Skocz do zawartości


Zdjęcie

Świat seriali - dyskusja bez spoilerów


1339 odpowiedzi w tym temacie

#1301 Pablo NFG

Pablo NFG
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaSchiedam / Rotterdam

Napisano 24 sierpień 2022 - 18:42

Slovan22: trzeba się zarejestrować (nie pamiętam na jakich zasadach, ale coś chyba było jakiś przelew 10PLN na dożywotni dostęp) i masz dostęp do linków na jakieś megauploady, RapidShare itp itd, wszystko zależy do którego serwisu masz dostęp, oczywiście płatny w wersji premium.

Można też szukać streamów online na jakiś CDA itp...
______
Pozdro
Pablo

#1302 diverse

diverse
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 sierpień 2022 - 22:50

Lata temu wysyłałem SMS żeby się zarejestrować ale mnie to wkurwiało bo często hasła zapominałem a odzyskiwanie nic nie pomagało.

Teraz korzystam z darmowych stron których jest mnóstwo a znalesc można praktycznie wszystko.

Osobiście najczęściej zassysam torrent z https://m.nitro.to/ a do pobierania pliku używam uTorrenta. Sprawdzony od wielu lat i nigdy nie miałem z nim problemu. Jeżeli tylko masz dobre łącze to będziesz zadowolony :)

Użytkownik diverse edytował ten post 24 sierpień 2022 - 22:51


#1303 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 25 sierpień 2022 - 16:03

ja od wielu lat tutaj:  https://ex-torrenty.org

 

sms z dostępem na rok to około 15 pln



#1304 slovan22

slovan22
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaHrabstwo Ducha

Napisano 25 sierpień 2022 - 19:18

ja od wielu lat tutaj: https://ex-torrenty.org

sms z dostępem na rok to około 15 pln


Na co zwracać szczególną uwagę przy pobieraniu z takiej strony?
Widzę że jest np ten nowy TopGun . Można pobrać i obejrzeć ?
Trzeba mieć jakieś programy do tego ?

#1305 Baudolino

Baudolino
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 26 wrzesień 2022 - 08:21

„Pod sztandarem nieba” na Disney+ mroczny, mocny kryminał, osadzony w społeczności Mormonów.
https://www.filmweb....2022-878168/vod

#1306 mały

mały
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 październik 2022 - 22:27

Wielka woda na Netflix dobry serial. Po obejrzeniu można sobie dokument zobaczyć: https://youtu.be/KkHcJ_zLBHo
  • Krzyś lubi to

#1307 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 12 październik 2022 - 09:13

Jakiś czas temu kupiłem używaną konsolę xbox. Mam na niej hbo i disney+ ale z ciekawości wszedłem na apke netflixa i okazało się, że mam dostęp do jakiś kont. Normalnie mogę oglądać vod. Jest za to jakiś przypał? Blokuja konto (jak na ps) czy zlać i oglądać?

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#1308 kubisiemce

kubisiemce
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 październik 2022 - 17:30

Jakiś czas temu kupiłem używaną konsolę xbox. Mam na niej hbo i disney+ ale z ciekawości wszedłem na apke netflixa i okazało się, że mam dostęp do jakiś kont. Normalnie mogę oglądać vod. Jest za to jakiś przypał? Blokuja konto (jak na ps) czy zlać i oglądać?


Grasz na koncie gościa od którego kupiłeś konsole? Jeśli tak to pewnie oddał Ci swoje konto microsoft, a z netflixa się nie wylogował.
Nikt Cie nie zbanuje. Ogladaj póki nie zmieni danych logowania lub sam się nie wylogujesz.
Myśle ze może nie zauważyć.

#1309 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 13 październik 2022 - 17:43

Nie. Gram na swoim koncie ms, wszedłem w apke netflix (która już była) i mam dostęp. Sa 4 konta, ja, mama, jakiś tom etc

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#1310 hermano

hermano
  • SK1964
  • LokalizacjaSosnowiec

Napisano 14 październik 2022 - 05:20

Nie. Gram na swoim koncie ms, wszedłem w apke netflix (która już była) i mam dostęp. Sa 4 konta, ja, mama, jakiś tom etc


To jest tak samo jak jedziesz na jakiś urlop i w hotelu ktoś się nie wyloguje z Netflix itp.
Oglądasz dopóki ktoś nie zmieni hasła 😁

#1311 diverse

diverse
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 25 listopad 2022 - 16:53

Skąd sciągne wszystkie 5 sezonow Dom z papieru z lektorem ? Źródło z ktorego korzystalem do tej pory wygasło i nigdzie nie umiem znalesc. Wiem ze moze byc ciezko bo 2017 rok, ale moze jednak ...



#1312 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 01 luty 2023 - 09:27

Jak ktoś lubił serial Mindhunter, to polecam BLACK BIRD. Krótki sezon, ale dojebany. 

 

Polecam również Severance - Rozdzielenie.

 

Kulawe Konie - brytyjski serial z Gary Oldmanem w roli głównej, który rozpierdala :) 


  • kosa, Mayek i paulek lubią to

#1313 blazej

blazej
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBrynów

Napisano 01 luty 2023 - 10:08

Jak ktoś lubił serial Mindhunter, to polecam BLACK BIRD. Krótki sezon, ale dojebany.

Polecam również Severance - Rozdzielenie.

Kulawe Konie - brytyjski serial z Gary Oldmanem w roli głównej, który rozpierdala :)


Seriale zamknięte czy będą kontynuację?

#1314 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 01 luty 2023 - 14:01

AppleTV to Amazon Prime czy znowu coś innego?


Przyjaźń jest wszystkim!


#1315 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 luty 2023 - 14:03

Osobny portal vod.
  • kosa lubi to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#1316 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 01 luty 2023 - 16:02

Błażej, Black Bird zamknięty jeżeli chodzi o wątek z tego sezonu. Niewykluczone jednak, że może coś wymyślą, natomiast dwa pozostałe seriale na pewno z kontynuacją.

#1317 Przemosz

Przemosz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 luty 2023 - 22:25

Poleci ktoś coś ciekawego dokumentalnego co wyszło na przestrzeni ostatniego roku? Może być w formie filmu, może byc serial.

#1318 Typerke

Typerke
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 01 luty 2023 - 22:51

https://www.filmweb....2020-847767/vod

#1319 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 05 luty 2023 - 23:55

Apple TV bardzo wysoka jakość produkcji, taki Netflix jest miażdżony. Już nawet nie mam na myśli samych seriali ale np. napisy. Świetne tłumaczenia.

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#1320 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 09 luty 2023 - 09:13

Obejrzany kolejny serial na APLLE. Shantaram z Charile Hunnamem w roli głównej. Mogliby skrócić o dwa odcinki spokojnie, ale z racji, że akcja dzieje się w Indiach, czyni ten serial ciekawym. 



#1321 Baudolino

Baudolino
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 09 luty 2023 - 16:29

Z AppleTV: Servant, Teheran, Rozdzielenie, Inwazja (koniecznie w słuchawkach lub kino domowe), Siostry na zabój 



#1322 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 15 luty 2023 - 06:08

SkyShowtime jest w promocji za 12.49 przez cały czas subskrypcji.

#1323 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 15 luty 2023 - 14:07

Przez cały czas jest 50 proc. Jak podniosą do np. 40 złotych na miesiąc, to wtedy będzie 20 złotych. Ale dobra oferta na start, byle w tym czasie nie anulować subskrypcji, bo te 50 proc. wtedy przepada. Chyba do 11 kwietnia można dołączyć w tej promocji.


Przyjaźń jest wszystkim!


#1324 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 15 luty 2023 - 14:22

A co tam ciekawego jest?

#1325 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 15 luty 2023 - 14:54

Osoby, co bardziej to śledzą, piszą, że tam docelowo mają być dobre produkcje. Nie wchodziłem w szczegóły. Teraz jest np. Yellowstone, który wielu chwali.


Przyjaźń jest wszystkim!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych