tym, że na pewno bardziej powinny się zaangażować USA, wywierając presję na bogate kraje muzułmańskie, jak Kuwejt czy Arabia Saudyjska, żeby przyjęły pewną część tych ludzi, a z racji powiązań biznesowych pewnie narzędzia takiego nacisku by się znalazły.


Użytkownik Fjodor1964 edytował ten post 01 listopad 2015 - 09:23

#babieslivesmatter
#unbornlivesmatter


#1070 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Napisano 01 listopad 2015 - 10:54

Fjodor daruj sobie tak długie pisanie i tak nikt nie łyknie tej idiotyzmow(bandyta Asad haha) rodem od POparancow czy od tej angeli szkodnika.



#1071 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 01 listopad 2015 - 11:01

Hehe dla fjodora Niemcy mogą nas dymac w dupe na kasę, byle można jechać do Berlina bez paszportu. Nie ma co gadać :D
  • Zielu88 lubi to

#1072 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 listopad 2015 - 11:08

"Bandyta Assad", "Dyktator Orban"  :lol:


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#1073 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 01 listopad 2015 - 11:51

Zgadza się, Max to mądry człowiek, ale zwróciłbym uwagę na to, co mówi od 8:00... Jedynie Junior oprócz mnie chyba zwrócił na to uwagę, że to może być groźne...

 

A co do muru, to wcale nie dziwię się wściekłości. Jak dla mnie jedną z podstawowych korzyści członkostwa w UE jest swoboda poruszania się. To, że jadąc do Włoch, Hiszpanii czy Chorwacji mogę spokojnie zaplanować podróż, a nie zastanawiać się, czy mam paszport jeszcze ważny, czy będę stał na graniczy godzinę czy pół dnia. Dla mnie brak granic wewnątrz UE to jest dogmat, na którego złamanie nie ma miejsca, nawet za cenę uchodźców. Osobną sprawą jest natomiast ochrona samej granicy Schengen i tu pozostałe kraje powinny mieć w ty m większy udział, bo Włochy, Grecja i w mniejszym stopniu Bułgaria zostały tu trochę pozostawione same sobie przez silniejsze kraje.

 

Z drugiej strony, co oznacza skuteczna ochrona granicy Schengen? Strzelanie do tych ludzi? Niewyławianie ich z wody i pozwolenie na utopienie się? Budowa obozów dla uchodźców, jeśli tak to gdzie (na jakiejś wyspie, tak jak Amerykanie gromadzili Kubańczyków w Guantanamo zanim stało się więzieniem dla terrorystów)? Odsyłanie ich do Syrii do bandziora Asada, największego sojusznika jeszcze większego bandziora Putina? Wszystko ładnie pięknie, łatwo jest negować i krytykować, ale trudniej zaproponować coś konstruktywnego.

 

Nie ma dobrego rozwiązania poza tym, że na pewno bardziej powinny się zaangażować USA, wywierając presję na bogate kraje muzułmańskie, jak Kuwejt czy Arabia Saudyjska, żeby przyjęły pewną część tych ludzi, a z racji powiązań biznesowych pewnie narzędzia takiego nacisku by się znalazły.

mnie by to pasowalo.


  • mac, Zielu88 i paulek lubią to

#1074 RAFIK

RAFIK
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 listopad 2015 - 12:33

A co do muru, to wcale nie dziwię się wściekłości. Jak dla mnie jedną z podstawowych korzyści członkostwa w UE jest swoboda poruszania się.


swoboda poruszania się po europie nie jest w żadnym stopniu zasługą czlonkostwa w UE tylko układu z Schengen.

#1075 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 01 listopad 2015 - 12:48

 

A co do muru, to wcale nie dziwię się wściekłości. Jak dla mnie jedną z podstawowych korzyści członkostwa w UE jest swoboda poruszania się. To, że jadąc do Włoch, Hiszpanii czy Chorwacji mogę spokojnie zaplanować podróż, a nie zastanawiać się, czy mam paszport jeszcze ważny, czy będę stał na graniczy godzinę czy pół dnia. Dla mnie brak granic wewnątrz UE to jest dogmat, na którego złamanie nie ma miejsca, nawet za cenę uchodźców. Osobną sprawą jest natomiast ochrona samej granicy Schengen i tu pozostałe kraje powinny mieć w ty m większy udział, bo Włochy, Grecja i w mniejszym stopniu Bułgaria zostały tu trochę pozostawione same sobie przez silniejsze kraje.

 

Ciężko uwierzyć, że nie rozróżniasz UE od Schengen :(


Użytkownik 19mózG64 edytował ten post 01 listopad 2015 - 12:48

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych